Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
User avatar
trcicu trceci
Posts: 2677
Joined: 30/04/2011 22:32

#48301 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by trcicu trceci »

Sta je ovo, i jutros hapsovito u RS-u :roll: :sad:
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#48302 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Alfons Kauders »

trcicu trceci wrote:Sta je ovo, i jutros hapsovito u RS-u :roll: :sad:
ma to je nesporazum... svi znamo da SIPA nemre djelovat u genocidnoj...

reko Guardian

:D
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#48303 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by jao_situacije »

šta je ovo samo neke ćurguze hapse

kako ga mektić i salihović zajebavaju ima da sipa nabije žuljeve i da im oteknu tabani
svaki dan će hapsiti
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#48304 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by condy »

Šunj wrote:Image
Započeta istraga o kupovini Dodikove vile
Utorak 15. Dec 2015 16:48
Tužilaštvo BiH danas je zvanično zapocelo istragu u vezi prijave zbog nezakonitosti u vezi sa kupovinom vile Milorada Dodika u Beogradu.
Prema saznanjima iz izvora bliskih vrhu Vlasti Republike Srpske,Tužilaštvo je u ponedjeljak donijelo Naredbu o sprovođenju istrage

Naredba je donesena nakon saslušanja Slobodana Pavlovića, vlasnika "Pavlović banke" koji je prije nekoliko dana došao samoinicijativno u Tužilaštvo BiH da da izjavu, ali mu je rečeno da će biti saslušan 14. decembra.

Dodik je platio vilu 750.000 evra, navodi Slobodan Vasković u svom blogu i dodaje da je Dodik 14.05.2007. godine, preko "Pavlović banke", taj novac prebacio na račun Komercijalne banke u Beogradu, koja je i bila vlasnik vile na Dedinju.

Dodik je tada tvrdio da je podigao kredit od "Pavlović banke" kako bi platio vilu, ali se ispostavilo da je kredit uzeo tek godinu kasnije - 27.06.2008. godine, kada je on odobren. (Ove dokumente objavio je SDS, kao i uplatnice iz kojih je vidljivo da su rate Dodikovog kredita uplaćivali radnici "Pavlović banke").

Dodik tvrdi da je sve regularno, ali datumi su neumoljivi i činjenica je da je kešom platio vilu, a tek godinu kasnije sve pokušao "pokriti" kreditom.

Dodik je vilu izdao pod zakup i to 31.01.2008. godine.

Istraga bi trebalo da otkrije i da li je Slobodanu Pavloviću kao kontrauslugu za plaćanje vile na Dedinju, IRB Republike Srpske dala kredit od pet miliona KM njegovoj firmi "Aqua city", za izgradnju vodenog grada.
Haman je od Bakira posudio lovu! :izet:
Da vidimo šta će uraditi sad Tužilaštvo BiH...lako je hapsiti po Sarajevu :)
User avatar
Thorgerson
Posts: 9907
Joined: 15/04/2015 11:26

#48305 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Thorgerson »

jao_situacije wrote:šta je ovo samo neke ćurguze hapse

kako ga mektić i salihović zajebavaju ima da sipa nabije žuljeve i da im oteknu tabani
svaki dan će hapsiti
Ajd ne seri.
Image
:D
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#48306 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by jao_situacije »

guardian kod putina pobjego
pardon, povlači veliki i mali ruski
:mrgreen:
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#48307 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by seln »

Dragi preCednice, sta nam ovo rade... u sred Laktasa :D
Postupajući po naredbi Tužilaštva BiH, policijski službenici Državne agencije za istrage i zaštitu (SIPA) jutros su na području Laktaša i Gradiške slobode lišili šest osoba zbog ratnog zločina.

Slobode su lišeni Drago Predojević (rođen 1959. godine), Dragutin Vukša (1968), Simo Ćurguz (1968), Boško Ćurguz (1961), Miroslav Panić (1970) i Ranko Došenović (1966).

Oni su pod istragom i osumnjičeni su da su u svojstvu pripadnika policije i VRS, na području Sanskog Mosta, u ljeto 1992. godine, postupali protivno odredbama međunarodnog humanitarnog prava i Ženevskih konvencija te počinili kazneno djelo ratnog zločina protiv civilnog stanovništva iz članka 173. KZ BiH.

Terete se za mučenje, zlostavljanje, premlaćivanje i nanošenje teških fizičkih i psihičkih ozlijeda, žrtvama bošnjačke nacionalnosti, na području Sanskog Mosta u ljeto 1992. godine.

Nakon hapšenja, osumnjičeni će biti sprovedeni postupajućem tužitelju koji će ispitati osumnjičene i nakon toga donijeti odluku o daljim aktivnostima.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#48308 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by LBVIEW »

Alfons Kauders wrote:
trcicu trceci wrote:Sta je ovo, i jutros hapsovito u RS-u :roll: :sad:
ma to je nesporazum... svi znamo da SIPA nemre djelovat u genocidnoj...

reko Guardian

:D
De onaj Yug sto je drvio kako SIPA ne smije 'apsiti po sumskoj. :D
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#48309 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

Milorad Dodik: Predložit ću osnivanje ministarstva za referendumska pitanja pri Vladi RS-a
Crvena Tifoza
Posts: 11775
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#48310 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Crvena Tifoza »

arzuhal wrote:Milorad Dodik: Predložit ću osnivanje ministarstva za referendumska pitanja pri Vladi RS-a

Šta je bilo sa ona dva najavljena referenduma za novembar? Izlapili?
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#48311 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

Crvena Tifoza wrote:
arzuhal wrote:Milorad Dodik: Predložit ću osnivanje ministarstva za referendumska pitanja pri Vladi RS-a

Šta je bilo sa ona dva najavljena referenduma za novembar? Izlapili?
Kakvi izlapili, sa'će to doć na red, Ustavni sud RS je rekao da nema smetnje, na redu je objava u Službenom glasniku i onda nema nazad :thumbup:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#48312 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Ne meRe referendum bRez ministarstva za referendumska pitanja....logiĆno :mrgreen:

SaĆe to ici ko na traci....jedan po jedan, ima da RS udje u Ginisovu knjigu rekorda po pitanju broja referenduma u jednoj godini 8-)
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#48313 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

Crvena Tifoza wrote:
arzuhal wrote:Milorad Dodik: Predložit ću osnivanje ministarstva za referendumska pitanja pri Vladi RS-a

Šta je bilo sa ona dva najavljena referenduma za novembar? Izlapili?
Prolongirani ali vrlo brzo će biti održani! :-D


NEKA VIDE IZDAJNICI KOGA NAROD VOLI I PODRŽAVA!!!! :lol: :lol: :lol:
15/12/2015 | 12:58 ⇒ 14:51 | Извор: СРНА | Коментара: 0

Додик ужива највеће повјерење грађана Српске :thumbup:


Предсједник Републике Српске Милорад Додик ужива највеће повјерење јавности, сазнаје Срна из извора
блиских једном страном институту у БиХ, који је недавно радио интерно истраживање јавног мњења у Српској.
:lol: :lol: :lol:

Image
GUARDIANE,TI NARODNA NADO,TEBE VOLI I STARO I MLADO!!! :mrgreen:

Више од 65 одсто анкетираних у Републици Српској означило је предсједника Додика као политичара
који моментално ужива
највеће повјерење јавности и за кога би, када би сада били одржани избори, гласали.

Срнин извор потврдио је да је Додик, према овом истраживању, далеко испред осталих политичара Републике Српске.

Велики број аналитичара из Српске и Србије тврди да грађани Републике Српске Додика доживљавају као досљедног
чувара и заштитника :izet: Републике, посебно сада приликом учесталих притисака на Српску.
65%?Malo li je?Ovih 35% budalaša i izdajnika hitno treba poslati u psihijatarske ustanove ili ih predati onoj SIPA-i,nek ih vodi gdje hoće. :mrgreen:
Izvori bliski jednom stranom institutu :lol: :lol: :lol: su potpuno vjerodostojni,to su pošteni ljudi,a ne kao oni Čavićevi forenzičari iz
Holandije,sami šljam i ološ! :lol: :lol: :lol:
Iz pouzdanih izvora može se čuti da je anketa provedena u više od 50-tak birtija,kafana,tržnih centara,kladionica... :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#48314 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Jesu li anketu radili u Bijeljini, Foci, Trebinju?
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#48315 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

Tomahawk11 wrote:Jesu li anketu radili u Bijeljini, Foci, Trebinju?
Žao mi je,ne mogu ti ovo reći...Ali budi siguran da su izvori bliski ovom renomiranom stranom institutu potpuno pouzdani.
Iako su stranci u najvećem broju imperijalisti,špekulanti i đubrad,ovi iz ovog instituta su veoma fini i pošteni ljudi,Prava gospoda! :mrgreen:
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#48316 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

arzuhal wrote:Milorad Dodik: Predložit ću osnivanje ministarstva za referendumska pitanja pri Vladi RS-a
kolega mislim da bi trebalo gledati prioritete. trenutno bi ministarstvo za donosenje skupstinskih odluka bilo potrebnije.
:D
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#48317 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

155_mm wrote:
arzuhal wrote:Milorad Dodik: Predložit ću osnivanje ministarstva za referendumska pitanja pri Vladi RS-a
kolega mislim da bi trebalo gledati prioritete. trenutno bi ministarstvo za donosenje skupstinskih odluka bilo potrebnije.
:D
:lol: jes, jes :mrgreen:
User avatar
Šunj
Posts: 1621
Joined: 13/02/2010 04:02
Location: American Samoa

#48318 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Šunj »

https://www.youtube.com/watch?v=zrimVawKmno
VIDEO: SRPSKI SPECIJALCI IZ AUTA ČUPALI ŠVERCERE ORUŽJA! U munjevitoj operaciji zaplijenili arsenal oružja koje je trebalo ići u Francusku

Do sada se govorilo da oruzje potice iz Bosne, kad ono dolazi iz Srbije!
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#48319 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

Šunj wrote:https://www.youtube.com/watch?v=zrimVawKmno
VIDEO: SRPSKI SPECIJALCI IZ AUTA ČUPALI ŠVERCERE ORUŽJA! U munjevitoj operaciji zaplijenili arsenal oružja koje je trebalo ići u Francusku

Do sada se govorilo da oruzje potice iz Bosne, kad ono dolazi iz Srbije!
pa za mnoge je i danas bosna dio srbije.
Android Knego
Posts: 1580
Joined: 13/03/2012 08:11

#48320 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Android Knego »

arzuhal wrote:Milorad Dodik: Predložit ću osnivanje ministarstva za referendumska pitanja pri Vladi RS-a
prvi projekat ce biti organizovanje referenduma o tome da li je narod raspolozen da se organizuje referendum...
Android Knego
Posts: 1580
Joined: 13/03/2012 08:11

#48321 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Android Knego »

Crvena Tifoza wrote: NEKA VIDE IZDAJNICI KOGA NAROD VOLI I PODRŽAVA!!!! :lol: :lol: :lol:
15/12/2015 | 12:58 ⇒ 14:51 | Извор: СРНА | Коментара: 0

Додик ужива највеће повјерење грађана Српске :thumbup:
Предсједник Републике Српске Милорад Додик ужива највеће повјерење јавности, сазнаје Срна из извора
блиских једном страном институту у БиХ, који је недавно радио интерно истраживање јавног мњења у Српској.
:lol: :lol: :lol:

Image
GUARDIANE,TI NARODNA NADO,TEBE VOLI I STARO I MLADO!!! :mrgreen:

Више од 65 одсто анкетираних у Републици Српској означило је предсједника Додика као политичара
који моментално ужива
највеће повјерење јавности и за кога би, када би сада били одржани избори, гласали.
vijest je nepotpuna. radi objektivnosti potrebno je prenijeti i ostatak ankete:

naime, narednih 28% anketiranih oznacilo je Dodika kao politicar koji momentalno uziva vrlo veliko povjerenje javnosti.
zatim, 23% anketiranih oznacilo je Dodika kao politicar koji momentalno uziva veliko povjerenje javnosti.
pa onda, 19% anketiranih oznacilo je Dodika kao politicar koji momentalno uziva prilicno povjerenje javnosti.
i na kraju, 16% anketiranih oznacilo je Dodika kao politicar koji momentalno uziva povjerenje javnosti.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#48322 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Ne znam gdje bih, hajde reko na PreCjednikovoj temi :D nece on zamjeriti....

Na LK izdatoj u RS, mjesto rodjenja pise Bos. Gradiska (doduse, malo skraceno), a mjesto prebivalista Gradiska :?
Je li to isto mjesto, samo novi naziv ili ima Bosanska Gradiska i Gradiska?
Ako je isto, onda je vic s tom LK, da se isto mjesto pise sa dva naziva.
To ko da bi pisao rodjen samu Foci, zivim u Srbinju? (parafraziram, nema Srbinja - mada na nekim ustanovama u Foci jos uvijek stoji taj naziv)
User avatar
Šunj
Posts: 1621
Joined: 13/02/2010 04:02
Location: American Samoa

#48323 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Šunj »

155_mm wrote:
Šunj wrote:https://www.youtube.com/watch?v=zrimVawKmno
VIDEO: SRPSKI SPECIJALCI IZ AUTA ČUPALI ŠVERCERE ORUŽJA! U munjevitoj operaciji zaplijenili arsenal oružja koje je trebalo ići u Francusku

Do sada se govorilo da oruzje potice iz Bosne, kad ono dolazi iz Srbije!
pa za mnoge je i danas bosna dio srbije.
Image
BosGrad
Posts: 63
Joined: 14/12/2015 22:28

#48324 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by BosGrad »

Tomahawk11 wrote:Ne znam gdje bih, hajde reko na PreCjednikovoj temi :D nece on zamjeriti....

Na LK izdatoj u RS, mjesto rodjenja pise Bos. Gradiska (doduse, malo skraceno), a mjesto prebivalista Gradiska :?
Je li to isto mjesto, samo novi naziv ili ima Bosanska Gradiska i Gradiska?
Ako je isto, onda je vic s tom LK, da se isto mjesto pise sa dva naziva.
To ko da bi pisao rodjen samu Foci, zivim u Srbinju? (parafraziram, nema Srbinja - mada na nekim ustanovama u Foci jos uvijek stoji taj naziv)
To je isti grad.Bosanska Gradiska/Gradiska i u vecini dokumenata se pise tako.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#48325 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

BosGrad wrote:
Tomahawk11 wrote:Ne znam gdje bih, hajde reko na PreCjednikovoj temi :D nece on zamjeriti....

Na LK izdatoj u RS, mjesto rodjenja pise Bos. Gradiska (doduse, malo skraceno), a mjesto prebivalista Gradiska :?
Je li to isto mjesto, samo novi naziv ili ima Bosanska Gradiska i Gradiska?
Ako je isto, onda je vic s tom LK, da se isto mjesto pise sa dva naziva.
To ko da bi pisao rodjen samu Foci, zivim u Srbinju? (parafraziram, nema Srbinja - mada na nekim ustanovama u Foci jos uvijek stoji taj naziv)
To je isti grad.Bosanska Gradiska/Gradiska i u vecini dokumenata se pise tako.
Vjerujem da jeste.
Pitam zato sto izgleda kao paradoks.
Locked