macanSA wrote:spusti se na zemlju, ne gledaj s nekih visina, kao ti si nešto bolji, da si bolji otišo bi u taj "moderni svijet", a pošto očigledno nisi, i dalje si ovdje, u Bosni i spram toga se niveliši, jer kako narodna kaže poslovica "sjedi đesi, jer kakav si, nisi ni za đesi"
u Bosni u kojoj 80% korisnika mobilne telefonije i NEMA mobilni internet uopšte
a od tih 20% koji imaju njih 80% NEMA stvarnu potrebu ni za 3G a kamoli 4G
tako da se svodi realno da za 4G ima potrebu možda 2-3% korisnika, ali STVARNU potrebu da imaju velike brzine prenosa...tu tebe i druge nadobudne ne računam koji najdalje dobace u potrebi za bržim internetom da gledaju youtube pa eto da im ne šteka gledanje turske serije
Brko jarane sta ti to treba. O cemu ti pricas, kakav moderni svijet, necu da idem tamo pa da moram lomiti jezik da kazem ich ficke deine Mutter, kad mogu ovdje fino bez uvijanja da lanem prcim ti mater, a ti se burazeru nivelisi i zajebaji nekog drugog. U Bosni ima ne znam ni ja koliko % nepismenog svijeta (vidim tebe ide statistika ti ces to brze, bolje i preciznije naci), pa se prodaju razne hemijske i one od marke, a i one Parkerove od par stoja. Tako da ko sto rekoh, ti svoj posao, a pusti mene da se bavim svojom problematikom. O stvarnim potrebama je glupo pricati, sta ti znas sta je kome stvarna potreba a sta cejf. Sta tebe libo tuki sta ja sa svojim bandwithom radim, a gledao bi ja i turske serije u 4G, jos ako ima kakve pornografije iz epizode u epizodu, mozda ga onaj arkadas na vecim brzinama bolje zadajes, sta znas, tebi je i EDGE mjera izgleda.
EDIT: Ova tema je sviju mi mojih ukleta, neko je nesto bacio na nju, vazda nakih nebuloznih prica i off topica. Ako nije politika i SDA onda je burek u svemiru i sve tako u krug.