Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Ja sam uspio onu narandzasto-bijelu izrezati prvo na micro sim pa onda nano sim ali su mi u mobitel shopu rekli da je zamijenim u bh telecomu za originalnu nano sim jer navodno ta odrezana stara kartica moze praviti probleme.
Pitarrr82 wrote:Sta je potrebno za raskid ugovora, tj ionako je istekao... Platiti racune do tog datuma i vratiti opremu?
Koju uslugu imas sa ugovorom na odredjeno? Nisam siguran da to postoji kod BHT-a...
Imao sam FULL tv ugovor koji je istekao, nisam ga produzio, uzeo telefon imam jos 4 rate.
Ako se ne varam mogu isplatiti telefon, racun do tog odredjenog datuma i vratiti opremu i cao...
Pun mi je... vise, na jednoj te istoj kuci mene odbiju za preseljenje paketa tri dana prije nego sto starom isti prikljuce i njemu radi normalno a meni ne moze
Pozdrav narode.
Ovako,17.9. sam podnio zahtjev za prikljucenje dodatnog STB uredjaja. Danas zovem 1444 i lik mi govori da je sve proslo i da samo monteri trebaju prikljuciti.
Zanima me jel iko cekao dugo na prikljucenje dodatnog stb uredjaja?
funny luu wrote:Pozdrav narode.
Ovako,17.9. sam podnio zahtjev za prikljucenje dodatnog STB uredjaja. Danas zovem 1444 i lik mi govori da je sve proslo i da samo monteri trebaju prikljuciti.
Zanima me jel iko cekao dugo na prikljucenje dodatnog stb uredjaja?
Poslano sa mog ZTE Blade A452 koristeći Tapatalk
Druže, ja sam svojevremeno čekao 13 mjeseci za treći stb. Doduše, tad nisam znao mirzu_15
funny luu wrote:Pozdrav narode.
Ovako,17.9. sam podnio zahtjev za prikljucenje dodatnog STB uredjaja. Danas zovem 1444 i lik mi govori da je sve proslo i da samo monteri trebaju prikljuciti.
Zanima me jel iko cekao dugo na prikljucenje dodatnog stb uredjaja?
Poslano sa mog ZTE Blade A452 koristeći Tapatalk
Druže, ja sam svojevremeno čekao 13 mjeseci za treći stb. Doduše, tad nisam znao mirzu_15
rodjeni_95 wrote:Kontam uzeti onaj mNet mFlat al gledam brzinu poslije potrosenih, paketom predvidjenih GB-a.
Kod ovih od 2,3 ili 4 GB poslije isteka brzina sa 3,6 Mbps pada na 64 kbps (11,70 KM)
A kod ovih od 8,10, ili 12 GB poslije isteka, brzina 128 kbps (25,74 KM)
Da bar povecaju na 1 Mbps, ovo je premalo.
Ja imam mnetmflat 2 paket i nikada nisam prekoracio kolicinu podataka, a ako prekoracis imas dokup koji sada nije skup.
500 MB - 5,85 KM
1 GB 9,36 KM
Nije da je bas jeftino, skoro kao na Buy&Surf gdje 1 GB dodje 10 KM (1 dan) s tim da je ovdje prednost sto tu gigu mozes razvuci 2 dana.
Ps. posto koristis ovaj paket, pomocu cega odasiljes wi-fi signal po kuci/stanu jer u mene jaran kad je uzeo taj USB, nije mogao da koristi normalni ruter nego neki kao USB wireless adapter + instalirao program "My wi-fi router" pomocu kojeg je stavio sifru,username i fercera sve.
rodjeni_95 wrote:Kontam uzeti onaj mNet mFlat al gledam brzinu poslije potrosenih, paketom predvidjenih GB-a.
Kod ovih od 2,3 ili 4 GB poslije isteka brzina sa 3,6 Mbps pada na 64 kbps (11,70 KM)
A kod ovih od 8,10, ili 12 GB poslije isteka, brzina 128 kbps (25,74 KM)
Da bar povecaju na 1 Mbps, ovo je premalo.
Ja imam mnetmflat 2 paket i nikada nisam prekoracio kolicinu podataka, a ako prekoracis imas dokup koji sada nije skup.
500 MB - 5,85 KM
1 GB 9,36 KM
Nije da je bas jeftino, skoro kao na Buy&Surf gdje 1 GB dodje 10 KM (1 dan) s tim da je ovdje prednost sto tu gigu mozes razvuci 2 dana.
Ps. posto koristis ovaj paket, pomocu cega odasiljes wi-fi signal po kuci/stanu jer u mene jaran kad je uzeo taj USB, nije mogao da koristi normalni ruter nego neki kao USB wireless adapter + instalirao program "My wi-fi router" pomocu kojeg je stavio sifru,username i fercera sve.
Uzeo sam u Telecomu ovaj Huawei e5221 za 1 KM i napravio wifi kao na običnom routeru mrežu i šifru i koristim gdje god ima 3g signala u BiH.