Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
- alibaba_i_30_godina
- Posts: 16995
- Joined: 16/01/2010 19:15
#4851 Re: Gledate seriju - preporucite je
Evo nasao sam na jednom mjestu spisak svih novih serija i njihove klipove ... nisam jos stigao ni pregledati svaki promo.
Moglo bi biti interesantno ove godine ...
http://voiceoftv.com/voices/voiceoftv/activity/6245/
Moglo bi biti interesantno ove godine ...
http://voiceoftv.com/voices/voiceoftv/activity/6245/
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#4853 Re: Gledate seriju - preporucite je
Poceo "Haven", nastavak price po meni za sada i nije cemu.
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#4854 Re: Gledate seriju - preporucite je
Razvodnjila se Haven..
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#4855 Re: Gledate seriju - preporucite je
NeyDan wrote:Evo nasao sam na jednom mjestu spisak svih novih serija i njihove klipove ... nisam jos stigao ni pregledati svaki promo.
Moglo bi biti interesantno ove godine ...
http://voiceoftv.com/voices/voiceoftv/activity/6245/
- BosnianKnight
- Posts: 47
- Joined: 19/09/2013 13:34
#4856 Re: Gledate seriju - preporucite je
Jel iko gledao Visitors -V- (Posjetitelji), bila na novoj jedna sezona pa prestalo, vjerovatno ce se nastaviti al mrsko mi bilo cekati pa sam drugu sezonu skinuo sa neta, ali to je to, nema trece sezone, prekinuli
A i glup im je kraj u drugoj sezoni svejedno.
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#4857 Re: Gledate seriju - preporucite je
Otkazana...al steta, simpaticna serija bijaseBosnianKnight wrote:Jel iko gledao Visitors -V- (Posjetitelji), bila na novoj jedna sezona pa prestalo, vjerovatno ce se nastaviti al mrsko mi bilo cekati pa sam drugu sezonu skinuo sa neta, ali to je to, nema trece sezone, prekinuliA i glup im je kraj u drugoj sezoni svejedno.
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#4858 Re: Gledate seriju - preporucite je
Smeće. Bila je zanimljiva u početku, poslije su se scenaristi pogubili i počeli mijenjati priču, tako da je od epizode do epizode bilo sve više i više rupa u radnji. Normalno da je pala gledanost i da je otkazana.BosnianKnight wrote:Jel iko gledao Visitors -V- (Posjetitelji), bila na novoj jedna sezona pa prestalo, vjerovatno ce se nastaviti al mrsko mi bilo cekati pa sam drugu sezonu skinuo sa neta, ali to je to, nema trece sezone, prekinuliA i glup im je kraj u drugoj sezoni svejedno.
- CoCoLoCo
- Posts: 1455
- Joined: 12/10/2012 14:29
- Location: Letim na mixeru...trazhim shtekdoznu :P
#4859 Re: Gledate seriju - preporucite je

Peaky Blinders
pregledah prve dvije epizode, cini mi se jako dobra, murphy briljira
- BosnianKnight
- Posts: 47
- Joined: 19/09/2013 13:34
#4860 Re: Gledate seriju - preporucite je
To si u pravu ali eto, opet mi zao, sigurno nas je bilo dosta koji bi je pregledali do kraja... Simpaticna mi je bila ona sto je medju glavnim ulogama, FBI agenticairac300 wrote:Smeće. Bila je zanimljiva u početku, poslije su se scenaristi pogubili i počeli mijenjati priču, tako da je od epizode do epizode bilo sve više i više rupa u radnji. Normalno da je pala gledanost i da je otkazana.BosnianKnight wrote:Jel iko gledao Visitors -V- (Posjetitelji), bila na novoj jedna sezona pa prestalo, vjerovatno ce se nastaviti al mrsko mi bilo cekati pa sam drugu sezonu skinuo sa neta, ali to je to, nema trece sezone, prekinuliA i glup im je kraj u drugoj sezoni svejedno.
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#4862 Re: Gledate seriju - preporucite je
V je jedna od dosadnijih SF serija, cak je ona V verzija iz osamdesetih 10x bolja...
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#4865 Re: Gledate seriju - preporucite je
Nastavljam , 2 sezona laganica


- vinnie_jones
- Posts: 1148
- Joined: 29/04/2007 00:09
#4866 Re: Gledate seriju - preporucite je
Šta prvo gledati Hajznberga ili Nakija...
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#4867 Re: Gledate seriju - preporucite je
Večeras na Fox-u "Zero hour" počela. Prve dvije epizode mi se čine dobre, pratiću dalje samo da ne zaseru šta. 
- madFlava
- Posts: 2143
- Joined: 11/12/2009 13:41
#4868 Re: Gledate seriju - preporucite je
vinnie_jones wrote:Šta prvo gledati Hajznberga ili Nakija...
Hajznberga.
Pa Nakija
Pa Drejpera.
- Dugi nožni nokti
- Posts: 453
- Joined: 24/03/2012 17:46
- Location: Ne zna ni Google
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#4870 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ima LI III sezona Suitsa ? 
- guber90
- Posts: 1982
- Joined: 23/08/2010 15:54
#4871 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ima LI google?WildRedRose wrote:Ima LI III sezona Suitsa ?
Ima trece sezona, izbacili su 10 epizoda, te se sada pravi pauza do zime, kako pise negdje pocetkom 2014 se nastavlja treca sezona.
- Lakat Jebić
- Posts: 8040
- Joined: 10/06/2008 15:47
#4872 Re: Gledate seriju - preporucite je

prva epizoda odlicna
-
gidra
- Posts: 4106
- Joined: 17/11/2011 16:11
- Location: Sarajevo
#4873 Re: Gledate seriju - preporucite je
večeras premijera: Agents of S.H.I.E.L.D.
-
gidra
- Posts: 4106
- Joined: 17/11/2011 16:11
- Location: Sarajevo
#4874 Re: Gledate seriju - preporucite je
Lakat Jebić wrote:
prva epizoda odlicna
-
gidra
- Posts: 4106
- Joined: 17/11/2011 16:11
- Location: Sarajevo
#4875 Re: Gledate seriju - preporucite je
Moglo bi valjati: Atlantis, nova serija u produkciji BBC-a, žanr fantastika. Premijera 28.9.(subota)


