
Šta trenutno čitate?
Moderator: Chloe
- harisoni
- Posts: 298
- Joined: 31/05/2010 09:22
#4877 Re: Šta trenutno čitate?
komi wrote:negdje sam vidio Silmarilion
ne znam gdje ali sam vidioo
prodaje se
mozda u titovoj ona sejtarija
Gledao nedavno kod njih - nema.Šahinpašić, VBZ, Zoro, Svjetlost, Buybook..nema
- Mannequin
- Posts: 1316
- Joined: 14/07/2009 14:50
- Location: FFM
#4878 Re: Šta trenutno čitate?
Dama s kamelijama
(PoKoZnaKojiPut
)
(PoKoZnaKojiPut
- mrtva kokoš
- Posts: 12222
- Joined: 13/01/2009 19:46
- Location: komuna
#4879 Re: Šta trenutno čitate?
Zbignjev Bzezinski - Veliki promasaj
nakon polugodisnje pauze.
nakon polugodisnje pauze.
- vox-populi
- Posts: 3131
- Joined: 03/04/2008 21:51
- Location: Sarajevo-x Liberation Front
#4880 Re: Šta trenutno čitate?
Imam ja Algoritmovo izdanje, i za razliku od LOTR, dosta lose je uradjeno. Ne znam kakav si sa engleskim, ali ako iole baratas, probaj naci originalnu verziju.harisoni wrote:
Btw, da li neko zna ima li Algoritam predstavništvo u Sarajevu?Trebao bi mi Silmarilion, ne uzima mi se srbijansko izdanje,ipak Hrvati izvsno prevod urade,ko je čitao LOTR u izdanju Algoritma zna o čemu govorim.![]()
-
Memica
- Posts: 5
- Joined: 08/06/2011 23:45
#4881 Re: Šta trenutno čitate?
Zavrsila " Sjenu vjetra" od Zafona, odlicna knjiga!!!
Raspolozena za neki krimic sad, pa ako imate neki dobar da mi preporucite!!
Raspolozena za neki krimic sad, pa ako imate neki dobar da mi preporucite!!
- harisoni
- Posts: 298
- Joined: 31/05/2010 09:22
#4882 Re: Šta trenutno čitate?
vox-populi wrote:Imam ja Algoritmovo izdanje, i za razliku od LOTR, dosta lose je uradjeno. Ne znam kakav si sa engleskim, ali ako iole baratas, probaj naci originalnu verziju.harisoni wrote:
Btw, da li neko zna ima li Algoritam predstavništvo u Sarajevu?Trebao bi mi Silmarilion, ne uzima mi se srbijansko izdanje,ipak Hrvati izvsno prevod urade,ko je čitao LOTR u izdanju Algoritma zna o čemu govorim.![]()
Aha,aha. Ako se ne varam ima u Buybooku ta na engleskom,pa bih mogao pogledati...
- Truba
- Posts: 93847
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4883 Re: Šta trenutno čitate?
ma idi u lagunu legende
izvadiš člansku i imaš popust 
- potočanka
- Posts: 70840
- Joined: 09/11/2008 20:38
- Location: vjerna ŽEKIPA
#4885 Re: Šta trenutno čitate?
ova završila

ovu počinjem

ovu počinjem

- Mannequin
- Posts: 1316
- Joined: 14/07/2009 14:50
- Location: FFM
#4886 Re: Šta trenutno čitate?
Obje procitala prosli mjesec..potočanka wrote:ova završila
ovu počinjem
Pali andjeo mi je interesantnija od parfema, stovise ocekivala sam od parfema vise, bolju pricu, ali eto nije lose no nije ni najbolja knjiga.. a pali andjeo mi je bio fkt super zanimljiv, jedino mi mrsko sto je u dijelovima
- Collector604
- Posts: 532
- Joined: 18/05/2011 04:42
- Location: Show ip interface brief
#4888 Re: Šta trenutno čitate?
Cita li se znanost ovdje ikako..
Ili se samo citaju fantazije,romani,bajke
Ili se samo citaju fantazije,romani,bajke
- Truba
- Posts: 93847
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4889 Re: Šta trenutno čitate?
čitam ja opću enciklopediju umjetnosti
šta te zanima
šta te zanima
- erni3
- Posts: 1007
- Joined: 19/01/2010 10:27
#4890 Re: Šta trenutno čitate?
komi wrote:čitam ja opću enciklopediju umjetnosti
šta te zanima
đes kupio, kolko si platio?
- Truba
- Posts: 93847
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4891 Re: Šta trenutno čitate?
knjiga se u krađu ne računa
- erni3
- Posts: 1007
- Joined: 19/01/2010 10:27
#4892 Re: Šta trenutno čitate?
komi wrote:knjiga se u krađu ne računa
- rozzza
- Posts: 14
- Joined: 10/06/2011 09:57
- Location: sa
#4893 Re: Šta trenutno čitate?
u zadnje vrijeme uglavnom nesto na netu, ali evo dobila sam jednu dramu:
Biljana Srbljanović: "Nije smrt biciklo (da ti ga ukradu)"
Biljana Srbljanović: "Nije smrt biciklo (da ti ga ukradu)"
- harisoni
- Posts: 298
- Joined: 31/05/2010 09:22
#4894 Re: Šta trenutno čitate?
Je li iko čitao "Alijenistu"?Strašna knjiga. "Drvo janičara" i "Zmijski stub" od Džejsona Gudvina također. 
- Sookie McSue
- Posts: 338
- Joined: 17/08/2010 13:44
- Location: hair of gold and lips like cherries
#4896 Re: Šta trenutno čitate?
dobro je pa ljudi ikako čitajuCollector604 wrote:Cita li se znanost ovdje ikako..
Ili se samo citaju fantazije,romani,bajke
ja prva ne čitam ništa iz oblasti nauke - jedva nađem vremena i za ono što me interesuje.
- Sherbatsky
- Posts: 58
- Joined: 01/10/2010 18:26
- Location: Sarajevo
#4897 Re: Šta trenutno čitate?
Ja sam upravo pročitala Najljepša ljubavna pisma velikih žena, Ursula Dojl je autor. Nisam baš oduševljena.
- Sherbatsky
- Posts: 58
- Joined: 01/10/2010 18:26
- Location: Sarajevo
#4898 Re: Šta trenutno čitate?
Ja sam još davno čitala Parfem, i film sam gledala. Nije loša knjiga, ali nisam fan ovakvog štiva.Mannequin wrote:Obje procitala prosli mjesec..potočanka wrote:ova završila
ovu počinjem
Pali andjeo mi je interesantnija od parfema, stovise ocekivala sam od parfema vise, bolju pricu, ali eto nije lose no nije ni najbolja knjiga.. a pali andjeo mi je bio fkt super zanimljiv, jedino mi mrsko sto je u dijelovima





