Milorad Dodik ALL ABOUT
- trcicu trceci
- Posts: 2677
- Joined: 30/04/2011 22:32
#48301 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Sta je ovo, i jutros hapsovito u RS-u

- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#48302 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
ma to je nesporazum... svi znamo da SIPA nemre djelovat u genocidnoj...trcicu trceci wrote:Sta je ovo, i jutros hapsovito u RS-u![]()
reko Guardian
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#48303 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
šta je ovo samo neke ćurguze hapse
kako ga mektić i salihović zajebavaju ima da sipa nabije žuljeve i da im oteknu tabani
svaki dan će hapsiti
kako ga mektić i salihović zajebavaju ima da sipa nabije žuljeve i da im oteknu tabani
svaki dan će hapsiti
-
condy
- Posts: 7814
- Joined: 22/09/2011 14:34
#48304 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Da vidimo šta će uraditi sad Tužilaštvo BiH...lako je hapsiti po SarajevuŠunj wrote:
Započeta istraga o kupovini Dodikove vile
Utorak 15. Dec 2015 16:48
Tužilaštvo BiH danas je zvanično zapocelo istragu u vezi prijave zbog nezakonitosti u vezi sa kupovinom vile Milorada Dodika u Beogradu.
Prema saznanjima iz izvora bliskih vrhu Vlasti Republike Srpske,Tužilaštvo je u ponedjeljak donijelo Naredbu o sprovođenju istrage
Naredba je donesena nakon saslušanja Slobodana Pavlovića, vlasnika "Pavlović banke" koji je prije nekoliko dana došao samoinicijativno u Tužilaštvo BiH da da izjavu, ali mu je rečeno da će biti saslušan 14. decembra.
Dodik je platio vilu 750.000 evra, navodi Slobodan Vasković u svom blogu i dodaje da je Dodik 14.05.2007. godine, preko "Pavlović banke", taj novac prebacio na račun Komercijalne banke u Beogradu, koja je i bila vlasnik vile na Dedinju.
Dodik je tada tvrdio da je podigao kredit od "Pavlović banke" kako bi platio vilu, ali se ispostavilo da je kredit uzeo tek godinu kasnije - 27.06.2008. godine, kada je on odobren. (Ove dokumente objavio je SDS, kao i uplatnice iz kojih je vidljivo da su rate Dodikovog kredita uplaćivali radnici "Pavlović banke").
Dodik tvrdi da je sve regularno, ali datumi su neumoljivi i činjenica je da je kešom platio vilu, a tek godinu kasnije sve pokušao "pokriti" kreditom.
Dodik je vilu izdao pod zakup i to 31.01.2008. godine.
Istraga bi trebalo da otkrije i da li je Slobodanu Pavloviću kao kontrauslugu za plaćanje vile na Dedinju, IRB Republike Srpske dala kredit od pet miliona KM njegovoj firmi "Aqua city", za izgradnju vodenog grada.
Haman je od Bakira posudio lovu!
- Thorgerson
- Posts: 9907
- Joined: 15/04/2015 11:26
#48305 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Ajd ne seri.jao_situacije wrote:šta je ovo samo neke ćurguze hapse
kako ga mektić i salihović zajebavaju ima da sipa nabije žuljeve i da im oteknu tabani
svaki dan će hapsiti

- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#48306 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
guardian kod putina pobjego
pardon, povlači veliki i mali ruski

pardon, povlači veliki i mali ruski
- seln
- Posts: 23262
- Joined: 06/02/2007 13:57
- Location: FORGET? HELL!
#48307 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Dragi preCednice, sta nam ovo rade... u sred Laktasa
Postupajući po naredbi Tužilaštva BiH, policijski službenici Državne agencije za istrage i zaštitu (SIPA) jutros su na području Laktaša i Gradiške slobode lišili šest osoba zbog ratnog zločina.
Slobode su lišeni Drago Predojević (rođen 1959. godine), Dragutin Vukša (1968), Simo Ćurguz (1968), Boško Ćurguz (1961), Miroslav Panić (1970) i Ranko Došenović (1966).
Oni su pod istragom i osumnjičeni su da su u svojstvu pripadnika policije i VRS, na području Sanskog Mosta, u ljeto 1992. godine, postupali protivno odredbama međunarodnog humanitarnog prava i Ženevskih konvencija te počinili kazneno djelo ratnog zločina protiv civilnog stanovništva iz članka 173. KZ BiH.
Terete se za mučenje, zlostavljanje, premlaćivanje i nanošenje teških fizičkih i psihičkih ozlijeda, žrtvama bošnjačke nacionalnosti, na području Sanskog Mosta u ljeto 1992. godine.
Nakon hapšenja, osumnjičeni će biti sprovedeni postupajućem tužitelju koji će ispitati osumnjičene i nakon toga donijeti odluku o daljim aktivnostima.
- LBVIEW
- Posts: 9241
- Joined: 01/04/2010 22:35
#48308 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
De onaj Yug sto je drvio kako SIPA ne smije 'apsiti po sumskoj.Alfons Kauders wrote:ma to je nesporazum... svi znamo da SIPA nemre djelovat u genocidnoj...trcicu trceci wrote:Sta je ovo, i jutros hapsovito u RS-u![]()
reko Guardian
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#48309 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Milorad Dodik: Predložit ću osnivanje ministarstva za referendumska pitanja pri Vladi RS-a
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11775
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#48310 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
arzuhal wrote:Milorad Dodik: Predložit ću osnivanje ministarstva za referendumska pitanja pri Vladi RS-a
Šta je bilo sa ona dva najavljena referenduma za novembar? Izlapili?
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#48311 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Kakvi izlapili, sa'će to doć na red, Ustavni sud RS je rekao da nema smetnje, na redu je objava u Službenom glasniku i onda nema nazadCrvena Tifoza wrote:arzuhal wrote:Milorad Dodik: Predložit ću osnivanje ministarstva za referendumska pitanja pri Vladi RS-a
Šta je bilo sa ona dva najavljena referenduma za novembar? Izlapili?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#48312 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Ne meRe referendum bRez ministarstva za referendumska pitanja....logiĆno 
SaĆe to ici ko na traci....jedan po jedan, ima da RS udje u Ginisovu knjigu rekorda po pitanju broja referenduma u jednoj godini
SaĆe to ici ko na traci....jedan po jedan, ima da RS udje u Ginisovu knjigu rekorda po pitanju broja referenduma u jednoj godini
- prljavi Hare
- Posts: 10559
- Joined: 28/02/2011 09:14
- Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi
#48313 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Prolongirani ali vrlo brzo će biti održani!Crvena Tifoza wrote:arzuhal wrote:Milorad Dodik: Predložit ću osnivanje ministarstva za referendumska pitanja pri Vladi RS-a
Šta je bilo sa ona dva najavljena referenduma za novembar? Izlapili?
NEKA VIDE IZDAJNICI KOGA NAROD VOLI I PODRŽAVA!!!!
65%?Malo li je?Ovih 35% budalaša i izdajnika hitno treba poslati u psihijatarske ustanove ili ih predati onoj SIPA-i,nek ih vodi gdje hoće.15/12/2015 | 12:58 ⇒ 14:51 | Извор: СРНА | Коментара: 0
Додик ужива највеће повјерење грађана Српске![]()
Предсједник Републике Српске Милорад Додик ужива највеће повјерење јавности, сазнаје Срна из извора
блиских једном страном институту у БиХ, који је недавно радио интерно истраживање јавног мњења у Српској.![]()
![]()
![]()
GUARDIANE,TI NARODNA NADO,TEBE VOLI I STARO I MLADO!!!![]()
Више од 65 одсто анкетираних у Републици Српској означило је предсједника Додика као политичара
који моментално ужива
највеће повјерење јавности и за кога би, када би сада били одржани избори, гласали.
Срнин извор потврдио је да је Додик, према овом истраживању, далеко испред осталих политичара Републике Српске.
Велики број аналитичара из Српске и Србије тврди да грађани Републике Српске Додика доживљавају као досљедног
чувара и заштитникаРепублике, посебно сада приликом учесталих притисака на Српску.
Izvori bliski jednom stranom institutu
Holandije,sami šljam i ološ!
Iz pouzdanih izvora može se čuti da je anketa provedena u više od 50-tak birtija,kafana,tržnih centara,kladionica...
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#48314 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Jesu li anketu radili u Bijeljini, Foci, Trebinju?
- prljavi Hare
- Posts: 10559
- Joined: 28/02/2011 09:14
- Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi
#48315 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Žao mi je,ne mogu ti ovo reći...Ali budi siguran da su izvori bliski ovom renomiranom stranom institutu potpuno pouzdani.Tomahawk11 wrote:Jesu li anketu radili u Bijeljini, Foci, Trebinju?
Iako su stranci u najvećem broju imperijalisti,špekulanti i đubrad,ovi iz ovog instituta su veoma fini i pošteni ljudi,Prava gospoda!
-
155_mm
- Posts: 12057
- Joined: 25/03/2011 17:44
#48316 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
kolega mislim da bi trebalo gledati prioritete. trenutno bi ministarstvo za donosenje skupstinskih odluka bilo potrebnije.arzuhal wrote:Milorad Dodik: Predložit ću osnivanje ministarstva za referendumska pitanja pri Vladi RS-a
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#48317 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
155_mm wrote:kolega mislim da bi trebalo gledati prioritete. trenutno bi ministarstvo za donosenje skupstinskih odluka bilo potrebnije.arzuhal wrote:Milorad Dodik: Predložit ću osnivanje ministarstva za referendumska pitanja pri Vladi RS-a
- Šunj
- Posts: 1621
- Joined: 13/02/2010 04:02
- Location: American Samoa
#48318 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
https://www.youtube.com/watch?v=zrimVawKmno
VIDEO: SRPSKI SPECIJALCI IZ AUTA ČUPALI ŠVERCERE ORUŽJA! U munjevitoj operaciji zaplijenili arsenal oružja koje je trebalo ići u Francusku
Do sada se govorilo da oruzje potice iz Bosne, kad ono dolazi iz Srbije!
VIDEO: SRPSKI SPECIJALCI IZ AUTA ČUPALI ŠVERCERE ORUŽJA! U munjevitoj operaciji zaplijenili arsenal oružja koje je trebalo ići u Francusku
Do sada se govorilo da oruzje potice iz Bosne, kad ono dolazi iz Srbije!
-
155_mm
- Posts: 12057
- Joined: 25/03/2011 17:44
#48319 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
pa za mnoge je i danas bosna dio srbije.Šunj wrote:https://www.youtube.com/watch?v=zrimVawKmno
VIDEO: SRPSKI SPECIJALCI IZ AUTA ČUPALI ŠVERCERE ORUŽJA! U munjevitoj operaciji zaplijenili arsenal oružja koje je trebalo ići u Francusku
Do sada se govorilo da oruzje potice iz Bosne, kad ono dolazi iz Srbije!
-
Android Knego
- Posts: 1580
- Joined: 13/03/2012 08:11
#48320 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
prvi projekat ce biti organizovanje referenduma o tome da li je narod raspolozen da se organizuje referendum...arzuhal wrote:Milorad Dodik: Predložit ću osnivanje ministarstva za referendumska pitanja pri Vladi RS-a
-
Android Knego
- Posts: 1580
- Joined: 13/03/2012 08:11
#48321 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
vijest je nepotpuna. radi objektivnosti potrebno je prenijeti i ostatak ankete:Crvena Tifoza wrote: NEKA VIDE IZDAJNICI KOGA NAROD VOLI I PODRŽAVA!!!!![]()
![]()
![]()
15/12/2015 | 12:58 ⇒ 14:51 | Извор: СРНА | Коментара: 0
Додик ужива највеће повјерење грађана Српске![]()
Предсједник Републике Српске Милорад Додик ужива највеће повјерење јавности, сазнаје Срна из извора
блиских једном страном институту у БиХ, који је недавно радио интерно истраживање јавног мњења у Српској.![]()
![]()
![]()
GUARDIANE,TI NARODNA NADO,TEBE VOLI I STARO I MLADO!!!![]()
Више од 65 одсто анкетираних у Републици Српској означило је предсједника Додика као политичара
који моментално ужива
највеће повјерење јавности и за кога би, када би сада били одржани избори, гласали.
naime, narednih 28% anketiranih oznacilo je Dodika kao politicar koji momentalno uziva vrlo veliko povjerenje javnosti.
zatim, 23% anketiranih oznacilo je Dodika kao politicar koji momentalno uziva veliko povjerenje javnosti.
pa onda, 19% anketiranih oznacilo je Dodika kao politicar koji momentalno uziva prilicno povjerenje javnosti.
i na kraju, 16% anketiranih oznacilo je Dodika kao politicar koji momentalno uziva povjerenje javnosti.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#48322 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Ne znam gdje bih, hajde reko na PreCjednikovoj temi
nece on zamjeriti....
Na LK izdatoj u RS, mjesto rodjenja pise Bos. Gradiska (doduse, malo skraceno), a mjesto prebivalista Gradiska
Je li to isto mjesto, samo novi naziv ili ima Bosanska Gradiska i Gradiska?
Ako je isto, onda je vic s tom LK, da se isto mjesto pise sa dva naziva.
To ko da bi pisao rodjen samu Foci, zivim u Srbinju? (parafraziram, nema Srbinja - mada na nekim ustanovama u Foci jos uvijek stoji taj naziv)
Na LK izdatoj u RS, mjesto rodjenja pise Bos. Gradiska (doduse, malo skraceno), a mjesto prebivalista Gradiska
Je li to isto mjesto, samo novi naziv ili ima Bosanska Gradiska i Gradiska?
Ako je isto, onda je vic s tom LK, da se isto mjesto pise sa dva naziva.
To ko da bi pisao rodjen samu Foci, zivim u Srbinju? (parafraziram, nema Srbinja - mada na nekim ustanovama u Foci jos uvijek stoji taj naziv)
- Šunj
- Posts: 1621
- Joined: 13/02/2010 04:02
- Location: American Samoa
#48323 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
155_mm wrote:pa za mnoge je i danas bosna dio srbije.Šunj wrote:https://www.youtube.com/watch?v=zrimVawKmno
VIDEO: SRPSKI SPECIJALCI IZ AUTA ČUPALI ŠVERCERE ORUŽJA! U munjevitoj operaciji zaplijenili arsenal oružja koje je trebalo ići u Francusku
Do sada se govorilo da oruzje potice iz Bosne, kad ono dolazi iz Srbije!

-
BosGrad
- Posts: 63
- Joined: 14/12/2015 22:28
#48324 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
To je isti grad.Bosanska Gradiska/Gradiska i u vecini dokumenata se pise tako.Tomahawk11 wrote:Ne znam gdje bih, hajde reko na PreCjednikovoj teminece on zamjeriti....
Na LK izdatoj u RS, mjesto rodjenja pise Bos. Gradiska (doduse, malo skraceno), a mjesto prebivalista Gradiska![]()
Je li to isto mjesto, samo novi naziv ili ima Bosanska Gradiska i Gradiska?
Ako je isto, onda je vic s tom LK, da se isto mjesto pise sa dva naziva.
To ko da bi pisao rodjen samu Foci, zivim u Srbinju? (parafraziram, nema Srbinja - mada na nekim ustanovama u Foci jos uvijek stoji taj naziv)
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#48325 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Vjerujem da jeste.BosGrad wrote:To je isti grad.Bosanska Gradiska/Gradiska i u vecini dokumenata se pise tako.Tomahawk11 wrote:Ne znam gdje bih, hajde reko na PreCjednikovoj teminece on zamjeriti....
Na LK izdatoj u RS, mjesto rodjenja pise Bos. Gradiska (doduse, malo skraceno), a mjesto prebivalista Gradiska![]()
Je li to isto mjesto, samo novi naziv ili ima Bosanska Gradiska i Gradiska?
Ako je isto, onda je vic s tom LK, da se isto mjesto pise sa dva naziva.
To ko da bi pisao rodjen samu Foci, zivim u Srbinju? (parafraziram, nema Srbinja - mada na nekim ustanovama u Foci jos uvijek stoji taj naziv)
Pitam zato sto izgleda kao paradoks.


