Barça-Madrid (Los Clásicos)
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
bosanska senzacija
- Posts: 2065
- Joined: 14/02/2011 09:48
#4851 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Svaki španski derbi je stroga ciganija.
Real bi prefiks "kraljevski" treba zamjeniti sa krkanskim predznakom i to sve zahvaljujući koloniji portugalskih cigana, + Di Maria, Ramos i Xabi Alonso.
Real bi prefiks "kraljevski" treba zamjeniti sa krkanskim predznakom i to sve zahvaljujući koloniji portugalskih cigana, + Di Maria, Ramos i Xabi Alonso.
- Melodicni
- Posts: 463
- Joined: 01/12/2011 17:25
#4852 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
WayneRooney Wayne Rooney
Pepe. What an idiot. Sometimes people wind u up.
vor 33 Minuten
Pepe. What an idiot. Sometimes people wind u up.
vor 33 Minuten
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#4853 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
addem wrote:Nema sumnje Barca i da ne osvoji nista ove godine za klasu je bolji tim od Reala. A o ljudskim osobinama ne treba ni govoriti. Da ima pravde Pepea bi dozivotno suspendovali. Nek radi u McDonaldsu.
upravo to.
- veljaca
- Posts: 7753
- Joined: 11/03/2008 14:25
- Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....
#4854 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
addem wrote:Real je ovim ponasanjem na terenu dno dotakao. Ovo je sramota za fudbal. Njih ne ponizava Barca oni zapravo sami sebe ponizavaju i srozavaju. E moj Murinjo porke, porke.
To je to ....
PEPE
Coentrao, Alonso, Carhvalo - sve ciganin do cigana ....
E moj Casilas
Davno sam rekao: (s)mURInjo je najveci dobitak Barcelone ....
Posjed lopte: 29 - 71
Udarci na gol - 2 : 8
-
Bušman
- Posts: 2146
- Joined: 08/04/2008 08:48
#4855 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Ako se broje sve utakmice, zvanicne i nezvanicne Barca ima 10ak pobjeda vise (mislim da je 106-98 ili tako nekako).Chemist wrote:Ovom pobjedom Barcelona je sustigla Real u ukupnom zbiru pobjeda u El Classico-u. Oba tima imaju po 86 pobjeda uz 45 remija. Kad se tome doda da Barcelona ima u ukupnom zbiru i 4 trofeja vise (78 naprema 74) dobije se zakljucak da najveci svjetski klub dolazi sa Sredozemnog mora!!!
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#4856 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Nisam neki ljubitelj ni jednih ni drugih,ali ovaj fakinluk i prljavost kojeg su pokazali igraci Reala (opet) ...je porazavajuci.
Odvartno i hinjski udaranje.

Odvartno i hinjski udaranje.
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#4857 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Jel to taj Real?

-
super_woofer
- Posts: 173
- Joined: 06/11/2011 12:52
#4858 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Snimak sa treninga Reala!!
Coentrao, Carvalho, Pepe, Ronaldo i naravno el Spesl one!!
Coentrao, Carvalho, Pepe, Ronaldo i naravno el Spesl one!!
Last edited by super_woofer on 19/01/2012 00:03, edited 1 time in total.
- fosil
- Posts: 2478
- Joined: 14/12/2006 03:46
- Location: dje me naka nostalgija vuce...
#4859 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Vazda im je neko pomogao, Franko, kralj, sudije, Damir Desnica je cak i progovorio na par minuta samo da dobije crveni protiv Reala. Izgleda da su im samo borilacke vjestine ostale.
-
LSD
- Posts: 29905
- Joined: 24/07/2007 08:26
#4860 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)

Last edited by LSD on 19/01/2012 00:04, edited 1 time in total.
- Riddle
- Posts: 8503
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#4861 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Pokajah se sto sam pogledao ovo. A fino sebi na pocetku sezone obecao da necu. Valjda mi je bilo dosadno veceras. Ne znam sta da kazem. Jedni iz frustracije udaraju kad se sjete, a drugi to preuvelicavaju preko svake mjere. Otrovan rivalitet. Otrovan. Nista lijepo ne mogu vidjeti.
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#4862 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Melodicni wrote:WayneRooney Wayne Rooney
Pepe. What an idiot. Sometimes people wind u up.
vor 33 Minuten

-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#4863 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Bubalo1 wrote:Vise nije sramota sto izgube .. Sramota je sto ih puste da povedu i onda ih pobijede
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#4864 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Tw Rooney (Man United): "Pepe. What an idiot. Sometimes people wind u up."
Tw Wilshere (Arsenal): "Poor from Pepe!"
Tw Wilshere (Arsenal): "Poor from Pepe!"
-
ReyHan
- Posts: 77
- Joined: 19/05/2009 07:59
- Location: u anomiji
#4865 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
pa da im se onda usetaju u gol lagano, tamam posla igrati s liberom. ovu ekipu barce ne moze niko pobjediti kada su motivisani,bez obzira koju taktiku protivnicki trener izabere. messijev pas za abidala je bio maestralan.missko wrote:Hiljadu puta dokazano da protiv Barce ne mozes igrat na offsajd zamke zadnje linije pa oni svaki napad grade u liniji offsajda i normalno da ce proci jedna od hiljadu, pa Pipo Inzagi napravio karijeru na taj fazon. Barci se mozes suprostavit samo sa starom taktikom gdje je postojao libero ili da se zadnja linija povuce blize golu a golman odigra ulogu libera jer nema sanse da cijelu tekmu odigraju u liniji i na vrijeme sva cetvorica a i da odigraju uvijek postoji opasnost da sudija previdi poneki offsajd.
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#4866 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
nemoj ti vise ni jedan el clasico da pogledas. previse je ruznih stvari za tebe tu da vidisRiddle wrote:Pokajah se sto sam pogledao ovo. A fino sebi na pocetku sezone obecao da necu. Valjda mi je bilo dosadno veceras. Ne znam sta da kazem. Jedni iz frustracije udaraju kad se sjete, a drugi to preuvelicavaju preko svake mjere. Otrovan rivalitet. Otrovan. Nista lijepo ne mogu vidjeti.
- Gandalf
- Posts: 11173
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#4867 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Smourinho je uništitelj fudbala - ljudi pričaju o njemu kao o nekom vizionaru, taktičkom geniju, koji preferira čvrstu igru i fizički presing na protivniku - sorry, ali ja vidim samo jednog bunkeraša, koji uporno forsira kukavičku igru i guranje autobusa na vlastiti gol, tek onako da se nađe pored 11 golmana - što bi rekli na španskom govornom području, za uspjeh treba imati Grande Cohones tj. velika m..a, a Smoove taktike smaraju i najzagriženije talijanske ljubitelje katanacha.
- bingov buraz
- Posts: 11329
- Joined: 14/04/2009 20:23
#4868 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Real ce pod smorinjovim vodstvom postati najomrazenija ekipa na svijetu,halo kraljevski klub elita a igra im varvarin Pepe,onaj bivsi predsjednik je to pokusao reci pa ga popljuvase.Osvojice titulu smorinjo vjerovatno a onda otici dalje,zaboli njega za reputaciju kluba
-
5 0 5
- Posts: 15203
- Joined: 14/10/2007 20:58
#4869 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Casillas: "Barcelona have psychologically broken us? No, they're obviously a great team, but we also have our strong points."
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#4870 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Ne znam dosadno mi gledat Barcu ali bih volio jos da vidim kako bi izgledalo da igra protiv Citya, jedini oni su jos nepoznanica.
Last edited by missko on 19/01/2012 00:10, edited 1 time in total.
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#4871 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Guardioli je danas 41. rođendan! Kakav poklon... 
- Melodicni
- Posts: 463
- Joined: 01/12/2011 17:25
#4872 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Poklon treba biti iznenadjenjeEntropio wrote:Guardioli je danas 41. rođendan! Kakav poklon...
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#4873 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
El klasično.Melodicni wrote:Poklon treba biti iznenadjenjeEntropio wrote:Guardioli je danas 41. rođendan! Kakav poklon...ovo nije nikakvo
Last edited by Entropio on 19/01/2012 00:12, edited 1 time in total.
-
Bušman
- Posts: 2146
- Joined: 08/04/2008 08:48
#4874 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Da nisu ispali iz LP mozda bi i bilo po tvom, ovako mozda iduce godinemissko wrote:Ne znam dosadno mi gledat Barcu ali bih volio jos da vidim kako bi izgledalo da igra protiv Citya, jedini oni su jos nepoznanica.
-
Lucas Leiva
- Posts: 634
- Joined: 11/01/2011 14:47
#4875 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Od dva govneta (Real i Barsa) tesko je reci koje govno smrdi vise! Morate imati prefinjen nos za to!
