GUARDIAN: CIJELA PORODICA MI JE BOLESNA, SVI SMO BOLESNI OD BOSNIĆEVOG TERORISANJA!
Od koje bolesti boluje Milorad Dodik?
Srijeda 30. Dec 2015 22:58
Milorad Dodik ima posttraumatski stresni poremećaj, zapada u logoreju, bolest nekontrolisanog i nepovezanog pričanja, a duševni bolovi su prisutni i zbog porodice, jer su se zbog Bosićeve izjave razboljeli njegova (Dodikova) majka i brat.
Dodik pati zbog toga, duša mu se razara, ima strah za porodicu, lošije spava, napet je,

majka i brat su mu se razboljeli i misli da je to posljedica od napada na njega od strane pojedinih ljudi iz opozicije.
Ovo je naveo vještak medicinske struke Bogdan Stojaković koji je psihijatrijski posmatrao Dodika i za potrebe suda dostavio je nalaz
u kome je opisao kakve sve bolesti je dobio Dodik nakon Bosićeve izjave da je ukrao milionska sredstva.
Nalaz psihijatra o Dodikovom zdravstvenom stanju korišten je u sudskom procesu koji protiv Mladena Bosića vodi Milorad Dodik zbog Bosićeve izjave da je Dodik ukrao milionska sredstva, a što je bila reakcija na Dodikovu izjavu da je Bosić "patološki lažov".
"Ja sam sa tužiteljom (Dodikom) razgovarao uopšte i o životu, o njegovom životu,
ali je ovo bilo konkretno što mu je najjače zaparalo dušu",

rekao je Dodikov vještak,
koji je potvrdio da je Dodik zbog toga samoinicijativno uzimao lijekove bez nadzora stručne osobe.
Na pitanje da li bi navodne subjektivne patnje tužitelja (Dodika) bile manjeg intenziteta i kraćeg trajanja da je terapija primjenjivana pod stručnim nadzorom, a ne samoinicijativno, Dodikov vještak je odgovorio da dozvoljava mogućnost
da bi u slučaju da je bio kod iskusnog psihijatra mogao dobiti i bolji lijek nego u apoteci, pa ako bi, kako stoji u zapisniku, bio pogođen lijek, vjerovatno bi te patnje bile manje.
Samo je nadljudska snaga našeg Guardiana zaslužna za to što je preživio monstruozno terorisanje od izdajnika Bosnića. Svaki drugi običan čovjek davno bi podlegao od životinjskog iživljavanja Bosnića i njegove kriminalne organizacije. Teško je i zamisliti jezivo mučenje koje je perfidni Bosnić koristio da pokuša srušiti Šumsku, mučeći njenog Guardiana.
Jadan Guardian je obolio i familija mu je obolila, ali utješno je što su ipak preživjeli ono što bi malo kome drugom pošlo za rukom. Raduje nas i to što vještak kaže da ipak neće biti trajnih posljedica. Sada je valjda svima jasno da Guardian ne može kontrolisati šta govori jer je duševno bolestan, pa ako nekome kaže da se jebe, jede govna, ne sere, da će ga uništiti jer ima 2 godine, jasno da mu se ne može zamjeriti jer je monstruozni izdajnik Bosnić kriv za to.
Da bi spasio Šumsku od uništenja Guardian je čak posegao za tabletama, želeći se izliječiti da spriječi Bosnića da izda Šumsku i preda je na tacni Bakiru, kao praznu ljušturu, ofucanu i izubijanu, bez šumskog imena i znamenja, islamizovanu u zagrljaju Turske.
Bezbožnika i nasilnika Bosnića kazniće bog, a mi ćemo braniti Guardiana i Šumsku do zadnje značke sa zastavom Šumske na reveru!
Jebi se Bosniću, ne seri i jedi govna, uništavaš Šumsku i živote poštenih ljudi, prokleti minderaški izdajniče! Bog će te kazniti a u narodu Šumske odavno si omražen!