Zar nije u oktobru nastavak? Barem je tako pisalo.guber90 wrote:Ima LI google?WildRedRose wrote:Ima LI III sezona Suitsa ?
Ima trece sezona, izbacili su 10 epizoda, te se sada pravi pauza do zime, kako pise negdje pocetkom 2014 se nastavlja treca sezona.
Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79560
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#4876 Re: Gledate seriju - preporucite je
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#4877 Re: Gledate seriju - preporucite je
Na imdb-u je pisalo 8. oktobar.leet wrote:
Zar nije u oktobru nastavak? Barem je tako pisalo.
- Lakat Jebić
- Posts: 8040
- Joined: 10/06/2008 15:47
#4878 Re: Gledate seriju - preporucite je
na imdbu pise 8. oktobar epizoda 12
kad ce bit epizoda 11 ne pise
kad ce bit epizoda 11 ne pise
- guber90
- Posts: 1982
- Joined: 23/08/2010 15:54
#4879 Re: Gledate seriju - preporucite je
Samo sam na jednom mjestu naletio na oktobar, dok je na par mjesta spominjana zima (znaci najranije decembar) i pocetak 2014 godine, tako da sam ovo uzeo kao referencu, ali moguce da su se desile neke promjene umedjuvremenu, tako da sasvim sigurno je neko od njih pogresnu informaciju prenio. (na traileru kazu da se "Suits vraca ove zime").leet wrote:Zar nije u oktobru nastavak? Barem je tako pisalo.guber90 wrote:Ima LI google?WildRedRose wrote:Ima LI III sezona Suitsa ?
Ima trece sezona, izbacili su 10 epizoda, te se sada pravi pauza do zime, kako pise negdje pocetkom 2014 se nastavlja treca sezona.
- alibaba_i_30_godina
- Posts: 16995
- Joined: 16/01/2010 19:15
#4880 Re: Gledate seriju - preporucite je
Nesto mi se nikako ne da zapocinjati odmah sa novim serijama, volim sacekati da prodju 2-3 epizode...bezveze bi mi bilo da mi se svidi mi neka, a oni je ukinu.
Ocekujem prva ukidanja za 2-3 sedmice. Inace, ceka se Revenge u nedjelju!!! Promo za prvu epizodu izgleda jako dobro.
Ocekujem prva ukidanja za 2-3 sedmice. Inace, ceka se Revenge u nedjelju!!! Promo za prvu epizodu izgleda jako dobro.
-
MalaMO_
- Posts: 5
- Joined: 20/09/2013 23:21
#4881 Re: Gledate seriju - preporucite je
Praktičan kalendar za rasporedom emitovanja epizoda gotovo svih aktualnih serija.
http://www.pogdesign.co.uk/cat/
http://www.pogdesign.co.uk/cat/
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79560
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#4882 Re: Gledate seriju - preporucite je
+1NeyDan wrote:Ocekujem prva ukidanja za 2-3 sedmice. Inace, ceka se Revenge u nedjelju!!! Promo za prvu epizodu izgleda jako dobro.
Mada mi je kraj druge bio nekako beze, moram opet pogledat' sve.
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
- Lakat Jebić
- Posts: 8040
- Joined: 10/06/2008 15:47
#4884 Re: Gledate seriju - preporucite je
ma ko i lani sto je bilo, ovo na imdbu je neki zajeb sigurno
- PristavilaVoduZaKafu
- Posts: 1278
- Joined: 28/06/2013 16:45
#4885 Re: Gledate seriju - preporucite je
Samo ako je Jack mrtav može biti dobroNeyDan wrote:
Ocekujem prva ukidanja za 2-3 sedmice. Inace, ceka se Revenge u nedjelju!!! Promo za prvu epizodu izgleda jako dobro.
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#4886 Re: Gledate seriju - preporucite je
Odgledala sve sto je bilo..Dobra.Butmiran wrote:Večeras na Fox-u "Zero hour" počela. Prve dvije epizode mi se čine dobre, pratiću dalje samo da ne zaseru šta.
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#4887 Re: Gledate seriju - preporucite je
Agents of S.H.I.E.L.D.
Pilot dobar.
Phil Coulson je badass.
Pilot dobar.
Phil Coulson je badass.
-
Bodkin
- Posts: 22543
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#4888 Re: Gledate seriju - preporucite je
dobar pilot. nadam se jos vise povezanosti sa filmovimaćiribiribela wrote:Agents of S.H.I.E.L.D.
Pilot dobar.![]()
Phil Coulson je badass.
-
Korisničkoime
- Posts: 4836
- Joined: 18/11/2010 00:26
#4889 Re: Gledate seriju - preporucite je
Zezaš me auuuuuuuuu Woody Harrelson i Matthew McConaughey ovo bi moglo da bude veoma dobro. Ako se radi o dobrom scenariju oba glumca imaju mnogo čega za ponuditi.boogy wrote:True Detective - prikazivanje na HBO počinje u januaru 2014.
-
Korisničkoime
- Posts: 4836
- Joined: 18/11/2010 00:26
#4890 Re: Gledate seriju - preporucite je
Gledao prve dvije do sada je dobra nije CSI sranje ima potencijala.horion_bosona wrote:tu sam seriju sasvim slučajno vidio, provjeravajući šta je Michael Sheen (pomenut na drugoj temi) snimio u zadnje vrijemeNeyDan wrote: Imal' jos nesto interesantno, ne mora biti ovakve tematike?
jedina nova serija koju sam zapazio je AMC-ova Low Winter Sun, ali nisam još gledao... provjeri valja li, pa javi
- black
- Posts: 18649
- Joined: 19/06/2004 16:00
- Location: ispod tresnje
#4891 Re: Gledate seriju - preporucite je
Broadchurch (2013– )
http://www.imdb.com/title/tt2249364/
mozda je vec preporucena ali vrijedi ponoviti
http://www.imdb.com/title/tt2249364/
mozda je vec preporucena ali vrijedi ponoviti
- alibaba_i_30_godina
- Posts: 16995
- Joined: 16/01/2010 19:15
#4892 Re: Gledate seriju - preporucite je
Mnogima se druga sezona nije svidjela, pogotovo ona prica oko Inicijative. Bilo mi je ok kada je onaj malac umro na kraju sezone jer je bio totalni smor. Naravno i ono kada je Jack konacno saznao ko je Emily ... ostalo nista posebno. Sada bi se moglo zakuhati sa povratkom Aiden-a i tog izgubljenog sina.leet wrote:+1NeyDan wrote:Ocekujem prva ukidanja za 2-3 sedmice. Inace, ceka se Revenge u nedjelju!!! Promo za prvu epizodu izgleda jako dobro.
Mada mi je kraj druge bio nekako beze, moram opet pogledat' sve.
Kao sto rekoh, bilo mi je sasvim ok sto je onaj njegov brat na kraju umro ... sudeci po promu moglo bi se ove sezone dosta interesantnog dogoditi Emily.PristavilaVoduZaKafu wrote:
Samo ako je Jack mrtav može biti dobro
- alibaba_i_30_godina
- Posts: 16995
- Joined: 16/01/2010 19:15
#4893 Re: Gledate seriju - preporucite je
Skidoh i ja prvu epizodu u 720p ... pa da vidim jel' vrijedi.Bodkin wrote:dobar pilot. nadam se jos vise povezanosti sa filmovimaćiribiribela wrote:Agents of S.H.I.E.L.D.
Pilot dobar.![]()
Phil Coulson je badass.
- Skream
- Posts: 1739
- Joined: 11/11/2010 02:26
- Location: Night Shift
#4894 Re: Gledate seriju - preporucite je
Sleepy Hollow prve dvije epizode OK
ništa bombastično, al' može se tipra
ništa bombastično, al' može se tipra
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#4895 Re: Gledate seriju - preporucite je
vot da... :O prvi put vidim ovaj promo, luks gudNeyDan wrote:Mnogima se druga sezona nije svidjela, pogotovo ona prica oko Inicijative. Bilo mi je ok kada je onaj malac umro na kraju sezone jer je bio totalni smor. Naravno i ono kada je Jack konacno saznao ko je Emily ... ostalo nista posebno. Sada bi se moglo zakuhati sa povratkom Aiden-a i tog izgubljenog sina.leet wrote:+1NeyDan wrote:Ocekujem prva ukidanja za 2-3 sedmice. Inace, ceka se Revenge u nedjelju!!! Promo za prvu epizodu izgleda jako dobro.
Mada mi je kraj druge bio nekako beze, moram opet pogledat' sve.
Kao sto rekoh, bilo mi je sasvim ok sto je onaj njegov brat na kraju umro ... sudeci po promu moglo bi se ove sezone dosta interesantnog dogoditi Emily.PristavilaVoduZaKafu wrote:
Samo ako je Jack mrtav može biti dobro![]()
samo skontah da se nicega ne sjecam iz prethodne sezone
- Point.
- Posts: 33510
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#4896 Re: Gledate seriju - preporucite je
Jel ko gledo ovu seriju Siberia, valjal cemu ili je qurcu za usi?
- TinNBANFL
- Posts: 646
- Joined: 29/12/2012 23:51
#4897 Re: Gledate seriju - preporucite je
gidra wrote:Lakat Jebić wrote:
prva epizoda odlicna
PS:
2 nove ep Modern Family pa ko voli nek izvoli
-
Bodkin
- Posts: 22543
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#4898 Re: Gledate seriju - preporucite je
jel ko krenuo sa zero hour?
-
gidra
- Posts: 4106
- Joined: 17/11/2011 16:11
- Location: Sarajevo
#4899 Re: Gledate seriju - preporucite je
vidi očajne ocjene na imdb-uBodkin wrote:jel ko krenuo sa zero hour?
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham

