Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
45cents
Posts: 1081
Joined: 03/03/2008 20:35
Location: Ono
Contact:

#48376 Putinizam = Dodikizam

Post by 45cents »

Copy-paste:

Copy: http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/osebuj ... 21115.html

Paste: Milorad Dodik
User avatar
Drug Član
Posts: 533
Joined: 12/10/2007 23:40

#48377 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Drug Član »

@Hizo , ne pomažu ti ni ironija ni cinizam. Jer kako drugačije tumačiti Baketovu igricu oko dana RS, već kao najveći politički poklon koji je Dodik dobio u 2015.godini. A takvih bošnjačkih poklona je bilo podosta od zajedničke policije na ovamo.
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#48378 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prog321 »

Sve sto je za BiH odmah je nabacaj na Dodika.
Po tome pravilu bolje je i ne imati drzavu. :-)
Mr Majestic
Posts: 203
Joined: 04/10/2014 15:52

#48379 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Mr Majestic »

Drug Član wrote:Dodik je proizvod bošnjačke politike prema Srbima i Republici Srpskoj. Tačka novi red.
Isto kao sto su Hitler i Nacisticka Njemacka produkt Jevreja :-) . Zapamti jedno barem je Nacisticka Njemacka koja je bila sila i u jednom trenutku prostirala se na 2 kontinenta pa je nestala preko noci tako ce i Genocidna tvorevina nestati pa makar morali vaskoliki Srpski narod poslati u pakao :thumbup: . Ja sam prije sposoban prije ubiti svog oca nego prihvatiti Genocidnu tvorevinu ,a ako Srbi hoce da je Bosnjaci prihvate nek onda oni prvo prihvate Bosnjacku Republiku od Velike Kladuse do Novog Pazara pa ce onda Bosnjaci prihvatiti vasu Genocidnu Tvorevinu ( mozda ) negdje u Sibiru .
User avatar
Danguba
Posts: 15923
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#48380 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

prog321 wrote:Sve sto je za BiH odmah je nabacaj na Dodika.
Po tome pravilu bolje je i ne imati drzavu. :-)
Ma neeee, najbolje je nista ne raditi. :-)
Srbi ce nam vratiti mrtve, pokazat ce nam masovne grobnice, izvinuti se za pobijene i protjerane i jos k'tomu, zavoljet ce BiH.

Dodik je postavljen na ovo mjesto da po svaku cijenu blokira drzavu a cijenu vidimo po svakodnevnim aferama oko doticnog, unistenoj i opljackanoj privredi, unistenim bankama...ali mislim da im tu nije kraj...i neka i dalje slave dan kada su odlucili napraviti etnicko ciscenje i genocid jer im to plaho pristaje.

S'tim Bosnjaci i Bakir nemaju veze niti mogu na to uticati.

p.s. apelacija je podnesena 2-3 godine ranije tako da :zzzz:
User avatar
Danguba
Posts: 15923
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#48381 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

selver1 wrote:
Danguba wrote:
prog321 wrote: cekic u ruke veliki bosnjace

http://forum.klix.ba/gdje-su-pobijeni-b ... 40401.html
otkaci me se...
Last edited by Danguba on 28/12/2015 20:46, edited 1 time in total.
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#48382 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by hizo ramidovic »

Drug Član wrote:@Hizo , ne pomažu ti ni ironija ni cinizam. Jer kako drugačije tumačiti Baketovu igricu oko dana RS, već kao najveći politički poklon koji je Dodik dobio u 2015.godini. A takvih bošnjačkih poklona je bilo podosta od zajedničke policije na ovamo.
oprosti, ali voditi bilo kakvu raspravu sa nekim ko napise ovo:
Drug Član wrote:Dodik je proizvod bošnjačke politike prema Srbima i Republici Srpskoj. Tačka novi red.
jednako je besmisleno kao i kladiti se na vrbanjusu protiv barcelone.
tocka.
novi paragraf.

bez ljutnje...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#48383 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Šunj wrote:Mile Referendum hoce da se rijesi Bosica!

Dodik mi je uputio ozbiljnu prijetnju
Nedelja 27. Dec 2015 14:23
Lider Srpske demokratske stranke (SDS) Mladen Bosić potvrdio je danas da mu je predsjednik Republike Srpske i SNSD-a Milorad Dodik uputio prijetnju po život te da je zbog toga preduzeo određene mjere na ličnoj bezbjednosti.
Image
“Dobio sam ozbiljnu prijetnju prije nekoliko dana od strane Dodika, i kao posljedica te pretnje preduzeo sam određene mjere na ličnoj bezbjednosti. U toj prijetnji je čak definisano i mjesto gdje će doći do napada”, rekao je Bosić novinarima u Banjaluci.
Prijetnje nije prijavio policiji jer, kako tvrdi, sigurno ne bi preduzeli mjere.

Kaže da ga je to podsjetilo na slučaj ubistva potpredsjednika SDS-a Branislava Garića. Bosić je dodao i da je jučerašnju Dodikovu izjavu shvatio kao prijetnju da "ako ga vidi na ulici nakon suđenja vidjeti da li će biti uravnotežen“.

“U glavi mi se stalno mota situacija s Branislavom Garićem, kada je ubica oslobođen zato što je vještak neuropsihijatrijske struke dao nalaz da je psihički neuračunljiv. I ova situacija takođe s vještakom neuropsihijatrijske struke oko Dodikovog psihičkog zdravlja natjerala me je da se zamislim i mogu da kažem da nisam uplašen, ali nisam ni ravnodušan”, rekao je Bosić.

Dodao je da je stoga preduzeo određene bezbjednosne korake.

Podsjetio je i da je na nadavnom suđenju po Dodikovoj tužbi za klevetu, vještak koga je predsjednik RS angažirao, dao nalaz da Dodik ima PTSP, da ima određene strahove i logoreju, kao govornu manu, kao posljedicu toga jer se stresao kada je čuo moju rečenicu “da je ukrao milione“.

Ono što je napisao neuropsihijatar kojeg je Dodik angažovao jasno govori, kako je naveo Bosić, da se radi o ozbiljnim psihijatrijskim poremećajima.

Vještak je na suđenju dodao i da se Dodik, kako kaže, sam liječio i nije tražio pomoć stručnjaka, što je zabrinjavajuća činjenica.

“Za nas sve bi bilo dobro da ga neko ubijedi da potraži stručnu pomoć”, zaključio je Bosić.
http://www.imdb.com/title/tt1772264/
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#48384 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Nego, je li neko vidio ovog lolu Ramo Mehmedović - kako maltretira PreCjednika :shock: :oops: :mrgreen:
Naime, izvjesni Ramo, dok PreCjednika intervjuisu, upada u rijec sa strane :? krajnje nekulturno, pa nije PreCjednik bio na stocnoj pijaci :mrgreen: pa da to moze tako :lol: :lol:
Izmedju ostalog, tzv. Ramo :mrgreen: za RS kaze da je tzv :? :shock: , pa kad mu je to PreCjednik pobio, ondad je rekao da je genocidna :oops: :mrgreen: sto je PreCjednik opet pobio....e onda je PreCjednik fino rekao Ramonu da se makne, da ga ne maltretira :lol: :lol: :mrgreen:
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#48385 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by GeeTnT »

Tomahawk11 wrote:Nego, je li neko vidio ovog lolu Ramo Mehmedović - kako maltretira PreCjednika :shock: :oops: :mrgreen:
Naime, izvjesni Ramo, dok PreCjednika intervjuisu, upada u rijec sa strane :? krajnje nekulturno, pa nije PreCjednik bio na stocnoj pijaci :mrgreen: pa da to moze tako :lol: :lol:
Izmedju ostalog, tzv. Ramo :mrgreen: za RS kaze da je tzv :? :shock: , pa kad mu je to PreCjednik pobio, ondad je rekao da je genocidna :oops: :mrgreen: sto je PreCjednik opet pobio....e onda je PreCjednik fino rekao Ramonu da se makne, da ga ne maltretira :lol: :lol: :mrgreen:
Ramo je meni bio kao onaj iz Nisa "a gde je pecat"...odgledao sam ga nekoliko puta...istina, Rame mi je zao (kao i onog lika iz Nisa), ali na Precjednikove reakcije...ludilo.. :lol: svaki put oplacem...
User avatar
čaika
Posts: 826
Joined: 05/04/2012 11:56
Location: Bakinci, downtown

#48386 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by čaika »

BRAĆO TURCI UPOMOĆ, GUARDIAN ĆE ME LIKVIDIRATI I NEĆE ODGOVARATI JER JE NEURAČUNLJIV: MIDHAT BOSNIĆ JADIKUJE NAD TUŽNOM SUDBINOM IZDAJNIKA :lol: :lol: :lol: :lol:


Laži ovog budalastog izdajnika prevršile su svaku mjeru! Svi smo bili svjedoci da je Guardian kulturno rekao da će vidjeti hoće li ostati uravnotežen kada negdje sretne Bosnića, i usput dodao da će mu oploditi ženski dio porodice preko reda i više puta uzastopno. I dobro je rekao, ko normalan bi mogao ostati uravnotežen kada negdje vidi Bosnića kako se slobodno šeta Šumskom, a kada ode u Teheran izdaje je na svakom minderu za šaku prljavih dolara bez pokrića.

Plan Guardiana je bio da ga svojom mentalnom snagom natjera da se pokaje i izvini zbog laži. Nekada davno na kursu za samuraje u Bakincima, Guardian je naučio da koristi telepatsku snagu misli jednog samuraja. Htio je da kada sretne Bosnića uperi svoju mentalnu energiju na njega, učini da mu na usta potekne agda koju je posrkao na nekom minderu, da mu ispadnu stakla iz naočala i da klekne na koljena i kaže: Oprosti mi Guardiane, drogirali su me u Teheranu, nisam znao šta radim!

Eto to je bio plan Guardiana, a ne nekakvo ubistvo kao što lažinja budalaš Bosnić. Samo to je htio Guardian, to bi bilo dovoljno da oprosti izdajniku.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#48387 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Jel' se ono nešto gužva u "slobodarskoj" Banjaluci (Minsku). :oops:
User avatar
Šunj
Posts: 1621
Joined: 13/02/2010 04:02
Location: American Samoa

#48388 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Šunj »

selver1 wrote:
Danguba wrote:
prog321 wrote: cekic u ruke veliki bosnjace

http://forum.klix.ba/gdje-su-pobijeni-b ... 40401.html
Image
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#48389 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by It_is_a_Leclerc »

Narode, budi miran. Sa'će Sveti arhijeđakon Stefan.
User avatar
Šunj
Posts: 1621
Joined: 13/02/2010 04:02
Location: American Samoa

#48390 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Šunj »

Image
A on meni nema Bosne
User avatar
Tiger 033
Posts: 8736
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#48391 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tiger 033 »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:Jel' se ono nešto gužva u "slobodarskoj" Banjaluci (Minsku). :oops:
Nije ba NE radi im gradski prevoz...zato su guzve na ulicama :D
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#48392 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Tiger 033 wrote:
Drvosjeca iz Dejcica wrote:Jel' se ono nešto gužva u "slobodarskoj" Banjaluci (Minsku). :oops:
Nije ba NE radi im gradski prevoz...zato su guzve na ulicama :D
Ahaaaa, znači u Teheranu opet šire dezinformacije. :mrgreen:
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#48393 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by fosna2014 »

Zriki prenosi ispred vlade RS:

Image

Image
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#48394 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by It_is_a_Leclerc »

Gospodin Dodik je, bez ikakve sumnje, spreman okrenuti cijevi prema vlastitom narodu, samo da ne ode u zatvor. Takvog još u ovoj državi imali nismo.

Vlada RS mora progurati ovaj Zakon o radu do kraja godine i onda se mogu nadati tranši MMF-a, bez koje budžetu RS-a fali 400 miliona maraka za tekuće troškove, poput penzija, plata i slično. Bez tih para (a možda i s njima) RS bi kliznula u socijalne nemire.

E sad... O konkretnom Zakonu ne znam ništa, i ne mogu ga komentirati. Ako je u pitanju isti ZoR kao u FBiH, onda je on sigurno dobar.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#48395 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

U RS-u nemiri, zdraoo. Teheran sprema autobuse zelenih beretki, zdraoo. Pucanj u srpsku, zdraoo. Sarajevo organizovalo proteste sa ciljem rusenja srpske, zdraoo.

Neki od naslova sutra na RTRS-u. :oops:
Last edited by Drvosjeca iz Dejcica on 28/12/2015 18:49, edited 1 time in total.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#48396 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by fosna2014 »

Iznose Predsednicu Saveza sindikata RS-a iz Skupstine.
@stefanAJB

Image
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#48397 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by fosna2014 »

"Brutalno, zadignute majice su me izbacili iz Skupstine!", Ranka Mišić nakon izbacivanja iz sale.
@stefanAJB

Image
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#48398 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

fosna2014 wrote:
"Brutalno, zadignute majice su me izbacili iz Skupstine!", Ranka Mišić nakon izbacivanja iz sale.
Tako se to radi u demokratskom Minsku. :oops:
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#48399 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

Sa teroristima koji udaraju na legalne šumske institucije nema pregovora.Samo udri u meso.Oko 3000 vehabija se obrijalo i ubacilo među
pošten narod,samo ne bi li izazvali nestabilnost u šumskoj. :mrgreen:

I dalje prolaze desetine autobusa iz Teherana,kako bi pojačale okupljene teroriste.Slijedeći korak je da počnu paliti gume. 8-)
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#48400 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

prljavi Hare wrote:Sa teroristima koji udaraju na legalne šumske institucije nema pregovora.Samo udri u meso.Oko 3000 vehabija se obrijalo i ubacilo među
pošten narod,samo ne bi li izazvali nestabilnost u šumskoj. :mrgreen:

I dalje prolaze desetine autobusa iz Teherana,kako bi pojačale okupljene teroriste.Slijedeći korak je da počnu paliti gume. 8-)
Šta kaže onaj neki Dodikov debil, cilj je rušenje institucija RS-a. :lol: :lol: :lol:
Locked