Ako su ga Amerikanci izabrali, sta ja imam sa time..Chmoljo wrote:
ovo je inače prvi visoki zvaničnik koji je ispalio sintagmu Islamic teror? i zbog toga je šupak jel?![]()
a nije zbog izvala o nekim zabranama ulaska na osnovu vjere? ja ba, što ga osuđivati zbog rasističkih i šovinističkih izjava. treba početi protjerivati pa ćemo onda složno protestvovati![]()
i nije lijepo kada smrad poput Hajdera pobijedi u Austriji, ali vući paralelu sa američkim predsjednikom je... biser.
izabrali su i Obamu,pa im nije ispunio ocekivanja..
sad hoce nesto drugacije..
i to pokazuje koliko se svijet radikalizirao..
i ako se i Evropa radikalizuje, ko ce biti za to kriv..
ko je kriv za radikalizaciju u Evropi..
krivi su ovi danasnje birokrate koji su se otudjili,
i zaboli ih briga za probleme obicni gradjana..
oni tjeraju po svome,samo dokle ce..


