Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#4851 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by omar little »

karanana wrote:pa sjecam se da smo pricali ovdje o tome da ce sada stanis imati i hiljade ovih divljaka sa njim. sad se ne sjecam da li su to bile samo nase pretpostavke ili je neko vec nesto u seriji rekao o pridruzivanju divljaka stanisu. ne znam, odgledo sam samo jednu epizodu pa ne znam da li je problem divljaka rijesen, ali kontam da bi divljaci trebali poci za stanisom i bez dragana mancea.
zato sam kripticna da ti ne odam detalje iz bliske buducnosti. :D posto sam stukla sve epizode jucer, ne sjecam se sta je bilo u kojoj tacno, pa reko da ne spojlam. spominju se u ovim epizodama, nije nam jos servirano tacno rjesenje njihovog pitanja, ali je ocito da hoce nekad kasnije.
User avatar
Truba
Posts: 93847
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4852 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Truba »

meni je najjača scena iz posljednje knjige marširanje kroz snijeg
eh sad hoce li toga biti u seriji ne znam
vec su mi najdražeg undead lika izbacili
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#4853 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Juliuscezar »

Da ne citam pa naletim na spojler, koje epizode komentariste i jeste odlucili sta je spojler :D . Meni se gledaju epizode redom kako izlaze a ne sad odmah 4. Nema tu meraka :D
User avatar
shmizlica
Posts: 57892
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#4854 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by shmizlica »

ne ulazi na temu nikako :mrgreen:
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#4855 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by omar little »

ja se satra umotavajuci i pokusavajuci ostati neutralna da ne pokvarim ljudima, ali s kim ja da pricam o ove cetiri :lol: znatel vi sta se svasta zbilo! :D
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#4856 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by I am Happy »

Vala vas je sve zajebao taj neko ko je izbacio 4 epizode...
Da je citava sezona pa ok. Ovako, umjesto sedmicnog cekanja treba cekati mjesec dana.
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#4857 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by ćiribiribela »

I am Happy wrote:Da je citava sezona pa ok. Ovako, umjesto sedmicnog cekanja treba cekati mjesec dana.
Image

:mrgreen:
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#4858 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by I am Happy »

To znam :lol: :lol: :lol: :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#4859 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Tito_i_Partija »

omar little wrote: jon snow i nije toliki mutavko kakav je prije bio ( zasad u ove cetiri). :D
To ovako ide: I have some good news and some bad news. :D

Good news: Jon Snow vise nije mutav, i definitivno me je prijatno iznenadio.

Bad News: Kalisi je mutavija nego ikad prije, i kad je gledam opalio bi sebi cekic u glavu samo da se svedem na taj nivo gluposti, da konacno razumijem sta to ona radi. :D
User avatar
ferratilis
Posts: 8376
Joined: 25/11/2013 16:48

#4860 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by ferratilis »

neću ja ništa gledati dok čitava sezona ne bude dostupna, ali ću ulaziti na temu :D ne kontam ljude koji se boje da će im neko spojlati radnju, a ionako ćeš to saznati prije ili kasnije

uostalom, ne zaboravite da mi ustvari krademo i da HBO od nas nema ni feninga, tak oda mi je svejedno da li će mi neko spojlati ili ne 8-)
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#4861 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by omar little »

Tito_i_Partija wrote:
omar little wrote: jon snow i nije toliki mutavko kakav je prije bio ( zasad u ove cetiri). :D
To ovako ide: I have some good news and some bad news. :D

Good news: Jon Snow vise nije mutav, i definitivno me je prijatno iznenadio.

Bad News: Kalisi je mutavija nego ikad prije, i kad je gledam opalio bi sebi cekic u glavu samo da se svedem na taj nivo gluposti, da konacno razumijem sta to ona radi. :D
bojala sam se da o njoj krenem pricati jer bi mi izletilo nesto sigurno. jes glupa, majko draga! najgluplja je od svih likova u seriji. bice zanimljivo s ovim likovima (komada 3) sto joj idu u susret. :D

i sansa me brine malo, sve iz straha radi, zna i ona povuc mutav potez, ali vidjecemo.

no news: cersei je droljetina, odvratna kuja, dabogda je najgore muke svijeta snasle. FUJ. :D i k tomu svemu, ona je zapravo vrlo plitka i neinteligentna, od nosa dalje ne vidi, za osobu iz tako mudre i lukave obitelji ona je bas izuzetak.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#4862 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Tito_i_Partija »

omar little wrote: no news: cersei je droljetina, odvratna kuja, dabogda je najgore muke svijeta snasle. FUJ. :D i k tomu svemu, ona je zapravo vrlo plitka i neinteligentna, od nosa dalje ne vidi, za osobu iz tako mudre i lukave obitelji ona je bas izuzetak.
Da, zato mi je pravo smijesno kad hvale George-a kako su mu lijepo napisani zenski karakteri. Mislim halo ba, Kalisi, Cersei, i Cat Stark sve cvaka do cvake. Sad i Semsa nesto mutava. Jedino je mala Arya izuzetak.

Kad vec pricamo o maloj: bas mi je bilo drago kad sam vidio onog tipa. Jedan mi od najdrazih likova u seriji definitivno. (Znas o kome pricam? Jebiga, da mi je da ne spojlam, a moram ga pomenut' :D )
User avatar
konahawaii
Posts: 1428
Joined: 11/09/2014 15:27

#4863 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by konahawaii »

aaaaaaa

evo upravo zavrsio 4-tu epizodu...valja mi docekat 5-tu :-)
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#4864 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by omar little »

Tito_i_Partija wrote:
omar little wrote: no news: cersei je droljetina, odvratna kuja, dabogda je najgore muke svijeta snasle. FUJ. :D i k tomu svemu, ona je zapravo vrlo plitka i neinteligentna, od nosa dalje ne vidi, za osobu iz tako mudre i lukave obitelji ona je bas izuzetak.
Da, zato mi je pravo smijesno kad hvale George-a kako su mu lijepo napisani zenski karakteri. Mislim halo ba, Kalisi, Cersei, i Cat Stark sve cvaka do cvake. Sad i Semsa nesto mutava. Jedino je mala Arya izuzetak.

Kad vec pricamo o maloj: bas mi je bilo drago kad sam vidio onog tipa. Jedan mi od najdrazih likova u seriji definitivno. (Znas o kome pricam? Jebiga, da mi je da ne spojlam, a moram ga pomenut' :D )
mala arya je zakon. znam, znam, kuler je. bice taj storilajn zanimljiv, doduse, arya je meni uvijek zanimljiva bila cak i kad su je vlacili preko bijela svijeta bez da joj se ista desi. :D

i jaime ima zanimljiv storilajn, on je meni postao jedan od najdrazih likova u seriji. od trenutka kada su ga uparili sa brienne <3 (eto jednog pametnog i fenomenalnog zenskog lika) on je postajao samo bolji i bolji, a evo sad i sa ovim su ga upartnerisali, ne moze omanut.
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#4865 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by House »

titlovane 3 epizode,još jedna i gledanje :) konačno :D
User avatar
jasko_ba
Posts: 8478
Joined: 13/11/2006 17:47

#4866 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by jasko_ba »

Sacekati juni pa na miru odjednom sve pogledati
dotad, caos ;-)
User avatar
34sf4drgu67d25
Posts: 676
Joined: 10/09/2012 10:48
Location: https://parrotquaker.com/

#4867 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by 34sf4drgu67d25 »

Dosta sam iz knjiga vec zaboravio, al' cini mi se da je u seriji dosta bitnih stvari iz knjige izmjenjeno. Nebi valjalo da nam spoila buduce knjige :D
User avatar
Truba
Posts: 93847
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4868 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Truba »

a ja cu ionako zaboravit te spojlere tako da je svejedno
User avatar
Truba
Posts: 93847
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4869 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Truba »

pogledao sam drugu epizodu
tako eto...svasta se dogadja i opet nista
udaljavaju se knjige i neka vala da svi ne znam sta se dogadja
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12409
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#4870 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Tito_i_Partija »

Cetvrta epizoda vrh. Oni ISIS-ovci su pravo zajebani. Ne predaje se kurvesina tako lahko. :D

Jedino mi smeta kako je sad postala normala da kad lik A postavi liku B jedno "da ili ne" pitanje, lik B pocne da tangentira neku anekdotu iz njegovog zivota koja kao odgovara to pitanje. Uzasno smara jbt. :roll:

I lijepo je vidjet' kako se Carice i sad skida. Dobra teta u pm. :D :izet:
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#4871 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

odgledo 4 epizodu :thumbup: ...ja onijeH ISISovaca :shock: a i one harpije zajebite...joooojjjj kad će nastavci
baxul wrote:
Image
:thumbup: :mrgreen:
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11674
Joined: 15/01/2010 18:31

#4872 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Jack Be Nimble »

Tito_i_Partija wrote: I lijepo je vidjet' kako se Carice i sad skida. Dobra teta u pm. :D :izet:
Svaka ti dala za ovaj spojler :thumbup:
User avatar
Truba
Posts: 93847
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4873 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Truba »

pa covjece bilo je u novinama to :mrgreen:
ne daju da skida pored crkve :sax:
mali_balon
Posts: 14564
Joined: 12/09/2012 09:57

#4874 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by mali_balon »

Nista gore zeni nema nego ostavit je kad misli da sa anam njom moze sve. Pokaza se da Snow ima muda, malo me toga strah, svi koji imaju muda u serii bivaju ubiveni :D
User avatar
shmizlica
Posts: 57892
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#4875 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by shmizlica »

mali_balon wrote:Nista gore zeni nema nego ostavit je kad misli da sa anam njom moze sve. Pokaza se da Snow ima muda, malo me toga strah, svi koji imaju muda u serii bivaju ubiveni :D
:lol: :thumbup:
Post Reply