BHTelecom All About

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#48451 Re: RE: Re: BHTelecom All About

Post by Cossack »

bordo gandalf wrote:Da li je moguce onu staru zelenu sim karticu rezati na mikro sim???
Moguce je. Te rezace ti ima skoro svaki mobile shop ali cesto simovi znaju zezati nakon rezanja, posebno ti stari zeleni. Bukvalno se rascvjetaju.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
User avatar
purgatorio
Posts: 1095
Joined: 05/11/2012 09:45
Location: Velika Kladuša

#48452 Re: BHTelecom All About

Post by purgatorio »

bordo gandalf wrote:Da li je moguce onu staru zelenu sim karticu rezati na mikro sim???
To se raspadne sve kad izreže, nema šanse da ostane čitava
ajdamo
Posts: 1572
Joined: 02/07/2016 17:11
Location: Hercegovina Kalifornija
Grijem se na: Sunce
Vozim: Dvotočkaš

#48453 Re: BHTelecom All About

Post by ajdamo »

Ja sam uspio onu narandzasto-bijelu izrezati prvo na micro sim pa onda nano sim ali su mi u mobitel shopu rekli da je zamijenim u bh telecomu za originalnu nano sim jer navodno ta odrezana stara kartica moze praviti probleme.


Sent from my iPad using Tapatalk
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#48454 Re: BHTelecom All About

Post by Pitarrr82 »

Sta je potrebno za raskid ugovora, tj ionako je istekao... Platiti racune do tog datuma i vratiti opremu?
sabanss
Posts: 4768
Joined: 13/08/2006 11:20

#48455 Re: BHTelecom All About

Post by sabanss »

Pitarrr82 wrote:Sta je potrebno za raskid ugovora, tj ionako je istekao... Platiti racune do tog datuma i vratiti opremu?
Koju uslugu imas sa ugovorom na odredjeno? Nisam siguran da to postoji kod BHT-a...
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#48456 Re: RE: Re: BHTelecom All About

Post by Cossack »

Pitarrr82 wrote:Sta je potrebno za raskid ugovora, tj ionako je istekao... Platiti racune do tog datuma i vratiti opremu?
Upravo to :)

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#48457 Re: BHTelecom All About

Post by Pitarrr82 »

sabanss wrote:
Pitarrr82 wrote:Sta je potrebno za raskid ugovora, tj ionako je istekao... Platiti racune do tog datuma i vratiti opremu?
Koju uslugu imas sa ugovorom na odredjeno? Nisam siguran da to postoji kod BHT-a...

Imao sam FULL tv ugovor koji je istekao, nisam ga produzio, uzeo telefon imam jos 4 rate.

Ako se ne varam mogu isplatiti telefon, racun do tog odredjenog datuma i vratiti opremu i cao...

Pun mi je... vise, na jednoj te istoj kuci mene odbiju za preseljenje paketa tri dana prije nego sto starom isti prikljuce i njemu radi normalno a meni ne moze :mrgreen:
User avatar
holowey
Posts: 10854
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#48458 Re: BHTelecom All About

Post by holowey »

sta se desava sa web stranicom bhtelecoma? meni je trenutno nedostupna, ne moze se ni pingati...
User avatar
Rugafet
Posts: 5472
Joined: 14/12/2015 17:52

#48459 Re: BHTelecom All About

Post by Rugafet »

Vidi fakat
ado_sar
Posts: 1142
Joined: 14/06/2014 16:47

#48460 Re: BHTelecom All About

Post by ado_sar »

kod mene radi
User avatar
holowey
Posts: 10854
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#48461 Re: BHTelecom All About

Post by holowey »

ado_sar wrote:kod mene radi
koji provider? ja sam pokusao sa europronet linka i sa bhmobile, ista prica, stranica nedostupna...
Ali_G
Posts: 4674
Joined: 02/03/2002 00:00

#48462 Re: BHTelecom All About

Post by Ali_G »

Ako se prijavim za ovaj elektronski racun, kako onda radim placanje?



Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
holowey
Posts: 10854
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#48463 Re: BHTelecom All About

Post by holowey »

Ali_G wrote:Ako se prijavim za ovaj elektronski racun, kako onda radim placanje?



Sent from my iPhone using Tapatalk
printas racun i onda ides na salter da platis... ili platis preko online bankarstva...
User avatar
holowey
Posts: 10854
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#48464 Re: BHTelecom All About

Post by holowey »

holowey wrote:sta se desava sa web stranicom bhtelecoma? meni je trenutno nedostupna, ne moze se ni pingati...
sad radi...
User avatar
funny luu
Posts: 87
Joined: 26/02/2011 10:07

#48465 Re: BHTelecom All About

Post by funny luu »

Pozdrav narode.
Ovako,17.9. sam podnio zahtjev za prikljucenje dodatnog STB uredjaja. Danas zovem 1444 i lik mi govori da je sve proslo i da samo monteri trebaju prikljuciti.
Zanima me jel iko cekao dugo na prikljucenje dodatnog stb uredjaja?

Poslano sa mog ZTE Blade A452 koristeći Tapatalk
User avatar
Laertes
Posts: 5064
Joined: 08/01/2015 18:25

#48466 Re: BHTelecom All About

Post by Laertes »

funny luu wrote:Pozdrav narode.
Ovako,17.9. sam podnio zahtjev za prikljucenje dodatnog STB uredjaja. Danas zovem 1444 i lik mi govori da je sve proslo i da samo monteri trebaju prikljuciti.
Zanima me jel iko cekao dugo na prikljucenje dodatnog stb uredjaja?

Poslano sa mog ZTE Blade A452 koristeći Tapatalk
Druže, ja sam svojevremeno čekao 13 mjeseci za treći stb. Doduše, tad nisam znao mirzu_15 :mrgreen:
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#48467 Re: BHTelecom All About

Post by sencobih »

Kad pomenu mirzu15, nema ga odavno, gdje li je?
markantan
Posts: 12
Joined: 09/11/2016 20:43

#48468 Re: BHTelecom All About

Post by markantan »

kolko daju garanciju na mobitele kupljene kod njih
zapo mi za oko HTC 10
uzo bi uz pretplatu na 2 godine
da li je 2 godine i garancija
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#48469 Re: BHTelecom All About

Post by mali_milojica »

markantan wrote:kolko daju garanciju na mobitele kupljene kod njih
zapo mi za oko HTC 10
uzo bi uz pretplatu na 2 godine
da li je 2 godine i garancija
Jeste
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#48470 Re: BHTelecom All About

Post by supercali »

Juce odem da uzmem karticu za mob kad mi dadose onu veliku standardnu koju ne mozes lomiti na micro i nano
User avatar
funny luu
Posts: 87
Joined: 26/02/2011 10:07

#48471 Re: RE: Re: BHTelecom All About

Post by funny luu »

Laertes wrote:
funny luu wrote:Pozdrav narode.
Ovako,17.9. sam podnio zahtjev za prikljucenje dodatnog STB uredjaja. Danas zovem 1444 i lik mi govori da je sve proslo i da samo monteri trebaju prikljuciti.
Zanima me jel iko cekao dugo na prikljucenje dodatnog stb uredjaja?

Poslano sa mog ZTE Blade A452 koristeći Tapatalk
Druže, ja sam svojevremeno čekao 13 mjeseci za treći stb. Doduše, tad nisam znao mirzu_15 :mrgreen:
Ne donose zlatnu koku nego obican resiver haha
rodjeni_95
Posts: 233
Joined: 12/05/2016 20:12

#48472 Re: BHTelecom All About

Post by rodjeni_95 »

Kontam uzeti onaj mNet mFlat al gledam brzinu poslije potrosenih, paketom predvidjenih GB-a.

Kod ovih od 2,3 ili 4 GB poslije isteka brzina sa 3,6 Mbps pada na 64 kbps (11,70 KM)

A kod ovih od 8,10, ili 12 GB poslije isteka, brzina 128 kbps (25,74 KM)

Da bar povecaju na 1 Mbps, ovo je premalo. :|
kakaljin
Posts: 13498
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#48473 Re: BHTelecom All About

Post by kakaljin »

rodjeni_95 wrote:Kontam uzeti onaj mNet mFlat al gledam brzinu poslije potrosenih, paketom predvidjenih GB-a.

Kod ovih od 2,3 ili 4 GB poslije isteka brzina sa 3,6 Mbps pada na 64 kbps (11,70 KM)

A kod ovih od 8,10, ili 12 GB poslije isteka, brzina 128 kbps (25,74 KM)

Da bar povecaju na 1 Mbps, ovo je premalo. :|
Ja imam mnetmflat 2 paket i nikada nisam prekoracio kolicinu podataka, a ako prekoracis imas dokup koji sada nije skup.
rodjeni_95
Posts: 233
Joined: 12/05/2016 20:12

#48474 Re: BHTelecom All About

Post by rodjeni_95 »

kakaljin wrote:
rodjeni_95 wrote:Kontam uzeti onaj mNet mFlat al gledam brzinu poslije potrosenih, paketom predvidjenih GB-a.

Kod ovih od 2,3 ili 4 GB poslije isteka brzina sa 3,6 Mbps pada na 64 kbps (11,70 KM)

A kod ovih od 8,10, ili 12 GB poslije isteka, brzina 128 kbps (25,74 KM)

Da bar povecaju na 1 Mbps, ovo je premalo. :|
Ja imam mnetmflat 2 paket i nikada nisam prekoracio kolicinu podataka, a ako prekoracis imas dokup koji sada nije skup.
500 MB - 5,85 KM
1 GB 9,36 KM

Nije da je bas jeftino, skoro kao na Buy&Surf gdje 1 GB dodje 10 KM (1 dan) s tim da je ovdje prednost sto tu gigu mozes razvuci 2 dana.

Ps. posto koristis ovaj paket, pomocu cega odasiljes wi-fi signal po kuci/stanu jer u mene jaran kad je uzeo taj USB, nije mogao da koristi normalni ruter nego neki kao USB wireless adapter + instalirao program "My wi-fi router" pomocu kojeg je stavio sifru,username i fercera sve.
kakaljin
Posts: 13498
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#48475 Re: BHTelecom All About

Post by kakaljin »

rodjeni_95 wrote:
kakaljin wrote:
rodjeni_95 wrote:Kontam uzeti onaj mNet mFlat al gledam brzinu poslije potrosenih, paketom predvidjenih GB-a.

Kod ovih od 2,3 ili 4 GB poslije isteka brzina sa 3,6 Mbps pada na 64 kbps (11,70 KM)

A kod ovih od 8,10, ili 12 GB poslije isteka, brzina 128 kbps (25,74 KM)

Da bar povecaju na 1 Mbps, ovo je premalo. :|
Ja imam mnetmflat 2 paket i nikada nisam prekoracio kolicinu podataka, a ako prekoracis imas dokup koji sada nije skup.
500 MB - 5,85 KM
1 GB 9,36 KM

Nije da je bas jeftino, skoro kao na Buy&Surf gdje 1 GB dodje 10 KM (1 dan) s tim da je ovdje prednost sto tu gigu mozes razvuci 2 dana.

Ps. posto koristis ovaj paket, pomocu cega odasiljes wi-fi signal po kuci/stanu jer u mene jaran kad je uzeo taj USB, nije mogao da koristi normalni ruter nego neki kao USB wireless adapter + instalirao program "My wi-fi router" pomocu kojeg je stavio sifru,username i fercera sve.
Uzeo sam u Telecomu ovaj Huawei e5221 za 1 KM i napravio wifi kao na običnom routeru mrežu i šifru i koristim gdje god ima 3g signala u BiH.
Locked