Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Ako ces telekom cekati nacekat ces se dok ga samsung pusti ovamo
Kurvluk je napisati dzaba oprema za nove korisnike u sklopu akcije ako se potpise na 24 mjeseca,a onda na 1444 kazu dodatni se placa. Pa sta imas pisati onda stb i druga oprema kad je to svakako uracunato ako potpises na 24 mjeseca
made_in_sarajevo wrote:
Kurvluk je napisati dzaba oprema za nove korisnike u sklopu akcije ako se potpise na 24 mjeseca,a onda na 1444 kazu dodatni se placa. Pa sta imas pisati onda stb i druga oprema kad je to svakako uracunato ako potpises na 24 mjeseca
made_in_sarajevo wrote:
Kurvluk je napisati dzaba oprema za nove korisnike u sklopu akcije ako se potpise na 24 mjeseca,a onda na 1444 kazu dodatni se placa. Pa sta imas pisati onda stb i druga oprema kad je to svakako uracunato ako potpises na 24 mjeseca
Poslano sa mog SM-N9005 koristeći Tapatalk
dzaba za jedan tv... ne vidim tu nista sporno.
Pa valjda ako potpisem ugovor na 24 mjeseca svakako je taj stb dzaba za 1 tv i bez akcije,barem je tako bilo. Koristi se stb dok je ugovora i kad raskines vrati se,opet kazem tako je bar bilo
nastavnikhe wrote:Da li se moze Innbox modem koji je na Vdsl portu zamijeniti sa obicnim Adsl modemom? Naime,Innbox je pregorio I trenutno nemam ni internet ni moja tv,a imam jedan zte adsl modem koji je bio u funkciji do zamjene sa innboxom. Da li se adsl modem moze sinhronizirati sa vdsl portom na dslamu?
Ne sinhronizuje...moze samo innbox (ili drugi vdsl), zaboravi na zte.
Ma zej.... se. Malo zakuhavam diskusiju . Koristim i ja Moja Tv i ne bih ne mjenjao za 10 telemacha. Meni odlično. Bitna je cijena. Moja Tv net paket jeftiniji je od bilo kojeg telemachovog za uslugu net+tv a to je meni najvažnije. Od velike brzine neću se ni najeseti ni napiti .
Ing ili neko ,moze li pomoc. Interesuje me zasto mi se naplacuju najbrojevi po normalnoj cijeni. Tj pozivi.
Zvao saam telekom 3 puta ni oni ne znaju. Zadnji mi rece jesu najbrojevi al kao ocitavanja na stranicii nisu tacna .
Aa znam da mi odmah u toku dana obracuna pozive tako da ovaj ciko pojma nema
Muuky wrote:Ing ili neko ,moze li pomoc. Interesuje me zasto mi se naplacuju najbrojevi po normalnoj cijeni. Tj pozivi.
Zvao saam telekom 3 puta ni oni ne znaju. Zadnji mi rece jesu najbrojevi al kao ocitavanja na stranicii nisu tacna .
Aa znam da mi odmah u toku dana obracuna pozive tako da ovaj ciko pojma nema
Ti si dobar,ja neki dan zvao da promijenim naj broj kad kaže teta ,vi I nemate naj broj
Jelde da ne trebam napomenut da sam imao naj broj od samih početaka
Muuky wrote:Ing ili neko ,moze li pomoc. Interesuje me zasto mi se naplacuju najbrojevi po normalnoj cijeni. Tj pozivi.
Zvao saam telekom 3 puta ni oni ne znaju. Zadnji mi rece jesu najbrojevi al kao ocitavanja na stranicii nisu tacna .
Aa znam da mi odmah u toku dana obracuna pozive tako da ovaj ciko pojma nema
Ti si dobar,ja neki dan zvao da promijenim naj broj kad kaže teta ,vi I nemate naj broj
Jelde da ne trebam napomenut da sam imao naj broj od samih početaka
Ma imaju oni svr podatke a vidi se po racunima
Najbrojevi ,ja dve do sad imao sad najednom nemam u novembru.
Nesto su oni zeznuli
The BEN10 wrote:Što se tiče kupovine uređaja na rate: imam paket MojaTV XY na 2 godine i telefon/tablet me izađe toliko i toliko para. Mogu li ga otplatiti odjednom?
Pitanje vezano za ovo iznad - mogu li u ugovornom periodu kupiti više aparata po povoljnijoj cijeni (ne moram ih nužno otplaćivati istovremeno na rate, već bih otplatio jedan pa drugi)?
Btw, nisam zadovoljan ponudom tableta - ništa iz klase 10" i malo boljim spec (minimalno 2 GB RAM-a) a da je sa cijenom do 400-500...
Hvala
zutipatak wrote:Kod Telemacha za te pare imate 100MBit/s a u najgorem slučaju imate 80Mbit/s + imate Sportklub, HBO i Cinestar.
Nikog ne boli kurac.
Ma zgrabio bi ti jarane Telemach i nogama i rukama i zubima, nego ga nema (jos) u tvom naselju, pa tako i nemas bas neki izbor nego daj sta das.
Ne bih budi siguran u to. Ovo šta trenutno imam kod Telekoma mi je sasvim dobra ponuda i po dobroj cijeni. Bude tu problema, znaju mi huju izvuć da bih najradije sve pobacao van ali sam općenito zadovoljan uslugama tako da nemam ni jedan jedini razlog za trčanje konkurentima.
Ali Telemach je dobar kao konkurencija jer da njih nema mi bi i danas vjerovatno još furali ADSL i "brzine" od 2 Mbps.
zutipatak wrote:Kod Telemacha za te pare imate 100MBit/s a u najgorem slučaju imate 80Mbit/s + imate Sportklub, HBO i Cinestar.
Nikog ne boli kurac.
zaposlenike telecoma sigurno ne, jer ocigledno im je svejedno pa 3-4 godine ne mijenjaju pakete internet usluga, dok konkurencija to svake godine radi.
The BEN10 wrote:Što se tiče kupovine uređaja na rate: imam paket MojaTV XY na 2 godine i telefon/tablet me izađe toliko i toliko para. Mogu li ga otplatiti odjednom?
Pitanje vezano za ovo iznad - mogu li u ugovornom periodu kupiti više aparata po povoljnijoj cijeni (ne moram ih nužno otplaćivati istovremeno na rate, već bih otplatio jedan pa drugi)?
Btw, nisam zadovoljan ponudom tableta - ništa iz klase 10" i malo boljim spec (minimalno 2 GB RAM-a) a da je sa cijenom do 400-500...
Hvala
Zna li neko odgovor na ova pitanja?
Hvala
Mozes ali gubis pravo na popust tj placas punu cijenu uredjaja.
pa jel moguce da se prebacis sa ultre na pretplatu i da debili ne znaju da naprave ili sl... ubacivao karticu u vise telefona i nece da prepozna kazu do kartice jutros uradim zamjenu kartice dobijem novu i opet isto sranje... nazovem kazu u toku dana ce biti pustena lafo nova kartica... ni korisnika ne znaju da zadrze
BaDa wrote:pa jel moguce da se prebacis sa ultre na pretplatu i da debili ne znaju da naprave ili sl... ubacivao karticu u vise telefona i nece da prepozna kazu do kartice jutros uradim zamjenu kartice dobijem novu i opet isto sranje... nazovem kazu u toku dana ce biti pustena lafo nova kartica... ni korisnika ne znaju da zadrze
ovo je zalosno zovem podrsku 2x od jutros zvat ce vas kolege i sad 3 put nazovem neka djevojka sve "zapisala" i kaze zvat ce vas neko... veceras pravac salter ako ne bude do sutra radilo cao bht debili!!
27.9. podnio zahtjev, do danas nikakvog kontakta od strane bht... zovem da vidim wtf i kaze teta 10.10. izdat nalog monterima... znaci skoro mjesec dana se nalog kiseli zar je tolika jagma za mojatv da ne mogu stici kontaktirati sve zainteresovane?