Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4851 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by MOSALJOZE »

PREDOBRO AKO BDE OVAKO
User avatar
devito
Posts: 753
Joined: 03/04/2013 17:26

#4852 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by devito »

N.N. wrote:Kakav ce ovdje biti show program kada se dresovi tek predstave :D
Samo cekam da pocne taj show :grin:

Sent from my HTC One S using Tapatalk 2
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4853 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Logovan »

MOSALJOZE wrote:
PREDOBRO AKO BDE OVAKO
Ma nije nešto. :-)
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#4854 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Jazzy.ba »

MOSALJOZE wrote:
PREDOBRO AKO BDE OVAKO
Možda za beach football. Smiješno.
lajkujMe
Posts: 12944
Joined: 06/04/2011 17:44
Location: Na svom mocnom racunaru

#4855 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by lajkujMe »

Odlicni pravo mi se svidjaju. Naravno o ukusima se ne raspravlja tako da ce biti onih kojima se ovi svidjaju i onih kojima su odvratni.

Nema sanse da se napravi dres po svacijem ukusu :D
Kaunas
Posts: 126
Joined: 10/11/2013 02:39

#4856 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kaunas »

Image

:thumbup:
Mogu proci :D
Mada ne vjerujem, jer naprijed izgleda kao NIKE znak
Image
Mustang1
Posts: 29947
Joined: 29/12/2010 17:31

#4857 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Za onog ko je pravio ovo ! Malo nepismen naslov ali jbg :D

https://www.youtube.com/watch?v=yH6uBmnb_2A
RepB
Posts: 148
Joined: 14/03/2014 10:21

#4858 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by RepB »

lajkujMe wrote:Odlicni pravo mi se svidjaju. Naravno o ukusima se ne raspravlja tako da ce biti onih kojima se ovi svidjaju i onih kojima su odvratni.

Nema sanse da se napravi dres po svacijem ukusu :D
Da, zato ne treba praviti po tvom ukusu, jer ocigledno da ga ti nemas, ako ti se svidja to.

Ti dresovi su tako instant izgleda. Kao da ih je designirao isti onaj tip sto je radio instant zastave BiH i Kosova, pa je cak upotrijebio dvije iste boje.
Mustang1 wrote:
Za onog ko je pravio ovo ! Malo nepismen naslov ali jbg :D

https://www.youtube.com/watch?v=yH6uBmnb_2A
Ovo ako Begic nije designirao, nista napravio nije. Ono i izgledaju kao da ih je Elvedin licno crtao.

Mislim ako Adidas ne moze bolje, moze Puma. Bolji su oni miAdidas dresovi sa kojima smo se mi ovdje igrali, nego ovaj navodno Adidasa.
User avatar
Kal El
Posts: 6291
Joined: 07/04/2013 21:49

#4859 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kal El »

Prejaki su dresovi,eh kamo sreće da je to taj dizajn 100%!

Sent from my LT26i using Tapatalk
User avatar
Amir_sabanovic
Posts: 85
Joined: 05/08/2013 19:31

#4860 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Amir_sabanovic »

RepB wrote:
lajkujMe wrote:Odlicni pravo mi se svidjaju. Naravno o ukusima se ne raspravlja tako da ce biti onih kojima se ovi svidjaju i onih kojima su odvratni.

Nema sanse da se napravi dres po svacijem ukusu :D
Da, zato ne treba praviti po tvom ukusu, jer ocigledno da ga ti nemas, ako ti se svidja to.
Je li se tebi sviđaju ti dresovi što si pravio na miadidas?
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#4861 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by JoseMujica »

Kemal Malovčić wrote:ja znam kako će naš dres izgledati

i znam da će biti dobar

kao što to slika dokazuje

Image
dobar čoek dobar dres :thumbup:
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#4862 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by JoseMujica »

fosil wrote:
Kemal Malovčić wrote:Kurcu ne valja.
Nemoj zajebavat. Pa i mali zmaj je nosio adidas. :D
Image
ovo je fejk adidas. kineski s četri ćize

Uliju su naprimjer tri bile dovoljne
RepB
Posts: 148
Joined: 14/03/2014 10:21

#4863 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by RepB »

Amir_sabanovic wrote:
RepB wrote:
lajkujMe wrote:Odlicni pravo mi se svidjaju. Naravno o ukusima se ne raspravlja tako da ce biti onih kojima se ovi svidjaju i onih kojima su odvratni.

Nema sanse da se napravi dres po svacijem ukusu :D
Da, zato ne treba praviti po tvom ukusu, jer ocigledno da ga ti nemas, ako ti se svidja to.
Je li se tebi sviđaju ti dresovi što si pravio na miadidas?
Bas ona kombinacija boja, da. Medjutim miadidas je za siroku upotrebu, ne za dresove po narudjbi za timova na SP u Brazilu, koji ce imati posebne pogodnosti i dodatke. Osim toga, svaki tim dres privlaci milione prodanih istih dresova. Prema tome firme koje ga prave ulazu puno vise love u njega, nego ove na miadidas koji su sablonski i sa sablonskim bojama.

Poenta svega toga je da do sad boje nase repke su bile odvratne. Svjetlo drecavo plava ili drecava zuta, cak nisu bile ni iste kao na zastavi, nego nemam pojma odakle su se pojavile, vjerovatno Legea stedila na boji ili birao Usanovic nakon sto je popio pola litre rakije.

Isto tako poenta je da u opste nas dres NE MORA biti u bojama koje je izgleda Usanovic birao i pravio ili cak Legea.

Primjer Spanija, zastava crveno zuta, gostujuci dres ovakav.

Image

Njemacka, gostujuci dres ovakav

Image

itd.

Sto znaci u opste se ne moramo drzati dosadasnjih ruznih boja i svakako da si trebamo pronaci lijepe nove boje.
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#4864 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by groove »

treba nama jedan zeleni ili zeleno-bijeli dres
User avatar
Chile17
Posts: 423
Joined: 24/05/2013 22:43

#4865 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Chile17 »

groove wrote:treba nama jedan zeleni ili zeleno-bijeli dres
:!:

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Mustang1
Posts: 29947
Joined: 29/12/2010 17:31

#4866 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Vjerovatno ce golmanski biti zeleni .. Cini mi se da su golmanski najcesce zeleni,crveni i zuti :D
User avatar
Chile17
Posts: 423
Joined: 24/05/2013 22:43

#4867 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Chile17 »

ma ja bi za golmana crni..

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
User avatar
IcedMFEarth
Posts: 2634
Joined: 15/08/2011 16:15
Location: http://www.clixsense.com/?6843403

#4868 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by IcedMFEarth »

Chile17 wrote:ma ja bi za golmana crni..

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Tačno. Kad protivnik vidi da Bega sa svojih 2 metra i sav u crnom trči prema njemu, ima samo da se okrene za 180 stepeni :D
Mustang1
Posts: 29947
Joined: 29/12/2010 17:31

#4869 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Cini mi se da je nedavno bila informacija nekih istrazivanja da oni drecavi zeleni i narandjasti dresovi cine golmana vecim u visinu :D Konkretno je bila rijec o Casillasu
User avatar
N.N.
Posts: 3553
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#4870 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by N.N. »

Drecavi dresovi imaju neki psiholoski uticaj na igraca, tako da su pogodni za golmane :-D
Kakav crni, danas iza tribina sve ultra furke, svi u crnom, Begu ne`s ni primjetiti na golu onda :D
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#4871 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

Mustang1 wrote:Vjerovatno ce golmanski biti zeleni .. Cini mi se da su golmanski najcesce zeleni,crveni i zuti :D
Bega voli zeleni :D
User avatar
hornet
Posts: 403
Joined: 17/07/2009 19:34

#4872 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by hornet »

RepB wrote:
denimb wrote:Moze sve, samo nemojte pucati one linije ukoso preko dresa, nema nista ruznije sto se moze napraviti na dresu od toga...
Evo ovaj, u "francuskom stilu".

http://www.miadidas.com/k/O50E7Q==

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Dobar, samo treba bijeli šorc. I ova gore boja da bude malo više žuta.
User avatar
Kal El
Posts: 6291
Joined: 07/04/2013 21:49

#4873 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kal El »

Pa necemo kopirati druge repke,jedino sto mi se svidilo od ovih miadidas je onaj dres sto je neko napravio ,bijeli i zlatne linije,onaj sa Pjanicem.

A ono gdje je Begin zeleni dres je meni prejako!

Sent from my LT26i using Tapatalk
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4874 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by MOSALJOZE »

Kal El wrote:Pa necemo kopirati druge repke,jedino sto mi se svidilo od ovih miadidas je onaj dres sto je neko napravio ,bijeli i zlatne linije,onaj sa Pjanicem.
Necemo nikoga kopirati,ali vala nećemo ni previše experimentisati.Uzmeš dres ako je bijeli onda dvije tri plave šare i obrnuto
User avatar
Sezam
Posts: 3412
Joined: 03/08/2006 20:30

#4875 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Sezam »

Post Reply