Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#4851 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by alibaba_i_30_godina »

Evo nasao sam na jednom mjestu spisak svih novih serija i njihove klipove ... nisam jos stigao ni pregledati svaki promo.

Moglo bi biti interesantno ove godine ...

http://voiceoftv.com/voices/voiceoftv/activity/6245/
User avatar
zoza
Posts: 496
Joined: 02/04/2013 12:15

#4852 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zoza »

.
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4853 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Pitarrr82 »

Poceo "Haven", nastavak price po meni za sada i nije cemu.
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#4854 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by BJB »

Razvodnjila se Haven..
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#4855 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by un1ted »

NeyDan wrote:Evo nasao sam na jednom mjestu spisak svih novih serija i njihove klipove ... nisam jos stigao ni pregledati svaki promo.

Moglo bi biti interesantno ove godine ...

http://voiceoftv.com/voices/voiceoftv/activity/6245/
:thumbup:
User avatar
BosnianKnight
Posts: 47
Joined: 19/09/2013 13:34

#4856 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by BosnianKnight »

Jel iko gledao Visitors -V- (Posjetitelji), bila na novoj jedna sezona pa prestalo, vjerovatno ce se nastaviti al mrsko mi bilo cekati pa sam drugu sezonu skinuo sa neta, ali to je to, nema trece sezone, prekinuli :roll: A i glup im je kraj u drugoj sezoni svejedno.
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#4857 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by phillie »

BosnianKnight wrote:Jel iko gledao Visitors -V- (Posjetitelji), bila na novoj jedna sezona pa prestalo, vjerovatno ce se nastaviti al mrsko mi bilo cekati pa sam drugu sezonu skinuo sa neta, ali to je to, nema trece sezone, prekinuli :roll: A i glup im je kraj u drugoj sezoni svejedno.
Otkazana...al steta, simpaticna serija bijase :D
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#4858 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by irac300 »

BosnianKnight wrote:Jel iko gledao Visitors -V- (Posjetitelji), bila na novoj jedna sezona pa prestalo, vjerovatno ce se nastaviti al mrsko mi bilo cekati pa sam drugu sezonu skinuo sa neta, ali to je to, nema trece sezone, prekinuli :roll: A i glup im je kraj u drugoj sezoni svejedno.
Smeće. Bila je zanimljiva u početku, poslije su se scenaristi pogubili i počeli mijenjati priču, tako da je od epizode do epizode bilo sve više i više rupa u radnji. Normalno da je pala gledanost i da je otkazana.
User avatar
CoCoLoCo
Posts: 1455
Joined: 12/10/2012 14:29
Location: Letim na mixeru...trazhim shtekdoznu :P

#4859 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by CoCoLoCo »

Image

Peaky Blinders
pregledah prve dvije epizode, cini mi se jako dobra, murphy briljira :-D
User avatar
BosnianKnight
Posts: 47
Joined: 19/09/2013 13:34

#4860 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by BosnianKnight »

irac300 wrote:
BosnianKnight wrote:Jel iko gledao Visitors -V- (Posjetitelji), bila na novoj jedna sezona pa prestalo, vjerovatno ce se nastaviti al mrsko mi bilo cekati pa sam drugu sezonu skinuo sa neta, ali to je to, nema trece sezone, prekinuli :roll: A i glup im je kraj u drugoj sezoni svejedno.
Smeće. Bila je zanimljiva u početku, poslije su se scenaristi pogubili i počeli mijenjati priču, tako da je od epizode do epizode bilo sve više i više rupa u radnji. Normalno da je pala gledanost i da je otkazana.
To si u pravu ali eto, opet mi zao, sigurno nas je bilo dosta koji bi je pregledali do kraja... Simpaticna mi je bila ona sto je medju glavnim ulogama, FBI agentica :D
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4862 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Pitarrr82 »

V je jedna od dosadnijih SF serija, cak je ona V verzija iz osamdesetih 10x bolja...
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4863 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Pitarrr82 »

User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#4865 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by House »

Nastavljam , 2 sezona laganica :D

Image
User avatar
vinnie_jones
Posts: 1148
Joined: 29/04/2007 00:09

#4866 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vinnie_jones »

Šta prvo gledati Hajznberga ili Nakija...

User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#4867 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Butmiran »

Večeras na Fox-u "Zero hour" počela. Prve dvije epizode mi se čine dobre, pratiću dalje samo da ne zaseru šta. :D
User avatar
madFlava
Posts: 2143
Joined: 11/12/2009 13:41

#4868 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by madFlava »

vinnie_jones wrote:Šta prvo gledati Hajznberga ili Nakija...


Hajznberga.
Pa Nakija
Pa Drejpera.
User avatar
Dugi nožni nokti
Posts: 453
Joined: 24/03/2012 17:46
Location: Ne zna ni Google

#4869 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Dugi nožni nokti »

User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#4870 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by WildRedRose »

Ima LI III sezona Suitsa ? :roll:
User avatar
guber90
Posts: 1982
Joined: 23/08/2010 15:54

#4871 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by guber90 »

WildRedRose wrote:Ima LI III sezona Suitsa ? :roll:
Ima LI google?

Ima trece sezona, izbacili su 10 epizoda, te se sada pravi pauza do zime, kako pise negdje pocetkom 2014 se nastavlja treca sezona.
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#4872 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Lakat Jebić »

Image

prva epizoda odlicna
gidra
Posts: 4106
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#4873 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by gidra »

večeras premijera: Agents of S.H.I.E.L.D.
gidra
Posts: 4106
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#4874 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by gidra »

Lakat Jebić wrote:Image

prva epizoda odlicna
:thumbup:
gidra
Posts: 4106
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#4875 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by gidra »

Moglo bi valjati: Atlantis, nova serija u produkciji BBC-a, žanr fantastika. Premijera 28.9.(subota)

Post Reply