Alfa Romeo
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#4851 Re: Alfa Romeo
Nešto više vjerujem da bi ovo mogao biti 6C,ali hajde vidjet ćemo
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#4852 Re: Alfa Romeo
mali_milojica wrote:
navodno sa slicnom teh i infinity

http://www.carmag.co.za/news_post/infin ... le-m4-c63/
-
kidney
- Posts: 548
- Joined: 10/02/2018 12:19
#4853 Re: Alfa Romeo
http://www.alfaromeopress.com/press/article/alfa-romeo-at-the-2018-geneva-international-motor-show

Zanimljiva je ova Veloce Ti. Izgleda daje unutrašnjost identična kao na Quadrifoglio. O tome je davno bilo riječi da će doći ta opcija za Veloce.
- The Alfa Romeo brand stars with a display area enhancing performance and exclusivity.
- The Nürburgring Edition Stelvio Quadrifoglio NRING and Giulia Quadrifoglio NRING dominate the stand - two limited editions which pay tribute to the record-breaking performance of the two cars and showcase the quintessential Alfa Romeo excellence.
- Extensive use of carbon fibre, unique contents and extraordinary performance - this is the Giulia Veloce Ti, the special edition that sports the time-honoured "Turismo Internazionale" badge which has always distinguished the most attractive and high-tech versions.
- 4C will be present, with the exclusive "Competizione" Coupé and "Italia" Spider special series.
- The Alfa Romeo DNA combines sporty personality and meticulous attention to detail, and both are very much on view in the complete Stelvio and Giulia range.
Zanimljiva je ova Veloce Ti. Izgleda daje unutrašnjost identična kao na Quadrifoglio. O tome je davno bilo riječi da će doći ta opcija za Veloce.
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#4855 Re: Alfa Romeo
Jedino mi SE dzojstik ne svidza ostalo je extra 
-
kidney
- Posts: 548
- Joined: 10/02/2018 12:19
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#4857 Re: Alfa Romeo
Meni ljepsa dva puta ona crvena 
U crvenoj boji
U crvenoj boji
- konektovan
- Posts: 51391
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4858 Re: Alfa Romeo
I meni je crvena beton.condy wrote:Meni ljepsa dva puta ona crvena
U crvenoj boji
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#4859 Re: Alfa Romeo
Bolje im je da skidaju Jaguar sa rekorda na NRingu... 
-
axe22
- Posts: 2846
- Joined: 11/03/2013 21:21
#4860 Re: Alfa Romeo
Je li to onog sto nikad nece uci u serisku proizvodnju?johntra wrote:Bolje im je da skidaju Jaguar sa rekorda na NRingu...
U stanju kakav je bio na stazi.
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#4861 Re: Alfa Romeo
Jbga, kakav god je, on je prvi... 
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#4862 Re: Alfa Romeo
C SUV - Kamal
E SUV - Castello
Navodno
E SUV - Castello
Navodno
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#4863 Re: Alfa Romeo
Bolje da ne prave, Levantea ni na mapi sa prodajom.
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#4864 Re: Alfa Romeo
Pa ne prave ga zbog Levantea, nego zbog prodaje Stelvia...
-
kidney
- Posts: 548
- Joined: 10/02/2018 12:19
#4865 Re: Alfa Romeo
Vidjet ćemo. Neke stvari nemaju smisla. Ako su krenuli sa prijevojima onda neka nastave.mali_milojica wrote:C SUV - Kamal
E SUV - Castello
Navodno
Love ima... Pa sad.basicm wrote:Bolje da ne prave, Levantea ni na mapi sa prodajom.
-
Seawolf
- Posts: 9163
- Joined: 14/06/2012 22:59
#4866 Re: Alfa Romeo
Ima li u najavi štagod u E segmentu, a da nije SUV?mali_milojica wrote:C SUV - Kamal
E SUV - Castello
Navodno
- konektovan
- Posts: 51391
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4867 Re: Alfa Romeo
Šta bi vw para zaradio, da je ulozio trecinu onoga sto fiat ulaze u propale marke?! 
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#4868 Re: Alfa Romeo
Izgleda da fiat proizvodi jos nesto osim auta u juznoj ameriKi.
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#4869 Re: Alfa Romeo
Valjda im ne bude skupo da naprave nešto.Seawolf wrote:Ima li u najavi štagod u E segmentu, a da nije SUV?mali_milojica wrote:C SUV - Kamal
E SUV - Castello
Navodno
Po pričama trebalo bi biti. Ali znaš Fiata
-
kidney
- Posts: 548
- Joined: 10/02/2018 12:19
#4870 Re: Alfa Romeo
Koliko ja znam, a jedan je forumaš ovdje bio kao moja jekaSeawolf wrote: Ima li u najavi štagod u E segmentu, a da nije SUV?
Za sada će još malo upotpuniti ponudu motora. Recimo GME T4 sa 350 KS. Vrlo vjerojatno e-turbo. Svakako je mild hybrid. Ne znam je li GME T4 D ili GME T4 M.
Kao što je forumaš prenio. FCA razvija i GME T6. Vrlo vjerojatno premijera na Grand Wagoneeru ili Grand Cherokeeu. Ja stvarno ne znam hoće li Talijani uopće koristiti taj motor. Sljedeći Grand Cherokee također kao i Alfe bi trebao biti na Giorgio platformi.
-
axe22
- Posts: 2846
- Joined: 11/03/2013 21:21
#4871 Re: Alfa Romeo
Ma ja, to sto ga neces moc kupiti i provozati je posebna prica, vazno da je prvi.johntra wrote:Jbga, kakav god je, on je prvi...
Neko je postavio post nekoliko stranica unazad kad su njemci PRORACUNALI da je WC arteon brzi i ako nikad nije izasao na stazu.
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#4872 Re: Alfa Romeo
Pa možeš ga kupiti,samo treba požuriti. U prodaji će biti samo 300 kom.axe22 wrote:Ma ja, to sto ga neces moc kupiti i provozati je posebna prica, vazno da je prvi.johntra wrote:Jbga, kakav god je, on je prvi...
Neko je postavio post nekoliko stranica unazad kad su njemci PRORACUNALI da je WC arteon brzi i ako nikad nije izasao na stazu.
-
axe22
- Posts: 2846
- Joined: 11/03/2013 21:21
#4873 Re: Alfa Romeo
mali_milojica wrote:Pa možeš ga kupiti,samo treba požuriti. U prodaji će biti samo 300 kom.axe22 wrote:Ma ja, to sto ga neces moc kupiti i provozati je posebna prica, vazno da je prvi.johntra wrote:Jbga, kakav god je, on je prvi...
Neko je postavio post nekoliko stranica unazad kad su njemci PRORACUNALI da je WC arteon brzi i ako nikad nije izasao na stazu.
U onakvom obliku kakav je bio na stazi ne.
(pojacana snaga, zadnji spojler, drugo vjesanje)
- johntra
- Posts: 11853
- Joined: 11/04/2004 02:17
- Location: Palma de Hrasno
#4874 Re: Alfa Romeo
pa dobro, to su Nijemci...nema se šta niko ljutiti, NR je oduvijek bio takav i rekordi su se obarali i sa autima koji imaju samo jedan proizveden model...bila je priča i da će Alfa uraditi isto što i Jaguar, ali valjda ih je ova prodaja uninala...axe22 wrote:Ma ja, to sto ga neces moc kupiti i provozati je posebna prica, vazno da je prvi.johntra wrote:Jbga, kakav god je, on je prvi...
Neko je postavio post nekoliko stranica unazad kad su njemci PRORACUNALI da je WC arteon brzi i ako nikad nije izasao na stazu.
napravili su marketinški potez kakav su htjeli i na tome dobili povećanje prodaje QV modela...
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#4875 Re: Alfa Romeo
Dobro.axe22 wrote:mali_milojica wrote:axe22 wrote: Pa možeš ga kupiti,samo treba požuriti. U prodaji će biti samo 300 kom.
U onakvom obliku kakav je bio na stazi ne.
(pojacana snaga, zadnji spojler, drugo vjesanje)












