BHTelecom All About

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#48376 Re: BHTelecom All About

Post by _Reds_ »

rizibizi wrote:
ing-ecc wrote:Nemojte se zamarati (i zavaravati :D ) sa 4 G mrezom, za sada samo sa testnim SIM karticama dobijete 4G (a mozda je vec neko i ima :D )
To za SIM sasvim logicno, kakva je navala bila u komsiluku za mjenjanje sim-ova kad su pustili 4G. Nego sto nekoga pusti da se nakaci, a nekoga ne?
Pa samo testna faza, neam dozvole RAK-a za širu uoptrebu.

Čeka se Vijeće ministara, da raspisu tender za 4G. Većina operatera je spreman odavno.
arelinho
Posts: 365
Joined: 23/06/2012 16:15

#48377 Re: BHTelecom All About

Post by arelinho »

Trenutno imam paket moja tv phone+ jer sam tek uveo moju tv u januaru. Nisam još potpisao novi ugovor da mi bude paket moja tv phone. Kada bi sada potpisao novi ugovor i imao ovaj paket phone da li bi mogao uzeti ovaj mobitel na rate u bh telekomu? Ovaj mobitel je u pitanju:

https://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detal ... 2670e.html

Hvala unaprijed na odgovorima :-D
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#48378 Re: BHTelecom All About

Post by Cossack »

Došao! 8-) :mrgreen:

https://www.bhtelecom.ba/portalnovost+M5e6957f4613.html

Siguran sam da će skromna bosanska mladež u rekordnom roku isprazniti sve zalihe... :bih:
User avatar
Del_Boy1
Posts: 2839
Joined: 19/01/2013 14:37
Location: TK

#48379 Re: BHTelecom All About

Post by Del_Boy1 »

arelinho wrote:Trenutno imam paket moja tv phone+ jer sam tek uveo moju tv u januaru. Nisam još potpisao novi ugovor da mi bude paket moja tv phone. Kada bi sada potpisao novi ugovor i imao ovaj paket phone da li bi mogao uzeti ovaj mobitel na rate u bh telekomu? Ovaj mobitel je u pitanju:

https://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detal ... 2670e.html

Hvala unaprijed na odgovorima :-D
Trebalo bi da može, samo što bi morao uzet bez ugovorne obveze (bez popusta), zato što ti još nije onaj prvi ugovor istekao, kojim si oslobođen plaćanja za iznajmljivanje prvog STB-a.
arelinho
Posts: 365
Joined: 23/06/2012 16:15

#48380 Re: RE: Re: BHTelecom All About

Post by arelinho »

Del_Boy1 wrote:
arelinho wrote:Trenutno imam paket moja tv phone+ jer sam tek uveo moju tv u januaru. Nisam još potpisao novi ugovor da mi bude paket moja tv phone. Kada bi sada potpisao novi ugovor i imao ovaj paket phone da li bi mogao uzeti ovaj mobitel na rate u bh telekomu? Ovaj mobitel je u pitanju:

https://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detal ... 2670e.html

Hvala unaprijed na odgovorima :-D
Trebalo bi da može, samo što bi morao uzet bez ugovorne obveze (bez popusta), zato što ti još nije onaj prvi ugovor istekao, kojim si oslobođen plaćanja za iznajmljivanje prvog STB-a.
A šta znači taj popust i koliki je? Pošto kažeš da bi onda morao da plaćam iznajmljivanje STB uređaja koliko bi to koštalo?
User avatar
Del_Boy1
Posts: 2839
Joined: 19/01/2013 14:37
Location: TK

#48381 Re: BHTelecom All About

Post by Del_Boy1 »

Bez popusta 892, sa popustom 817 KM na tvoj paket, a da plaćaš iznajmljivanje koštalo bi te 11,70 KM mjesečno.

Sent from my E2303 using Tapatalk
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#48382 Re: BHTelecom All About

Post by The BEN10 »

Pitanje: da li je moguće da ako sam član MojIzbor grupe A da budem dodat u MojIzbor grupu B?
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#48383 Re: BHTelecom All About

Post by un1ted »

Je li ikako moguce pogurati nalog u Zenici. Pa zar je potrebno to :( Onda se pita zasto ljudi ne zele kupovati domace :) Nema opreme...kako nema osnovne stvari koja ti donosi dobit...

Image
User avatar
holowey
Posts: 10856
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#48384 Re: BHTelecom All About

Post by holowey »

un1ted wrote:Je li ikako moguce pogurati nalog u Zenici. Pa zar je potrebno to :( Onda se pita zasto ljudi ne zele kupovati domace :) Nema opreme...kako nema osnovne stvari koja ti donosi dobit...

Image
u sarajevu ista prica... nisu me kontaktirali uopste, nikakvog obavjestenja/objasnjenja/izvinjenja... u zgradi uvedena optika ali djaba...
Image
User avatar
Del_Boy1
Posts: 2839
Joined: 19/01/2013 14:37
Location: TK

#48385 Re: BHTelecom All About

Post by Del_Boy1 »

The BEN10 wrote:Pitanje: da li je moguće da ako sam član MojIzbor grupe A da budem dodat u MojIzbor grupu B?
Image
User avatar
thekupus
Posts: 7388
Joined: 25/06/2011 22:38

#48386 Re: BHTelecom All About

Post by thekupus »

uzeo sam od starog karticu sa MojMaxi50 (ili tako nesto)tarifom, koliko mobilnog neta imam mjesecno?
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#48387 Re: BHTelecom All About

Post by Cossack »

thekupus wrote:uzeo sam od starog karticu sa MojMaxi50 (ili tako nesto)tarifom, koliko mobilnog neta imam mjesecno?
6GB mobilnog interneta po maksimalnoj brzini

https://www.bhtelecom.ba/6838.html
User avatar
joske
Posts: 2277
Joined: 13/07/2016 11:09

#48388 Re: BHTelecom All About

Post by joske »

kad ce u telecom Motorola Moto G4 Plus fakat dobar mobitel :-D
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#48390 Re: BHTelecom All About

Post by The BEN10 »

Del_Boy1 wrote:
The BEN10 wrote:Pitanje: da li je moguće da ako sam član MojIzbor grupe A da budem dodat u MojIzbor grupu B?
Image
zahvaljujem :zjev:
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#48391 Re: BHTelecom All About

Post by The BEN10 »

Što se tiče kupovine uređaja na rate: imam paket MojaTV XY na 2 godine i telefon/tablet me izađe toliko i toliko para. Mogu li ga otplatiti odjednom?
Pitanje vezano za ovo iznad - mogu li u ugovornom periodu kupiti više aparata po povoljnijoj cijeni (ne moram ih nužno otplaćivati istovremeno na rate, već bih otplatio jedan pa drugi)?
Btw, nisam zadovoljan ponudom tableta - ništa iz klase 10" i malo boljim spec (minimalno 2 GB RAM-a) a da je sa cijenom do 400-500...
Hvala
User avatar
BaDa
Posts: 2652
Joined: 20/04/2009 23:42
Location: Sarajevo

#48392 Re: BHTelecom All About

Post by BaDa »

jel ovo neka sala na stranici :? skuplji 6s od 7ice :skoljka:

Image 6s

Image 7ica
zippoo87
Posts: 19660
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#48393 Re: BHTelecom All About

Post by zippoo87 »

BaDa wrote:jel ovo neka sala na stranici :? skuplji 6s od 7ice :skoljka:

Image 6s

Image 7ica
nije sala
to je samo BHT logika :D
kakaljin
Posts: 13502
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#48394 Re: BHTelecom All About

Post by kakaljin »

zippoo87 wrote:
BaDa wrote:jel ovo neka sala na stranici :? skuplji 6s od 7ice :skoljka:

Image 6s

Image 7ica
nije sala
to je samo BHT logika :D

Možda su dobili dobru nabavnu cijenu za 7. Pa je zato i jeftiniji.
User avatar
thekupus
Posts: 7388
Joined: 25/06/2011 22:38

#48395 Re: BHTelecom All About

Post by thekupus »

Cossack wrote:
thekupus wrote:uzeo sam od starog karticu sa MojMaxi50 (ili tako nesto)tarifom, koliko mobilnog neta imam mjesecno?
6GB mobilnog interneta po maksimalnoj brzini

https://www.bhtelecom.ba/6838.html
Wow, predobro, hvala za informaciju :)
Safet2
Posts: 1
Joined: 03/11/2016 19:58

#48396 Re: BHTelecom All About

Post by Safet2 »

KvaziExpert wrote:imaju u ponudi iphone 7 plus, pa eto, ako je neko zainteresovan nek traži. nema ga uopšte na stranici
jel se podnosi zahtjev za narucivanje ili imaju u poslovnicama?
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#48397 Re: BHTelecom All About

Post by MOSALJOZE »

Lafo za kolegu,a nama prosipa šuplju o s7 galaxiju :oops:
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#48398 Re: BHTelecom All About

Post by quarterback »

KvaziExpert wrote:
čekam slijedeći note :oops: :mrgreen:
:thumbup:
User avatar
SONY_91
Posts: 1876
Joined: 09/09/2009 12:24
Location: Somewhere in Posavina

#48399 Re: BHTelecom All About

Post by SONY_91 »

Moja TV STB ZTE ZXV10 B700V5C, zna li netko kako ga 'podići' da šalje 1080p umjesto 720p rezolucije?
nastavnikhe
Posts: 214
Joined: 14/02/2012 14:22

#48400 Re: BHTelecom All About

Post by nastavnikhe »

Da li se moze Innbox modem koji je na Vdsl portu zamijeniti sa obicnim Adsl modemom? Naime,Innbox je pregorio I trenutno nemam ni internet ni moja tv,a imam jedan zte adsl modem koji je bio u funkciji do zamjene sa innboxom. Da li se adsl modem moze sinhronizirati sa vdsl portom na dslamu?
Locked