Šta trenutno čitate?

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply

Citate?

Sa zadovoljstvom!
1198
91%
Dovoljno je sto moram citat titlove na TV-u...
123
9%
 
Total votes: 1321

sa2101
Posts: 235
Joined: 04/11/2006 11:48
Location: sarajevo

#4876 Re: Šta trenutno čitate?

Post by sa2101 »

Image
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
harisoni
Posts: 298
Joined: 31/05/2010 09:22

#4877 Re: Šta trenutno čitate?

Post by harisoni »

komi wrote:negdje sam vidio Silmarilion :D
ne znam gdje ali sam vidioo :D
prodaje se
mozda u titovoj ona sejtarija :roll:

Gledao nedavno kod njih - nema.Šahinpašić, VBZ, Zoro, Svjetlost, Buybook..nema :x
User avatar
Mannequin
Posts: 1316
Joined: 14/07/2009 14:50
Location: FFM

#4878 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Mannequin »

Dama s kamelijama

(PoKoZnaKojiPut :-) )
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12222
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#4879 Re: Šta trenutno čitate?

Post by mrtva kokoš »

Zbignjev Bzezinski - Veliki promasaj

nakon polugodisnje pauze. :-?
User avatar
vox-populi
Posts: 3131
Joined: 03/04/2008 21:51
Location: Sarajevo-x Liberation Front

#4880 Re: Šta trenutno čitate?

Post by vox-populi »

harisoni wrote:
Btw, da li neko zna ima li Algoritam predstavništvo u Sarajevu?Trebao bi mi Silmarilion, ne uzima mi se srbijansko izdanje,ipak Hrvati izvsno prevod urade,ko je čitao LOTR u izdanju Algoritma zna o čemu govorim. :dance: :thumbup:
Imam ja Algoritmovo izdanje, i za razliku od LOTR, dosta lose je uradjeno. Ne znam kakav si sa engleskim, ali ako iole baratas, probaj naci originalnu verziju.
Memica
Posts: 5
Joined: 08/06/2011 23:45

#4881 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Memica »

Zavrsila " Sjenu vjetra" od Zafona, odlicna knjiga!!!
Raspolozena za neki krimic sad, pa ako imate neki dobar da mi preporucite!! :-D
User avatar
harisoni
Posts: 298
Joined: 31/05/2010 09:22

#4882 Re: Šta trenutno čitate?

Post by harisoni »

vox-populi wrote:
harisoni wrote:
Btw, da li neko zna ima li Algoritam predstavništvo u Sarajevu?Trebao bi mi Silmarilion, ne uzima mi se srbijansko izdanje,ipak Hrvati izvsno prevod urade,ko je čitao LOTR u izdanju Algoritma zna o čemu govorim. :dance: :thumbup:
Imam ja Algoritmovo izdanje, i za razliku od LOTR, dosta lose je uradjeno. Ne znam kakav si sa engleskim, ali ako iole baratas, probaj naci originalnu verziju.

Aha,aha. Ako se ne varam ima u Buybooku ta na engleskom,pa bih mogao pogledati... :)
User avatar
Truba
Posts: 93847
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4883 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Truba »

ma idi u lagunu legende :mrgreen: izvadiš člansku i imaš popust :D
saga
Posts: 1180
Joined: 14/05/2007 22:23

#4884 Re: Šta trenutno čitate?

Post by saga »

Image
User avatar
potočanka
Posts: 70840
Joined: 09/11/2008 20:38
Location: vjerna ŽEKIPA

#4885 Re: Šta trenutno čitate?

Post by potočanka »

ova završila
Image

ovu počinjem

Image
User avatar
Mannequin
Posts: 1316
Joined: 14/07/2009 14:50
Location: FFM

#4886 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Mannequin »

potočanka wrote:ova završila
Image

ovu počinjem

Image
Obje procitala prosli mjesec..

Pali andjeo mi je interesantnija od parfema, stovise ocekivala sam od parfema vise, bolju pricu, ali eto nije lose no nije ni najbolja knjiga.. a pali andjeo mi je bio fkt super zanimljiv, jedino mi mrsko sto je u dijelovima :roll:
User avatar
erni3
Posts: 1007
Joined: 19/01/2010 10:27

#4887 Re: Šta trenutno čitate?

Post by erni3 »

Image
User avatar
Collector604
Posts: 532
Joined: 18/05/2011 04:42
Location: Show ip interface brief

#4888 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Collector604 »

Cita li se znanost ovdje ikako..

Ili se samo citaju fantazije,romani,bajke :angry:
User avatar
Truba
Posts: 93847
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4889 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Truba »

čitam ja opću enciklopediju umjetnosti
šta te zanima
User avatar
erni3
Posts: 1007
Joined: 19/01/2010 10:27

#4890 Re: Šta trenutno čitate?

Post by erni3 »

komi wrote:čitam ja opću enciklopediju umjetnosti
šta te zanima

đes kupio, kolko si platio? :D
User avatar
Truba
Posts: 93847
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4891 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Truba »

knjiga se u krađu ne računa
User avatar
erni3
Posts: 1007
Joined: 19/01/2010 10:27

#4892 Re: Šta trenutno čitate?

Post by erni3 »

komi wrote:knjiga se u krađu ne računa
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
rozzza
Posts: 14
Joined: 10/06/2011 09:57
Location: sa

#4893 Re: Šta trenutno čitate?

Post by rozzza »

u zadnje vrijeme uglavnom nesto na netu, ali evo dobila sam jednu dramu:

Biljana Srbljanović: "Nije smrt biciklo (da ti ga ukradu)"
User avatar
harisoni
Posts: 298
Joined: 31/05/2010 09:22

#4894 Re: Šta trenutno čitate?

Post by harisoni »

Je li iko čitao "Alijenistu"?Strašna knjiga. "Drvo janičara" i "Zmijski stub" od Džejsona Gudvina također. :o
User avatar
Zlata M.
Posts: 2374
Joined: 21/05/2009 22:34

#4895 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Zlata M. »

Image
:thumbup:
User avatar
Sookie McSue
Posts: 338
Joined: 17/08/2010 13:44
Location: hair of gold and lips like cherries

#4896 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Sookie McSue »

Collector604 wrote:Cita li se znanost ovdje ikako..

Ili se samo citaju fantazije,romani,bajke :angry:
dobro je pa ljudi ikako čitaju :lol:
ja prva ne čitam ništa iz oblasti nauke - jedva nađem vremena i za ono što me interesuje.
User avatar
Sherbatsky
Posts: 58
Joined: 01/10/2010 18:26
Location: Sarajevo

#4897 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Sherbatsky »

Ja sam upravo pročitala Najljepša ljubavna pisma velikih žena, Ursula Dojl je autor. Nisam baš oduševljena.
User avatar
Sherbatsky
Posts: 58
Joined: 01/10/2010 18:26
Location: Sarajevo

#4898 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Sherbatsky »

Mannequin wrote:
potočanka wrote:ova završila
Image

ovu počinjem

Image
Obje procitala prosli mjesec..

Pali andjeo mi je interesantnija od parfema, stovise ocekivala sam od parfema vise, bolju pricu, ali eto nije lose no nije ni najbolja knjiga.. a pali andjeo mi je bio fkt super zanimljiv, jedino mi mrsko sto je u dijelovima :roll:
Ja sam još davno čitala Parfem, i film sam gledala. Nije loša knjiga, ali nisam fan ovakvog štiva.
nancynyc
Posts: 3
Joined: 13/06/2011 15:27
Location: Big Apple

#4899 Re: Šta trenutno čitate?

Post by nancynyc »

Image
User avatar
Digla_da_kreci
Posts: 6864
Joined: 01/05/2010 19:03

#4900 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Digla_da_kreci »

Image
Post Reply