Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79560
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4876 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Velkoski »

guber90 wrote:
WildRedRose wrote:Ima LI III sezona Suitsa ? :roll:
Ima LI google?

Ima trece sezona, izbacili su 10 epizoda, te se sada pravi pauza do zime, kako pise negdje pocetkom 2014 se nastavlja treca sezona.
Zar nije u oktobru nastavak? Barem je tako pisalo. :)
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#4877 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ćiribiribela »

leet wrote:
Zar nije u oktobru nastavak? Barem je tako pisalo. :)
Na imdb-u je pisalo 8. oktobar.
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#4878 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Lakat Jebić »

na imdbu pise 8. oktobar epizoda 12

kad ce bit epizoda 11 ne pise :D
User avatar
guber90
Posts: 1982
Joined: 23/08/2010 15:54

#4879 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by guber90 »

leet wrote:
guber90 wrote:
WildRedRose wrote:Ima LI III sezona Suitsa ? :roll:
Ima LI google?

Ima trece sezona, izbacili su 10 epizoda, te se sada pravi pauza do zime, kako pise negdje pocetkom 2014 se nastavlja treca sezona.
Zar nije u oktobru nastavak? Barem je tako pisalo. :)
Samo sam na jednom mjestu naletio na oktobar, dok je na par mjesta spominjana zima (znaci najranije decembar) i pocetak 2014 godine, tako da sam ovo uzeo kao referencu, ali moguce da su se desile neke promjene umedjuvremenu, tako da sasvim sigurno je neko od njih pogresnu informaciju prenio. (na traileru kazu da se "Suits vraca ove zime").
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#4880 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by alibaba_i_30_godina »

Nesto mi se nikako ne da zapocinjati odmah sa novim serijama, volim sacekati da prodju 2-3 epizode...bezveze bi mi bilo da mi se svidi mi neka, a oni je ukinu.

Ocekujem prva ukidanja za 2-3 sedmice. Inace, ceka se Revenge u nedjelju!!! Promo za prvu epizodu izgleda jako dobro.
MalaMO_
Posts: 5
Joined: 20/09/2013 23:21

#4881 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by MalaMO_ »

Praktičan kalendar za rasporedom emitovanja epizoda gotovo svih aktualnih serija.
http://www.pogdesign.co.uk/cat/
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79560
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4882 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Velkoski »

NeyDan wrote:Ocekujem prva ukidanja za 2-3 sedmice. Inace, ceka se Revenge u nedjelju!!! Promo za prvu epizodu izgleda jako dobro.
+1

Mada mi je kraj druge bio nekako beze, moram opet pogledat' sve. :mrgreen:
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#4883 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by phillie »

http://www.tvrage.com/Suits

Vracaju se u 2014, vjerovatno u januaru, u "polu-sezoni"
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#4884 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Lakat Jebić »

phillie wrote:http://www.tvrage.com/Suits

Vracaju se u 2014, vjerovatno u januaru, u "polu-sezoni"
ma ko i lani sto je bilo, ovo na imdbu je neki zajeb sigurno
User avatar
PristavilaVoduZaKafu
Posts: 1278
Joined: 28/06/2013 16:45

#4885 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by PristavilaVoduZaKafu »

NeyDan wrote:
Ocekujem prva ukidanja za 2-3 sedmice. Inace, ceka se Revenge u nedjelju!!! Promo za prvu epizodu izgleda jako dobro.
Samo ako je Jack mrtav može biti dobro :evil:
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#4886 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by BJB »

Butmiran wrote:Večeras na Fox-u "Zero hour" počela. Prve dvije epizode mi se čine dobre, pratiću dalje samo da ne zaseru šta. :D
Odgledala sve sto je bilo..Dobra. :D
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#4887 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ćiribiribela »

Agents of S.H.I.E.L.D.

Pilot dobar. :thumbup:

Phil Coulson je badass. :lol:
Bodkin
Posts: 22543
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#4888 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Bodkin »

ćiribiribela wrote:Agents of S.H.I.E.L.D.

Pilot dobar. :thumbup:

Phil Coulson je badass. :lol:
dobar pilot. nadam se jos vise povezanosti sa filmovima
Korisničkoime
Posts: 4836
Joined: 18/11/2010 00:26

#4889 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Korisničkoime »

boogy wrote:True Detective - prikazivanje na HBO počinje u januaru 2014.

Zezaš me auuuuuuuuu Woody Harrelson i Matthew McConaughey ovo bi moglo da bude veoma dobro. Ako se radi o dobrom scenariju oba glumca imaju mnogo čega za ponuditi.
Korisničkoime
Posts: 4836
Joined: 18/11/2010 00:26

#4890 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Korisničkoime »

horion_bosona wrote:
NeyDan wrote: Imal' jos nesto interesantno, ne mora biti ovakve tematike? :D
tu sam seriju sasvim slučajno vidio, provjeravajući šta je Michael Sheen (pomenut na drugoj temi) snimio u zadnje vrijeme

jedina nova serija koju sam zapazio je AMC-ova Low Winter Sun, ali nisam još gledao... provjeri valja li, pa javi

Gledao prve dvije do sada je dobra nije CSI sranje ima potencijala.
User avatar
black
Posts: 18649
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#4891 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by black »

Broadchurch (2013– )
http://www.imdb.com/title/tt2249364/

mozda je vec preporucena ali vrijedi ponoviti :wink:
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#4892 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by alibaba_i_30_godina »

leet wrote:
NeyDan wrote:Ocekujem prva ukidanja za 2-3 sedmice. Inace, ceka se Revenge u nedjelju!!! Promo za prvu epizodu izgleda jako dobro.
+1

Mada mi je kraj druge bio nekako beze, moram opet pogledat' sve. :mrgreen:
Mnogima se druga sezona nije svidjela, pogotovo ona prica oko Inicijative. Bilo mi je ok kada je onaj malac umro na kraju sezone jer je bio totalni smor. Naravno i ono kada je Jack konacno saznao ko je Emily ... ostalo nista posebno. Sada bi se moglo zakuhati sa povratkom Aiden-a i tog izgubljenog sina.
PristavilaVoduZaKafu wrote:
Samo ako je Jack mrtav može biti dobro :evil:
Kao sto rekoh, bilo mi je sasvim ok sto je onaj njegov brat na kraju umro ... sudeci po promu moglo bi se ove sezone dosta interesantnog dogoditi Emily. :oops:

User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#4893 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by alibaba_i_30_godina »

Bodkin wrote:
ćiribiribela wrote:Agents of S.H.I.E.L.D.

Pilot dobar. :thumbup:

Phil Coulson je badass. :lol:
dobar pilot. nadam se jos vise povezanosti sa filmovima
Skidoh i ja prvu epizodu u 720p ... pa da vidim jel' vrijedi. :D
User avatar
Skream
Posts: 1739
Joined: 11/11/2010 02:26
Location: Night Shift

#4894 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Skream »

Sleepy Hollow prve dvije epizode OK
ništa bombastično, al' može se tipra :)
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#4895 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by VenomousV »

NeyDan wrote:
leet wrote:
NeyDan wrote:Ocekujem prva ukidanja za 2-3 sedmice. Inace, ceka se Revenge u nedjelju!!! Promo za prvu epizodu izgleda jako dobro.
+1

Mada mi je kraj druge bio nekako beze, moram opet pogledat' sve. :mrgreen:
Mnogima se druga sezona nije svidjela, pogotovo ona prica oko Inicijative. Bilo mi je ok kada je onaj malac umro na kraju sezone jer je bio totalni smor. Naravno i ono kada je Jack konacno saznao ko je Emily ... ostalo nista posebno. Sada bi se moglo zakuhati sa povratkom Aiden-a i tog izgubljenog sina.
PristavilaVoduZaKafu wrote:
Samo ako je Jack mrtav može biti dobro :evil:
Kao sto rekoh, bilo mi je sasvim ok sto je onaj njegov brat na kraju umro ... sudeci po promu moglo bi se ove sezone dosta interesantnog dogoditi Emily. :oops:

vot da... :O prvi put vidim ovaj promo, luks gud :D

samo skontah da se nicega ne sjecam iz prethodne sezone :roll:
User avatar
Point.
Posts: 33510
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#4896 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Point. »

Jel ko gledo ovu seriju Siberia, valjal cemu ili je qurcu za usi?
User avatar
TinNBANFL
Posts: 646
Joined: 29/12/2012 23:51

#4897 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by TinNBANFL »

gidra wrote:
Lakat Jebić wrote:Image

prva epizoda odlicna
:thumbup:

:D :D :D :thumbup: :thumbup: Odlicna :)

PS:
2 nove ep Modern Family pa ko voli nek izvoli :)
Bodkin
Posts: 22543
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#4898 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Bodkin »

jel ko krenuo sa zero hour?
gidra
Posts: 4106
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#4899 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by gidra »

Bodkin wrote:jel ko krenuo sa zero hour?
vidi očajne ocjene na imdb-u :roll:
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#4900 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ćiribiribela »

Gleda li neko ovu http://www.imdb.com/title/tt1553656/?ref_=ttep_ep_tt ?

Kad pocinje 2. sezona?
Post Reply