Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48326 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Evenine wrote: 17/02/2021 10:51
Koalicija gdje ce njihov covjek biti nacelnik a usput BH blok naciniti SDA pudlicama? Embrace and destroy taktika. Vec vidjeno!
Dokle te podvale?

Kandidat je neutralan i kompetentan!

Nemate opravdanja.....Od pocetka ste isli na ovo sto se desilo. Da HDZ-u isprucite hrvatski stolni grad..... Cestitke!

Medjutim ovaj poklon HDZ-u ce vas kostati.....ali placate u ratama.
izvrsni direktor
Posts: 14737
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#48327 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by izvrsni direktor »

SDA-ovci idalje razocarani sa NS :-)
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48328 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Chmoljo wrote: 17/02/2021 10:55

Jesi li nadrogiran?

Jesam li nesto slagao oko upravnog odbora?

Je li sda u koaliciji sa hdzom desetljecima? Je li im isporucio dovoljan broj delegata u domu naroda? Lako provjerljivo, a mnogo toga i dozivljeno na vlastitoj kozi, za razliku od skandinavskih botulista.

Nikad vi, lafo razocarani, niste glasali za progres, samo stvarate dojam razocarenja. Stvarali ste ga i kod sestorke, kad prc, ode skaka, ode ajnadzic, ode koldzo.

Umalo ode i donedavno stoposto sigurni Efendic i to od anonimusa. Umalo ode i utvrda Ilijas.

Ljudi po Sarajevu su vas odjebali jer su vam davali prilika hipten. I u mostaru ce, samo su zaboravili kako se glasa.


Te prijetnje, zabij znas vec gdje.
Prijetenje? :zoka: Jesi li dobar?

NS bi bio koalciji sa HDZ-om samo da im se ukaze prilika.

Ubjedjen sam da bi treci entitet bio realnost onog dana kada bi Kojovic dobio sansu da ga isporuci. Samo mu daj da vlada Bascarsijom, a Dini da svrsava po Seki....naravno u kroz medije.

Ma boli me briga za Efendice i Sarajevo.....Kakve to veze ima sa Mostarom?
Vi hipnotizirani i ne vidite razliku izmedju Sarajeva, Srebenice i Mostara???

Izdali ste naravno i u Srebrenici......sad u Mostaru.

Za Srebrenicu ne znam, ali izdajnicka politika u Mostaru vise nece proci :bih:
User avatar
JohnnyS
Posts: 17518
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#48329 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by JohnnyS »

Više nikad neće ove ezdeanjare glasati za NS :(
Blizanac
Posts: 722
Joined: 28/01/2005 13:02

#48330 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Blizanac »

zlajaBHF wrote: 17/02/2021 10:55
Evenine wrote: 17/02/2021 10:51
Koalicija gdje ce njihov covjek biti nacelnik a usput BH blok naciniti SDA pudlicama? Embrace and destroy taktika. Vec vidjeno!
Dokle te podvale?

Kandidat je neutralan i kompetentan!

Nemate opravdanja.....Od pocetka ste isli na ovo sto se desilo. Da HDZ-u isprucite hrvatski stolni grad..... Cestitke!

Medjutim ovaj poklon HDZ-u ce vas kostati.....ali placate u ratama.
:lol: :lol:
User avatar
Better Man
Posts: 18740
Joined: 01/10/2006 20:10

#48331 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Better Man »

zlajaBHF wrote: 17/02/2021 10:53
Better Man wrote: 17/02/2021 10:47
zlajaBHF wrote: 17/02/2021 10:32

Zasto lagati?

Uporno pistete SDA, a radi se o koaliciji 5 stranaka.

Koliko znam, on je vanstranacki kadar.
Nije nikakva laž, jer dobro znamo da su te druge stranke i broj njihovih glasača minoran u odnosu na SDA. I priče o vanstranačkom kandidatu su za malu djecu. Zna se da je SDA zajedno sa HDZ-om držala sve ove godine Mostar u blokadi i da su oni odgovorrni što izbora njie bilo. Tek kad je Irma podnijela tužbu, kad je sud donio presudu i kad su predstavnici međunarodne zajednice postavili ultimatum Čoviću i Bakiru, izbori su organizovani i održani.
Jednostavno receno, pises neisitine.

Kandidat je bio neutralan i svi ga podrzali. Cak i izdajice iz BH Bloka su potvrdile da nije problem u kandidatu Guzinu.

Znaci, ponudjeno BH bloku prije izbora da se izadje na izbore zajedno i da se napravi zajednicki program.
Nisu pristali....

Znacaj Mostara znaju svi, i zato je i napravljena koalicija probosanskih sranaka, samo SDP i NS nisu zeljele biti dio istog.

Uloga DF-a, SBB-a nije minorna....SDA bi isla sama da je tako.
Da. Nije problem u Guzinu, već stranci koja ga je predložila i stala iza njega. a to je SDA. I on bi morao radi onako kako mu SDA naloži, inače bi ga skinuli, a znamo da je interes SDA prvenstveno da zataška sav kriminal i korupciju, kako svoj tako i HDZ-ov. Da je SDA stalo do Guzina, ne bi nortornog kriminalca Salema Marića izabrali za presjedavajućeg gradske skupštine, već Guzina. Žena iz PMP je neki dan rekla da i Kordić i Guzin su odlični kandidati za gradonačelnika i sve najbolje o obojici, ali da su problem stranke koje su ih podržale, a to su HDZ i SDA. Da iz SDA nisu nastupili pogano, onda vjerovatno HRS ne bi podržao Kordića i Guzin bi prošao. Iz HRS su objasnili da su oni najodgovorniji za izbor Kordića i zašto. Nikakva koalicija sa SDA ne dolazi u obzir, jer time ponižavaš sve obespravljene i opljačkane i one koji ne mogu da se zaposle upravo zbog kriminala, korupcije i pljačke od strane SDA.
User avatar
Better Man
Posts: 18740
Joined: 01/10/2006 20:10

#48332 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Better Man »

zlajaBHF wrote: 17/02/2021 11:00
Chmoljo wrote: 17/02/2021 10:55

Jesi li nadrogiran?

Jesam li nesto slagao oko upravnog odbora?

Je li sda u koaliciji sa hdzom desetljecima? Je li im isporucio dovoljan broj delegata u domu naroda? Lako provjerljivo, a mnogo toga i dozivljeno na vlastitoj kozi, za razliku od skandinavskih botulista.

Nikad vi, lafo razocarani, niste glasali za progres, samo stvarate dojam razocarenja. Stvarali ste ga i kod sestorke, kad prc, ode skaka, ode ajnadzic, ode koldzo.

Umalo ode i donedavno stoposto sigurni Efendic i to od anonimusa. Umalo ode i utvrda Ilijas.

Ljudi po Sarajevu su vas odjebali jer su vam davali prilika hipten. I u mostaru ce, samo su zaboravili kako se glasa.


Te prijetnje, zabij znas vec gdje.
Prijetenje? :zoka: Jesi li dobar?

NS bi bio koalciji sa HDZ-om samo da im se ukaze prilika.

Ubjedjen sam da bi treci entitet bio realnost onog dana kada bi Kojovic dobio sansu da ga isporuci. Samo mu daj da vlada Bascarsijom, a Dini da svrsava po Seki....naravno u kroz medije.

Ma boli me briga za Efendice i Sarajevo.....Kakve to veze ima sa Mostarom?
Vi hipnotizirani i ne vidite razliku izmedju Sarajeva, Srebenice i Mostara???

Izdali ste naravno i u Srebrenici......sad u Mostaru.

Za Srebrenicu ne znam, ali izdajnicka politika u Mostaru vise nece proci :bih:
Našao o izdaji pričati lik koji podržava stranku, koja je prodala i izdala Srebrenicu, Mostar itd. davnih dana.
aratet
Posts: 3454
Joined: 26/07/2016 12:33

#48333 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by aratet »

zlajaBHF wrote: 17/02/2021 11:00
Chmoljo wrote: 17/02/2021 10:55

Jesi li nadrogiran?

Jesam li nesto slagao oko upravnog odbora?

Je li sda u koaliciji sa hdzom desetljecima? Je li im isporucio dovoljan broj delegata u domu naroda? Lako provjerljivo, a mnogo toga i dozivljeno na vlastitoj kozi, za razliku od skandinavskih botulista.

Nikad vi, lafo razocarani, niste glasali za progres, samo stvarate dojam razocarenja. Stvarali ste ga i kod sestorke, kad prc, ode skaka, ode ajnadzic, ode koldzo.

Umalo ode i donedavno stoposto sigurni Efendic i to od anonimusa. Umalo ode i utvrda Ilijas.

Ljudi po Sarajevu su vas odjebali jer su vam davali prilika hipten. I u mostaru ce, samo su zaboravili kako se glasa.


Te prijetnje, zabij znas vec gdje.
Prijetenje? :zoka: Jesi li dobar?

NS bi bio koalciji sa HDZ-om samo da im se ukaze prilika.

Ubjedjen sam da bi treci entitet bio realnost onog dana kada bi Kojovic dobio sansu da ga isporuci. Samo mu daj da vlada Bascarsijom, a Dini da svrsava po Seki....naravno u kroz medije.

Ma boli me briga za Efendice i Sarajevo.....Kakve to veze ima sa Mostarom?
Vi hipnotizirani i ne vidite razliku izmedju Sarajeva, Srebenice i Mostara???

Izdali ste naravno i u Srebrenici......sad u Mostaru.

Za Srebrenicu ne znam, ali izdajnicka politika u Mostaru vise nece proci :bih:
Koji si ti lažovčina. Naša Stranka niti nema opštinsku organizaciju u Srebrenici.

Srebrenicu je izdala SDA krađom donacija, zbog toga ima Srba više, jer Srebreničani zarađuju za život po Francuskoj, Americi, Njemačkoj.
Last edited by aratet on 17/02/2021 11:09, edited 1 time in total.
Blizanac
Posts: 722
Joined: 28/01/2005 13:02

#48334 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Blizanac »

Ohladite malo od Mostara.
Sljedeća tema je Izborni zakon.
Izgleda da je već sve dogovoreno i potpisano. Na koga tipujete kao "izdajnika":

1 NS
2 SDP
3 NiP
4 SzBIH
5 PzP

Ajmo, struĆnjaci, da vas vidimo...
:D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52716
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#48335 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Chmoljo »

zlajaBHF wrote: 17/02/2021 11:00
Prijetenje? :zoka: Jesi li dobar?

NS bi bio koalciji sa HDZ-om samo da im se ukaze prilika.

Ubjedjen sam da bi treci entitet bio realnost onog dana kada bi Kojovic dobio sansu da ga isporuci. Samo mu daj da vlada Bascarsijom, a Dini da svrsava po Seki....naravno u kroz medije.

Ma boli me briga za Efendice i Sarajevo.....Kakve to veze ima sa Mostarom?
Vi hipnotizirani i ne vidite razliku izmedju Sarajeva, Srebenice i Mostara???

Izdali ste naravno i u Srebrenici......sad u Mostaru.

Za Srebrenicu ne znam, ali izdajnicka politika u Mostaru vise nece proci :bih:
Klasican SDAovac, boli ga briga za oni sto mu ne godi uhu. Za sve ostalo tu je pedja i komunjare. Ako ko i lane nesto, jebaji ga, ko mu je kriv sto je srbin, jel.

Ili ste kolektivno retardirani ili ste stoprocentni invalidi sa onemogucenom funkcijom stida.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48336 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

aratet wrote: 17/02/2021 11:07
zlajaBHF wrote: 17/02/2021 11:00
Chmoljo wrote: 17/02/2021 10:55

Jesi li nadrogiran?

Jesam li nesto slagao oko upravnog odbora?

Je li sda u koaliciji sa hdzom desetljecima? Je li im isporucio dovoljan broj delegata u domu naroda? Lako provjerljivo, a mnogo toga i dozivljeno na vlastitoj kozi, za razliku od skandinavskih botulista.

Nikad vi, lafo razocarani, niste glasali za progres, samo stvarate dojam razocarenja. Stvarali ste ga i kod sestorke, kad prc, ode skaka, ode ajnadzic, ode koldzo.

Umalo ode i donedavno stoposto sigurni Efendic i to od anonimusa. Umalo ode i utvrda Ilijas.

Ljudi po Sarajevu su vas odjebali jer su vam davali prilika hipten. I u mostaru ce, samo su zaboravili kako se glasa.


Te prijetnje, zabij znas vec gdje.
Prijetenje? :zoka: Jesi li dobar?

NS bi bio koalciji sa HDZ-om samo da im se ukaze prilika.

Ubjedjen sam da bi treci entitet bio realnost onog dana kada bi Kojovic dobio sansu da ga isporuci. Samo mu daj da vlada Bascarsijom, a Dini da svrsava po Seki....naravno u kroz medije.

Ma boli me briga za Efendice i Sarajevo.....Kakve to veze ima sa Mostarom?
Vi hipnotizirani i ne vidite razliku izmedju Sarajeva, Srebenice i Mostara???

Izdali ste naravno i u Srebrenici......sad u Mostaru.

Za Srebrenicu ne znam, ali izdajnicka politika u Mostaru vise nece proci :bih:
Koji si ti lažovčina. Naša Stranka niti nema opštinsku organizaciju u Srebrenici.
Lazovcina? Kakav rijecnik. Jeli to Pedja ucio?

Pricamo o BH bloku, koji je za ove izbore, u like SDP-a surovao sa SNSD-om i pomogao im da pokradu izbore u Srebrenici.

Ako ne znas o kakvoj kradji i zdaji pricamo, evo ti link:

https://balkans.aljazeera.net/news/balk ... srebrenici
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48337 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Better Man wrote: 17/02/2021 11:03
zlajaBHF wrote: 17/02/2021 10:53
Better Man wrote: 17/02/2021 10:47

Nije nikakva laž, jer dobro znamo da su te druge stranke i broj njihovih glasača minoran u odnosu na SDA. I priče o vanstranačkom kandidatu su za malu djecu. Zna se da je SDA zajedno sa HDZ-om držala sve ove godine Mostar u blokadi i da su oni odgovorrni što izbora njie bilo. Tek kad je Irma podnijela tužbu, kad je sud donio presudu i kad su predstavnici međunarodne zajednice postavili ultimatum Čoviću i Bakiru, izbori su organizovani i održani.
Jednostavno receno, pises neisitine.

Kandidat je bio neutralan i svi ga podrzali. Cak i izdajice iz BH Bloka su potvrdile da nije problem u kandidatu Guzinu.

Znaci, ponudjeno BH bloku prije izbora da se izadje na izbore zajedno i da se napravi zajednicki program.
Nisu pristali....

Znacaj Mostara znaju svi, i zato je i napravljena koalicija probosanskih sranaka, samo SDP i NS nisu zeljele biti dio istog.

Uloga DF-a, SBB-a nije minorna....SDA bi isla sama da je tako.
Da. Nije problem u Guzinu, već stranci koja ga je predložila i stala iza njega. a to je SDA. I on bi morao radi onako kako mu SDA naloži, inače bi ga skinuli, a znamo da je interes SDA prvenstveno da zataška sav kriminal i korupciju, kako svoj tako i HDZ-ov. Da je SDA stalo do Guzina, ne bi nortornog kriminalca Salema Marića izabrali za presjedavajućeg gradske skupštine, već Guzina. Žena iz PMP je neki dan rekla da i Kordić i Guzin su odlični kandidati za gradonačelnika i sve najbolje o obojici, ali da su problem stranke koje su ih podržale, a to su HDZ i SDA. Da iz SDA nisu nastupili pogano, onda vjerovatno HRS ne bi podržao Kordića i Guzin bi prošao. Iz HRS su objasnili da su oni najodgovorniji za izbor Kordića i zašto. Nikakva koalicija sa SDA ne dolazi u obzir, jer time ponižavaš sve obespravljene i opljačkane i one koji ne mogu da se zaposle upravo zbog kriminala, korupcije i pljačke od strane SDA.
NS i SDP da stvarno zele dobro Mostaru prihvatili bi ponudu prije izbore. Usli bi u vlast i radili na poboljsanju situacije, medjutim nisu.

Cilj je iskljucivo rusenje SDA.....

Da su SDP i NS osvojili glasova koliko koalicija za Mostar, oni bi usli u vlast sa HDZ-om, to naravno nije problem.....
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52716
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#48338 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Chmoljo »

zlajaBHF wrote: 17/02/2021 11:11

Lazovcina? Kakav rijecnik. Jeli to Pedja ucio?

Pricamo o BH bloku, koji je za ove izbore, u like SDP-a surovao sa SNSD-om i pomogao im da pokradu izbore u Srebrenici.

Ako ne znas o kakvoj kradji i zdaji pricamo, evo ti link:

https://balkans.aljazeera.net/news/balk ... srebrenici
Patrioto, haj ti prvo ovamo, sa nama, da uzivas u ljepoti sda vladavine, pa onda seruckaj.

I lazovcina i bezobraznik. Bakirovu zenu cuva upravni odbor koju imenuje SDA sa HDZom, a ovamo dijelis neke moralne lekcije.

Mrs.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48339 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Chmoljo wrote: 17/02/2021 11:09

Klasican SDAovac, boli ga briga za oni sto mu ne godi uhu. Za sve ostalo tu je pedja i komunjare. Ako ko i lane nesto, jebaji ga, ko mu je kriv sto je srbin, jel.

Ili ste kolektivno retardirani ili ste stoprocentni invalidi sa onemogucenom funkcijom stida.
Jedan od vecih problema naseg drustva, o kojem se ne prica.

Manjak kulture i velika doza primitivizma. Zao mi te je :sad:
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48340 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Chmoljo wrote: 17/02/2021 11:16
zlajaBHF wrote: 17/02/2021 11:11

Lazovcina? Kakav rijecnik. Jeli to Pedja ucio?

Pricamo o BH bloku, koji je za ove izbore, u like SDP-a surovao sa SNSD-om i pomogao im da pokradu izbore u Srebrenici.

Ako ne znas o kakvoj kradji i zdaji pricamo, evo ti link:

https://balkans.aljazeera.net/news/balk ... srebrenici
Patrioto, haj ti prvo ovamo, sa nama, da uzivas u ljepoti sda vladavine, pa onda seruckaj.

I lazovcina i bezobraznik. Bakirovu zenu cuva upravni odbor koju imenuje SDA sa HDZom, a ovamo dijelis neke moralne lekcije.

Mrs.
:skoljka:
aratet
Posts: 3454
Joined: 26/07/2016 12:33

#48341 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by aratet »

zlajaBHF wrote: 17/02/2021 11:11
aratet wrote: 17/02/2021 11:07
zlajaBHF wrote: 17/02/2021 11:00

Prijetenje? :zoka: Jesi li dobar?

NS bi bio koalciji sa HDZ-om samo da im se ukaze prilika.

Ubjedjen sam da bi treci entitet bio realnost onog dana kada bi Kojovic dobio sansu da ga isporuci. Samo mu daj da vlada Bascarsijom, a Dini da svrsava po Seki....naravno u kroz medije.

Ma boli me briga za Efendice i Sarajevo.....Kakve to veze ima sa Mostarom?
Vi hipnotizirani i ne vidite razliku izmedju Sarajeva, Srebenice i Mostara???

Izdali ste naravno i u Srebrenici......sad u Mostaru.

Za Srebrenicu ne znam, ali izdajnicka politika u Mostaru vise nece proci :bih:
Koji si ti lažovčina. Naša Stranka niti nema opštinsku organizaciju u Srebrenici.
Lazovcina? Kakav rijecnik. Jeli to Pedja ucio?

Pricamo o BH bloku, koji je za ove izbore, u like SDP-a surovao sa SNSD-om i pomogao im da pokradu izbore u Srebrenici.

Ako ne znas o kakvoj kradji i zdaji pricamo, evo ti link:

https://balkans.aljazeera.net/news/balk ... srebrenici
Zar je bio BiH blok u Srebrenici?
De malo proguglaj. Naša Stranka nije učestvovala u toj farsi tamo niti na strani četnika niti na strani kradljivaca donacija.

Što se tiče izdaje u Srebrenici. Glavni razlog poraza nije krađa 20 glasova tih kriminalaca nego što Srba ima više. A Srba ima više jer je SDA pokrao donacije.
User avatar
Better Man
Posts: 18740
Joined: 01/10/2006 20:10

#48342 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Better Man »

zlajaBHF wrote: 17/02/2021 11:14
Better Man wrote: 17/02/2021 11:03
zlajaBHF wrote: 17/02/2021 10:53

Jednostavno receno, pises neisitine.

Kandidat je bio neutralan i svi ga podrzali. Cak i izdajice iz BH Bloka su potvrdile da nije problem u kandidatu Guzinu.

Znaci, ponudjeno BH bloku prije izbora da se izadje na izbore zajedno i da se napravi zajednicki program.
Nisu pristali....

Znacaj Mostara znaju svi, i zato je i napravljena koalicija probosanskih sranaka, samo SDP i NS nisu zeljele biti dio istog.

Uloga DF-a, SBB-a nije minorna....SDA bi isla sama da je tako.
Da. Nije problem u Guzinu, već stranci koja ga je predložila i stala iza njega. a to je SDA. I on bi morao radi onako kako mu SDA naloži, inače bi ga skinuli, a znamo da je interes SDA prvenstveno da zataška sav kriminal i korupciju, kako svoj tako i HDZ-ov. Da je SDA stalo do Guzina, ne bi nortornog kriminalca Salema Marića izabrali za presjedavajućeg gradske skupštine, već Guzina. Žena iz PMP je neki dan rekla da i Kordić i Guzin su odlični kandidati za gradonačelnika i sve najbolje o obojici, ali da su problem stranke koje su ih podržale, a to su HDZ i SDA. Da iz SDA nisu nastupili pogano, onda vjerovatno HRS ne bi podržao Kordića i Guzin bi prošao. Iz HRS su objasnili da su oni najodgovorniji za izbor Kordića i zašto. Nikakva koalicija sa SDA ne dolazi u obzir, jer time ponižavaš sve obespravljene i opljačkane i one koji ne mogu da se zaposle upravo zbog kriminala, korupcije i pljačke od strane SDA.
NS i SDP da stvarno zele dobro Mostaru prihvatili bi ponudu prije izbore. Usli bi u vlast i radili na poboljsanju situacije, medjutim nisu.

Cilj je iskljucivo rusenje SDA.....

Da su SDP i NS osvojili glasova koliko koalicija za Mostar, oni bi usli u vlast sa HDZ-om, to naravno nije problem.....
Pa naravno da je cilj rušnje SDA i ne samo njih, već i HDZ-a, jer oni su glavni odgovorni za sav kriminal i korupciju i to što izbora nije bilo u Mostaru. Kako raditi na poboljšanju situacije s onikma koji su najodgovorniji za krminal, pljačku i korupciju?
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48343 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Better Man wrote: 17/02/2021 11:26

Pa naravno da je cilj rušnje SDA i ne samo njih, već i HDZ-a, jer oni su glavni odgovorni za sav kriminal i korupciju i to što izbora nije bilo u Mostaru. Kako raditi na poboljšanju situacije s onikma koji su najodgovorniji za krminal, pljačku i korupciju?
Upravo ovo sto pises je najbolji dokaz da nemate dobre namjere.

Vas cilj rusenje HDZ-a? Pa da sam ovca, mozda bi ti vjerovao, ali nisam. Vi NIKAD necete srusiti HDZ, to znam ja, ti, i svi koji ovo citaju.
Hocete li i SNSD srusiti? Sta je sljedece, vi cete zauustaviti globalno zagrijavanje?

Prihvatis ponisi Koalicije za Mostar prije izbora i kazes dio programa ce biti ovo, ovo i ovo. Kad budes dio vlasti, preuzmes na primjer zdravstvo, napravis rezultate (Kao sto trvdite da mozete) nakon toga biraci vide da znate raditi svoj posao i na sljedecim izborima vas podrze jos vise. Mozda onda budes vecina i preuzmes vlast.

Ali ne.... necemo u vlast, a kad se bude glasalo za gradonacelnika, mi cemo indirektno podrzati HDZ.


Vama je iskljucivo cilj srusiti SDA. To je vrh..... Vi cete praviti vlast sa HDZ-om, SDS-om, SNSD-om, Abdicem.....Sutra Seka da izadje iz SDA, vi bi i sa njom.

Kao sto sam rekao, samo da vam je Bascarsiju..... Vi bi ja mislim i raspad drzave podrzali.
I nimalo ne preuvelicavam. Ubjedjen sam da ce Kojovic dati HDZ-u treci entitet ako ikad bude u prilici, i to rado.....jer Kojovic zna da u Posusju ili Bileci on nema sta traziti.
kakabanja213
Posts: 3832
Joined: 10/12/2012 22:16

#48344 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kakabanja213 »

zlajaBHF wrote: 17/02/2021 11:14
Better Man wrote: 17/02/2021 11:03
zlajaBHF wrote: 17/02/2021 10:53

Jednostavno receno, pises neisitine.

Kandidat je bio neutralan i svi ga podrzali. Cak i izdajice iz BH Bloka su potvrdile da nije problem u kandidatu Guzinu.

Znaci, ponudjeno BH bloku prije izbora da se izadje na izbore zajedno i da se napravi zajednicki program.
Nisu pristali....

Znacaj Mostara znaju svi, i zato je i napravljena koalicija probosanskih sranaka, samo SDP i NS nisu zeljele biti dio istog.

Uloga DF-a, SBB-a nije minorna....SDA bi isla sama da je tako.
Da. Nije problem u Guzinu, već stranci koja ga je predložila i stala iza njega. a to je SDA. I on bi morao radi onako kako mu SDA naloži, inače bi ga skinuli, a znamo da je interes SDA prvenstveno da zataška sav kriminal i korupciju, kako svoj tako i HDZ-ov. Da je SDA stalo do Guzina, ne bi nortornog kriminalca Salema Marića izabrali za presjedavajućeg gradske skupštine, već Guzina. Žena iz PMP je neki dan rekla da i Kordić i Guzin su odlični kandidati za gradonačelnika i sve najbolje o obojici, ali da su problem stranke koje su ih podržale, a to su HDZ i SDA. Da iz SDA nisu nastupili pogano, onda vjerovatno HRS ne bi podržao Kordića i Guzin bi prošao. Iz HRS su objasnili da su oni najodgovorniji za izbor Kordića i zašto. Nikakva koalicija sa SDA ne dolazi u obzir, jer time ponižavaš sve obespravljene i opljačkane i one koji ne mogu da se zaposle upravo zbog kriminala, korupcije i pljačke od strane SDA.
NS i SDP da stvarno zele dobro Mostaru prihvatili bi ponudu prije izbore. Usli bi u vlast i radili na poboljsanju situacije, medjutim nisu.

Cilj je iskljucivo rusenje SDA.....

Da su SDP i NS osvojili glasova koliko koalicija za Mostar, oni bi usli u vlast sa HDZ-om, to naravno nije problem.....
Ubij me ako ti shvatas da je sve ovo se desava u Mostaru napravio HDZ u saradnji sa SDA i obrnuto Svaka kriminalna aktivnost. Svaka nelegalna zgrada koja je nikla u ovih 20 i nesto godina je uradjena na istom principu HDZ investitor a skela, fangla i mistrija SDA. HDZ svom IT sektor, SDA svom gradjevinu.
Evo imamo sad gradonacelnika ali imamo vijece. Kordic ne moze sipak posaditi ako mu Hurda i patriote ne odobre.
Guzin vanstramacki kandidat??!!!!!! Direktor bolnice 15tak godina a da ga nije aminovala SDA. Je li ti stvarno vjerujes u to?? Nije kriminalac??? Sto bi Nele Karajlic rekao ova voda nije radioaktivna ona je malo radioaktivna. Ali vecini stoke koja zivi u Mostaru je to normalno. Znam svakog od ovih neSDA u koaliciji i mogu ti skoro pa tacno reci zasto su tu i sta ce imati od toga.
U svakom slucaju ako im je stalo do Mostara onda kad Kordic ili HDZ nesto predloze a mora proci kroz gradsko vijece onda je jednistavno, njih 12 nek bude kontra i od toga nema nista.
User avatar
joint union
Posts: 3004
Joined: 31/01/2006 09:54

#48345 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by joint union »

zlajaBHF wrote: 17/02/2021 11:37
Better Man wrote: 17/02/2021 11:26

Pa naravno da je cilj rušnje SDA i ne samo njih, već i HDZ-a, jer oni su glavni odgovorni za sav kriminal i korupciju i to što izbora nije bilo u Mostaru. Kako raditi na poboljšanju situacije s onikma koji su najodgovorniji za krminal, pljačku i korupciju?
Upravo ovo sto pises je najbolji dokaz da nemate dobre namjere.

Vas cilj rusenje HDZ-a? Pa da sam ovca, mozda bi ti vjerovao, ali nisam. Vi NIKAD necete srusiti HDZ, to znam ja, ti, i svi koji ovo citaju.
Hocete li i SNSD srusiti? Sta je sljedece, vi cete zauustaviti globalno zagrijavanje?

Prihvatis ponisi Koalicije za Mostar prije izbora i kazes dio programa ce biti ovo, ovo i ovo. Kad budes dio vlasti, preuzmes na primjer zdravstvo, napravis rezultate (Kao sto trvdite da mozete) nakon toga biraci vide da znate raditi svoj posao i na sljedecim izborima vas podrze jos vise. Mozda onda budes vecina i preuzmes vlast.

Ali ne.... necemo u vlast, a kad se bude glasalo za gradonacelnika, mi cemo indirektno podrzati HDZ.


Vama je iskljucivo cilj srusiti SDA. To je vrh..... Vi cete praviti vlast sa HDZ-om, SDS-om, SNSD-om, Abdicem.....Sutra Seka da izadje iz SDA, vi bi i sa njom.

Kao sto sam rekao, samo da vam je Bascarsiju..... Vi bi ja mislim i raspad drzave podrzali.
I nimalo ne preuvelicavam. Ubjedjen sam da ce Kojovic dati HDZ-u treci entitet ako ikad bude u prilici, i to rado.....jer Kojovic zna da u Posusju ili Bileci on nema sta traziti.
:thumbup: tako je.
Za razliku od nase SDA ciji odbornici pune opstinske klupe u Posusju i Bileci. Ne mogu stati koliko ih ima.
aratet
Posts: 3454
Joined: 26/07/2016 12:33

#48346 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by aratet »

Jel ovaj SDA bot stvarno živi u dijaspori i podržava SDA?
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52716
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#48347 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Chmoljo »

zlajaBHF wrote: 17/02/2021 11:18
Chmoljo wrote: 17/02/2021 11:09

Klasican SDAovac, boli ga briga za oni sto mu ne godi uhu. Za sve ostalo tu je pedja i komunjare. Ako ko i lane nesto, jebaji ga, ko mu je kriv sto je srbin, jel.

Ili ste kolektivno retardirani ili ste stoprocentni invalidi sa onemogucenom funkcijom stida.
Jedan od vecih problema naseg drustva, o kojem se ne prica.

Manjak kulture i velika doza primitivizma. Zao mi te je :sad:
Boli me kurac za tvoje misljenje, pobjeguljo.

Samo neka ljudi vide kako se uhinjite na pitanja na koja nemate odgovor. Patriotizam, sda, desnicarenje, a sve iz lagodne skandinavske socijaldemokratije.

Licemjeri. To je najveci problem naseg drustva. Takvi kao sto si ti. Licemjeri koji se vrijedjaju na istinu.
User avatar
Better Man
Posts: 18740
Joined: 01/10/2006 20:10

#48348 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Better Man »

zlajaBHF wrote: 17/02/2021 11:37
Better Man wrote: 17/02/2021 11:26

Pa naravno da je cilj rušnje SDA i ne samo njih, već i HDZ-a, jer oni su glavni odgovorni za sav kriminal i korupciju i to što izbora nije bilo u Mostaru. Kako raditi na poboljšanju situacije s onikma koji su najodgovorniji za krminal, pljačku i korupciju?
Upravo ovo sto pises je najbolji dokaz da nemate dobre namjere.

Vas cilj rusenje HDZ-a? Pa da sam ovca, mozda bi ti vjerovao, ali nisam. Vi NIKAD necete srusiti HDZ, to znam ja, ti, i svi koji ovo citaju.
Hocete li i SNSD srusiti? Sta je sljedece, vi cete zauustaviti globalno zagrijavanje?

Prihvatis ponisi Koalicije za Mostar prije izbora i kazes dio programa ce biti ovo, ovo i ovo. Kad budes dio vlasti, preuzmes na primjer zdravstvo, napravis rezultate (Kao sto trvdite da mozete) nakon toga biraci vide da znate raditi svoj posao i na sljedecim izborima vas podrze jos vise. Mozda onda budes vecina i preuzmes vlast.

Ali ne.... necemo u vlast, a kad se bude glasalo za gradonacelnika, mi cemo indirektno podrzati HDZ.


Vama je iskljucivo cilj srusiti SDA. To je vrh..... Vi cete praviti vlast sa HDZ-om, SDS-om, SNSD-om, Abdicem.....Sutra Seka da izadje iz SDA, vi bi i sa njom.

Kao sto sam rekao, samo da vam je Bascarsiju..... Vi bi ja mislim i raspad drzave podrzali.
I nimalo ne preuvelicavam. Ubjedjen sam da ce Kojovic dati HDZ-u treci entitet ako ikad bude u prilici, i to rado.....jer Kojovic zna da u Posusju ili Bileci on nema sta traziti.
Je li bio postavljen uslov SDA da Marića i ostale odstrane iz gradske skupštine zbog kriminala i korupcije, pa se SDA oglušila na to. Upravo SDA ispunjava sve želje HDZ-u i SNSD-u.
aratet
Posts: 3454
Joined: 26/07/2016 12:33

#48349 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by aratet »

Najveći problem foruma je što na političkim temama nema zastave države iz koje pišemo. Čisto da se vidi licemjerje. Kada podržavaš neku vlast, a ne smiješ da živiš pod tom vlašću.
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#48350 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by high_volume »

zlajaBHF wrote: 17/02/2021 10:53
Koliko znam, on je vanstranacki kadar.


Kandidat je bio neutralan i svi ga podrzali. Cak i izdajice iz BH Bloka su potvrdile da nije problem u kandidatu Guzinu.

Da je Guzin na izbore izašao kroz vlastitu kampanju, mogao bi proći kao nezavisan i neutralan kandidat, iako u kontekstu naših materijalno-ekonomsko-političkih odnosa, nema nezavisnih, neutralnih. Ne znam koliko treba biti naivan i povjerovati u Guzinovu nezavisnost i neutralnost od SDA :-)

Guzin, da je bio pametniji, mogao je odbaciti SDA kandidaturu i svoju političku sposobnost ponuditi SDP, biti njihov član i kandidat, i možda bi tada i prošao...
Locked