BHTelecom All About

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
made_in_sarajevo
Posts: 6962
Joined: 06/05/2013 23:05

#48401 Re: RE: Re: BHTelecom All About

Post by made_in_sarajevo »

quarterback wrote:
KvaziExpert wrote:
čekam slijedeći note :oops: :mrgreen:
[emoji106]
Ako ces telekom cekati nacekat ces se dok ga samsung pusti ovamo :D

Kurvluk je napisati dzaba oprema za nove korisnike u sklopu akcije ako se potpise na 24 mjeseca,a onda na 1444 kazu dodatni se placa. Pa sta imas pisati onda stb i druga oprema kad je to svakako uracunato ako potpises na 24 mjeseca

Poslano sa mog SM-N9005 koristeći Tapatalk
febo_acm
Posts: 10317
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#48402 Re: RE: Re: BHTelecom All About

Post by febo_acm »

made_in_sarajevo wrote:
Kurvluk je napisati dzaba oprema za nove korisnike u sklopu akcije ako se potpise na 24 mjeseca,a onda na 1444 kazu dodatni se placa. Pa sta imas pisati onda stb i druga oprema kad je to svakako uracunato ako potpises na 24 mjeseca

Poslano sa mog SM-N9005 koristeći Tapatalk

dzaba za jedan tv... ne vidim tu nista sporno.
made_in_sarajevo
Posts: 6962
Joined: 06/05/2013 23:05

#48403 Re: RE: Re: RE: Re: BHTelecom All About

Post by made_in_sarajevo »

febo_acm wrote:
made_in_sarajevo wrote:
Kurvluk je napisati dzaba oprema za nove korisnike u sklopu akcije ako se potpise na 24 mjeseca,a onda na 1444 kazu dodatni se placa. Pa sta imas pisati onda stb i druga oprema kad je to svakako uracunato ako potpises na 24 mjeseca

Poslano sa mog SM-N9005 koristeći Tapatalk

dzaba za jedan tv... ne vidim tu nista sporno.
Pa valjda ako potpisem ugovor na 24 mjeseca svakako je taj stb dzaba za 1 tv i bez akcije,barem je tako bilo. Koristi se stb dok je ugovora i kad raskines vrati se,opet kazem tako je bar bilo

Poslano sa mog SM-N9005 koristeći Tapatalk
User avatar
Hyperthalamus
Posts: 682
Joined: 06/11/2015 21:16

#48404 Re: BHTelecom All About

Post by Hyperthalamus »

nastavnikhe wrote:Da li se moze Innbox modem koji je na Vdsl portu zamijeniti sa obicnim Adsl modemom? Naime,Innbox je pregorio I trenutno nemam ni internet ni moja tv,a imam jedan zte adsl modem koji je bio u funkciji do zamjene sa innboxom. Da li se adsl modem moze sinhronizirati sa vdsl portom na dslamu?
Ne sinhronizuje...moze samo innbox (ili drugi vdsl), zaboravi na zte.
User avatar
BarbaDue
Posts: 65072
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#48405 Re: BHTelecom All About

Post by BarbaDue »

Sa upaljenim HD kanalom.
Image
Sa ugašenim resiverom.

Image
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#48406 Re: BHTelecom All About

Post by sencobih »

BarbaDue wrote:Sa upaljenim HD kanalom.
Image
Sa ugašenim resiverom.

Image
Dobar. Kod mene jedva 25/3 nagura.
User avatar
BarbaDue
Posts: 65072
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#48407 Re: BHTelecom All About

Post by BarbaDue »

Koji ti je modem?
zutipatak
Posts: 179
Joined: 26/09/2016 15:32

#48408 Re: BHTelecom All About

Post by zutipatak »

Kod Telemacha za te pare imate 100MBit/s a u najgorem slučaju imate 80Mbit/s + imate Sportklub, HBO i Cinestar.
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#48409 Re: RE: Re: BHTelecom All About

Post by Cossack »

zutipatak wrote:Kod Telemacha za te pare imate 100MBit/s a u nakgprem slučaju imate 80Mbit/s + imate Sportklub, HBO i Cinestar.
Fulio si temu. Imas temu Telemach pa im tamo biste dizi...

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
AmirBaa
Posts: 3213
Joined: 05/07/2012 15:14

#48410 Re: RE: Re: BHTelecom All About

Post by AmirBaa »

Cossack wrote:
zutipatak wrote:Kod Telemacha za te pare imate 100MBit/s a u nakgprem slučaju imate 80Mbit/s + imate Sportklub, HBO i Cinestar.
Fulio si temu. Imas temu Telemach pa im tamo biste dizi...

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
tuzno ali istinito sto covjek govori...placam 50 KM za 10Mbit/s :roll:
User avatar
escobar__
Posts: 9983
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#48411 Re: BHTelecom All About

Post by escobar__ »

zutipatak wrote:Kod Telemacha za te pare imate 100MBit/s a u najgorem slučaju imate 80Mbit/s + imate Sportklub, HBO i Cinestar.
Nikog ne boli kurac. :thumbup:
zutipatak
Posts: 179
Joined: 26/09/2016 15:32

#48412 Re: BHTelecom All About

Post by zutipatak »

Ma zej.... se. Malo zakuhavam diskusiju :D. Koristim i ja Moja Tv i ne bih ne mjenjao za 10 telemacha. Meni odlično. Bitna je cijena. Moja Tv net paket jeftiniji je od bilo kojeg telemachovog za uslugu net+tv a to je meni najvažnije. Od velike brzine neću se ni najeseti ni napiti ;).
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#48413 Re: BHTelecom All About

Post by sencobih »

BarbaDue wrote:Koji ti je modem?
Inbox,onaj veliki bijeli
Muuky
Posts: 646
Joined: 04/11/2011 10:53

#48414 Re: BHTelecom All About

Post by Muuky »

Ing ili neko ,moze li pomoc. Interesuje me zasto mi se naplacuju najbrojevi po normalnoj cijeni. Tj pozivi.
Zvao saam telekom 3 puta ni oni ne znaju. Zadnji mi rece jesu najbrojevi al kao ocitavanja na stranicii nisu tacna .
Aa znam da mi odmah u toku dana obracuna pozive tako da ovaj ciko pojma nema
User avatar
valjuga
Posts: 2233
Joined: 25/03/2012 17:50
Location: Balkan

#48415 Re: BHTelecom All About

Post by valjuga »

Muuky wrote:Ing ili neko ,moze li pomoc. Interesuje me zasto mi se naplacuju najbrojevi po normalnoj cijeni. Tj pozivi.
Zvao saam telekom 3 puta ni oni ne znaju. Zadnji mi rece jesu najbrojevi al kao ocitavanja na stranicii nisu tacna .
Aa znam da mi odmah u toku dana obracuna pozive tako da ovaj ciko pojma nema
Ti si dobar,ja neki dan zvao da promijenim naj broj kad kaže teta ,vi I nemate naj broj :lol: :lol: :lol:

Jelde da ne trebam napomenut da sam imao naj broj od samih početaka :-) :-)
Muuky
Posts: 646
Joined: 04/11/2011 10:53

#48416 Re: BHTelecom All About

Post by Muuky »

valjuga wrote:
Muuky wrote:Ing ili neko ,moze li pomoc. Interesuje me zasto mi se naplacuju najbrojevi po normalnoj cijeni. Tj pozivi.
Zvao saam telekom 3 puta ni oni ne znaju. Zadnji mi rece jesu najbrojevi al kao ocitavanja na stranicii nisu tacna .
Aa znam da mi odmah u toku dana obracuna pozive tako da ovaj ciko pojma nema
Ti si dobar,ja neki dan zvao da promijenim naj broj kad kaže teta ,vi I nemate naj broj :lol: :lol: :lol:

Jelde da ne trebam napomenut da sam imao naj broj od samih početaka :-) :-)
Ma imaju oni svr podatke a vidi se po racunima
Najbrojevi ,ja dve do sad imao sad najednom nemam u novembru.
Nesto su oni zeznuli
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#48417 Re: BHTelecom All About

Post by The BEN10 »

The BEN10 wrote:Što se tiče kupovine uređaja na rate: imam paket MojaTV XY na 2 godine i telefon/tablet me izađe toliko i toliko para. Mogu li ga otplatiti odjednom?
Pitanje vezano za ovo iznad - mogu li u ugovornom periodu kupiti više aparata po povoljnijoj cijeni (ne moram ih nužno otplaćivati istovremeno na rate, već bih otplatio jedan pa drugi)?
Btw, nisam zadovoljan ponudom tableta - ništa iz klase 10" i malo boljim spec (minimalno 2 GB RAM-a) a da je sa cijenom do 400-500...
Hvala
Zna li neko odgovor na ova pitanja?
Hvala
User avatar
Rugafet
Posts: 5472
Joined: 14/12/2015 17:52

#48418 Re: BHTelecom All About

Post by Rugafet »

escobar__ wrote:
zutipatak wrote:Kod Telemacha za te pare imate 100MBit/s a u najgorem slučaju imate 80Mbit/s + imate Sportklub, HBO i Cinestar.
Nikog ne boli kurac. :thumbup:
Ma zgrabio bi ti jarane Telemach i nogama i rukama i zubima, nego ga nema (jos) u tvom naselju, pa tako i nemas bas neki izbor nego daj sta das.
User avatar
escobar__
Posts: 9983
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#48419 Re: BHTelecom All About

Post by escobar__ »

Rugafet wrote:
escobar__ wrote:
zutipatak wrote:Kod Telemacha za te pare imate 100MBit/s a u najgorem slučaju imate 80Mbit/s + imate Sportklub, HBO i Cinestar.
Nikog ne boli kurac. :thumbup:
Ma zgrabio bi ti jarane Telemach i nogama i rukama i zubima, nego ga nema (jos) u tvom naselju, pa tako i nemas bas neki izbor nego daj sta das.
Ne bih budi siguran u to. Ovo šta trenutno imam kod Telekoma mi je sasvim dobra ponuda i po dobroj cijeni. Bude tu problema, znaju mi huju izvuć da bih najradije sve pobacao van ali sam općenito zadovoljan uslugama tako da nemam ni jedan jedini razlog za trčanje konkurentima.

Ali Telemach je dobar kao konkurencija jer da njih nema mi bi i danas vjerovatno još furali ADSL i "brzine" od 2 Mbps.
AmirBaa
Posts: 3213
Joined: 05/07/2012 15:14

#48420 Re: BHTelecom All About

Post by AmirBaa »

escobar__ wrote:
zutipatak wrote:Kod Telemacha za te pare imate 100MBit/s a u najgorem slučaju imate 80Mbit/s + imate Sportklub, HBO i Cinestar.
Nikog ne boli kurac. :thumbup:
zaposlenike telecoma sigurno ne, jer ocigledno im je svejedno pa 3-4 godine ne mijenjaju pakete internet usluga, dok konkurencija to svake godine radi.
Bavarac94
Posts: 385
Joined: 17/01/2013 20:50

#48421 Re: BHTelecom All About

Post by Bavarac94 »

The BEN10 wrote:
The BEN10 wrote:Što se tiče kupovine uređaja na rate: imam paket MojaTV XY na 2 godine i telefon/tablet me izađe toliko i toliko para. Mogu li ga otplatiti odjednom?
Pitanje vezano za ovo iznad - mogu li u ugovornom periodu kupiti više aparata po povoljnijoj cijeni (ne moram ih nužno otplaćivati istovremeno na rate, već bih otplatio jedan pa drugi)?
Btw, nisam zadovoljan ponudom tableta - ništa iz klase 10" i malo boljim spec (minimalno 2 GB RAM-a) a da je sa cijenom do 400-500...
Hvala
Zna li neko odgovor na ova pitanja?
Hvala
Mozes ali gubis pravo na popust tj placas punu cijenu uredjaja.
User avatar
BaDa
Posts: 2652
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#48422 Re: BHTelecom All About

Post by BaDa »

pa jel moguce da se prebacis sa ultre na pretplatu i da debili ne znaju da naprave ili sl... :shock: ubacivao karticu u vise telefona i nece da prepozna kazu do kartice jutros uradim zamjenu kartice dobijem novu i opet isto sranje... nazovem kazu u toku dana ce biti pustena lafo nova kartica... ni korisnika ne znaju da zadrze
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#48423 Re: BHTelecom All About

Post by Maharadza »

BaDa wrote:pa jel moguce da se prebacis sa ultre na pretplatu i da debili ne znaju da naprave ili sl... :shock: ubacivao karticu u vise telefona i nece da prepozna kazu do kartice jutros uradim zamjenu kartice dobijem novu i opet isto sranje... nazovem kazu u toku dana ce biti pustena lafo nova kartica... ni korisnika ne znaju da zadrze
Image

ojha, oĐe podrŽkO korisnikOO! Ša'E? Ša'OŠ? :lol:
User avatar
BaDa
Posts: 2652
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#48424 Re: BHTelecom All About

Post by BaDa »

ovo je zalosno zovem podrsku 2x od jutros zvat ce vas kolege i sad 3 put nazovem neka djevojka sve "zapisala" i kaze zvat ce vas neko... veceras pravac salter ako ne bude do sutra radilo cao bht debili!!
User avatar
holowey
Posts: 10854
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#48425 Re: BHTelecom All About

Post by holowey »

27.9. podnio zahtjev, do danas nikakvog kontakta od strane bht... zovem da vidim wtf i kaze teta 10.10. izdat nalog monterima... znaci skoro mjesec dana se nalog kiseli :-) zar je tolika jagma za mojatv da ne mogu stici kontaktirati sve zainteresovane?
Locked