krenuo lik iz eroneta na trafiku a ovaj sa kedijem se sjetio slogana idemo prvi i zaletio se...malo ga prenijelo...zippoo87 wrote:kakve ovo ima veze sa temom ?
valjda sto ima logo BHTa na kediju ?
BHTelecom All About
Moderator: Benq
- holowey
- Posts: 10856
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#48301 Re: BHTelecom All About
-
rodjeni_95
- Posts: 233
- Joined: 12/05/2016 20:12
#48302 Re: BHTelecom All About
Pa logicno (nisam stavio m:telholowey wrote:krenuo lik iz eroneta na trafiku a ovaj sa kedijem se sjetio slogana idemo prvi i zaletio se...malo ga prenijelo...zippoo87 wrote:kakve ovo ima veze sa temom ?
valjda sto ima logo BHTa na kediju ?
Nije platila racun
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6962
- Joined: 06/05/2013 23:05
#48303 Re: BHTelecom All About
Online prijava za moja tv koliko je efikasna u Sarajevu?
Poslano sa mog SM-N9005 koristeći Tapatalk
Poslano sa mog SM-N9005 koristeći Tapatalk
-
caffeinefreak
- Posts: 225
- Joined: 13/03/2013 23:53
#48304 Re: BHTelecom All About
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#48305 Re: BHTelecom All About
Ja sam popunio za jednu rodicu i za 7-8 dana su joj priključili moja tv net na dobrinjimade_in_sarajevo wrote:Online prijava za moja tv koliko je efikasna u Sarajevu?
Poslano sa mog SM-N9005 koristeći Tapatalk
- pepeljara
- Posts: 7362
- Joined: 22/08/2003 00:00
#48306 Re: BHTelecom All About
Kad ce taj 4g vishe 
Gledam ovi vec testirali 5g mrezu
Imam osjecaj sa obzirom na obzir da ce prije u svijetu postat standard 5 g nego kod nas famozni 4g...
hljebaigara.
http://tuzlanski.ba/scitech/uspostavlje ... -5g-mreze/
Gledam ovi vec testirali 5g mrezu
Imam osjecaj sa obzirom na obzir da ce prije u svijetu postat standard 5 g nego kod nas famozni 4g...
hljebaigara.
http://tuzlanski.ba/scitech/uspostavlje ... -5g-mreze/
- macanSA
- Posts: 119
- Joined: 11/10/2016 09:41
#48307 Re: BHTelecom All About
mnogi nesto lete i sturaju se na 4g a nisam siguran da uopste znaju sta ustvari donosi 4g
jer ovdasnji operateri uključujući i ovog na ovoj temi nisu sposobni da obezbjede kvalitetnu ni 3g mrežu u punom kapacitetu brzina prenosa koje teoretski idu do 42 Mbs a ja ne znam kome uistinu trebaju takve brzine na mobitelu... da neće radit za NASU i upravljat satelitima
i onda bi neko nešto htio i 4g gdje brzine idu i do 150 Mbs..... koji li će mu kurac... da otvori klix i forum
jer ovdasnji operateri uključujući i ovog na ovoj temi nisu sposobni da obezbjede kvalitetnu ni 3g mrežu u punom kapacitetu brzina prenosa koje teoretski idu do 42 Mbs a ja ne znam kome uistinu trebaju takve brzine na mobitelu... da neće radit za NASU i upravljat satelitima
i onda bi neko nešto htio i 4g gdje brzine idu i do 150 Mbs..... koji li će mu kurac... da otvori klix i forum
- pepeljara
- Posts: 7362
- Joined: 22/08/2003 00:00
#48308 Re: BHTelecom All About
Sta 4g donosi i da li ce operateri podrzat su dvije razlicite stvari. Kome ne treba uvijek moze iskljuciti mobile data 
Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Sent from my LG-D855 using Tapatalk
-
zippoo87
- Posts: 19660
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#48309 Re: BHTelecom All About
treba pratiti tehnologiju i uvoditi nove standarde
u tehnologiji od svake nove generacije ima itekako koristi
cinjenica je da kod nas ni 3g signal nije na nivou ali mozda su ove nove 4g stanice bolje,pa imaju jaci signal,mozda ce tada i pokrivenost biti bolja
kod nasih drzavnih firmi nikada nema volje da oni budu lideri i da predvode,nego uvijek cekaju da neko povede,pa oni ce da idu za njima i kao prate
a telekom ima sve moguce i nemoguce resurse da implementira svaku najvnoviju tehnologiju a oni to rade medju zadnjim
mene ovo uzasno nervira,sto niko ne zeli da napreduje,nego se cuva status quo ili se nazaduje
u tehnologiji od svake nove generacije ima itekako koristi
cinjenica je da kod nas ni 3g signal nije na nivou ali mozda su ove nove 4g stanice bolje,pa imaju jaci signal,mozda ce tada i pokrivenost biti bolja
kod nasih drzavnih firmi nikada nema volje da oni budu lideri i da predvode,nego uvijek cekaju da neko povede,pa oni ce da idu za njima i kao prate
a telekom ima sve moguce i nemoguce resurse da implementira svaku najvnoviju tehnologiju a oni to rade medju zadnjim
mene ovo uzasno nervira,sto niko ne zeli da napreduje,nego se cuva status quo ili se nazaduje
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#48310 Re: BHTelecom All About
Ovu gigu bi mi spržilo na 4g začas, ovako je cijedim na 2g i3g citav mjesecpepeljara wrote:Kad ce taj 4g vishe
Gledam ovi vec testirali 5g mrezu
Imam osjecaj sa obzirom na obzir da ce prije u svijetu postat standard 5 g nego kod nas famozni 4g...
hljebaigara.
http://tuzlanski.ba/scitech/uspostavlje ... -5g-mreze/
- macanSA
- Posts: 119
- Joined: 11/10/2016 09:41
#48311 Re: BHTelecom All About
ne mora da znači, potrošnja je ista samo brže naravno otvara.... uglavnomsencobih wrote:Ovu gigu bi mi spržilo na 4g začas, ovako je cijedim na 2g i3g citav mjesecpepeljara wrote:Kad ce taj 4g vishe
Gledam ovi vec testirali 5g mrezu
Imam osjecaj sa obzirom na obzir da ce prije u svijetu postat standard 5 g nego kod nas famozni 4g...
hljebaigara.
http://tuzlanski.ba/scitech/uspostavlje ... -5g-mreze/
e sad nekad na slabim brzinama ne stigne ili ne dopustimo da učita svu stranicu i razna popup sranja i u tome uštedimo a sa extra brzinama bi svuko za sekund i naravno skino kamaru MB
-
ing-ecc
- Posts: 18618
- Joined: 31/03/2013 09:58
#48312 Re: BHTelecom All About
Zar nema IZI perfektnu 3G mrezumacanSA wrote:mnogi nesto lete i sturaju se na 4g a nisam siguran da uopste znaju sta ustvari donosi 4g
jer ovdasnji operateri uključujući i ovog na ovoj temi nisu sposobni da obezbjede kvalitetnu ni 3g mrežu u punom kapacitetu brzina prenosa koje teoretski idu do 42 Mbs a ja ne znam kome uistinu trebaju takve brzine na mobitelu... da neće radit za NASU i upravljat satelitima
i onda bi neko nešto htio i 4g gdje brzine idu i do 150 Mbs..... koji li će mu kurac... da otvori klix i forum
-
kakaljin
- Posts: 13502
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#48313 Re: BHTelecom All About
Meni se u zadnje vrijeme kada trazim mreze pojavi 4G mreza od Bh telecoma, ali se ne mogu spojiti na nju preko telefona.
Lokacija je Grbavica.
Tako da ce vjerovatno poceti pustati signal 4G u Sarajevu i testirati jer sada nemaju smetnji jer je ugasena analogni signal na podruciju Sarajeva.
Nadam se da ce ubrzo krenuti 4G u BiH u funkciju nakon kompletnog gasenja analognog signala.
Lokacija je Grbavica.
Tako da ce vjerovatno poceti pustati signal 4G u Sarajevu i testirati jer sada nemaju smetnji jer je ugasena analogni signal na podruciju Sarajeva.
Nadam se da ce ubrzo krenuti 4G u BiH u funkciju nakon kompletnog gasenja analognog signala.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#48314 Re: BHTelecom All About
Ukratko prednosti 4g u odnosu na 3g?
-
kakaljin
- Posts: 13502
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#48315 Re: BHTelecom All About
Koliko sam ja znam je da su vece brzine prenosa podataka vece mogucnosti i da bazna stanica 4G pokriva vecu povrsinu nego 3G i 2G.MOSALJOZE wrote:Ukratko prednosti 4g u odnosu na 3g?
Mozda neko ko je vise upucen moze detaljnije objasniti i vise.
- macanSA
- Posts: 119
- Joined: 11/10/2016 09:41
#48316 Re: BHTelecom All About
za običnog korisnika nikakvaMOSALJOZE wrote:Ukratko prednosti 4g u odnosu na 3g?
umjesto teoretske brzinw interneta 42 Mbs. koju ove ušlje nikad i ne. ostvare imat ćeš teoretsku brzinu do 150 Mbs
e sad vidi imaš li ti potrebe ikakve za tim brzinama
-
ing-ecc
- Posts: 18618
- Joined: 31/03/2013 09:58
#48317 Re: BHTelecom All About
Nista ajfon nista 150 mega.macanSA wrote:za običnog korisnika nikakvaMOSALJOZE wrote:Ukratko prednosti 4g u odnosu na 3g?
umjesto teoretske brzinw interneta 42 Mbs. koju ove ušlje nikad i ne. ostvare imat ćeš teoretsku brzinu do 150 Mbs
e sad vidi imaš li ti potrebe ikakve za tim brzinama
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#48318 Re: BHTelecom All About
nije ugašen analogni nego je pušten digitalni, analogni ce barem još godinu paralelno raditikakaljin wrote:Meni se u zadnje vrijeme kada trazim mreze pojavi 4G mreza od Bh telecoma, ali se ne mogu spojiti na nju preko telefona.
Lokacija je Grbavica.
Tako da ce vjerovatno poceti pustati signal 4G u Sarajevu i testirati jer sada nemaju smetnji jer je ugasena analogni signal na podruciju Sarajeva.
Nadam se da ce ubrzo krenuti 4G u BiH u funkciju nakon kompletnog gasenja analognog signala.
- pepeljara
- Posts: 7362
- Joined: 22/08/2003 00:00
#48319 Re: BHTelecom All About

Ko li testira ovo. Mali krug prijatelja bh telecoma hheheh
Sent from my LG-D855 using Tapatalk
-
rizibizi
- Posts: 1973
- Joined: 28/11/2008 15:56
- Location: Zanzibar City
#48320 Re: BHTelecom All About
Kakav 4g kakve p... ma.... u modernom svijetu se jos kamenom na prozor dozivaju a mi ovdje neki 4G ganjamo. Nego ja se nakacio na ovaj 4G ali nigdje u gradu ne upratih vise od 3G-a. Kakva je pokrivenost? Samo nek se nesto pozitivno desava.
- joske
- Posts: 2277
- Joined: 13/07/2016 11:09
#48321 Re: BHTelecom All About
jesi to lte
mrezu testiro
-
rizibizi
- Posts: 1973
- Joined: 28/11/2008 15:56
- Location: Zanzibar City
#48322 Re: BHTelecom All About
Ako je testni slucaj nakaci se na 4G onda jesam, jos da sam gdje nafatao 4G pa da se ima o cemu diskutovati 
- joske
- Posts: 2277
- Joined: 13/07/2016 11:09
#48323 Re: BHTelecom All About
nista propustio nisi sem brzine leti ko telemach cuko

-
kakaljin
- Posts: 13502
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#48324 Re: BHTelecom All About
Pronadjen 4G signal i u Centru Sarajeva.
- pepeljara
- Posts: 7362
- Joined: 22/08/2003 00:00
#48325 Re: BHTelecom All About
Nagradna igra pronadji i nakaci se na 4g. Haha
Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Sent from my LG-D855 using Tapatalk
