Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
User avatar
čaika
Posts: 826
Joined: 05/04/2012 11:56
Location: Bakinci, downtown

#48551 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by čaika »

Bejbi bum u Banjaluci- 17 beba za 24 časa
SRIJEDA, 06 JANUAR 2016 20:57

Najljepši poklon za Badnji dan i božićne praznike dobile su majke u banjalučkom porodilištu, gdje je u protekla 24 časa rođeno 17 beba- 9 djevojčica i 8 dječaka.

Ne dešava se tako često da se za jedan dan rodi 17 beba u Banjaluci. Majke nisu krile zadovoljstvo zbog ovog božićnog poklona.

Ako se vratimo devet mjeseci unazad kada su bebe začete, čini se da su sugrađani razmišljali o potomstvu posebno oko 8. marta, Dana žena.
Budalaši pilećeg mozga koji pišu ove žvrljotine prave se ludi, ili su na platnom spisku Centra iz Budimpešte, što je skoro sigurno, s obzirom o kojoj vrsti ljudi se radi.
Kakvi crni sugrađani, kakav Osmi mart, sve te nerotkinje oplodio je Guardian lično i tempirao da se bebe rode na Božić ili Dan Republike. Matematički mozak Guardiana precizno je izračunao kada treba da oplodi nerotkinje da se bebe rode na najsvečanije dane Šumske, i onda je po proračunu tih dana oplođavao sve što se kreće na 2 noge.
Sada su se pojavili rezultati krvavog rada Guardiana, a neki budalaši pilećeg mozga spominju nekakve "sugrađane", Dan žena i slične gluposti.

Što nisu napisali da je policija spriječila potpuno pomahnitalog Midhata Bosnića koji je htio da bebama pokloni Islamsku deklaraciju, a ispred porodilišta su ga čekali Bakir i Sebija u mercedesu sa zatamnjenim staklima. Rekao je da želi da daruje bebe povodom Dana Republike, paketićima proizvedenim u Teheranu, a u njima pored rahat-lokuma, halve, instant boze i himbera, slikovnice Naš dedo Alija, policija je pronašla Islamsku deklaraciju. Midhat se branio da nije znao šta je u paketićima, ali to je samo naivno laganje za njegove izdajnike koji mu vjeruju da je Srbin.
krater
Posts: 6991
Joined: 27/09/2012 07:00

#48552 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by krater »

:lol: :lol:
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#48553 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by jao_situacije »

čaika wrote:
Bejbi bum u Banjaluci- 17 beba za 24 časa
SRIJEDA, 06 JANUAR 2016 20:57

Najljepši poklon za Badnji dan i božićne praznike dobile su majke u banjalučkom porodilištu, gdje je u protekla 24 časa rođeno 17 beba- 9 djevojčica i 8 dječaka.

Ne dešava se tako često da se za jedan dan rodi 17 beba u Banjaluci. Majke nisu krile zadovoljstvo zbog ovog božićnog poklona.

Ako se vratimo devet mjeseci unazad kada su bebe začete, čini se da su sugrađani razmišljali o potomstvu posebno oko 8. marta, Dana žena.
Budalaši pilećeg mozga koji pišu ove žvrljotine prave se ludi, ili su na platnom spisku Centra iz Budimpešte, što je skoro sigurno, s obzirom o kojoj vrsti ljudi se radi.
Kakvi crni sugrađani, kakav Osmi mart, sve te nerotkinje oplodio je Guardian lično i tempirao da se bebe rode na Božić ili Dan Republike. Matematički mozak Guardiana precizno je izračunao kada treba da oplodi nerotkinje da se bebe rode na najsvečanije dane Šumske, i onda je po proračunu tih dana oplođavao sve što se kreće na 2 noge.
Sada su se pojavili rezultati krvavog rada Guardiana, a neki budalaši pilećeg mozga spominju nekakve "sugrađane", Dan žena i slične gluposti.

Što nisu napisali da je policija spriječila potpuno pomahnitalog Midhata Bosnića koji je htio da bebama pokloni Islamsku deklaraciju, a ispred porodilišta su ga čekali Bakir i Sebija u mercedesu sa zatamnjenim staklima. Rekao je da želi da daruje bebe povodom Dana Republike, paketićima proizvedenim u Teheranu, a u njima pored rahat-lokuma, halve, instant boze i himbera, slikovnice Naš dedo Alija, policija je pronašla Islamsku deklaraciju. Midhat se branio da nije znao šta je u paketićima, ali to je samo naivno laganje za njegove izdajnike koji mu vjeruju da je Srbin.
kolega ispravka, čekala je kolona audija da ih vodi kod sebije na porodilište a midhat bi to i uspio da nije bilo dževada
na taj pokvareni način su htjeli oteti bebe u teheran da poprave sliku o teheranu, i da ih preodgoje u duhu islamske deklaracije
nadao se midhat i bakir da dževad ne radi za praznike i da će im uspjeti plan
nek se jebu, dževad radi 24/7
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#48554 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by jao_situacije »

arzuhal wrote:Bilo bi dobro da za Dan RS Dodo organizuje s Lukačem neke historijske časove za djecu, đake Srpske, pa da privode muslimane po Prijedoru i Banja Luci, naprimjer, pa ih ono u marice i tamiće trpaju i voze za logore...Pa fol zapale džamiju (a to nije ba prava džamija nego manja maketa od kartona), pa fol "razmjena" civila i obavezno potpisivanje Bošnjaka i Hrvata da svu svoju nepokretnu imovinu koju ostavljaju iza sebe daju na raspolaganje RS-u (koja je i njihova Republika, jel) i sl. U Višegradu u neku kuću ubace lutke, njih 70-ak, pa je zapale, i slično...

Imalo bi se tu obogatit program, ihaj...Kusta bi to znao najbolje izrežirat kad bi mu se dalo...I, svakako, što više zastava okačit, da sve bude pristojno i svečarski.

Al' ako i ne bude takvih historijskih lekcija i igrokaza ne sumljamo da će sve proći u dobroj atmosVeri i prijateljstvu, doćiće i Vučić, on će zapahnuti sve svojim prijateljstvom, regionalnim mirom i stabilnošću :thumbup:
i naravno svojim govorom premijer će pomoći da se historija nauči
za svakog srpskog đaka ćemo obezbijediti 100 lutaka..
User avatar
ljevoruki
Posts: 4758
Joined: 20/05/2011 22:49

#48555 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by ljevoruki »

Ovaj levat je ispuh'o, pao qrcu za usi, :D
Sad su Bakir i u njega mu hanuma puno popularniji od njega. :oops:
User avatar
Šunj
Posts: 1621
Joined: 13/02/2010 04:02
Location: American Samoa

#48556 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Šunj »

Šunj wrote:Image
http://vijesti.ba/clanak/292603/pavlovi ... m-vlade-rs
Pavlovićev advokat: Dodik ugovor o privatnom kreditu ovjerio pečatom Vlade RS
Milorad Dodik je ugovor o privatnom kreditu ovjerio pečatom Vlade RS, tvrdi u razgovoru za TV1 advokat vlasnika Pavlović banke Slobodana Pavlovića. Kategoričan je i da više nema dileme da državne pravosudne institucije vode istragu u slučaju Pavlović banke.
Vlasnik se tretira kao svjedok, a meta je upravo sporni kredit kojim je Dodik kupio vilu u beogradskom elitnom naselju Dedinje.

Vlasnik Pavlović banke trenutno je u SAD, čiji je i državljanin. Krajem januara, po povratku u BiH, ponovo će razgovarati s državnim Tužilaštvom. Sva dokumentacija i raspoložive informacije bit će na raspolaganju tužiocima i SIPA-i.

„Na osnovu onoga što ja znam i vidim, kredit je formalno pokriven svim traženim papirima. Sporan je možda samo papir, to jeste Ugovor o kreditu, koji je Dodik ovjerio i pečatom Vlade RS. Kada znamo da je to njegov lični kredit, onda pored njegovog potpisa ne može stajati pečat Vlade, jer kredit nije dat Vladi nego Dodiku kao fizičkom licu.“, kaže Duško Tomić, advokat Slobodana Pavlovića za TV1.

Posljednji pretres poslovnica Pavlović banke u Bijeljini, Banjaluci i Doboju SIPA je uradila po nalogu državnog Suda, ističe Tomić. Siguran je da je upravo kredit Milorada Dodika glavni razlog pretresa.

Tomić zaključuje da je ovo kap koja je prelila čašu te da činjenica da se i Ministarstvo sigurnosti i SIPA i Tužilaštvo BiH i opozicija u RS podigla na noge, govori da tu nešto ima.

(Vijesti.ba / TV1)
Image
Advokat vlasnika "Pavlović banke"
TOMIĆ O DODIKOVOM KREDITU: Milorade, laka ti noć, ovo ti je kraj!
Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik odbacio je tvrdnje Duška Tomića, advokata Slobodana Pavlovića, vlasnika "Pavlović banke", da je svojevremeno pečatom Vlade RS ovjerio ugovor o kreditu u toj banci za svoju vilu u Beogradu.

Dodikova izjava

- Takvi smutljivci kao on to mogu samo da smisle..., rekao je Dodik i najavio da će više o tome govoriti nakon proslave "Dana RS“, na koji je, kako je kazao za medije, sada usmjeren.

No, Tomić je kategoričan da je ugovor ovjeren pečatom Vlade RS.

- Taj dokument mi je pokazan u Tužilaštvu BiH i ja sam prvo mislio da je neka greška. Mi imamo kopiju tog dokumetna u kojem se pored imena i prezimena Milorada Dodika vidi pečat Vlade RS. A izjava Dodika da sam smutljivac neka mu je na čast, prvi put u životu sam doživio da tako jedan visoki funkcioner sam sebe demantuje, a ja ću uskoro pokazati taj dokument. A predsjedniku Republike Srpske mogu samo poručiti: "Milorade, laka ti noć, ovo ti je kraj", kazao je Tomić.

Kupio vilu

Podsjećamo, Tomić je rekao kako je Milorad Dodik ugovor o privatnom kreditu kojim je kupio vilu u beogradskom elitnom naselju Dedinje ovjerio pečatom Vlade RS.

Nedavno je Slobodan Pavlović, vlasnik "Pavlović banke“ u Tužilaštvu BiH davao izjavu o podizanju ovog kredita.

Vlasnik Pavlović banke trenutno je u SAD-u, čiji je i državljanin.

- Krajem januara, po povratku u BiH, ponovo će razgovarati s državnim Tužilaštvom. Sva dokumentacija i raspoložive informacije bit će na raspolaganju tužiocima i SIPA-i. Na osnovu onoga što ja znam i vidim, kredit je formalno pokriven svim traženim papirima. Sporan je možda samo papir, to jeste Ugovor o kreditu, koji je Dodik ovjerio i pečatom Vlade RS. Kada znamo da je to njegov lični kredit, onda pored njegovog potpisa ne može stajati pečat Vlade, jer kredit nije dat Vladi nego Dodiku kao fizičkom licu, kazao je Tomić ranije za medije.


Autor: Am. K. - See more at: http://www.avaz.ba/clanak/213484/tomic- ... 4513I.dpuf
costacurta
Posts: 3642
Joined: 05/05/2005 08:25

#48557 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by costacurta »

Jaoooo Guardijana na PTPCu..... :lol:
emmir1
Posts: 4937
Joined: 07/06/2013 15:28

#48558 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by emmir1 »

Ovaj Dodik je definitivno bolestan, a ja luđaka jebote.

Koja psihoza nevjerovatno, jedno 77 puta je pomenuo napade na republiku Srpsku .
Napadaju je sa svih strana, svijet, muslimani i opozicija izdajnička.
On sam protiv svih.

Između odbrane Srpske, on gradi najmodernije ceste, bolnice, rastu penzije i plate...

Strahota
hhaarree
Posts: 3977
Joined: 14/03/2013 23:04

#48559 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by hhaarree »

Ma dje ste ga to gledali hocu i ja da vidim :mrgreen: eno citam reko da je PC jedini garant opstanka srba te da je svi moraju voliti iako neki zive bolje neki losije, ne lazem majke mi ovim rjecima :lol:
User avatar
limeni
Posts: 2745
Joined: 30/12/2007 00:39

#48560 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by limeni »

Cestitam dodiku i ostalim djikanima "dan republike", da vam sudbina bude ista kao onima na cijim kostima je nastala ta tvorevina a taj dan nije daleko :kiss:
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#48561 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by LBVIEW »

Danguba wrote:Stizu nam poruke mira iz SPC-a.
..."To je naš narod, to je država srpskoga naroda. Pa ako može predsjednik Turske kazati da je Prizren njihov grad i da ga neki drugi svojataju kao svoj, zar ne može srpska vlada i svaki Srbin iz Srbije da dođe u republiku srpskoga naroda?", odgovorio je patrijarh Irinej na pitanje kakvu poruku šalje Vlada Srbije učestvovanjem na obilježavanju dana RS-a.
...
ćeraćemo se još :izet:
Sve u duhu tradicije SPC-a.
asker
Posts: 3018
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#48562 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by asker »

Rece veceras Predsjednicina drzavetine, da se nije odustalo od gradnje aerodroma u Trebinju, iako "neki" pokusavaju da naprave sprdnju od toga (bukvalno ovim rijecima).
Ovo "neki" se odnosi na vas pojedine koji se ovdje na forumu sprdate s tim, cita vas Predsjednik ko bukvar levati jedni!

I samo da bi vama jasnu poruku poslao, Predsjednik ubaci jos 2-3 aerodroma koja ce se isto tako graditi uskoro! Ostale buduce projekte da ne nabrajam.

Sto se kredita za skromni topli dom u Pashaluku tice, Predsjednik je jedva dobio odobren kredit. Naravno, banke takve kakve jesu, ne vjeruju nikome bez ziranata, garancija, uvjerenja o zaposlenju itd. pa je Predsjednik ispunio te sve silne zahtjeve i poslao u vladu drzavetine PC da mu ovjere da je uposlenik.
Eh sad sto je neko u vladi drzavetine na pogresno mjesto udario pecat, to nije Predsjednik kriv.

A i ovaj voditelj na slobodarskoj PTPC nek se hebe! Cijelo vrijeme je prekidao Predsjednika sa "aha", "hmm", "tako je", "dobro".
archi_a
Posts: 11871
Joined: 11/12/2011 18:11

#48563 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by archi_a »

Sretan NAM svima 09. januar, dan preživljavanja onoga što je tog 9-tog dana u januaru 1992 god. u Holiday inn-u četnička falanga naumila da nam učini, usvojila i pokušala primjeniti.
Ako ovo čitate znači da ste preživjeli ono što su četalji,secesionisti 9. januara 1992 god. naumili. Etničko čišćenje, logore, ubistva, silovanja, masovne grobnice, pljačku, paljenje imovine, miniranje džamija i katoličkih crkvi, preoravanja i uništavanja mezarja, brisanje Bosne i Hercegovine sa svjetske karte, pripajanje srbiji.
Zato NAM sretan dan otpora 9.januaru a na njihov 9. se poserem.
Četnička-secesionistička gamad.

:bih:
costacurta
Posts: 3642
Joined: 05/05/2005 08:25

#48564 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by costacurta »

asker wrote:Rece veceras Predsjednicina drzavetine, da se nije odustalo od gradnje aerodroma u Trebinju, iako "neki" pokusavaju da naprave sprdnju od toga (bukvalno ovim rijecima).
Ovo "neki" se odnosi na vas pojedine koji se ovdje na forumu sprdate s tim, cita vas Predsjednik ko bukvar levati jedni!

A i ovaj voditelj na slobodarskoj PTPC nek se hebe! Cijelo vrijeme je prekidao Predsjednika sa "aha", "hmm", "tako je", "dobro".
Kolega, to nije bas precizno,
budimo krajnje korektni,
Don je rekao da "NIJE ZABORAVIO Trebinje International Airport, kao i Airport Sokolac, UKC Kasindo....." itd.
Znači misli čovjek.
A Bakira i muslimane je spomenuo jedno 179 puta. :mrgreen:
Al kad reče " referenduma ce biti, nemojte misliti da neće"..... :lol:
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#48565 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by jao_situacije »

hhaarree wrote:Ma dje ste ga to gledali hocu i ja da vidim :mrgreen: eno citam reko da je PC jedini garant opstanka srba te da je svi moraju voliti iako neki zive bolje neki losije, ne lazem majke mi ovim rjecima :lol:
emmir1
Posts: 4937
Joined: 07/06/2013 15:28

#48566 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by emmir1 »

Dodik treba do kraja života da bude zahvalan Bakiru za ovaj potez oko ustavnog suda.

Ne bi mu mater pomogla koliko mu je Bakir pomogao.

Ovo je za Dodika bio bingo i joker u istoj igri.

A Bakir potez može se staviti u najgluplje poteze u politici ikad
User avatar
mayab
Posts: 30839
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#48567 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mayab »

emmir1 wrote:Dodik treba do kraja života da bude zahvalan Bakiru za ovaj potez oko ustavnog suda.

Ne bi mu mater pomogla koliko mu je Bakir pomogao.

Ovo je za Dodika bio bingo i joker u istoj igri.

A Bakir potez može se staviti u najgluplje poteze u politici ikad
Ovo definitivno stoji, ali Bakir je to uradio najvise zbog samog sebe, evo ima po forumu tema koja se tiče aktuelnih poteza familije mu!
Baciš psima kosti da se glođu i kolju, a ti LEPO čist prođeš dalje.... :bih:
Srđan Puhalo
O čemu se neće pričati 09.01.2016. godine

Republika Srpska je realnost i to moraju prihvatiti i Bošnjaci, Hrvati i međunarodna zajednica. O Republici Srpskoj možemo da mislimo šta hoćemo, možete da je volimo ili mrzimo, da živimo u njoj ili ne živimo, možemo tvrditi da je nastala na genocidu ili zločinu, možemo misliti da je prirodni odgovor Srba na referendum o nezavisnosti BiH iz 1992. godine, ali je nemoguće ukinuti dok to Srbi iz Republike Srpske sami ne odluče.

Insistiranje nekih bošnjačkih političara, NVO aktivista i intelektualaca ili međunarodne zajednice na ukidanju Republike Srpske je potpuno besmisleno i kontraproduktivno jer to danas samo homogenizuje Srbe u Republici Srpskoj i jača njihove separatističke ideje.

I to je tako, sviđalo se to meni ili vama ili ne sviđalo.

S druge strane za izjavu premijerke Željke Cvijanović, a i drugih srpskih političara, da je „Dan Republike dan svih građana Srpske“ možemo reći da je bezobrazna, bezdušna i potpuna laž. Republika Srpska nikada nije bila društvo svih njenih građana, ona je 1992. trebala da bude država srpskog naroda, a danas je ona entitet siromašnih, apatičnih i paranoičnih Srba i svih ostalih koji su preživjele 90-te ili su se posle rata vratili da žive u njoj.

I to je tako, sviđalo se to meni i(li) vama ili ne sviđalo.

Na predstojećoj svečanosti povodom proslave Dana Republike Srpske 9. januara ni predsjednik Dodik, ni premijerka Cvijanović, ni Matija Bećković, ni opozicija, niti bilo ko od uparađenih zvanica neće spomenuti kroz šta su sve prošli neki njeni građani, niti će im se zbog toga izviniti:

• Neće čuti o zločinima koji su se desili u periodu od 1992.do 1995. godine u Prijedoru, Doboju, Tesliću, Kotor Varoši, Brčkom, Bijeljini, Zvorniku, Višegradu i Foči.

• Neće spomenuti 30 000 bošnjačkih i hrvatskih civilnih žrtava koji su pobijeni u ime Republike Srpske.

• Neće spomenuti 534 porušene džamije od strane Srba, 65 potpuno porušenih župnih crkava, 53 druge katoličke crkve i 8 samostana.

• Biljanu Plavšić i Momčila Krajišnika neće nazvati ratnim zločincima, a druge osuđene za ratne zločine ili onima kojima se trenutno sudi, haškim sužnjima, mučenicima i herojima.

• Neće spomenuti Srebrenicu sa ili bez genocida.

• Neće obećati pomoć u pronalaženju masovnih grobnica nestalih Bošnjaka i Hrvata.

• Neće obećati obilježavanje svih logora i mjesta stradanja bošnjačkih i hrvatskih civila.

• Nećete odvesti srednjoškolce da obiđu Tomašicu, Korićanske stijene na Vlašiću ili kuću Aljića u Višegradu da im na licu mjesta objasnili kako i zašto se to desilo.

• Neće dozvoliti da se o stradanjima Bošnjaka i Hrvata govori na RTRS-u.

Ništa od toga neće biti rečeno na svečanoj akademiji, iako je i to Republika Srpska. Imajmo na umu braćo Srbi iz Republike Srpske da nema toliko velike srpske zastave koja može sve to da prekrije i sakrije.

PS. Znam, reći ćete da 09.01.2016. godine nije ni mjesto ni vrijeme za tako nešto, slažem se, ali braćo Srbi, prošlo je 7300 dana od kraja rata i nikako to da kažemo.
User avatar
Danguba
Posts: 15864
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#48568 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

emmir1 wrote:Dodik treba do kraja života da bude zahvalan Bakiru za ovaj potez oko ustavnog suda.

Ne bi mu mater pomogla koliko mu je Bakir pomogao.

Ovo je za Dodika bio bingo i joker u istoj igri.

A Bakir potez može se staviti u najgluplje poteze u politici ikad
ma da. trebao je samo slegnut ramenima.
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#48569 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by GeeTnT »

Sinoc....Riješih da se branim, da objasnim svoj grijeh.
Darovace mi robiju, a nadu ni za tren.
Pa iako me proklela i oduzima mi dom, još volim malu rs beštiju, dragu srcu mom.


MD Baja
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#48570 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by jao_situacije »

emmir1 wrote:Dodik treba do kraja života da bude zahvalan Bakiru za ovaj potez oko ustavnog suda.

Ne bi mu mater pomogla koliko mu je Bakir pomogao.

Ovo je za Dodika bio bingo i joker u istoj igri.

A Bakir potez može se staviti u najgluplje poteze u politici ikad
i šta bi bilo da nema odluke ustavnog suda
narod bi rekao haj ti dodik siđi s vlasti :lol: :-)
pa ti stvarno kao da si jučer došao u bih, mi konstantno opravdavamo dodika riječima da je on takav jer mu bošnjaci idu u kontru, tako je bilo i sa silajdžićem, ode silajdžić a dodik 10 puta gori
totalni autizam, nemaju bošnjaci a ni bakir nikakve veze sa tim kakav je dodik i dodik nije proizvod bošnjaka
dodika narod voli i to nema nikakve veze sa federacijom sarajevom bakirom i bošnjacima on je takav kakav jeste i to se neće promijeniti ako bošnjaci promjene diskurs i retoriku
uostalom mektić će ga strpati u zatvor kad tad i onda više neće biti važne njegove floskule i laprdanja ali će i dalje važiti odluka najvišeg suda u državi i 9 januar će se ukinuti, bilo to sutra ili za 10 godina ali će biti ukinut
mi prvo trebamo prestati sami sebi šamare udarati i podmetati klipove, i korak po korak uništavati genocidnu tvorevinu a to se ne može za 7 dana uraditi
Drvenija87
Posts: 1027
Joined: 13/08/2014 05:06

#48571 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Drvenija87 »

Pravoslavni fundamentalisti
Image
archi_a
Posts: 11871
Joined: 11/12/2011 18:11

#48572 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by archi_a »

Image

GVOZDEN SARAC

Covjek koji svakodnevno hoda Sarajevom, slobodno i bez ikakavih problema.

Njegovo danasnje javljanje iz lukavice za pi si ti-vi: ........pridruzuje se poruci sagovornika i poentira da svi kojima smeta obiljezavanje 09.01. "Idu i isele i pisi-ja." Zakljucuje javljanje sa: "ima jedna zemlja od Une do Drine a zove se republika srpska." :-)
Samo da ostane zabiljezeno.
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#48573 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

Drvenija87 wrote:Pravoslavni fundamentalisti
Image
Misli na Srbe sva tri zakona: pravoslavnog, katoličkog i muhamedanskog. Ne treba odmah oštro osuđivat, treba čovjeku dati šansu da objasni...
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#48574 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

Obilježavanje rođenja Hristovog u RS-u ne može papuča okrenut roždejstvu Republike Srpske i njenoj proslavi. To je zato što bez Isusa Hrista i dalje ima Srba u BiH, ali bez RS-a - jok.
archi_a
Posts: 11871
Joined: 11/12/2011 18:11

#48575 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by archi_a »

Image







Bravo pi si ti-vi uzdanice.
Sve je kako i treba biti. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Locked