Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#48476 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by General War »

vivaldi wrote:pa ne bih se bas slozio. evo vijesti od neki dan..

BRATISLAVA, Kompanija Jaguar-land rover potpisala je ugovor sa slovačkom vladom o otvaranju fabrike za proizvodnju luksuznih automobila u toj zemlji.


Kompanija iz Velike Britanije, koja se nalazi u vlasništvu indijskog Tata motorsa, planira da izgradi novu fabriku u gradu Nitra, 100 km zapadno od Bratislave, gdje će se proizvoditi 300.000 automobila godišnje.

„Ovo je veliki uspjeh za Slovačku“, izjavio je premijer Robert Fico.

Fabrika bi trebalo da bude otvorena 2018. godine i da zaposli 4.000 ljudi.
A znas li sta o ovome?

Amerikanci ponudili BiH gradnju čistijih termoelektrana, vrijednost projekta više od 1,5 milijardu?!

http://tip.ba/2015/12/30/amerikanci-pon ... milijardu/

znam da nije ovo tema, al kad smo razmjenili info...nece preCednik zamjeriti :thumbup:
User avatar
vivaldi
Posts: 7308
Joined: 16/08/2008 15:56

#48477 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by vivaldi »

General War wrote:
vivaldi wrote:pa ne bih se bas slozio. evo vijesti od neki dan..

BRATISLAVA, Kompanija Jaguar-land rover potpisala je ugovor sa slovačkom vladom o otvaranju fabrike za proizvodnju luksuznih automobila u toj zemlji.


Kompanija iz Velike Britanije, koja se nalazi u vlasništvu indijskog Tata motorsa, planira da izgradi novu fabriku u gradu Nitra, 100 km zapadno od Bratislave, gdje će se proizvoditi 300.000 automobila godišnje.

„Ovo je veliki uspjeh za Slovačku“, izjavio je premijer Robert Fico.

Fabrika bi trebalo da bude otvorena 2018. godine i da zaposli 4.000 ljudi.
A znas li sta o ovome?

Amerikanci ponudili BiH gradnju čistijih termoelektrana, vrijednost projekta više od 1,5 milijardu?!

http://tip.ba/2015/12/30/amerikanci-pon ... milijardu/

znam da nije ovo tema, al kad smo razmjenili info...nece preCednik zamjeriti :thumbup:
prvi put cujem, ali u svakom slucaju malo previse nevjerovatnih informacija u ovoj vijesti pa cisto sumnjam da je istina
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#48478 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by General War »

vivaldi wrote:
General War wrote:
vivaldi wrote:pa ne bih se bas slozio. evo vijesti od neki dan..

BRATISLAVA, Kompanija Jaguar-land rover potpisala je ugovor sa slovačkom vladom o otvaranju fabrike za proizvodnju luksuznih automobila u toj zemlji.


Kompanija iz Velike Britanije, koja se nalazi u vlasništvu indijskog Tata motorsa, planira da izgradi novu fabriku u gradu Nitra, 100 km zapadno od Bratislave, gdje će se proizvoditi 300.000 automobila godišnje.

„Ovo je veliki uspjeh za Slovačku“, izjavio je premijer Robert Fico.

Fabrika bi trebalo da bude otvorena 2018. godine i da zaposli 4.000 ljudi.
A znas li sta o ovome?

Amerikanci ponudili BiH gradnju čistijih termoelektrana, vrijednost projekta više od 1,5 milijardu?!

http://tip.ba/2015/12/30/amerikanci-pon ... milijardu/

znam da nije ovo tema, al kad smo razmjenili info...nece preCednik zamjeriti :thumbup:
prvi put cujem, ali u svakom slucaju malo previse nevjerovatnih informacija u ovoj vijesti pa cisto sumnjam da je istina
Pa i meni nesto suhveli a znam da pratis ovu vrstu vijesti i ja slucajno vidjeh....
User avatar
Danguba
Posts: 15875
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#48479 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

MUP ne posjeduje plan o rušenju institucija Srpske

Ministar unutrašnjih poslova Republike Srpske Dragan Lukač izjavio je da MUP ne posjeduje nikakav plan koji govori o rušenju institucija Republike Srpske, ali da to ne znači da neko negdje nije takav plan napravio.

"Da posjedujemo takav plan, i da znamo da je neko spreman da ruši institucije Srpske i da antiustavno djeluje, uhapsili bi i procesuirala ta lica. To ćemo i uraditi kada budemo imali prave informacije", poručio je Lukač.

On je naveo da se o tom planu uglavnom govorilo u medijima, te da ne zna da li predsjednik Srbije Tomislav Nikolić ima te informacije od svojih službi.

Lukač je podsjetio da je predstavnike opozicionih partija u Srpskoj informisao da MUP ne posjeduje takav plan, a ne da on ne postoji.
Sta reci...izdajnik. :oops:
User avatar
čaika
Posts: 826
Joined: 05/04/2012 11:56
Location: Bakinci, downtown

#48480 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by čaika »

GUARDIAN: CIJELA PORODICA MI JE BOLESNA, SVI SMO BOLESNI OD BOSNIĆEVOG TERORISANJA! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Od koje bolesti boluje Milorad Dodik?
Srijeda 30. Dec 2015 22:58
Milorad Dodik ima posttraumatski stresni poremećaj, zapada u logoreju, bolest nekontrolisanog i nepovezanog pričanja, a duševni bolovi su prisutni i zbog porodice, jer su se zbog Bosićeve izjave razboljeli njegova (Dodikova) majka i brat. :lol: :lol: :lol: :lol:

Dodik pati zbog toga, duša mu se razara, ima strah za porodicu, lošije spava, napet je, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: majka i brat su mu se razboljeli i misli da je to posljedica od napada na njega od strane pojedinih ljudi iz opozicije.

Ovo je naveo vještak medicinske struke Bogdan Stojaković koji je psihijatrijski posmatrao Dodika i za potrebe suda dostavio je nalaz u kome je opisao kakve sve bolesti je dobio Dodik nakon Bosićeve izjave da je ukrao milionska sredstva. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nalaz psihijatra o Dodikovom zdravstvenom stanju korišten je u sudskom procesu koji protiv Mladena Bosića vodi Milorad Dodik zbog Bosićeve izjave da je Dodik ukrao milionska sredstva, a što je bila reakcija na Dodikovu izjavu da je Bosić "patološki lažov".

"Ja sam sa tužiteljom (Dodikom) razgovarao uopšte i o životu, o njegovom životu, ali je ovo bilo konkretno što mu je najjače zaparalo dušu", :lol: :lol: :lol: :lol: rekao je Dodikov vještak, koji je potvrdio da je Dodik zbog toga samoinicijativno uzimao lijekove bez nadzora stručne osobe. :lol: :lol: :lol: :lol:

Na pitanje da li bi navodne subjektivne patnje tužitelja (Dodika) bile manjeg intenziteta i kraćeg trajanja da je terapija primjenjivana pod stručnim nadzorom, a ne samoinicijativno, Dodikov vještak je odgovorio da dozvoljava mogućnost da bi u slučaju da je bio kod iskusnog psihijatra mogao dobiti i bolji lijek nego u apoteci, pa ako bi, kako stoji u zapisniku, bio pogođen lijek, vjerovatno bi te patnje bile manje. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Samo je nadljudska snaga našeg Guardiana zaslužna za to što je preživio monstruozno terorisanje od izdajnika Bosnića. Svaki drugi običan čovjek davno bi podlegao od životinjskog iživljavanja Bosnića i njegove kriminalne organizacije. Teško je i zamisliti jezivo mučenje koje je perfidni Bosnić koristio da pokuša srušiti Šumsku, mučeći njenog Guardiana.

Jadan Guardian je obolio i familija mu je obolila, ali utješno je što su ipak preživjeli ono što bi malo kome drugom pošlo za rukom. Raduje nas i to što vještak kaže da ipak neće biti trajnih posljedica. Sada je valjda svima jasno da Guardian ne može kontrolisati šta govori jer je duševno bolestan, pa ako nekome kaže da se jebe, jede govna, ne sere, da će ga uništiti jer ima 2 godine, jasno da mu se ne može zamjeriti jer je monstruozni izdajnik Bosnić kriv za to.
Da bi spasio Šumsku od uništenja Guardian je čak posegao za tabletama, želeći se izliječiti da spriječi Bosnića da izda Šumsku i preda je na tacni Bakiru, kao praznu ljušturu, ofucanu i izubijanu, bez šumskog imena i znamenja, islamizovanu u zagrljaju Turske.

Bezbožnika i nasilnika Bosnića kazniće bog, a mi ćemo braniti Guardiana i Šumsku do zadnje značke sa zastavom Šumske na reveru!
Jebi se Bosniću, ne seri i jedi govna, uništavaš Šumsku i živote poštenih ljudi, prokleti minderaški izdajniče! Bog će te kazniti a u narodu Šumske odavno si omražen!
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#48481 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Mudar je nas PreCjednik.
Na sudu se moze vaditi na ludilo 8-) :mrgreen:
A i ko ce sutra mahnitog covjeka pitati gdje su milijarde....PreCjednik ce obuci kakve dronjke i malo se praviti lud, dok ne prodje oluja 8-)
Dakle, sve je ovo taktika kojom ce se poraziti Bosnic & co 8-)
zavrzlama
Posts: 10463
Joined: 15/01/2006 18:35

#48482 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by zavrzlama »

dodik je samo sluga beograda koji u odnosu na cavica,bosica i ivanica, svojim krkanskim i seljackim rijecnikom bolje godi usima obicnog srbina u BIH...dodika zaboli za opoziciju u rs-u,jer on ima protiv sebe samo poziciju ,a to je vucic i stab u beogradu....onda kad dodik odradi jos prljavog posla za beograd,taj isti beograd ce istog pustiti niz vodu....cak sta vise savez za promjene i ne zeli vlast od dodika,jer udarom na dodika dobivaju sluzbe smrti iz beograda na vrat...danas u manjem entitetu je vise borba da se uvjeri beograd da je dodik zlo za opstanak rs-a,nego sto se stvarno podastiru dokazi o dodikovom kriminalu...
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#48483 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by spreca »

Tomahawk11 wrote:Mudar je nas PreCjednik.
Na sudu se moze vaditi na ludilo 8-) :mrgreen:
A i ko ce sutra mahnitog covjeka pitati gdje su milijarde....PreCjednik ce obuci kakve dronjke i malo se praviti lud, dok ne prodje oluja 8-)
Dakle, sve je ovo taktika kojom ce se poraziti Bosnic & co 8-)
Sta je ....boli vas kurac......covjek ima potvdu da nije normalan.......crno na bijelo .....zavidite :lol: :lol: :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#48484 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

spreca wrote:
Tomahawk11 wrote:Mudar je nas PreCjednik.
Na sudu se moze vaditi na ludilo 8-) :mrgreen:
A i ko ce sutra mahnitog covjeka pitati gdje su milijarde....PreCjednik ce obuci kakve dronjke i malo se praviti lud, dok ne prodje oluja 8-)
Dakle, sve je ovo taktika kojom ce se poraziti Bosnic & co 8-)
Sta je ....boli vas kurac......covjek ima potvdu da nije normalan.......crno na bijelo .....zavidite :lol: :lol: :lol:
Ja ba....pa svakako, ne moze ni to svako dobiti....a zivimo u ludnici :oops: :roll:
Moenx
Posts: 2064
Joined: 26/06/2013 10:36

#48485 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Moenx »

Nazalost to mu dodje kao alibi za visegodisju pogubnu politiku
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#48486 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by and »

a s takvim dijagnozama može li se raditi ili se ide na bolovanje?treba li kakvo ljekarsko uvjerenje da bi radio?da si zdrav
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#48487 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by spreca »

Tomahawk11 wrote:
Ja ba....pa svakako, ne moze ni to svako dobiti....a zivimo u ludnici :oops: :roll:
Sad svi nek se jebu i nek ne seru.....sve macku o rep..........Baja ima potvrdu da je budala :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#48488 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

and wrote:a s takvim dijagnozama može li se raditi ili se ide na bolovanje?treba li kakvo ljekarsko uvjerenje da bi radio?da si zdrav
Ima coek imunitet...pa i za ludilo....znaci moze raditi 8-)

@spreca, fali mu samo onaj sesir, da bude ko sesirdzija iz Alise u zemlji cuda :mrgreen: :lol: :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#48489 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by spreca »

and wrote:a s takvim dijagnozama može li se raditi ili se ide na bolovanje?treba li kakvo ljekarsko uvjerenje da bi radio?da si zdrav
pa kod nas je izgleda pravilo da sto ludji u vladama to bolje :lol: :lol: ...........znas onaj vic zove fraer vladu da pita da se zaposli.........i ovaj mu odozgo po telefonu kaze.....Pa jesili ti lud?......a ovaj veli ...Jesam, sta jos treba? :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#48490 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by spreca »

Tomahawk11 wrote:
and wrote:a s takvim dijagnozama može li se raditi ili se ide na bolovanje?treba li kakvo ljekarsko uvjerenje da bi radio?da si zdrav
Ima coek imunitet...pa i za ludilo....znaci moze raditi 8-)

@spreca, fali mu samo onaj sesir, da bude ko sesirdzija iz Alise u zemlji cuda :mrgreen: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#48491 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by pici »

zavrzlama wrote:dodik je samo sluga beograda koji u odnosu na cavica,bosica i ivanica, svojim krkanskim i seljackim rijecnikom bolje godi usima obicnog srbina u BIH...dodika zaboli za opoziciju u rs-u,jer on ima protiv sebe samo poziciju ,a to je vucic i stab u beogradu....onda kad dodik odradi jos prljavog posla za beograd,taj isti beograd ce istog pustiti niz vodu....cak sta vise savez za promjene i ne zeli vlast od dodika,jer udarom na dodika dobivaju sluzbe smrti iz beograda na vrat...danas u manjem entitetu je vise borba da se uvjeri beograd da je dodik zlo za opstanak rs-a,nego sto se stvarno podastiru dokazi o dodikovom kriminalu...
Image
:mrgreen:
User avatar
sinuhe
Posts: 12586
Joined: 03/06/2011 11:33

#48492 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by sinuhe »

Nije Dodik u Bosni taj koji ima najbolje odnose sa Vucicem. Vi izgleda jos niste svjesni znacaja posjete Vucica prvo Sarajevu a onda Srebrenici.
Drvenija87
Posts: 1027
Joined: 13/08/2014 05:06

#48493 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Drvenija87 »

sinuhe wrote:Nije Dodik u Bosni taj koji ima najbolje odnose sa Vucicem. Vi izgleda jos niste svjesni znacaja posjete Vucica prvo Sarajevu a onda Srebrenici.
Dosao da prodaje maglu.
Drvenija87
Posts: 1027
Joined: 13/08/2014 05:06

#48494 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Drvenija87 »

LEVU DAJEM ZA KOSOVO,A DESNU ZA REPUBLIKU SRPSKU
Image
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#48495 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Alfons Kauders »

U porodilištu bolnice "Sveti vračevi" u Bijeljini rođena je prva beba u Republici Srpskoj koja je dobila zlatnik od predsjednika Srpske Milorada Dodika.

Djevojčica, teška 3,24 kilograma rođena je minut iza ponoći. I beba i majka Meliha Arnautović osjećaju se dobro.

CPETHA HOBA! :D
Moenx
Posts: 2064
Joined: 26/06/2013 10:36

#48496 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Moenx »

CEstitke sretnim roditeljima ali i sretnom predsjedniku isto
User avatar
Danguba
Posts: 15875
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#48497 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

Alfons Kauders wrote:U porodilištu bolnice "Sveti vračevi" u Bijeljini rođena je prva beba u Republici Srpskoj koja je dobila zlatnik od predsjednika Srpske Milorada Dodika.

Djevojčica, teška 3,24 kilograma rođena je minut iza ponoći. I beba i majka Meliha Arnautović osjećaju se dobro.

CPETHA HOBA! :D
pu jbt gdje ode dukat :lol: :lol:

valja odma sazvat nsrs i mijenjati te pravilnike... :D
krater
Posts: 6991
Joined: 27/09/2012 07:00

#48498 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by krater »

NASTAVAK PODRŠKE
Saudijska Arabija uplatila 28.229 eura na račun OHR-a



:mrgreen:
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 4628
Joined: 23/04/2011 12:21

#48499 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Mr.Sojic »

Na kojem splavu je preCednik pjevao omiljene pi-si pjesme :D

Image

Koliko je kesirao za nastup :oops:
almir90
Posts: 7799
Joined: 08/06/2008 00:56

#48500 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by almir90 »

Mr.Sojic wrote:Na kojem splavu je preCednik pjevao omiljene pi-si pjesme :D

Koliko je kesirao za nastup :oops:

10 referenduma. :D
Locked