Alfa Romeo

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#4826 Re: Alfa Romeo

Post by 530i »

Za brude i nije ništa drugo nego Q5, koji je btw najlošije auto u toj klasi luksuznih SUV-ova.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#4827 Re: Alfa Romeo

Post by amar1994 »

ElRe wrote:
amar1994 wrote: ma uzima skoda hladno , nema sta tu :roll: :-x
Ma Mahindra :D

Stojim jutros pored Stelvia (bolja bi bila neka druga boja od crne) cijena cca 119 000 KM sa PDVom. Odusevljen autom, enterijer po mom ukusu i onda povratak u stvarnost. Prilaze 3 brude i jedan vidi cijenu pa kaze "Ne znam ocam ko je lud ovdje. Znas kakav Q5 mozes kupiti za ove pare". I onda ide "u mene u rodjaka u ... kupio Q5..."

Izlozem je Stevio Super 2.2 Mjet Q4 210
ma pusti iskompleksirane papanske debile , nije za njih to :thumbup:

De mi reci jesul izlozeni svi ispred BBI , hocu malo da vidim cx5 :-D
User avatar
ElRe
Posts: 16893
Joined: 12/12/2011 11:28

#4828 Re: Alfa Romeo

Post by ElRe »

CX-5 jutros nije bio. Mahindra, Kodiaq, Eclipse, XC60, Compass, Stelvio, Rio, Stonic, Fiesta
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#4829 Re: Alfa Romeo

Post by basicm »

A kako se glasa za ovo?
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#4830 Re: Alfa Romeo

Post by amar1994 »

ElRe wrote:CX-5 jutros nije bio. Mahindra, Kodiaq, Eclipse, XC60, Compass, Stelvio, Rio, Stonic, Fiesta
:thumbup:
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#4831 Re: Alfa Romeo

Post by Sodom1 »

ElRe wrote:
amar1994 wrote: ma uzima skoda hladno , nema sta tu :roll: :-x
Ma Mahindra :D

Stojim jutros pored Stelvia (bolja bi bila neka druga boja od crne) cijena cca 119 000 KM sa PDVom. Odusevljen autom, enterijer po mom ukusu i onda povratak u stvarnost. Prilaze 3 brude i jedan vidi cijenu pa kaze "Ne znam ocam ko je lud ovdje. Znas kakav Q5 mozes kupiti za ove pare". I onda ide "u mene u rodjaka u ... kupio Q5..."

Izlozem je Stevio Super 2.2 Mjet Q4 210
pokvari mi dan , s brudama :lol:
Seawolf
Posts: 9163
Joined: 14/06/2012 22:59

#4832 Re: Alfa Romeo

Post by Seawolf »

ElRe wrote:
amar1994 wrote: ma uzima skoda hladno , nema sta tu :roll: :-x
Ma Mahindra :D

Stojim jutros pored Stelvia (bolja bi bila neka druga boja od crne) cijena cca 119 000 KM sa PDVom. Odusevljen autom, enterijer po mom ukusu i onda povratak u stvarnost. Prilaze 3 brude i jedan vidi cijenu pa kaze "Ne znam ocam ko je lud ovdje. Znas kakav Q5 mozes kupiti za ove pare". I onda ide "u mene u rodjaka u ... kupio Q5..."

Izlozem je Stevio Super 2.2 Mjet Q4 210
Alfa Romeo Stelvio je 3.

Jeep Compass je 2.

Za SUV godine je izabran Volvo XC 60.

Za auto godine je izabran Opel Insignia.

http://auto.ba/clanak/magazin/opel-insi ... ovini/1067

A ako napravite kakav prekršaj, vozeći kroz Kanton Sarajevo, najbolje je da vas zaustave Nijaz i Radoslav :-D
User avatar
Rockefeller
Posts: 8701
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#4833 Re: Alfa Romeo

Post by Rockefeller »

Izlazim na balkon da vratim strik za ves, Stelvio crni parkiran ispred zgrade. Po mom skromnom misljenju bio bi pravi auto za mene ali :mrgreen:
lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#4834 Re: Alfa Romeo

Post by lavic »

lavic wrote:Nista od Alfe , lijepa je ali sam kupio “Svabu” :D
Samo da se zahvalim Alfistima na info,ali Alfa nije prosla zeninu kontrolu, kupljen Merc, bar je benzinac.
Seawolf
Posts: 9163
Joined: 14/06/2012 22:59

#4835 Re: Alfa Romeo

Post by Seawolf »

lavic wrote:
lavic wrote:Nista od Alfe , lijepa je ali sam kupio “Svabu” :D
Samo da se zahvalim Alfistima na info,ali Alfa nije prosla zeninu kontrolu, kupljen Merc, bar je benzinac.
Odlična je Alfa, ali je Mercedes bolji.
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#4836 Re: Alfa Romeo

Post by mk ultra »

lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#4837 Re: Alfa Romeo

Post by lavic »

Seawolf wrote:
lavic wrote:
lavic wrote:Nista od Alfe , lijepa je ali sam kupio “Svabu” :D
Samo da se zahvalim Alfistima na info,ali Alfa nije prosla zeninu kontrolu, kupljen Merc, bar je benzinac.
Odlična je Alfa, ali je Mercedes bolji.
Slazem se.
User avatar
corsa
Posts: 2592
Joined: 15/12/2005 10:35
Location: Sarajevo

#4838 Re: Alfa Romeo

Post by corsa »

lavic wrote:
lavic wrote:Nista od Alfe , lijepa je ali sam kupio “Svabu” :D
Samo da se zahvalim Alfistima na info,ali Alfa nije prosla zeninu kontrolu, kupljen Merc, bar je benzinac.
Koji Merc, daj malo vise informacija? :)
lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#4839 Re: Alfa Romeo

Post by lavic »

corsa wrote:
lavic wrote:
lavic wrote:Nista od Alfe , lijepa je ali sam kupio “Svabu” :D
Samo da se zahvalim Alfistima na info,ali Alfa nije prosla zeninu kontrolu, kupljen Merc, bar je benzinac.
Koji Merc, daj malo vise informacija? :)
B klasa, benzinac, 2006 godina. Zeni se svidio i ona ce da ga vozi.
Ja volim BMW ali su prvi dojmovi skroz dobri.
User avatar
konektovan
Posts: 51389
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4840 Re: Alfa Romeo

Post by konektovan »

Hebiga, da si kupio alfu, bila bi ti višestruko korisna. :mrgreen:

Image
User avatar
corsa
Posts: 2592
Joined: 15/12/2005 10:35
Location: Sarajevo

#4841 Re: Alfa Romeo

Post by corsa »

E neka je sa srećom, ali neces sa B klasom bas vidjeti sta je Mercedes. Ipak je kod nje prednja vuča. Ali u svakom slučaju odličan kompakt. Jeli 170 ili 200?
lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#4842 Re: Alfa Romeo

Post by lavic »

Na zalost nije 200, probali smo jednu i bas je bila dobra, ali zene vole estetiku pa je izabrala slabiju ali ljepsu.
lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#4843 Re: Alfa Romeo

Post by lavic »

konektovan wrote:Hebiga, da si kupio alfu, bila bi ti višestruko korisna. :mrgreen:

Image
:lol: :lol: :lol: :lol: sreca zena ne voli cvijece.
User avatar
corsa
Posts: 2592
Joined: 15/12/2005 10:35
Location: Sarajevo

#4844 Re: Alfa Romeo

Post by corsa »

lavic wrote:Na zalost nije 200, probali smo jednu i bas je bila dobra, ali zene vole estetiku pa je izabrala slabiju ali ljepsu.
Ma za nju je i 170 dosta. Dobro pa si nasao benzinca, to je kod nas raritet. :D Ja kad sam kupovao svoj auto nigdje benzinca nisam mogao naći, a u njemačkoj skuplji od dizela.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#4845 Re: Alfa Romeo

Post by mali_milojica »

lavic wrote:
lavic wrote:Nista od Alfe , lijepa je ali sam kupio “Svabu” :D
Samo da se zahvalim Alfistima na info,ali Alfa nije prosla zeninu kontrolu, kupljen Merc, bar je benzinac.
Sve najbolje :thumbup:
User avatar
corsa
Posts: 2592
Joined: 15/12/2005 10:35
Location: Sarajevo

#4846 Re: Alfa Romeo

Post by corsa »

corsa wrote:
lavic wrote:Na zalost nije 200, probali smo jednu i bas je bila dobra, ali zene vole estetiku pa je izabrala slabiju ali ljepsu.
Ma za nju je i 170 dosta. Dobro pa si nasao benzinca, to je kod nas raritet. :D Ja kad sam kupovao svoj auto nigdje benzinca nisam mogao naći, a u Njemačkoj skuplji od dizela.
lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#4847 Re: Alfa Romeo

Post by lavic »

mali_milojica wrote:
lavic wrote:
lavic wrote:Nista od Alfe , lijepa je ali sam kupio “Svabu” :D
Samo da se zahvalim Alfistima na info,ali Alfa nije prosla zeninu kontrolu, kupljen Merc, bar je benzinac.
Sve najbolje :thumbup:
Hvala
lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#4848 Re: Alfa Romeo

Post by lavic »

corsa wrote:
lavic wrote:Na zalost nije 200, probali smo jednu i bas je bila dobra, ali zene vole estetiku pa je izabrala slabiju ali ljepsu.
Ma za nju je i 170 dosta. Dobro pa si nasao benzinca, to je kod nas raritet. :D Ja kad sam kupovao svoj auto nigdje benzinca nisam mogao naći, a u njemačkoj skuplji od dizela.
Dizel nije dolazio u obzir.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#4849 Re: Alfa Romeo

Post by mali_milojica »

Image
:oops:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#4850 Re: Alfa Romeo

Post by Throttle »

Ovo ako dođe biće ses :mrgreen:
Post Reply