BHTelecom All About
Moderator: Benq
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#48726 Re: BHTelecom All About
Ja i sad imam taj idol 3 5.5
Ne znam o kakvom bloatwareu likovi govore
Ne znam o kakvom bloatwareu likovi govore
-
promaha
- Posts: 601
- Joined: 04/01/2011 21:11
#48727 Re: BHTelecom All About
S@din wrote:Molim uposlenike BH Telecoma za informaciju![]()
Trebala bi kupiti hitno mobitel, imala sam želju da kupim Alcatel idol 4s, pa sad mi treba info ako uskoro neće dolaziti da uzmem nešto drugo, a ako hoće ja bi još malo sačekala, hvala unaprijed na info
ja sam preko 3 mjeseca cekao galaxy s7 edge da bih na kraju otkazao narudzbu ...
jbt mi u firmi koristim telecom preko 10 godina od cega vise od 5 mvk korisnik sa povelikim fakturama i ove godine prvi put planiramo da mijenjamo operatera cisto zbog njihovog odnosa ...
recimo oni svake godine imaju na kraju godine "poklone" za vece korisnike tako sto daju po jedan telefon besplatno il tako nesto
i vec 3 godine se desava da ljudi koji nemaju ni upola fakture ko mi dobiju poziv a nama qita
onda vise od godinu je proslo da se zalim na kvalitet interneta pa obecaju da ce rijesiti pa ko dodje neka sluzba na teren i kaze prikopcat cemo vam novi prikljucak pa opet prodje pola godine i qeeta ...
jbg cim ovaj ugovor istekne i njima ce biti qeeta
-
Vidal89
- Posts: 1012
- Joined: 18/01/2013 02:26
#48728 Re: BHTelecom All About
Je li moguce uzeti telefon sa popustom bez placanja na rate. Znaci da se obavezem na ugovor od 2 god i platim telefon u kesu sa popustom, a ne na rate???
- perfect_guy
- Posts: 6942
- Joined: 18/04/2008 23:08
- Location: Anfield road
- Contact:
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6955
- Joined: 06/05/2013 23:05
#48730 Re: BHTelecom All About
Samo budala i neznalica moze reci da je alcatel pun smeca i nije optimizovan. Lg g3 je smijesan naspram alcatela idol 3 5.5,a gledajuci ovako g3 bi trebao biti bolji
Poslano sa mog SM-N9005 koristeći Tapatalk
Poslano sa mog SM-N9005 koristeći Tapatalk
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#48731 Re: RE: Re: BHTelecom All About
E sto ga i ti smaslamade_in_sarajevo wrote:Samo budala i neznalica moze reci da je alcatel pun smeca i nije optimizovan. Lg g3 je smijesan naspram alcatela idol 3 5.5,a gledajuci ovako g3 bi trebao biti bolji
Poslano sa mog SM-N9005 koristeći Tapatalk
Sent from my LG-H850 using Tapatalk
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6955
- Joined: 06/05/2013 23:05
#48732 Re: BHTelecom All About
Otisal u telekom i kupio g3 i idol 3 5.5, idol 3 kod cure meni g3, ni godinu dana ga nisam imao i zamjenio ga za note 3. Telefon fuj,baterija kao da je i nema,grije se puno, displej alcatel puno bolji i jaci po pitanju svjetline, alcatel jaci zvuk, bolja optimizacija androida. Na kraju mi se g3 zgadio,a uzeo ga na osnovu g2 kojeg sam imao. Alcatel je samo malo losiju kameru imao nista toliko specijalno ali sq 2gb rama je tako optimizivan da radi kao da ima 3gb. Niti se toliko zgrijava kao g3, niti se toliko baterija jede kao na g3. Eno kod mene cura kaze idol 4s ili note serija drugo nista,a i ja sam kontao alcatel smece.
Poslano sa mog SM-N9005 koristeći Tapatalk
Poslano sa mog SM-N9005 koristeći Tapatalk
-
AmirBaa
- Posts: 3213
- Joined: 05/07/2012 15:14
#48733 Re: BHTelecom All About
povecaju se cijene u telecomu, nista novo

- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#48734 Re: RE: Re: BHTelecom All About
Zvuk na zvučnicima za klasu bolji i čistiji. Težina samog aparata.Cossack wrote:E sto ga i ti smaslamade_in_sarajevo wrote:Samo budala i neznalica moze reci da je alcatel pun smeca i nije optimizovan. Lg g3 je smijesan naspram alcatela idol 3 5.5,a gledajuci ovako g3 bi trebao biti bolji
Poslano sa mog SM-N9005 koristeći TapatalkImao sam G3-ojku godinu i beton telefon. Idol 3 jeste solida n telelefon, jaranici sam ga oreporucio, ali sad da je i u cemu bolji od LG G3... nema teorije!
Sent from my LG-H850 using Tapatalk
-
allem_77
- Posts: 3422
- Joined: 17/09/2015 15:46
#48735 Re: BHTelecom All About
pozdrav
da li je moguće traziti da se smanji račun ako bh telecom ne može ispuniti minimalnu brzinu interneta koju je naveo u ugovoru, tj. da ja svaki mjesec prijavim kvar, i prilikom plaćanja racuna trazim da mi se umanji račun
da li je moguće traziti da se smanji račun ako bh telecom ne može ispuniti minimalnu brzinu interneta koju je naveo u ugovoru, tj. da ja svaki mjesec prijavim kvar, i prilikom plaćanja racuna trazim da mi se umanji račun
- suad-sarajevo
- Posts: 3689
- Joined: 22/08/2006 01:54
- Location: Memli strana
- Horoskop: sarajevski seljak
- Contact:
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6955
- Joined: 06/05/2013 23:05
#48737 Re: RE: Re: BHTelecom All About
Po zakonu o zastiti potrosaca mozes i ugovor raskinuti,mislim da mozes i po pravili bht traziti raskid ugovora ako hoces, tako da ako neces to fino podnesi zahtjev da placas nesto sto nemas i nek ti umanje racun ili nek ti napraveallem_77 wrote:pozdrav
da li je moguće traziti da se smanji račun ako bh telecom ne može ispuniti minimalnu brzinu interneta koju je naveo u ugovoru, tj. da ja svaki mjesec prijavim kvar, i prilikom plaćanja racuna trazim da mi se umanji račun
Poslano sa mog SM-N9005 koristeći Tapatalk
-
allem_77
- Posts: 3422
- Joined: 17/09/2015 15:46
#48738 Re: RE: Re: BHTelecom All About
ne zelim ja raskid ugovora, a znam da oni to ne znaju napraviti (možda zna ovaj mirza na forumu) a i to što bi on možda napravio trajalo bi kratko, do restarta modema, pokušao sam po njegovim instrukcijama i nisam znaomade_in_sarajevo wrote:Po zakonu o zastiti potrosaca mozes i ugovor raskinuti,mislim da mozes i po pravili bht traziti raskid ugovora ako hoces, tako da ako neces to fino podnesi zahtjev da placas nesto sto nemas i nek ti umanje racun ili nek ti napraveallem_77 wrote:pozdrav
da li je moguće traziti da se smanji račun ako bh telecom ne može ispuniti minimalnu brzinu interneta koju je naveo u ugovoru, tj. da ja svaki mjesec prijavim kvar, i prilikom plaćanja racuna trazim da mi se umanji račun
Poslano sa mog SM-N9005 koristeći Tapatalk
-
ing-ecc
- Posts: 18618
- Joined: 31/03/2013 09:58
#48739 Re: BHTelecom All About
Mozes li ovo definisati i objasniti?allem_77 wrote:pozdrav
da li je moguće traziti da se smanji račun ako bh telecom ne može ispuniti minimalnu brzinu interneta koju je naveo u ugovoru, tj. da ja svaki mjesec prijavim kvar, i prilikom plaćanja racuna trazim da mi se umanji račun
-
allem_77
- Posts: 3422
- Joined: 17/09/2015 15:46
#48740 Re: BHTelecom All About
imam moja tv full, a brzinu interneta max do 5 Mbps, a min. je 6 Mbps koliko znam po ugovoruing-ecc wrote:Mozes li ovo definisati i objasniti?allem_77 wrote:pozdrav
da li je moguće traziti da se smanji račun ako bh telecom ne može ispuniti minimalnu brzinu interneta koju je naveo u ugovoru, tj. da ja svaki mjesec prijavim kvar, i prilikom plaćanja racuna trazim da mi se umanji račun
-
allem_77
- Posts: 3422
- Joined: 17/09/2015 15:46
#48741 Re: BHTelecom All About
Korištenje usluge internet pristupa putem fiksne mreže na fer osnovi podrazumijeva da korisnik u toku obračunskog perioda ne prekorači ukupni limit od 50% teoretski mogućeg. Minimalna garantovana brzina internet pristupa putem fiksne mreže je 60% brzine deklarisane paketom (download/upload). U slučaju postojanja tehničke mogućnosti korisniku će se isporučiti i veća pristupna brzina u downloadu, maksimalno do 25/1 Mbps.allem_77 wrote:imam moja tv full, a brzinu interneta max do 5 Mbps, a min. je 6 Mbps koliko znam po ugovoruing-ecc wrote:Mozes li ovo definisati i objasniti?allem_77 wrote:pozdrav
da li je moguće traziti da se smanji račun ako bh telecom ne može ispuniti minimalnu brzinu interneta koju je naveo u ugovoru, tj. da ja svaki mjesec prijavim kvar, i prilikom plaćanja racuna trazim da mi se umanji račun
-
ing-ecc
- Posts: 18618
- Joined: 31/03/2013 09:58
#48742 Re: BHTelecom All About
Znas li eventualno sta je uzrok problemu smanjene brzine? Tehnicki neizvodivo ili je ljudski faktor? Ili....allem_77 wrote: imam moja tv full, a brzinu interneta max do 5 Mbps, a min. je 6 Mbps koliko znam po ugovoru
- MikroBelaj
- Posts: 897
- Joined: 13/07/2016 15:45
- Location: Jasminova Tuzla :)
#48743 Re: BHTelecom All About
Bolje uzmi kakav Galaxy S3 polovan...
-
allem_77
- Posts: 3422
- Joined: 17/09/2015 15:46
#48744 Re: BHTelecom All About
Mislim da je loša parica, ili je limitirano u modemu, ne bih znao tačno. Znam samo da imam 2 modema, jedan za internet a drugi za televiziju i telefon, tj 2 parice, pa mi je čudno da jedna parica ne može prebaciti 6 Mbpsing-ecc wrote:Znas li eventualno sta je uzrok problemu smanjene brzine? Tehnicki neizvodivo ili je ljudski faktor? Ili....allem_77 wrote: imam moja tv full, a brzinu interneta max do 5 Mbps, a min. je 6 Mbps koliko znam po ugovoru
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#48745 Re: RE: Re: BHTelecom All About
Po cemu je to polovna S3-ojka bolja od ovog telefona i to novog s 2 godine garancije?MikroBelaj wrote:Bolje uzmi kakav Galaxy S3 polovan...
Sent from my LG-H850 using Tapatalk
- Benq
- Posts: 10497
- Joined: 16/11/2009 18:00
- Location: Sarajevo
#48746 Re: RE: Re: BHTelecom All About
Sto se tice specifikacija , Acer ubi S3 k'o mraz paprikeCossack wrote: Po cemu je to polovna S3-ojka bolja od ovog telefona i to novog s 2 godine garancije?
Sent from my LG-H850 using Tapatalk
- drug_profi
- Posts: 65405
- Joined: 16/07/2012 16:00
#48747 Re: BHTelecom All About
Imam ja jedan ACER Z530 u kuci kao rezervni uredjaj, i mogu reci da sam iznenadjen koliko je dobar za svoju cijenu. Taj Z530 je negdje u rangu S3, ali za 270 maraka dobio 2 godine garancije, originalni etui i powerbank kao poklon.
tako da Acer ima
od mene.
A to je jos stari model u odnosu na ovaj sto se sad nudi.
tako da Acer ima
A to je jos stari model u odnosu na ovaj sto se sad nudi.
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#48748 Re: RE: Re: BHTelecom All About
makadam askonuBenq wrote:Sto se tice specifikacija , Acer ubi S3 k'o mraz paprikeCossack wrote: Po cemu je to polovna S3-ojka bolja od ovog telefona i to novog s 2 godine garancije?
Sent from my LG-H850 using Tapatalk
- MikroBelaj
- Posts: 897
- Joined: 13/07/2016 15:45
- Location: Jasminova Tuzla :)
#48749 Re: RE: Re: BHTelecom All About
Gdje sam rekao da je S3 bolji?Cossack wrote:Po cemu je to polovna S3-ojka bolja od ovog telefona i to novog s 2 godine garancije?MikroBelaj wrote:Bolje uzmi kakav Galaxy S3 polovan...
Sent from my LG-H850 using Tapatalk
Inace osvrnuo sam se na dizajn tog Acera,nov a djeluje malo zaostao u razvoju(izgledu)
-
zutipatak
- Posts: 179
- Joined: 26/09/2016 15:32
#48750 Re: BHTelecom All About
Nije tačno. Povečane su cijene fiksne telefonije po odluci RAK-a. RAK je taj koji definiše minimalnu cijenu minute razgovora u fiksnoj mreži. BH Telekom je do sada imao najnižu cijenu fiksne telefonije međutim sada je morao to da usaglasi sa odlukom RAK-a. Svakako klasični fiksni telefon više niko i ne koristi. U sklopu Moja TV paketa, minuta razgovora u fiksnoj mreži je 0,00KM.AmirBaa wrote:povecaju se cijene u telecomu, nista novo![]()
![]()
![]()
