Alfa Romeo
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
530i
- Posts: 9169
- Joined: 08/12/2009 17:31
#4826 Re: Alfa Romeo
Za brude i nije ništa drugo nego Q5, koji je btw najlošije auto u toj klasi luksuznih SUV-ova.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#4827 Re: Alfa Romeo
ma pusti iskompleksirane papanske debile , nije za njih toElRe wrote:Ma Mahindraamar1994 wrote: ma uzima skoda hladno , nema sta tu![]()
![]()
Stojim jutros pored Stelvia (bolja bi bila neka druga boja od crne) cijena cca 119 000 KM sa PDVom. Odusevljen autom, enterijer po mom ukusu i onda povratak u stvarnost. Prilaze 3 brude i jedan vidi cijenu pa kaze "Ne znam ocam ko je lud ovdje. Znas kakav Q5 mozes kupiti za ove pare". I onda ide "u mene u rodjaka u ... kupio Q5..."
Izlozem je Stevio Super 2.2 Mjet Q4 210
De mi reci jesul izlozeni svi ispred BBI , hocu malo da vidim cx5
- ElRe
- Posts: 16893
- Joined: 12/12/2011 11:28
#4828 Re: Alfa Romeo
CX-5 jutros nije bio. Mahindra, Kodiaq, Eclipse, XC60, Compass, Stelvio, Rio, Stonic, Fiesta
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#4830 Re: Alfa Romeo
ElRe wrote:CX-5 jutros nije bio. Mahindra, Kodiaq, Eclipse, XC60, Compass, Stelvio, Rio, Stonic, Fiesta
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#4831 Re: Alfa Romeo
pokvari mi dan , s brudamaElRe wrote:Ma Mahindraamar1994 wrote: ma uzima skoda hladno , nema sta tu![]()
![]()
Stojim jutros pored Stelvia (bolja bi bila neka druga boja od crne) cijena cca 119 000 KM sa PDVom. Odusevljen autom, enterijer po mom ukusu i onda povratak u stvarnost. Prilaze 3 brude i jedan vidi cijenu pa kaze "Ne znam ocam ko je lud ovdje. Znas kakav Q5 mozes kupiti za ove pare". I onda ide "u mene u rodjaka u ... kupio Q5..."
Izlozem je Stevio Super 2.2 Mjet Q4 210
-
Seawolf
- Posts: 9163
- Joined: 14/06/2012 22:59
#4832 Re: Alfa Romeo
Alfa Romeo Stelvio je 3.ElRe wrote:Ma Mahindraamar1994 wrote: ma uzima skoda hladno , nema sta tu![]()
![]()
Stojim jutros pored Stelvia (bolja bi bila neka druga boja od crne) cijena cca 119 000 KM sa PDVom. Odusevljen autom, enterijer po mom ukusu i onda povratak u stvarnost. Prilaze 3 brude i jedan vidi cijenu pa kaze "Ne znam ocam ko je lud ovdje. Znas kakav Q5 mozes kupiti za ove pare". I onda ide "u mene u rodjaka u ... kupio Q5..."
Izlozem je Stevio Super 2.2 Mjet Q4 210
Jeep Compass je 2.
Za SUV godine je izabran Volvo XC 60.
Za auto godine je izabran Opel Insignia.
http://auto.ba/clanak/magazin/opel-insi ... ovini/1067
A ako napravite kakav prekršaj, vozeći kroz Kanton Sarajevo, najbolje je da vas zaustave Nijaz i Radoslav
- Rockefeller
- Posts: 8701
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#4833 Re: Alfa Romeo
Izlazim na balkon da vratim strik za ves, Stelvio crni parkiran ispred zgrade. Po mom skromnom misljenju bio bi pravi auto za mene ali 
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#4834 Re: Alfa Romeo
Samo da se zahvalim Alfistima na info,ali Alfa nije prosla zeninu kontrolu, kupljen Merc, bar je benzinac.lavic wrote:Nista od Alfe , lijepa je ali sam kupio “Svabu”
-
Seawolf
- Posts: 9163
- Joined: 14/06/2012 22:59
#4835 Re: Alfa Romeo
Odlična je Alfa, ali je Mercedes bolji.lavic wrote:Samo da se zahvalim Alfistima na info,ali Alfa nije prosla zeninu kontrolu, kupljen Merc, bar je benzinac.lavic wrote:Nista od Alfe , lijepa je ali sam kupio “Svabu”
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#4837 Re: Alfa Romeo
Slazem se.Seawolf wrote:Odlična je Alfa, ali je Mercedes bolji.lavic wrote:Samo da se zahvalim Alfistima na info,ali Alfa nije prosla zeninu kontrolu, kupljen Merc, bar je benzinac.lavic wrote:Nista od Alfe , lijepa je ali sam kupio “Svabu”
- corsa
- Posts: 2592
- Joined: 15/12/2005 10:35
- Location: Sarajevo
#4838 Re: Alfa Romeo
Koji Merc, daj malo vise informacija?lavic wrote:Samo da se zahvalim Alfistima na info,ali Alfa nije prosla zeninu kontrolu, kupljen Merc, bar je benzinac.lavic wrote:Nista od Alfe , lijepa je ali sam kupio “Svabu”
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#4839 Re: Alfa Romeo
B klasa, benzinac, 2006 godina. Zeni se svidio i ona ce da ga vozi.corsa wrote:Koji Merc, daj malo vise informacija?lavic wrote:Samo da se zahvalim Alfistima na info,ali Alfa nije prosla zeninu kontrolu, kupljen Merc, bar je benzinac.lavic wrote:Nista od Alfe , lijepa je ali sam kupio “Svabu”
Ja volim BMW ali su prvi dojmovi skroz dobri.
- konektovan
- Posts: 51389
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4840 Re: Alfa Romeo
Hebiga, da si kupio alfu, bila bi ti višestruko korisna.


- corsa
- Posts: 2592
- Joined: 15/12/2005 10:35
- Location: Sarajevo
#4841 Re: Alfa Romeo
E neka je sa srećom, ali neces sa B klasom bas vidjeti sta je Mercedes. Ipak je kod nje prednja vuča. Ali u svakom slučaju odličan kompakt. Jeli 170 ili 200?
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#4842 Re: Alfa Romeo
Na zalost nije 200, probali smo jednu i bas je bila dobra, ali zene vole estetiku pa je izabrala slabiju ali ljepsu.
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#4843 Re: Alfa Romeo
konektovan wrote:Hebiga, da si kupio alfu, bila bi ti višestruko korisna.![]()
- corsa
- Posts: 2592
- Joined: 15/12/2005 10:35
- Location: Sarajevo
#4844 Re: Alfa Romeo
Ma za nju je i 170 dosta. Dobro pa si nasao benzinca, to je kod nas raritet.lavic wrote:Na zalost nije 200, probali smo jednu i bas je bila dobra, ali zene vole estetiku pa je izabrala slabiju ali ljepsu.
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#4845 Re: Alfa Romeo
Sve najboljelavic wrote:Samo da se zahvalim Alfistima na info,ali Alfa nije prosla zeninu kontrolu, kupljen Merc, bar je benzinac.lavic wrote:Nista od Alfe , lijepa je ali sam kupio “Svabu”
- corsa
- Posts: 2592
- Joined: 15/12/2005 10:35
- Location: Sarajevo
#4846 Re: Alfa Romeo
corsa wrote:Ma za nju je i 170 dosta. Dobro pa si nasao benzinca, to je kod nas raritet.lavic wrote:Na zalost nije 200, probali smo jednu i bas je bila dobra, ali zene vole estetiku pa je izabrala slabiju ali ljepsu.Ja kad sam kupovao svoj auto nigdje benzinca nisam mogao naći, a u Njemačkoj skuplji od dizela.
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#4847 Re: Alfa Romeo
Hvalamali_milojica wrote:Sve najboljelavic wrote:Samo da se zahvalim Alfistima na info,ali Alfa nije prosla zeninu kontrolu, kupljen Merc, bar je benzinac.lavic wrote:Nista od Alfe , lijepa je ali sam kupio “Svabu”
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#4848 Re: Alfa Romeo
Dizel nije dolazio u obzir.corsa wrote:Ma za nju je i 170 dosta. Dobro pa si nasao benzinca, to je kod nas raritet.lavic wrote:Na zalost nije 200, probali smo jednu i bas je bila dobra, ali zene vole estetiku pa je izabrala slabiju ali ljepsu.Ja kad sam kupovao svoj auto nigdje benzinca nisam mogao naći, a u njemačkoj skuplji od dizela.
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

