Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#48601 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by MOSALJOZE »

Image
Glavni argument srba :zzzz: Ostanak u "velikoj srbiji" :zid:
hhaarree
Posts: 3977
Joined: 14/03/2013 23:04

#48602 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by hhaarree »

Eo ga Vucko odrzo govor:

"Pravo da volimo svoj narod niko nije i neće moći da nam zabrani", rekao je premijer Srbije Aleksandar Vučić.

Poručio je da nikada više političari iz Srbije i Republike Srpske neće moći da podižu barijere.

"I kada pomislite da ste usamljeni, građani Republike Srpske, znajte da niste. Srbija je uvek tu a njena obaveza jeste da čuva Republiku Srpsku. I niko neće moći da ukine RS bilo kakvim dektretima jer dekretima nije ni stvarana, stvorio ju je narod Republike Srpske", naveo je premijer Srbije.

Istakao je da je obaveza Srbije da bude garant teritorijalnog integriteta BiH.

"I Srbija to čini i činiće u budućnosti", istakao je Vučić i dodao da su Srbi, Bošnjaci i Hrvati sudbinski vezani jedni za druge.

"Živeli smo zajedno vekovima unazad i živećemo zajedno u vekovima koji dolaze. Isplate li nam se svađe i sukobi?", upitao je premijer.

Naveo je da i dalje postoje usijane glave koje misle da je pogled u ubudućnost pogled u komšiju preko optičkog nišana nekog od savremenog oružja.

"Dosta je bilo grobova, hoćemo da gradimo fabrike, a komšije moramo da poštujemo i sa njima da delimo dobro i zlo", poručio je Vučić.

Naveo je da u sukobima i ratovima nismo postajali ni veći ni bogatiji i poručio da je došao da govori o budućnosti.

Kako je istakao, svet se menja brzinom koja jedva može da se prati. Citirao je Ruperta Mardoka koji je rekao da u budućnosti neće veliki pobeđivati male nego brzi spore.

"Naša i vaša budućnost neće zavititi od toga koliko smo veliki nego koliko smo brzi i vredni", rekao je Vučić.

Intoniranjem himni Republike Srpske "Moja Republika" i Srbije "Bože pravde", te minutom ćutanja za sve poginule u ratu, u Banjaluci je počela svečana akademija povodom Dana i krsne slave Republike Srpske - Svetog arhiđakona i prvomučenika Stefana."

Clanak sa stranice rts.rs ali je link grozan i ogroman pa ga nisam turio

edit: evo i kiks objavio http://www.klix.ba/vijesti/bih/vucic-u- ... /160109031
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10259
Joined: 12/10/2014 01:12

#48603 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by skupljac_zeljeza »

Viknu Dodik u sred bosanske Banja Luke:"Živila Srbija!", a ne viknu:"Živila Bosna i Hercegovina!"
User avatar
Thorgerson
Posts: 9899
Joined: 15/04/2015 11:26

#48604 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Thorgerson »

hhaarree wrote:
Edin H. wrote:
hhaarree wrote:Eno neko bacio kantu boje na tablu welcome to PC na izlazu iz Teherana :shock:
He'l zelena? :D
nije, crvena, jao da je zelena tacno bi meltdown bio :lol: :mrgreen:

Image
Mora se priznati da ova boja odlicno pristaje ovoj ploči.
A jos bolje pristaje i ovo razljevanje iste.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#48605 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by MOSALJOZE »

hhaarree wrote:Eo ga Vucko odrzo govor:

"Pravo da volimo svoj narod niko nije i neće moći da nam zabrani", rekao je premijer Srbije Aleksandar Vučić.

Poručio je da nikada više političari iz Srbije i Republike Srpske neće moći da podižu barijere.

"I kada pomislite da ste usamljeni, građani Republike Srpske, znajte da niste. Srbija je uvek tu a njena obaveza jeste da čuva Republiku Srpsku. I niko neće moći da ukine RS bilo kakvim dektretima jer dekretima nije ni stvarana, stvorio ju je narod Republike Srpske", naveo je premijer Srbije.

Istakao je da je obaveza Srbije da bude garant teritorijalnog integriteta BiH.

"I Srbija to čini i činiće u budućnosti", istakao je Vučić i dodao da su Srbi, Bošnjaci i Hrvati sudbinski vezani jedni za druge.

"Živeli smo zajedno vekovima unazad i živećemo zajedno u vekovima koji dolaze. Isplate li nam se svađe i sukobi?", upitao je premijer.

Naveo je da i dalje postoje usijane glave koje misle da je pogled u ubudućnost pogled u komšiju preko optičkog nišana nekog od savremenog oružja.

"Dosta je bilo grobova, hoćemo da gradimo fabrike, a komšije moramo da poštujemo i sa njima da delimo dobro i zlo", poručio je Vučić.

Naveo je da u sukobima i ratovima nismo postajali ni veći ni bogatiji i poručio da je došao da govori o budućnosti.

Kako je istakao, svet se menja brzinom koja jedva može da se prati. Citirao je Ruperta Mardoka koji je rekao da u budućnosti neće veliki pobeđivati male nego brzi spore.

"Naša i vaša budućnost neće zavititi od toga koliko smo veliki nego koliko smo brzi i vredni", rekao je Vučić.

Intoniranjem himni Republike Srpske "Moja Republika" i Srbije "Bože pravde", te minutom ćutanja za sve poginule u ratu, u Banjaluci je počela svečana akademija povodom Dana i krsne slave Republike Srpske - Svetog arhiđakona i prvomučenika Stefana."

Clanak sa stranice rts.rs ali je link grozan i ogroman pa ga nisam turio

edit: evo i kiks objavio http://www.klix.ba/vijesti/bih/vucic-u- ... /160109031
Ovaj ne zna hoće li da piša ili se**
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#48606 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by It_is_a_Leclerc »

Malo im se Vučko, pritisnut vlastitim belajima, pokakio u feštu, ovim spominjanjem tzv. "BiH", ali dobro... Nadoknadio je predsjednik, ako ništa.
Zeljocity
Posts: 155
Joined: 18/04/2011 14:35

#48607 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Zeljocity »

Ovaj njegov govor ako se procita izmedju redova moze da se protumaci kao indirektna prijetnja BIH.
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10259
Joined: 12/10/2014 01:12

#48608 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by skupljac_zeljeza »

Od čijih se para platila ova proslava i o čijem trošku će sada na ručak?
User avatar
dobojlija81
Posts: 3541
Joined: 20/07/2012 22:03

#48609 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by dobojlija81 »

Koje kino na rtrts :lol:

Vuk K. izdominiro sa fesom i brkovima
Last edited by dobojlija81 on 09/01/2016 14:06, edited 1 time in total.
User avatar
Edin H.
Posts: 53542
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#48610 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Edin H. »

Ima li iko od ovih lokalnih uhljebljenih politicara veze, moci i snage da dopre do svjetskih medija i osudi Vucicevo krsenje oluka Ustavnog suda susjedne zemlje.

Cini mi se jedino da je Silajdzic svojevremeno imao snage i znanja za takve stvari.
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#48611 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by GeeTnT »

Kako bi neko imao srca da ukine ovakav spektakl...ovu djecu..ma..nemogu ni da pisem. :(
emmir1
Posts: 4937
Joined: 07/06/2013 15:28

#48612 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by emmir1 »

jao_situacije wrote:
emmir1 wrote:Dodik treba do kraja života da bude zahvalan Bakiru za ovaj potez oko ustavnog suda.

Ne bi mu mater pomogla koliko mu je Bakir pomogao.

Ovo je za Dodika bio bingo i joker u istoj igri.

A Bakir potez može se staviti u najgluplje poteze u politici ikad
i šta bi bilo da nema odluke ustavnog suda
narod bi rekao haj ti dodik siđi s vlasti :lol: :-)
pa ti stvarno kao da si jučer došao u bih, mi konstantno opravdavamo dodika riječima da je on takav jer mu bošnjaci idu u kontru, tako je bilo i sa silajdžićem, ode silajdžić a dodik 10 puta gori
totalni autizam, nemaju bošnjaci a ni bakir nikakve veze sa tim kakav je dodik i dodik nije proizvod bošnjaka
dodika narod voli i to nema nikakve veze sa federacijom sarajevom bakirom i bošnjacima on je takav kakav jeste i to se neće promijeniti ako bošnjaci promjene diskurs i retoriku
uostalom mektić će ga strpati u zatvor kad tad i onda više neće biti važne njegove floskule i laprdanja ali će i dalje važiti odluka najvišeg suda u državi i 9 januar će se ukinuti, bilo to sutra ili za 10 godina ali će biti ukinut
mi prvo trebamo prestati sami sebi šamare udarati i podmetati klipove, i korak po korak uništavati genocidnu tvorevinu a to se ne može za 7 dana uraditi

Naravno da bi Dodik bio takav.

No bio je prilično pritsinut i slabila mu je popularnost i vlada, i sada ga je Bakir žestoko ojačao i dao mu vjetar u leđa
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51127
Joined: 29/06/2011 23:39

#48613 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by dječak sa šibicama »

Tek su do AU monarhije dosli, sad ce ustase pa mudzahedini.

Dobra im akademija, jedino mi zao stihoklepaca ovih patriotskih pjesama, Republika Srpska se bas nisacim ne rimuje osim mrska, tezak posao imaju.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51127
Joined: 29/06/2011 23:39

#48614 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by dječak sa šibicama »

Dolje Bec, mrski Bec, gusle moje od javora suva, ubi Gavrilo Ferdinanda iza uva...

(2016. u Becu zivi preko 200.000 Srba)
User avatar
problemnatravunu
Posts: 18741
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#48615 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by problemnatravunu »

dječak sa šibicama wrote:Tek su do AU monarhije dosli, sad ce ustase pa mudzahedini.

Dobra im akademija, jedino mi zao stihoklepaca ovih patriotskih pjesama, Republika Srpska se bas nisacim ne rimuje osim mrska, tezak posao imaju.
Nema druge nego da je hitno preimenuju u srbija :oops:
User avatar
dobojlija81
Posts: 3541
Joined: 20/07/2012 22:03

#48616 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by dobojlija81 »

mene su emocije prevladale ne mogu više gledati
vraticu se kad čaika i peksinjavi stave najnovije impresije i dozivljaje sa ceremonije
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51127
Joined: 29/06/2011 23:39

#48617 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by dječak sa šibicama »

Ja sam se najezio dok gledam ovu djecicu... "moj dzed kaze da smo pogreeeesili stvarajuci Jugoslaviju" kako je to potresno i emotivno, pa ove pjesme... pa publika, vidi se da uzivaju u ovim arijama, pasionirani ljubitelji klasicne muzike.

skrati Panticu, oladice se prasici
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#48618 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by jao_situacije »

emmir1 wrote:
jao_situacije wrote:
emmir1 wrote:Dodik treba do kraja života da bude zahvalan Bakiru za ovaj potez oko ustavnog suda.

Ne bi mu mater pomogla koliko mu je Bakir pomogao.

Ovo je za Dodika bio bingo i joker u istoj igri.

A Bakir potez može se staviti u najgluplje poteze u politici ikad
i šta bi bilo da nema odluke ustavnog suda
narod bi rekao haj ti dodik siđi s vlasti :lol: :-)
pa ti stvarno kao da si jučer došao u bih, mi konstantno opravdavamo dodika riječima da je on takav jer mu bošnjaci idu u kontru, tako je bilo i sa silajdžićem, ode silajdžić a dodik 10 puta gori
totalni autizam, nemaju bošnjaci a ni bakir nikakve veze sa tim kakav je dodik i dodik nije proizvod bošnjaka
dodika narod voli i to nema nikakve veze sa federacijom sarajevom bakirom i bošnjacima on je takav kakav jeste i to se neće promijeniti ako bošnjaci promjene diskurs i retoriku
uostalom mektić će ga strpati u zatvor kad tad i onda više neće biti važne njegove floskule i laprdanja ali će i dalje važiti odluka najvišeg suda u državi i 9 januar će se ukinuti, bilo to sutra ili za 10 godina ali će biti ukinut
mi prvo trebamo prestati sami sebi šamare udarati i podmetati klipove, i korak po korak uništavati genocidnu tvorevinu a to se ne može za 7 dana uraditi

Naravno da bi Dodik bio takav.

No bio je prilično pritsinut i slabila mu je popularnost i vlada, i sada ga je Bakir žestoko ojačao i dao mu vjetar u leđa
pa šta ima veze kad je mektić navalio da ga strpa u zatvor, a do tad trebamo uživati u njegovim izjavama i zabavljati se :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51127
Joined: 29/06/2011 23:39

#48619 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by dječak sa šibicama »

evo ga i Vucic... pusti suzu na stih "u sred Sarajeva, gdje zlo raste ko korov" uciteljice Stake iz 1865 godine :sad:
Martinez_
Posts: 2266
Joined: 18/12/2013 09:51

#48620 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Martinez_ »

Edin H. wrote:Ima li iko od ovih lokalnih uhljebljenih politicara veze, moci i snage da dopre do svjetskih medija i osudi Vucicevo krsenje oluka Ustavnog suda susjedne zemlje.

Cini mi se jedino da je Silajdzic svojevremeno imao snage i znanja za takve stvari.
Dobro došao u stvarnost gde su ustavi zemalja tek politički dogovori koje malo ko ferma van granica te iste države.
emmir1
Posts: 4937
Joined: 07/06/2013 15:28

#48621 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by emmir1 »

Sada ga ne može strpat u zatvor jer nisu okolnosti dobre, a bile su.

No Bakir je odradio posao za Dodika
User avatar
sinuhe
Posts: 12582
Joined: 03/06/2011 11:33

#48622 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by sinuhe »

Presmijesno i sa jedne i sa druge strane. Ne zna se ko je gori.
http://www.klix.ba/vijesti/bih/srebreni ... /160109030
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#48623 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

Kakav je protokol, hoćel se stići noćas u Mejdan na tekmu? Makar Vučko s Vulinom, red bi bio, ne igra Bosna s Kosovom svaki dan, strinumu...
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#48624 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by GeeTnT »

sinuhe wrote:Presmijesno i sa jedne i sa druge strane. Ne zna se ko je gori.
http://www.klix.ba/vijesti/bih/srebreni ... /160109030
Cuj nezna se ko je gori.. Ako si ti u nedoumici, ja nisam. Poruka ispisana na onom platnu zivjece onoliko koliko i sumska....
User avatar
sinuhe
Posts: 12582
Joined: 03/06/2011 11:33

#48625 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by sinuhe »

GeeTnT wrote:
sinuhe wrote:Presmijesno i sa jedne i sa druge strane. Ne zna se ko je gori.
http://www.klix.ba/vijesti/bih/srebreni ... /160109030
Cuj nezna se ko je gori.. Ako si ti u nedoumici, ja nisam. Poruka ispisana na onom platnu zivjece onoliko koliko i sumska....
Oprosteno covjeku ljetos a i Camil je isprosio para.
Locked