Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48552 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

kluz franjo wrote: 18/02/2021 16:25
Kolega Zlaja,
za podržavanje HDZ i SNSD kandidata je u BiH zadužena SDA. To su uradili stotine puta do sada. Direktno dizanjem ruke.
Naravno, da to provjerenom patriJoti poput tebe nikada do sada nije zasmetalo (inače bi vjerovatno zapalio centralu u M.Spahe koliko te to navodno pogađa).
Druze Franjo,

Naša stranka nikada nije podržala ili glasala za kandidate iz HDZ-a, a ni SNSD-a (opet za razliku od dokazanih patriJotskih stranaka poput SDA i DF).

A Sokolac i Posušje su, kao i Travnik ili Jablanica, još uvijek u BiH.
Osim za one sa "ograničenim patriJotizmom".


NS je itekako podrzala HDZ i SNSD, samo sto nije imala mnogo prilika. Ali kad se ukaze prilika, tu ste.

Sokolac i Posusje su u BiH i vi kao stranka svih gradjana sigurno imate kandidate u tim opstinama.

Kosu vam kandidiati ako nije tajna?
Last edited by zlajaBHF on 18/02/2021 16:57, edited 1 time in total.
detroit-mercy
Posts: 16989
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#48553 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by detroit-mercy »

zlajaBHF wrote: 18/02/2021 16:23
detroit-mercy wrote: 18/02/2021 16:13
zlajaBHF wrote: 18/02/2021 15:58


I zato cemo sada glasati za NS, da i oni mogu prodati ovo sto je ostalo jel?

Kakva je to logika?

Ima li i jedna stranka, koja nije kriminalna, ali koja se nece naguziti svaki put kad se nadigne HDZ-u ili Dodiku? Jeli ne postoji takva?
Ima SDA, oni se svaki puta ne naguze Dodi ili HDZu :mrgreen:.
Pa ako su jedine dvije opcije, nesposobna SDA i izdajnicka Nasa stranka, onda treba odmah traziti papir, da potpisemo kapitulaciju.....

I kao sto rekoh, na sve vam je odgovor Sda.....
Ne postoje dvije opcije, postoji samo jedna opcija, to je ona koja je na vlasti od prvih visestranackih izbora I koja je od tada pa na ovamo ispotpisivala sve sto je ispotpisivala. Kvalitet potpisanog gledamo danas :skoljka:.
Manji problem je i to sto je potpisano ipak je to bio jedan okvir za "nesto", puno veci je problem narativ koji je ta stranka uspostavila a koji se svodi na golu pljacku svih resursa ove drzave i potpuno zapostavljanje onoga sto ovu drzavu cini drzavom a to su njeni ljudi. Da se i ovdje ispravim, stranka se je jako pobrinula za "ljude" ali za svoje ljude. Ostali, pa znamo kako im je. Ja nikako ne mogu da dosegnem u tvoj mozak i kako to da ti je jedna hajmo reci prilicno beznacajna stranka trn u oku pored sve pljacke, korupcije, nepotizma, ekonomskog sloma, demografskog sloma da ne nabrajam dalje. Za ti ne vidis sta se je izdesavalo u ovih zadnjih par godina, nekada su krali ali su to makar pokusavali sakriti, zamotati u neki celofan u neku oblandu. Danas, beskrupulozno pljackaju i otimaju i jos ti se ironico smiju u facu i porucuju "Ja i". Ova zemlja klizi u katastrofu i to ne u katastrofu da ce se UZPovci odvojit ili PC proglasiti nezavisnost, ova zemlja klizi u ekonomsko, socijalno i svako drugo beznadje bez da ljudi vide svjetlo na kraju tunela jer svjetla nema. A to beznadje je puno vece prijetanja od ove koju nam stalno podastiru.
Sistem jaransko/ortacke ekonomije koju su uspostavile stranke na vlasti nas nikada nece izvuci na zelenu granu jer taj sistem ne pogoduje sposobnima vec onim koji imaju duboke ortacko/stranacko/jaranske veze. Iz tog sistema vec 25 godina ne izlazi nista dobro i ako mislis da ce izaci nesto dobro varas se. SDA je uspostavila narativ da bi mi bili Amerika samo da nas ne koce "UZPovci", "genocidasi", na drugoj strani samo izmjenjaj uloge narativ je isti. Narodu se uvije predstavlja neki drugi krivac kao i u ovom slucaju gdje je NS kriva za izbor gradonacelnika i da je taj izbor bio presudan za opstanak drzave. Eto od od izbora u Mostaru drzava BiH vise ne postoji :mrgreen:. SDA ce biti ravnopravan partner u vlasti sa HDZom u Mostaru iduce 4 godine, hajde da vidimo kakav ce kvalitativni pomak napraviti. Ako nam je istorija uciteljica zivota, Mostarci, najebali ste :mrgreen:.
kakabanja213
Posts: 3832
Joined: 10/12/2012 22:16

#48554 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kakabanja213 »

zlajaBHF wrote: 18/02/2021 16:51
kakabanja213 wrote: 18/02/2021 16:42 Za razliku od tebe i tvojih roditelja mi smo principijelno ostali u drzavi popusili 20 granata u kucu. Protjerani dva puta i s lijeva na desno i sa desna na lijevo. I principijelno se borili protiv tih sto rade na razgradnji drzave. Po nadimku ti mirisem i ime a to je tipicno ime iz vremena kada je falilo babi bodova za stana pa je principijelno opalio staro Bosnjacko ime Zlatko.
Logika ti je jaka strana, priznajem :D
A tvoja je principijelnost. Ti mene i moju porodicu nazivas izdajnicima zato sto nismo glasali za lopove iz SDA i koalicije.!!!! I optuzujes da smo glasali za UZP??
Pricas o mojoj logici a uporno za NS, iako su bili suzdrzani, govoris da su glasali za HDZ. Eto ti logike.
sitni svercer
Posts: 1040
Joined: 08/09/2018 14:43

#48555 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by sitni svercer »

Login7777 wrote: 18/02/2021 16:53 Image
sve reko da se nema sta dalje reci :izet:
hrasno
Posts: 388
Joined: 01/11/2012 17:14

#48556 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by hrasno »

Slozit cemo se da se necemo nikad sloziti. I tu je kraj razmjene misljenja...nadam se da ce Mostaru biti pravo dobro u iduce 4 godine i da ljudi nece imati probleme koje su imali zadnjih godina. Zivio i vozdra
detroit-mercy
Posts: 16989
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#48557 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by detroit-mercy »

zlajaBHF wrote: 18/02/2021 16:34
detroit-mercy wrote: 18/02/2021 16:17
Ti uopste izgleda ne znas da citas ili ne razumijes procitano. NS nije glasala niti za jednog kandidata i tu je pokazla principijelnost, jer su rekli da ece podrzati niti kandidata nacionalnih stranaka. Nije glasala za "UZPovca" niti je glasala za kandidata koji ide u koaliciju sa "UZPovcima" da zajednicki kroje kapu Mostarcima.
Tamo gdje prestaje logika pocinju tvoji upisi :skoljka:
Ili ne citas ili ne razumijes mje pitanje....

Bi li ovako reagovali da je bila situacija u Srebrenici?
To neznamo ni ti ni ja, jer se nije dogodilo.
Ali znamo kako bi SDA reagovala i kako je do sada reagovala.
detroit-mercy
Posts: 16989
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#48558 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by detroit-mercy »

hrasno wrote: 18/02/2021 17:04 Slozit cemo se da se necemo nikad sloziti. I tu je kraj razmjene misljenja...nadam se da ce Mostaru biti pravo dobro u iduce 4 godine i da ljudi nece imati probleme koje su imali zadnjih godina. Zivio i vozdra
Upravo tako, nadati se je da ce se ovim barem pokrenuti neki procesi i da se vise nece doci u sitaciju da izbora nema po 10-15 godina.
Mostarci, sretno vam bilo :thumbup:
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48559 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

kakabanja213 wrote: 18/02/2021 17:02
zlajaBHF wrote: 18/02/2021 16:51
kakabanja213 wrote: 18/02/2021 16:42 Za razliku od tebe i tvojih roditelja mi smo principijelno ostali u drzavi popusili 20 granata u kucu. Protjerani dva puta i s lijeva na desno i sa desna na lijevo. I principijelno se borili protiv tih sto rade na razgradnji drzave. Po nadimku ti mirisem i ime a to je tipicno ime iz vremena kada je falilo babi bodova za stana pa je principijelno opalio staro Bosnjacko ime Zlatko.
Logika ti je jaka strana, priznajem :D
A tvoja je principijelnost. Ti mene i moju porodicu nazivas izdajnicima zato sto nismo glasali za lopove iz SDA i koalicije.!!!! I optuzujes da smo glasali za UZP??
Pricas o mojoj logici a uporno za NS, iako su bili suzdrzani, govoris da su glasali za HDZ. Eto ti logike.
Ne zanimas me ti, niti tvoja porodica.

Zanima me NS i njihovi potezi u Mostaru.

Podrzali su HDZ, i narodu u Mostaru treba biti jasno kakve su posljedice njihovog glasanja za BH blok.
Novak20
Posts: 15242
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#48560 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Novak20 »

zlajaBHF wrote: 18/02/2021 17:10

Zanima me NS i njihovi potezi u Mostaru.

Podrzali su HDZ, i narodu u Mostaru treba biti jasno kakve su posljedice njihovog glasanja za BH blok.
Kakve su posljedice ???
kakabanja213
Posts: 3832
Joined: 10/12/2012 22:16

#48561 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kakabanja213 »

zlajaBHF wrote: 18/02/2021 17:10
kakabanja213 wrote: 18/02/2021 17:02
zlajaBHF wrote: 18/02/2021 16:51

Logika ti je jaka strana, priznajem :D
A tvoja je principijelnost. Ti mene i moju porodicu nazivas izdajnicima zato sto nismo glasali za lopove iz SDA i koalicije.!!!! I optuzujes da smo glasali za UZP??
Pricas o mojoj logici a uporno za NS, iako su bili suzdrzani, govoris da su glasali za HDZ. Eto ti logike.
Ne zanimas me ti, niti tvoja porodica.

Zanima me NS i njihovi potezi u Mostaru.

Podrzali su HDZ, i narodu u Mostaru treba biti jasno kakve su posljedice njihovog glasanja za BH blok.
I ti bi meni, iz Skandinavije, kao trebao otvoriti oci. Ja cijelih 26 godina gledam posljedice zajednickog djelovanja patriota iz koalicije i Hdz- UZP. Vecina vas iz hladnijih krajeva ceka legalizaciju objekata u Blagaju bespravno izgradkenih na drzavnoj zemlji ( ako je ti nisi izgradio ne znaci da vecina nije) nakon sto je formirano gradsko vijece. Pa da postane dedovina. To je jedina poveznica vas napacenih "mostaraca" iz surove Skandinavije sa Mostarom.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48562 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Novak20 wrote: 18/02/2021 17:14
zlajaBHF wrote: 18/02/2021 17:10

Zanima me NS i njihovi potezi u Mostaru.

Podrzali su HDZ, i narodu u Mostaru treba biti jasno kakve su posljedice njihovog glasanja za BH blok.
Kakve su posljedice ???
Gradonacelnik HDZ-a jos 4 godine.

I nema potrebe da mi postavljas takva pitanja, kad znas odgovor na iste.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48563 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

kakabanja213 wrote: 18/02/2021 17:20
zlajaBHF wrote: 18/02/2021 17:10
kakabanja213 wrote: 18/02/2021 17:02

A tvoja je principijelnost. Ti mene i moju porodicu nazivas izdajnicima zato sto nismo glasali za lopove iz SDA i koalicije.!!!! I optuzujes da smo glasali za UZP??
Pricas o mojoj logici a uporno za NS, iako su bili suzdrzani, govoris da su glasali za HDZ. Eto ti logike.
Ne zanimas me ti, niti tvoja porodica.

Zanima me NS i njihovi potezi u Mostaru.

Podrzali su HDZ, i narodu u Mostaru treba biti jasno kakve su posljedice njihovog glasanja za BH blok.
I ti bi meni, iz Skandinavije, kao trebao otvoriti oci. Ja cijelih 26 godina gledam posljedice zajednickog djelovanja patriota iz koalicije i Hdz- UZP. Vecina vas iz hladnijih krajeva ceka legalizaciju objekata u Blagaju bespravno izgradkenih na drzavnoj zemlji ( ako je ti nisi izgradio ne znaci da vecina nije) nakon sto je formirano gradsko vijece. Pa da postane dedovina. To je jedina poveznica vas napacenih "mostaraca" iz surove Skandinavije sa Mostarom.
:D

Stvarno te ne pokusavam ubjediti. Ne zanima me sta i kako radite takvi kao ti.

Ja zelim da obicni gradjani Mostara progledaju i uvide sta znaci glas za NS i BH Blok.

Tebe i takve kao ti da bi pridobio, moram pokloniti frezu ili nesto slicno, a te ambicije nemam.
izvrsni direktor
Posts: 14753
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#48564 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by izvrsni direktor »

zlajaBHF wrote: 18/02/2021 15:48 Nasa stranka je tu da u saradnji sa HDZ-om i Dodikom rusi SDA.
Da vidimo o kakvoj je saradnji rijec, na primjeru mostara koji te jako boli:
Za dopredsjedavajućeg Gradskog vijeća Mostar izabran je Velibor Milivojević iz SNSD-a. Za njega je glasala i Nataša Jekić iz Koalicije za Mostar i SDA. Nije, dakle, ni predložila sebe, a naravno ni glasala za sebe
Sda-ovcu je draze za snsd glasati nego za svog kandidata.

zlajaBHF wrote: 18/02/2021 15:48 Iskreno, ja bi vam mozda i vjerovao da rusite SDA u Sarajevu, i Tuzli, a da se u isto vrijeme borite protiv onih koji pokusavaju unistiti drzavu, medjutim vi sa njima saradjujete i sutra bi prodali sve van Sarajeva......
A da vidimo izgleda saradnja sa rusiocima bosne izvan sarajeva:
Sa 14 vijecnika SDA je mogla birati koalicione partnere, mi smo ih javno pozivali da napravimo vecinu bez HDZ-a, nisu naravno prihvatili.
Kazu, u srebrenici je bosnjacko jedinstvo bitno, nesto si i o tome danas pljuvao po pedji, pa de da vidimo kakva je tamo saradnja sa negatorima genocida, i ko sa njima saradjuje:
Nesto je klix tome pisao, ne tako davno:
POVRAT NA STARO
Potpisan sporazum: SDA u Srebrenici ponovo koalirala sa SNSD-om
Obrati paznju na boldovano.
Hocemo li jos o tim saradnjama sa rusiocima bosne i prodaji?
Sda glas za hdz-ovu apsolutnu vecinu u domu naroda?
Sda glas za snsd-ovu apsolutnu vecinu u domu naroda?
Sda glasovi da dosik i covic imaju zajedno vecinu tako da nijedna odluka ne moze proci bez njih?

Ili ovo:
SABOR U MOSTARU
449
Adil Osmanović emotivno govorio o saradnji HDZ-a i SDA: Bili smo i bit ćemo partneri
Otkud neko iz sda u saboru koji ne prihvata presude haskog suda o uzp? Kakvi su tp izdajnici drzave koji obecacaju nastavak partnerstva sa uzp ?
Last edited by izvrsni direktor on 18/02/2021 17:45, edited 2 times in total.
kakabanja213
Posts: 3832
Joined: 10/12/2012 22:16

#48565 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kakabanja213 »

zlajaBHF wrote: 18/02/2021 17:36
kakabanja213 wrote: 18/02/2021 17:20
zlajaBHF wrote: 18/02/2021 17:10

Ne zanimas me ti, niti tvoja porodica.

Zanima me NS i njihovi potezi u Mostaru.

Podrzali su HDZ, i narodu u Mostaru treba biti jasno kakve su posljedice njihovog glasanja za BH blok.
I ti bi meni, iz Skandinavije, kao trebao otvoriti oci. Ja cijelih 26 godina gledam posljedice zajednickog djelovanja patriota iz koalicije i Hdz- UZP. Vecina vas iz hladnijih krajeva ceka legalizaciju objekata u Blagaju bespravno izgradkenih na drzavnoj zemlji ( ako je ti nisi izgradio ne znaci da vecina nije) nakon sto je formirano gradsko vijece. Pa da postane dedovina. To je jedina poveznica vas napacenih "mostaraca" iz surove Skandinavije sa Mostarom.
:D

Stvarno te ne pokusavam ubjediti. Ne zanima me sta i kako radite takvi kao ti.

Ja zelim da obicni gradjani Mostara progledaju i uvide sta znaci glas za NS i BH Blok.

Tebe i takve kao ti da bi pridobio, moram pokloniti frezu ili nesto slicno, a te ambicije nemam.
Sta ima "mostarac"? Frezu vec imam. Pitaj Sutu ili Hurdu trebà li im. Ipak ste istomisljenici.
Novak20
Posts: 15242
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#48566 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Novak20 »

zlajaBHF wrote: 18/02/2021 17:33
Novak20 wrote: 18/02/2021 17:14

Kakve su posljedice ???
Gradonacelnik HDZ-a jos 4 godine.

I nema potrebe da mi postavljas takva pitanja, kad znas odgovor na iste.
Mogli ste proći i gore.

Zamisli da je Irma iz NS gradonačelnica 4 godine. :D
ASurogat
Posts: 96
Joined: 03/02/2019 00:37

#48567 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by ASurogat »

Poštovani forumaši, jeste li vi znali da je stanje u Mostaru takvo da se HDZ ništa ne pita istočno od Bulevara, a SDA ništa zapadno od Bulevara. I jeste li znali da je pitanje gradonačelnika isključivo moralna satisfakcija jedne od dvije strane a ne neki simbol vladavine il moći u gradu koji je sve samo ne jedan grad. Hoću da kažem Bošnjaku koji živi u istočnomostarskom naselju Carina neće biti ništa bolje niti ništa lošije zbog toga što je Kordić gradonačelnik, niti bi Hrvatu koji živi u zapadnomostarskom naselju Strelčevina bilo išta bolje niti išta lošije da je Guzin izabran za gradonačelnika. Radi se manje više o ceremonijalnoj funkciji pogotovo po novom statutu koji dolazi.

Priča da je Mostar "isporučen" HDZ-u su zlonamjerne jer će vladajuću koaliciju u Mostaru činit HDZ SDA i SNSD. Grad nikom nije isporučen jer grada nema. Grada su dva. SDA-ov Mostar i HDZ-ov Mostar. Al nešto je u svemu ovom glasanju u vijeću spašeno. To je obraz vijećnica NS-a koje nisu pukle po nacionalnom šavu. I za to im svaka čast.
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#48568 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by putokaz1 »

Evenine wrote: 18/02/2021 14:14 Sto to nije SDA uradio odmah u startu? Lakse je tudjim gloginje mlatit. Vazda bilo.
E tu idemo ukrug
-HDZ je Gradonačelnik Mostara a naša Sebija direktor UKC
-HDZ je Gradonačelnik a naš je Predsjednik Vijeća
-Ona tamo njihova stranka je izdala je Bošnjake a sad ćemo je razapet
-Nas je više ,idemo zajedno,mi uživamo a vi vodu nosite
-Mi ćemo svakako pobjedit 2022 ,a vi ko zna raspali ste se već sad,jednu su s nama, izdadoše glasače
cimara
Posts: 614
Joined: 02/08/2020 01:18

#48569 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by cimara »

Nema većih govana od ljudi koji su neutralni...
statixx
Posts: 9834
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#48570 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by statixx »

ASurogat wrote: 18/02/2021 18:10 Poštovani forumaši, jeste li vi znali da je stanje u Mostaru takvo da se HDZ ništa ne pita istočno od Bulevara, a SDA ništa zapadno od Bulevara. I jeste li znali da je pitanje gradonačelnika isključivo moralna satisfakcija jedne od dvije strane a ne neki simbol vladavine il moći u gradu koji je sve samo ne jedan grad. Hoću da kažem Bošnjaku koji živi u istočnomostarskom naselju Carina neće biti ništa bolje niti ništa lošije zbog toga što je Kordić gradonačelnik, niti bi Hrvatu koji živi u zapadnomostarskom naselju Strelčevina bilo išta bolje niti išta lošije da je Guzin izabran za gradonačelnika. Radi se manje više o ceremonijalnoj funkciji pogotovo po novom statutu koji dolazi.

Priča da je Mostar "isporučen" HDZ-u su zlonamjerne jer će vladajuću koaliciju u Mostaru činit HDZ SDA i SNSD. Grad nikom nije isporučen jer grada nema. Grada su dva. SDA-ov Mostar i HDZ-ov Mostar. Al nešto je u svemu ovom glasanju u vijeću spašeno. To je obraz vijećnica NS-a koje nisu pukle po nacionalnom šavu. I za to im svaka čast.
To je jasno svima, ukljucujuci SDAovce, ali ovo je prilika da se udari na BH blok i neukim glasacima prikaze kao izdaja drzave.
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#48571 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Kolinda »

zlajaBHF wrote: 18/02/2021 15:13 Jedna me stvar zanima u vezi principjelnosti "Nase" stranke

Ovo je izjavio vozd. Ne znam da li cemo se ikad uvjeriti da li bi NS stvarno podrzala kandidata SDA kontra SNSD-a u Srebrenici
KOJOVIĆ: Uvijek ćemo biti da načelnik Srebrenice bude čovjek koji ne prihvata presude za genocid
Ono sto me zanima je da li je "Nasoj" stranci stvarno toliko bito se se postuju presude suda u Hagu?
Ako je istina da "Nasa" stranka nikad nebi podrzala kandidata koji ne prihvata presude suda za genocid, kako to da isto ne vazi za druge presude Haskog suda.

Prije par dana je NS imala sansu da postavi na mjesto gradonacelnika u Mostaru koji je bio zrtva "Udruzenog zlocinackog poduhvata, ili osobu koja ne prihvata presudu suda u Hagu.

NS je znamo kako reagovala i znamo koga je podrzala a koga nije.

E sad me zanima, da li to postivanje odluka suda je samo bitno kad je rijec o genocidu,a ostale presude im nisu bitne?

Da podsjetimo, presudom za UZP su osudjeni HDZ-ovi celnici u Hagu, u kojem su neki dobili cak 25 godina zatvora.
Aha, a tko nije prihvatio presudu Mahmuljinu?
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#48572 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Patton44 »

Jel bio Skaka danas u Srebrenici,da podrzi grujicica.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83491
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#48573 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by _BataZiv_0809 »

Narod dobio onako kako je glasao, sta je tu sporno?
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#48574 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Iker C »

Nasa stranka je ublehaska stranka koju prvenstveno zanima lova pa sve onda ostalo. Ljudi imaju svoju cijenu, ko plati vise , oni su za toga. Upratite samo kako zivi rukovodstvo ove ublehaske stranke, strogi raskos u krugu od Marin dvora do Bascarsije.
Blizanac
Posts: 722
Joined: 28/01/2005 13:02

#48575 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Blizanac »

Ima li ko onaj snimak Osmanovića na obilježavanju godišnjice HDZ-a, kada se umalo nije rasplakao od emocija i ljubavi?
A taj isti HDZ je nešto ranije svečano obilježio osnivanje tzv HR HB, projekta presuđenog kao UZP?

Vidim da se još palamudi o izdaji, pa kontam da malo osvježimo temu....
:D
Locked