Kakav program...gdje se moze procitati ovaj "program" ?zlajaBHF wrote: ↑16/02/2021 21:52Ja ne mislim da ce SDA nesto dobro uraditi i popraviti situaciju, jer ih smatram nesposobnim. Onaj Salem Maric je valjda glava stranke u kantonu....to sve govori. Medjutim, izabrali su kandidata koji nije bio stranacki kadar, i koji nije imao mrlje. Ponudili su SDP-u i NS saradnju i zajednicki program, sto meni mnogo govori. Znaci, treba biti iskren i objektivan.detroit-mercy wrote: ↑16/02/2021 21:47Sreca da je SDA tu da popravlja situaciju i to sve sa svojim koalicionim partnerimazlajaBHF wrote: ↑16/02/2021 21:45
Odgovorio sam ti vec na to prvo pitanje.
U pravu si da je NS gotov u Mostaru, ali ce SDP uvijek imati podrsku....ako poznaajes Mostar, znas da SDP ima vjerne glasace, koji bi glasali za SDP, ma kakav SDP bio. Za mene je SDP isti kao i NS i sve ovo su odradili zajedno..
Ako nas oni ne izvuku iz govana, niko nece.
Za mene bi bio pun pogodak da su SDP i NS to prihvatili i povecali svoj uticaj na vlast i mozda promjenili neke stvari.
Je li taj "program" stane na A4 stranicu ,font 18ka ?
