Milorad Dodik ALL ABOUT
-
_drunken_santa_
- Posts: 345
- Joined: 15/11/2015 12:08
#48426 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
kako nema solidarnosti sarajevske ljevice sa sindikatima rs? pa ne bore li se i oni protiv dodika?
- Danguba
- Posts: 15922
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#48428 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Cuj neJma._drunken_santa_ wrote:kako nema solidarnosti sarajevske ljevice sa sindikatima rs? pa ne bore li se i oni protiv dodika?
-
almir90
- Posts: 7799
- Joined: 08/06/2008 00:56
#48429 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Je li bilo solidarnosti s njihove strane kad je se kod nas protestovalo? Nije! U tom fonu, ko ih jebe, svoji su._drunken_santa_ wrote:kako nema solidarnosti sarajevske ljevice sa sindikatima rs? pa ne bore li se i oni protiv dodika?
-
_drunken_santa_
- Posts: 345
- Joined: 15/11/2015 12:08
#48430 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
ne znam. jedna iskrena socijaldemokratska stranka bi morala dati podrsku sindikatima, zbog radnika.
ako u sarajevu nemaocijaldemokrata koji se solidarisu sa radnicima u bl jer im se ne sviđa vlast u rs-u, onda je to vise nacional soc demokratija kao snsd.
ako u sarajevu nemaocijaldemokrata koji se solidarisu sa radnicima u bl jer im se ne sviđa vlast u rs-u, onda je to vise nacional soc demokratija kao snsd.
- vivaldi
- Posts: 7308
- Joined: 16/08/2008 15:56
#48431 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
_drunken_santa_ wrote:ne znam. jedna iskrena socijaldemokratska stranka bi morala dati podrsku sindikatima, zbog radnika.
ako u sarajevu nemaocijaldemokrata koji se solidarisu sa radnicima u bl jer im se ne sviđa vlast u rs-u, onda je to vise nacional soc demokratija kao snsd.
pametnije se solidarisat sa poslodavcima nego sa radnicima. bojim se da radnika imamo viska u enormnim kolicinama, a manjak poslodavaca, takodjer u enromnim kolicinama
-
_drunken_santa_
- Posts: 345
- Joined: 15/11/2015 12:08
#48432 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
solidarisemo se itekako. treba paziti na ideoloske podvale tipa "nismo dovoljno liberalizirali ekonomiju" ili "jos zivimo u socijalizmu", "ne mogu privatnici od poreza da zive", ili, moja omiljena, "drzava je tu da stvori ambijent a investitori ce sami doci".vivaldi wrote:_drunken_santa_ wrote:ne znam. jedna iskrena socijaldemokratska stranka bi morala dati podrsku sindikatima, zbog radnika.
ako u sarajevu nemaocijaldemokrata koji se solidarisu sa radnicima u bl jer im se ne sviđa vlast u rs-u, onda je to vise nacional soc demokratija kao snsd.
pametnije se solidarisat sa poslodavcima nego sa radnicima. bojim se da radnika imamo viska u enormnim kolicinama, a manjak poslodavaca, takodjer u enromnim kolicinama
kada bi nas problem bio urediti uslove za investitore i prilagoditi se trzistu rada to bi bilo super. nazalost, to je samo jos jedan lazni problem. kako stvari stoje 2/3 svjetske radne snage ce biti permanentni visak pa je bolje razmisljati o solidarnosti borbe.
- vivaldi
- Posts: 7308
- Joined: 16/08/2008 15:56
#48433 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
ovu zemlju moze spasiti samo izvoz ili jos preicznije strani investitori. sve ostalo je sviranje kurcu, ulkljucujuci i solidarisanje
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#48434 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Izvoz, pa sta ce da izvozi, kad Nijemci svojim izvozom sjebase cijeli svijet--vivaldi wrote:ovu zemlju moze spasiti samo izvoz ili jos preicznije strani investitori. sve ostalo je sviranje kurcu, ulkljucujuci i solidarisanje
a sad ce BIH, da se spasi..
hoce ko i Grcka..
- vivaldi
- Posts: 7308
- Joined: 16/08/2008 15:56
#48435 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
sami mozemo kitu izvozit, zato sam i napisao strani investitorianimals wrote:Izvoz, pa sta ce da izvozi, kad Nijemci svojim izvozom sjebase cijeli svijet--vivaldi wrote:ovu zemlju moze spasiti samo izvoz ili jos preicznije strani investitori. sve ostalo je sviranje kurcu, ulkljucujuci i solidarisanje
a sad ce BIH, da se spasi..
hoce ko i Grcka..
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#48436 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
joooj nemoj molim te, sace te moralisti napast kako cemo pored ovake ljepote postat robovi krupnog kapitala i fasisticko-cionisticke hamerikevivaldi wrote:sami mozemo kitu izvozit, zato sam i napisao strani investitorianimals wrote:Izvoz, pa sta ce da izvozi, kad Nijemci svojim izvozom sjebase cijeli svijet--vivaldi wrote:ovu zemlju moze spasiti samo izvoz ili jos preicznije strani investitori. sve ostalo je sviranje kurcu, ulkljucujuci i solidarisanje
a sad ce BIH, da se spasi..
hoce ko i Grcka..
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#48437 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Samo sto strani investitori hoce zaradu..vivaldi wrote:sami mozemo kitu izvozit, zato sam i napisao strani investitorianimals wrote:Izvoz, pa sta ce da izvozi, kad Nijemci svojim izvozom sjebase cijeli svijet--vivaldi wrote:ovu zemlju moze spasiti samo izvoz ili jos preicznije strani investitori. sve ostalo je sviranje kurcu, ulkljucujuci i solidarisanje
a sad ce BIH, da se spasi..
hoce ko i Grcka..
a sta im ponuditi..
- vivaldi
- Posts: 7308
- Joined: 16/08/2008 15:56
#48438 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
General War wrote:joooj nemoj molim te, sace te moralisti napast kako cemo pored ovake ljepote postat robovi krupnog kapitala i fasisticko-cionisticke hamerike
- vivaldi
- Posts: 7308
- Joined: 16/08/2008 15:56
#48439 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
jok eto traze plaketu i zahvalnicu, bas kao i domaci robovlasnicianimals wrote:Samo sto strani investitori hoce zaradu..
grbacu, eto sta. da pameti imamo ne bi o ovome ni pisali sadaanimals wrote:a sta im ponuditi..
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#48440 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Ne znam,mislim da nismo privlacni nikome..
grbace oni u Indoneziji, za crkavicu..tako da nas ne trebaju..
grbace oni u Indoneziji, za crkavicu..tako da nas ne trebaju..
- vivaldi
- Posts: 7308
- Joined: 16/08/2008 15:56
#48441 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
a cuj, ne moze se ziv u zemlju. tako je kako je.animals wrote:Ne znam,mislim da nismo privlacni nikome..
grbace oni u Indoneziji, za crkavicu..tako da nas ne trebaju..
nije lako nikome, nije sporna indonezija. sporno je sto smo u svakoj kategoriji mi najgori od sve djece u regionu, sem mozda kosova. drugi se ipak malo bolje snalaze iako je tesko
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#48442 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
BRAVOvivaldi wrote:jok eto traze plaketu i zahvalnicu, bas kao i domaci robovlasnicianimals wrote:Samo sto strani investitori hoce zaradu..
grbacu, eto sta. da pameti imamo ne bi o ovome ni pisali sadaanimals wrote:a sta im ponuditi..
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#48443 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Nista nije bolje ni u Srbiji, Hrvatska malo bolja..vivaldi wrote:a cuj, ne moze se ziv u zemlju. tako je kako je.animals wrote:Ne znam,mislim da nismo privlacni nikome..
grbace oni u Indoneziji, za crkavicu..tako da nas ne trebaju..
nije lako nikome, nije sporna indonezija. sporno je sto smo u svakoj kategoriji mi najgori od sve djece u regionu, sem mozda kosova. drugi se ipak malo bolje snalaze iako je tesko
sve jad i bijeda..
i ne vjerujem da ce biti bolje..
pa sve se proizvodi u Aziji, jer je najeftinije..
e sad ako ces ponuditi radnu snagu za 30 eura mjesecno, onda mozda..
jebeno se pise citavoj istocnoj Evropi..
fakti su da su bogati ucetvorestrocili svoju dobit u protekloj godini..
- vivaldi
- Posts: 7308
- Joined: 16/08/2008 15:56
#48444 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
pa ne bih se bas slozio. evo vijesti od neki dan..
BRATISLAVA, Kompanija Jaguar-land rover potpisala je ugovor sa slovačkom vladom o otvaranju fabrike za proizvodnju luksuznih automobila u toj zemlji.
Kompanija iz Velike Britanije, koja se nalazi u vlasništvu indijskog Tata motorsa, planira da izgradi novu fabriku u gradu Nitra, 100 km zapadno od Bratislave, gdje će se proizvoditi 300.000 automobila godišnje.
„Ovo je veliki uspjeh za Slovačku“, izjavio je premijer Robert Fico.
Fabrika bi trebalo da bude otvorena 2018. godine i da zaposli 4.000 ljudi.
investicija od 2 milijarde dolara, a slovacka vec pravi najvise auto na svijetu po glavi stanovnika, a samo su malo veci od nas, a nisu indonezija.
ali to je drazva i znanja.
u medjuvremenu gospon sarovic nama prica price o izovzu mlijeka, kiselog kupusa i rasola...
dok gospon cavara, stovani predsedatelj federacije otvara impozantne solarne elektrane

e da li da se covjek smije ili place...
BRATISLAVA, Kompanija Jaguar-land rover potpisala je ugovor sa slovačkom vladom o otvaranju fabrike za proizvodnju luksuznih automobila u toj zemlji.
Kompanija iz Velike Britanije, koja se nalazi u vlasništvu indijskog Tata motorsa, planira da izgradi novu fabriku u gradu Nitra, 100 km zapadno od Bratislave, gdje će se proizvoditi 300.000 automobila godišnje.
„Ovo je veliki uspjeh za Slovačku“, izjavio je premijer Robert Fico.
Fabrika bi trebalo da bude otvorena 2018. godine i da zaposli 4.000 ljudi.
investicija od 2 milijarde dolara, a slovacka vec pravi najvise auto na svijetu po glavi stanovnika, a samo su malo veci od nas, a nisu indonezija.
ali to je drazva i znanja.
u medjuvremenu gospon sarovic nama prica price o izovzu mlijeka, kiselog kupusa i rasola...
dok gospon cavara, stovani predsedatelj federacije otvara impozantne solarne elektrane

e da li da se covjek smije ili place...
- animals
- Posts: 21623
- Joined: 19/04/2013 22:13
#48445 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Ja bi plakao..ko nas sve vodi..
a to za automobile, i Ceska je u igri.
Rumuni sa Daciom..a BIH, tu ima jako male sanse..
mozda u solarnoj energiji, sa ovom jednom plocom
a to za automobile, i Ceska je u igri.
Rumuni sa Daciom..a BIH, tu ima jako male sanse..
mozda u solarnoj energiji, sa ovom jednom plocom
- vivaldi
- Posts: 7308
- Joined: 16/08/2008 15:56
#48446 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
samo se ti zajebavaj...ploca po ploca...i nas ce sunce ogrijat.animals wrote:mozda u solarnoj energiji, sa ovom jednom plocom
jos kada krene izvoz kalcija direkt iz sisa bosanske bushe i poneke uvozne simentalke sjebacemo mi sve ove sto porizvode auta, smatphone, laptope, avione, kamione, svemirske brodove...sta ce oni...znam ja njih...jebo njih...
i nije samo to!!! zametne se tu i poneki koncentracioni logor za pilice po nasvremenijim svjetskim standarima, investicija u vrijednosti jedne vile na poljinama, sirokom ili lakstasima...ili recimo hi tech fabrika briketa...ili cuvena fabrika chipsa u srebrenici o kojoj se prica cijelu godinu...
sjebacemo mi njih sve..europo hir aj kam hir aj go
-
HM 2011
- Posts: 4736
- Joined: 26/06/2011 22:58
#48447 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
fabrika nije za proizvodnju nego za sklapanje..... ljudi sklapaju vozila.....vivaldi wrote:samo se ti zajebavaj...ploca po ploca...i nas ce sunce ogrijat.animals wrote:mozda u solarnoj energiji, sa ovom jednom plocom
jos kada krene izvoz kalcija direkt iz sisa bosanske bushe i poneke uvozne simentalke sjebacemo mi sve ove sto porizvode auta, smatphone, laptope, avione, kamione, svemirske brodove...sta ce oni...znam ja njih...jebo njih...
i nije samo to!!! zametne se tu i poneki koncentracioni logor za pilice po nasvremenijim svjetskim standarima, investicija u vrijednosti jedne vile na poljinama, sirokom ili lakstasima...ili recimo hi tech fabrika briketa...ili cuvena fabrika chipsa u srebrenici o kojoj se prica cijelu godinu...
sjebacemo mi njih sve..europo hir aj kam hir aj go
- vivaldi
- Posts: 7308
- Joined: 16/08/2008 15:56
#48448 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
pa da. znaju slovaci da je to sranje. zato ih se hiljade ljetos nije vratilo u slovacku s mora nego ilegalno usli u bosnu. culi da je u jednistvu snaga i da fali masa ljudi da se popuni ona kvota od 100 tisuca novih radnih mjestaHM 2011 wrote:fabrika nije za proizvodnju nego za sklapanje..... ljudi sklapaju vozila.....
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#48449 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Samo plakat, ako se smijemo znaci da smo sigurno prolupali...koja grandiozna elektrana, malo veca nego kod mene na rucnom satuvivaldi wrote:pa ne bih se bas slozio. evo vijesti od neki dan..
BRATISLAVA, Kompanija Jaguar-land rover potpisala je ugovor sa slovačkom vladom o otvaranju fabrike za proizvodnju luksuznih automobila u toj zemlji.
Kompanija iz Velike Britanije, koja se nalazi u vlasništvu indijskog Tata motorsa, planira da izgradi novu fabriku u gradu Nitra, 100 km zapadno od Bratislave, gdje će se proizvoditi 300.000 automobila godišnje.
„Ovo je veliki uspjeh za Slovačku“, izjavio je premijer Robert Fico.
Fabrika bi trebalo da bude otvorena 2018. godine i da zaposli 4.000 ljudi.
investicija od 2 milijarde dolara, a slovacka vec pravi najvise auto na svijetu po glavi stanovnika, a samo su malo veci od nas, a nisu indonezija.
ali to je drazva i znanja.
u medjuvremenu gospon sarovic nama prica price o izovzu mlijeka, kiselog kupusa i rasola...
dok gospon cavara, stovani predsedatelj federacije otvara impozantne solarne elektrane
e da li da se covjek smije ili place...
..odo se ranit...
- vivaldi
- Posts: 7308
- Joined: 16/08/2008 15:56
#48450 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
ma nisi ti skontao model solarnih panela, ne vidi se na slici.General War wrote:malo veca nego kod mene na rucnom satu
ova elektrane zapravo napaja sunce, a ne sunce nju

