Pa rekao mi tako monter - kaže za jedno 10 dana će bit.jarobot wrote:Novi rekorderR9.. wrote:Jel neko u zadnjih mjesec dana dobio stb?
Podnio sam zahtjev za dodatni stb 03. Juna, još ništa nema.,a BEN10 se nada dodatnom paketu1 za 10 dana
. Nema toga bez 2 mjeseca čekanja 300 poziva itd
![]()
![]()
![]()
![]()
A koliko se čeka priključenje HD paketa? Odustat ću onda od tog paketa 1.



