PREDOBRO AKO BDE OVAKO
Dres reprezentacije BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#4851 Re: Dres reprezentacije BiH
- devito
- Posts: 753
- Joined: 03/04/2013 17:26
#4852 Re: Dres reprezentacije BiH
Samo cekam da pocne taj showN.N. wrote:Kakav ce ovdje biti show program kada se dresovi tek predstave
Sent from my HTC One S using Tapatalk 2
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4853 Re: Dres reprezentacije BiH
Ma nije nešto.MOSALJOZE wrote:PREDOBRO AKO BDE OVAKO
- Jazzy.ba
- Posts: 2061
- Joined: 26/04/2012 00:43
#4854 Re: Dres reprezentacije BiH
Možda za beach football. Smiješno.MOSALJOZE wrote:PREDOBRO AKO BDE OVAKO
-
lajkujMe
- Posts: 12944
- Joined: 06/04/2011 17:44
- Location: Na svom mocnom racunaru
#4855 Re: Dres reprezentacije BiH
Odlicni pravo mi se svidjaju. Naravno o ukusima se ne raspravlja tako da ce biti onih kojima se ovi svidjaju i onih kojima su odvratni.
Nema sanse da se napravi dres po svacijem ukusu
Nema sanse da se napravi dres po svacijem ukusu
-
Kaunas
- Posts: 126
- Joined: 10/11/2013 02:39
#4856 Re: Dres reprezentacije BiH

Mogu proci
Mada ne vjerujem, jer naprijed izgleda kao NIKE znak

-
Mustang1
- Posts: 29947
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4857 Re: Dres reprezentacije BiH
-
RepB
- Posts: 148
- Joined: 14/03/2014 10:21
#4858 Re: Dres reprezentacije BiH
Da, zato ne treba praviti po tvom ukusu, jer ocigledno da ga ti nemas, ako ti se svidja to.lajkujMe wrote:Odlicni pravo mi se svidjaju. Naravno o ukusima se ne raspravlja tako da ce biti onih kojima se ovi svidjaju i onih kojima su odvratni.
Nema sanse da se napravi dres po svacijem ukusu
Ti dresovi su tako instant izgleda. Kao da ih je designirao isti onaj tip sto je radio instant zastave BiH i Kosova, pa je cak upotrijebio dvije iste boje.
Ovo ako Begic nije designirao, nista napravio nije. Ono i izgledaju kao da ih je Elvedin licno crtao.Mustang1 wrote:Za onog ko je pravio ovo ! Malo nepismen naslov ali jbg
https://www.youtube.com/watch?v=yH6uBmnb_2A
Mislim ako Adidas ne moze bolje, moze Puma. Bolji su oni miAdidas dresovi sa kojima smo se mi ovdje igrali, nego ovaj navodno Adidasa.
- Kal El
- Posts: 6291
- Joined: 07/04/2013 21:49
#4859 Re: Dres reprezentacije BiH
Prejaki su dresovi,eh kamo sreće da je to taj dizajn 100%!
Sent from my LT26i using Tapatalk
Sent from my LT26i using Tapatalk
- Amir_sabanovic
- Posts: 85
- Joined: 05/08/2013 19:31
#4860 Re: Dres reprezentacije BiH
Je li se tebi sviđaju ti dresovi što si pravio na miadidas?RepB wrote:Da, zato ne treba praviti po tvom ukusu, jer ocigledno da ga ti nemas, ako ti se svidja to.lajkujMe wrote:Odlicni pravo mi se svidjaju. Naravno o ukusima se ne raspravlja tako da ce biti onih kojima se ovi svidjaju i onih kojima su odvratni.
Nema sanse da se napravi dres po svacijem ukusu
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#4861 Re: Dres reprezentacije BiH
dobar čoek dobar dresKemal Malovčić wrote:ja znam kako će naš dres izgledati
i znam da će biti dobar
kao što to slika dokazuje
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#4862 Re: Dres reprezentacije BiH
ovo je fejk adidas. kineski s četri ćizefosil wrote:Nemoj zajebavat. Pa i mali zmaj je nosio adidas.Kemal Malovčić wrote:Kurcu ne valja.
Uliju su naprimjer tri bile dovoljne
-
RepB
- Posts: 148
- Joined: 14/03/2014 10:21
#4863 Re: Dres reprezentacije BiH
Bas ona kombinacija boja, da. Medjutim miadidas je za siroku upotrebu, ne za dresove po narudjbi za timova na SP u Brazilu, koji ce imati posebne pogodnosti i dodatke. Osim toga, svaki tim dres privlaci milione prodanih istih dresova. Prema tome firme koje ga prave ulazu puno vise love u njega, nego ove na miadidas koji su sablonski i sa sablonskim bojama.Amir_sabanovic wrote:Je li se tebi sviđaju ti dresovi što si pravio na miadidas?RepB wrote:Da, zato ne treba praviti po tvom ukusu, jer ocigledno da ga ti nemas, ako ti se svidja to.lajkujMe wrote:Odlicni pravo mi se svidjaju. Naravno o ukusima se ne raspravlja tako da ce biti onih kojima se ovi svidjaju i onih kojima su odvratni.
Nema sanse da se napravi dres po svacijem ukusu
Poenta svega toga je da do sad boje nase repke su bile odvratne. Svjetlo drecavo plava ili drecava zuta, cak nisu bile ni iste kao na zastavi, nego nemam pojma odakle su se pojavile, vjerovatno Legea stedila na boji ili birao Usanovic nakon sto je popio pola litre rakije.
Isto tako poenta je da u opste nas dres NE MORA biti u bojama koje je izgleda Usanovic birao i pravio ili cak Legea.
Primjer Spanija, zastava crveno zuta, gostujuci dres ovakav.
Njemacka, gostujuci dres ovakav
itd.
Sto znaci u opste se ne moramo drzati dosadasnjih ruznih boja i svakako da si trebamo pronaci lijepe nove boje.
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#4864 Re: Dres reprezentacije BiH
treba nama jedan zeleni ili zeleno-bijeli dres
- Chile17
- Posts: 423
- Joined: 24/05/2013 22:43
#4865 Re: Dres reprezentacije BiH
groove wrote:treba nama jedan zeleni ili zeleno-bijeli dres
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
-
Mustang1
- Posts: 29947
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4866 Re: Dres reprezentacije BiH
Vjerovatno ce golmanski biti zeleni .. Cini mi se da su golmanski najcesce zeleni,crveni i zuti 
- Chile17
- Posts: 423
- Joined: 24/05/2013 22:43
#4867 Re: Dres reprezentacije BiH
ma ja bi za golmana crni..
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
- IcedMFEarth
- Posts: 2634
- Joined: 15/08/2011 16:15
- Location: http://www.clixsense.com/?6843403
#4868 Re: Dres reprezentacije BiH
Tačno. Kad protivnik vidi da Bega sa svojih 2 metra i sav u crnom trči prema njemu, ima samo da se okrene za 180 stepeniChile17 wrote:ma ja bi za golmana crni..
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
-
Mustang1
- Posts: 29947
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4869 Re: Dres reprezentacije BiH
Cini mi se da je nedavno bila informacija nekih istrazivanja da oni drecavi zeleni i narandjasti dresovi cine golmana vecim u visinu
Konkretno je bila rijec o Casillasu
- N.N.
- Posts: 3553
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#4870 Re: Dres reprezentacije BiH
Drecavi dresovi imaju neki psiholoski uticaj na igraca, tako da su pogodni za golmane
Kakav crni, danas iza tribina sve ultra furke, svi u crnom, Begu ne`s ni primjetiti na golu onda
Kakav crni, danas iza tribina sve ultra furke, svi u crnom, Begu ne`s ni primjetiti na golu onda
- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#4871 Re: Dres reprezentacije BiH
Bega voli zeleniMustang1 wrote:Vjerovatno ce golmanski biti zeleni .. Cini mi se da su golmanski najcesce zeleni,crveni i zuti
- hornet
- Posts: 403
- Joined: 17/07/2009 19:34
#4872 Re: Dres reprezentacije BiH
Dobar, samo treba bijeli šorc. I ova gore boja da bude malo više žuta.RepB wrote:Evo ovaj, u "francuskom stilu".denimb wrote:Moze sve, samo nemojte pucati one linije ukoso preko dresa, nema nista ruznije sto se moze napraviti na dresu od toga...
http://www.miadidas.com/k/O50E7Q==
- Kal El
- Posts: 6291
- Joined: 07/04/2013 21:49
#4873 Re: Dres reprezentacije BiH
Pa necemo kopirati druge repke,jedino sto mi se svidilo od ovih miadidas je onaj dres sto je neko napravio ,bijeli i zlatne linije,onaj sa Pjanicem.
A ono gdje je Begin zeleni dres je meni prejako!
Sent from my LT26i using Tapatalk
A ono gdje je Begin zeleni dres je meni prejako!
Sent from my LT26i using Tapatalk
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#4874 Re: Dres reprezentacije BiH
Necemo nikoga kopirati,ali vala nećemo ni previše experimentisati.Uzmeš dres ako je bijeli onda dvije tri plave šare i obrnutoKal El wrote:Pa necemo kopirati druge repke,jedino sto mi se svidilo od ovih miadidas je onaj dres sto je neko napravio ,bijeli i zlatne linije,onaj sa Pjanicem.
- Sezam
- Posts: 3412
- Joined: 03/08/2006 20:30








