iz prve ruke: dugo, jaaaaaaako dugo...Muuky wrote:Koliko se čeka da ovi iz telecoma pozovu za realizaciju zahtjeva za uključenje usluga ?=?
BHTelecom All About
Moderator: Benq
- holowey
- Posts: 10853
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#48526 Re: BHTelecom All About
- escobar__
- Posts: 9981
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#48527 Re: BHTelecom All About
U normalnijim sredinama završe vjerovatno unutar 15tak dana. U Tuzli unutar sedam do osam mjeseci.Muuky wrote:Koliko se čeka da ovi iz telecoma pozovu za realizaciju zahtjeva za uključenje usluga ?=?
-
zutipatak
- Posts: 179
- Joined: 26/09/2016 15:32
#48528 Re: BHTelecom All About
U Tuzli su dani ko mjeseci a u Hercegovini ko godinaescobar__ wrote:U normalnijim sredinama završe vjerovatno unutar 15tak dana. U Tuzli unutar sedam do osam mjeseci.Muuky wrote:Koliko se čeka da ovi iz telecoma pozovu za realizaciju zahtjeva za uključenje usluga ?=?
-
jarobot
- Posts: 3056
- Joined: 13/06/2016 20:07
#48529 Re: BHTelecom All About
Čekaju prvo mjesec dana, pa poslije čekaju dok nekom ne sjetiš porodice šir i uže rodbine :::holowey wrote:iz prve ruke: dugo, jaaaaaaako dugo...Muuky wrote:Koliko se čeka da ovi iz telecoma pozovu za realizaciju zahtjeva za uključenje usluga ?=?
Ako je na novo uvođenje onda imaju onu klauzulu od 40 dana ,a ako je dodatna usluga tipa paket1 i tako to onda nek ti je bog u pomoći !!
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6957
- Joined: 06/05/2013 23:05
#48530 Re: BHTelecom All About
ja prijavio Moja tv i zovu za 7 dana to jest juce
Sarajevo u pitanju. jest da su zajebali nisu zvali mene kao kontakt broj nego kucni, stara ko stara veze sa tim nema i ja ja,jest jest i da dodju jutros u 9. ja nazvo jutros reko ne moze tad radim ne mogu sa posla haj od 4-5 danas. ne moze mi do 4 radimo, pa dobro reko haj ja cu ranije sa posla od 3-4, ama ne moze mi do 4 radimo, do 2h pokopcamo,testiramo i vratimo se u firmu da idemo kuci. tako da nije ni cudo sto se ceka mjesecima kad monteri rade ko direktori, od 8 do 4 i bjez kuci, naravno subota je neradna. eh da ne moze ni prije 9,a radno vrijeme im je do 7:30 mislim. i razgovor sa monterom je bio u tonu "hoces,neces jebe mi se,otkazi zahtjev briga me". znaci u telekomu je najgore na salteru raditi jer samo oni do 8 navece rade, cistacica ima bolje uslove i radno vrijeme 
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#48531 Re: BHTelecom All About
Aaaali nema smanjivanja plata...
idemo prvi, nosimo drzavnu, i imovinu dionicara lagano u propast...
idemo prvi, nosimo drzavnu, i imovinu dionicara lagano u propast...
- Pauza
- Posts: 779
- Joined: 03/06/2016 11:00
#48532 Re: BHTelecom All About
made_in_sarajevo wrote:ja prijavio Moja tv i zovu za 7 dana to jest juceSarajevo u pitanju. jest da su zajebali nisu zvali mene kao kontakt broj nego kucni, stara ko stara veze sa tim nema i ja ja,jest jest i da dodju jutros u 9. ja nazvo jutros reko ne moze tad radim ne mogu sa posla haj od 4-5 danas. ne moze mi do 4 radimo, pa dobro reko haj ja cu ranije sa posla od 3-4, ama ne moze mi do 4 radimo, do 2h pokopcamo,testiramo i vratimo se u firmu da idemo kuci. tako da nije ni cudo sto se ceka mjesecima kad monteri rade ko direktori, od 8 do 4 i bjez kuci, naravno subota je neradna. eh da ne moze ni prije 9,a radno vrijeme im je do 7:30 mislim. i razgovor sa monterom je bio u tonu "hoces,neces jebe mi se,otkazi zahtjev briga me". znaci u telekomu je najgore na salteru raditi jer samo oni do 8 navece rade, cistacica ima bolje uslove i radno vrijeme
Eto ti razlog da odeš kod Telemaha.
-
zutipatak
- Posts: 179
- Joined: 26/09/2016 15:32
#48533 Re: BHTelecom All About
Monteri rade do 21 sat tako da u startu tvoja tvrdnja nije istinita. Samo nedjeljom rade od 8 do 16 sati.
- holowey
- Posts: 10853
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#48534 Re: BHTelecom All About
upravo dodatni paket 1jarobot wrote:Čekaju prvo mjesec dana, pa poslije čekaju dok nekom ne sjetiš porodice šir i uže rodbine :::holowey wrote:iz prve ruke: dugo, jaaaaaaako dugo...Muuky wrote:Koliko se čeka da ovi iz telecoma pozovu za realizaciju zahtjeva za uključenje usluga ?=?
Ako je na novo uvođenje onda imaju onu klauzulu od 40 dana ,a ako je dodatna usluga tipa paket1 i tako to onda nek ti je bog u pomoći !!
ovi lesinari iz telemacha kruze li kruze, sedmicno bar jednom nazovu da nude svoje... vidjecemo ko ce biti brzi...
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#48535 Re: BHTelecom All About
Monteri su mi bar 3 puta bili kuci oko 5 ili 6 sati, tako da to nije tačno, od toga jednom subotom.Pauza wrote:made_in_sarajevo wrote:ja prijavio Moja tv i zovu za 7 dana to jest juceSarajevo u pitanju. jest da su zajebali nisu zvali mene kao kontakt broj nego kucni, stara ko stara veze sa tim nema i ja ja,jest jest i da dodju jutros u 9. ja nazvo jutros reko ne moze tad radim ne mogu sa posla haj od 4-5 danas. ne moze mi do 4 radimo, pa dobro reko haj ja cu ranije sa posla od 3-4, ama ne moze mi do 4 radimo, do 2h pokopcamo,testiramo i vratimo se u firmu da idemo kuci. tako da nije ni cudo sto se ceka mjesecima kad monteri rade ko direktori, od 8 do 4 i bjez kuci, naravno subota je neradna. eh da ne moze ni prije 9,a radno vrijeme im je do 7:30 mislim. i razgovor sa monterom je bio u tonu "hoces,neces jebe mi se,otkazi zahtjev briga me". znaci u telekomu je najgore na salteru raditi jer samo oni do 8 navece rade, cistacica ima bolje uslove i radno vrijeme
Eto ti razlog da odeš kod Telemaha.Hbo ti ove telekomovce uhljebe, neradnike i filozofe.
![]()
-
jarobot
- Posts: 3056
- Joined: 13/06/2016 20:07
#48536 Re: BHTelecom All About
[/quote]holowey wrote:upravo dodatni paket 1Muuky wrote:Koliko se čeka da ovi iz telecoma pozovu za realizaciju zahtjeva za uključenje usluga ?=?![]()
ovi lesinari iz telemacha kruze li kruze, sedmicno bar jednom nazovu da nude svoje... vidjecemo ko ce biti brzi...
Ja sam dodatni paket1 čekao više od 2 mjeseca ,s tim što su mi HD kanale i pink+ pustili treći dan i nisu naplaćivali dok nisu komplet realizirali paket.
Kad si podnio zahtjev , provjeri nazovi podršku i pitaj imali šta od tog ,jesu li ispitali imaš li tehničku mogućnost ,ako imaš naklati im se piši zovi svaki dan dok nekome ne dosadi..
-
jarobot
- Posts: 3056
- Joined: 13/06/2016 20:07
#48537 Re: BHTelecom All About
A u kojoj to direkciji majke ti....zutipatak wrote:Monteri rade do 21 sat tako da u startu tvoja tvrdnja nije istinita. Samo nedjeljom rade od 8 do 16 sati.
-
farisxd
- Posts: 38
- Joined: 04/12/2012 19:11
#48538 Re: BHTelecom All About
Zahtjev za drugi STB podnešen 17. maja. Jučer se navršilo 6 mjeseci. Yebem ti Bosnu 
- holowey
- Posts: 10853
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#48539 Re: BHTelecom All About
Ja sam dodatni paket1 čekao više od 2 mjeseca ,s tim što su mi HD kanale i pink+ pustili treći dan i nisu naplaćivali dok nisu komplet realizirali paket.jarobot wrote:holowey wrote:upravo dodatni paket 1Muuky wrote:Koliko se čeka da ovi iz telecoma pozovu za realizaciju zahtjeva za uključenje usluga ?=?![]()
ovi lesinari iz telemacha kruze li kruze, sedmicno bar jednom nazovu da nude svoje... vidjecemo ko ce biti brzi...
Kad si podnio zahtjev , provjeri nazovi podršku i pitaj imali šta od tog ,jesu li ispitali imaš li tehničku mogućnost ,ako imaš naklati im se piši zovi svaki dan dok nekome ne dosadi..[/quote]
moras priznati da je apsurdno da se covjek mora boriti da bude korisnik, umjesto da se provider bori za pridobijanje korisnika...
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#48540 Re: BHTelecom All About
Vrlo slicna situacija je i kod TM-a prikljucke novih i prelaske rade podugovaraci, koji cesto nisu prijavljeni u firmi za koju rade i dobiju citavih 6 KM za prelazak i malo vise za prokljucak novih...Pauza wrote:made_in_sarajevo wrote:ja prijavio Moja tv i zovu za 7 dana to jest juceSarajevo u pitanju. jest da su zajebali nisu zvali mene kao kontakt broj nego kucni, stara ko stara veze sa tim nema i ja ja,jest jest i da dodju jutros u 9. ja nazvo jutros reko ne moze tad radim ne mogu sa posla haj od 4-5 danas. ne moze mi do 4 radimo, pa dobro reko haj ja cu ranije sa posla od 3-4, ama ne moze mi do 4 radimo, do 2h pokopcamo,testiramo i vratimo se u firmu da idemo kuci. tako da nije ni cudo sto se ceka mjesecima kad monteri rade ko direktori, od 8 do 4 i bjez kuci, naravno subota je neradna. eh da ne moze ni prije 9,a radno vrijeme im je do 7:30 mislim. i razgovor sa monterom je bio u tonu "hoces,neces jebe mi se,otkazi zahtjev briga me". znaci u telekomu je najgore na salteru raditi jer samo oni do 8 navece rade, cistacica ima bolje uslove i radno vrijeme
Eto ti razlog da odeš kod Telemaha.Hbo ti ove telekomovce uhljebe, neradnike i filozofe.
![]()
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#48541 Re: BHTelecom All About
Fakat šta je s BHT i telefonima? Zar je najvecem telekom operateru u državi tako tesko nabaviti mobitele??? Baš bruka.
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#48542 Re: BHTelecom All About
Koji to monter radi do 21h? 
-
zutipatak
- Posts: 179
- Joined: 26/09/2016 15:32
#48543 Re: BHTelecom All About
U Sarajevu svi. Tacno tri puta su meni dolazili na internveciju u 20 sati i jednom nedjeljom u pola 9,Pitarrr82 wrote:Koji to monter radi do 21h?
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#48544 Re: BHTelecom All About
Ne mjesajte one koji dolaze na reklamacije i one koji postavljaju novu opremu ili dodatno. Jedni rade do 16 (sto je normalno) i oni koji rade na reklamaciji do 22:00
-
zutipatak
- Posts: 179
- Joined: 26/09/2016 15:32
#48545 Re: BHTelecom All About
Svi moneteri rade sve.zateznistub wrote:Ne mjesajte one koji dolaze na reklamacije i one koji postavljaju novu opremu ili dodatno. Jedni rade do 16 (sto je normalno) i oni koji rade na reklamaciji do 22:00
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#48546 Re: BHTelecom All About
Dezurni samo reklamacijezutipatak wrote:Svi moneteri rade sve.zateznistub wrote:Ne mjesajte one koji dolaze na reklamacije i one koji postavljaju novu opremu ili dodatno. Jedni rade do 16 (sto je normalno) i oni koji rade na reklamaciji do 22:00
-
zutipatak
- Posts: 179
- Joined: 26/09/2016 15:32
#48547 Re: BHTelecom All About
Eto ti koji radiš u Energoinvestu znaš bolje od mene koji radim u BH Telecom-u.zateznistub wrote:Dezurni samo reklamacijezutipatak wrote:Svi moneteri rade sve.zateznistub wrote:Ne mjesajte one koji dolaze na reklamacije i one koji postavljaju novu opremu ili dodatno. Jedni rade do 16 (sto je normalno) i oni koji rade na reklamaciji do 22:00
Monteri rade do 21 bez obzira jel reklamacija ili puštanje usluge.
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#48548 Re: RE: Re: BHTelecom All About
Posto radis u BH Telecomu molim te reci mi kako je moguce da imate ovako slabu ponudu mobitela?zutipatak wrote:Eto ti koji radiš u Energoinvestu znaš bolje od mene koji radim u BH Telecom-u.zateznistub wrote:Dezurni samo reklamacijezutipatak wrote: Svi moneteri rade sve.
Monteri rade do 21 bez obzira jel reklamacija ili puštanje usluge.
Sent from my LG-H850 using Tapatalk
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#48549 Re: BHTelecom All About
Saraf, ne radis ti u BHT-u?zutipatak wrote:
Eto ti koji radiš u Energoinvestu znaš bolje od mene koji radim u BH Telecom-u.
Monteri rade do 21 bez obzira jel reklamacija ili puštanje usluge.
U ne radim u Energoinvestu...ne vise...
-
zutipatak
- Posts: 179
- Joined: 26/09/2016 15:32
#48550 Re: BHTelecom All About
Ako ne vjeruj napisi mi username u PP i sve cu ti reci sto te zanimazateznistub wrote:Saraf, ne radis ti u BHT-u?zutipatak wrote:
Eto ti koji radiš u Energoinvestu znaš bolje od mene koji radim u BH Telecom-u.
Monteri rade do 21 bez obzira jel reklamacija ili puštanje usluge.
U ne radim u Energoinvestu...ne vise...
