Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#4826 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
evo nas ko mlada pred prvu bračnu noć....iiijjjuuuuuuhhhh
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#4828 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Molba za forumase koji pogledaju sve cetiri epizode, pliz nemojte spojlat'...
Skinula sam i ja prve dvije ali nije to taj ceif pa cu cekati "regularne" torente
Skinula sam i ja prve dvije ali nije to taj ceif pa cu cekati "regularne" torente
- Radar71
- Posts: 7594
- Joined: 21/07/2010 15:43
#4829 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Skinuo sam al necu gledati, idem regularno od ponedeljka do ponedeljka 
- alibegoa
- Posts: 1055
- Joined: 12/10/2009 21:41
- Location: Illyricum
#4830 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Pa ne može u svome gradu da ide gdje hoće ni da priča sa onim kome on ide na noge.kakavdanakneiskustvu wrote:alibegoa wrote:Tomenova reakcija totalno nerealna, ljudi pa jel bilo takvih kraljeva? Žalit ćemo mi za Joffreyjem.
koja reakcija?
- Riddle
- Posts: 8505
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#4831 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Nemoj biti blesava, nije valjda da ocekujes da ces izbjeci sve spoilere u narednih mjesec dana? Ako vec imas sansu za to, uzivaj.VenomousV wrote:Molba za forumase koji pogledaju sve cetiri epizode, pliz nemojte spojlat'...
Skinula sam i ja prve dvije ali nije to taj ceif pa cu cekati "regularne" torente
- Truba
- Posts: 93847
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4832 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
ovo je poetska pravda...ako vec nije kakav marketinski trik
cekamo ih godinu
barem prve 4 necemo dalje cekati
gledo sam 4.10 i 5.1 epizodu danas
slika na tabletu od 8 inca je fenomenalna
vjerojatno je sranje kad se razlije na 42 inca
na kompu na 19 je bila beze
cekamo ih godinu
barem prve 4 necemo dalje cekati
gledo sam 4.10 i 5.1 epizodu danas
slika na tabletu od 8 inca je fenomenalna
vjerojatno je sranje kad se razlije na 42 inca
na kompu na 19 je bila beze
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4833 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
koja tomenova reakcija?
u kojoj epizodi?
spoiler:
u prvoj samo gej sex.
nije losa prva epizoda. nista prekomplikovano, cisto da nas malo vrati i podsjeti gdje smo stali.
u kojoj epizodi?
spoiler:
u prvoj samo gej sex.
nije losa prva epizoda. nista prekomplikovano, cisto da nas malo vrati i podsjeti gdje smo stali.
- Truba
- Posts: 93847
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4834 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
beware gejevi u tridiesetoj minuti fast forward
konacno pojava vrabaca
nema dobrog stiva ili pokretnih slika bez fanatizma
konacno pojava vrabaca
nema dobrog stiva ili pokretnih slika bez fanatizma
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#4835 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
izašao je prijevod za drugu epizodu...imate preko tražilice BS playera 
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#4836 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
samo su nam jos fundamentalisti falili 
svidja mi se sta se zbilo, malih stvari za prigovoriti samo.
jon snow i nije toliki mutavko kakav je prije bio ( zasad u ove cetiri).
meni je djejmija zao, ona kujetina odvratna ce ga glave kostati. novo partnerstvo obozavam.
ma odlicno je sve, da ne pisem puno, sad cekam ostatak
svidja mi se sta se zbilo, malih stvari za prigovoriti samo.
jon snow i nije toliki mutavko kakav je prije bio ( zasad u ove cetiri).
meni je djejmija zao, ona kujetina odvratna ce ga glave kostati. novo partnerstvo obozavam.
ma odlicno je sve, da ne pisem puno, sad cekam ostatak
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4837 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
ili znate ono...uvijek se moze...izbjegavati ova tema?Riddle wrote:Nemoj biti blesava, nije valjda da ocekujes da ces izbjeci sve spoilere u narednih mjesec dana? Ako vec imas sansu za to, uzivaj.VenomousV wrote:Molba za forumase koji pogledaju sve cetiri epizode, pliz nemojte spojlat'...
Skinula sam i ja prve dvije ali nije to taj ceif pa cu cekati "regularne" torente
ja necu ulaziti ovdje za 3-4 mj dok se izadju sve epizode da onda rahat mogu pogledati
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#4838 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Nisam dugo bio zakucan za monitor kao u zadnjih 4 i po sata..
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#4839 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
pogledao dvije i nije loše...biće svega...da je bilo titlova nastavio bi al taman...
-
baxul
- Posts: 1884
- Joined: 05/01/2004 00:00
#4840 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
pojavio se ISIS 
- Truba
- Posts: 93847
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4841 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
nije isis nego nusra front
isis je na zidu
isis je na zidu
-
baxul
- Posts: 1884
- Joined: 05/01/2004 00:00
#4842 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Black swan wrote:nije isis nego nusra front
isis je na zidu
moro sam začas u paintu naštimat nešto

- Truba
- Posts: 93847
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4843 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
definitivno se serija odvaja od knjige
što je i dobro
sada ulazimo u teritorij da i čitači pojma nemaju što se događa...i što će se dogoditi
mislim da je tako najbolje
ali tu leži "propast" serije
vjerojatno će se još razvlačiti dok ne iscrpi posljedni $$$$ iz serije
što je i dobro
sada ulazimo u teritorij da i čitači pojma nemaju što se događa...i što će se dogoditi
mislim da je tako najbolje
ali tu leži "propast" serije
vjerojatno će se još razvlačiti dok ne iscrpi posljedni $$$$ iz serije
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#4844 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Serija će imati još dvije do tri sezone to se već zna i najavljeno je. Znači još 20 do 30 epizoda nakon 5 sezone i fajront.Black swan wrote:definitivno se serija odvaja od knjige
što je i dobro
sada ulazimo u teritorij da i čitači pojma nemaju što se događa...i što će se dogoditi
mislim da je tako najbolje
ali tu leži "propast" serije
vjerojatno će se još razvlačiti dok ne iscrpi posljedni $$$$ iz serije
By Luke KarmaliGame of Thrones will likely end after seven or eight seasons, according to the TV show's creators. Speaking to Vanity Fair, David Benioff and D. B. Weiss revealed they don't want to drag the show out any longer just for the sake of it.Mar 13, 2014
- Truba
- Posts: 93847
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4845 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
isto kao što je martin trebao 3 knjige napisati još do 1996.
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#4846 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Da hoce im maznut ostatak jos 6 epizoda...ko ce cekat 10 May 2015, 5 epizodu.
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4847 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
e01 mali spoiler:
ja sam mislio da je nakon poraza u bici na zidu ovo sa manceom i udruzivanjem snaga gotova stvar i da ce se krenuti zajedno na jug.
sta ce sada wildlingsi? gdje su oni sada? sjeverno od zida cekaju manceta?
da li je onaj narandzasti wildling isti glumac kao i u onom filmu force mejoure?
ja sam mislio da je nakon poraza u bici na zidu ovo sa manceom i udruzivanjem snaga gotova stvar i da ce se krenuti zajedno na jug.
sta ce sada wildlingsi? gdje su oni sada? sjeverno od zida cekaju manceta?
da li je onaj narandzasti wildling isti glumac kao i u onom filmu force mejoure?
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#4848 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
nisu nikad dali nikakve indikacije da je udruzivanje gotova stvar, ja se barem ne sjecam i nisam imala takav utisak. oni su zarobljenici stanisovi, znaci da su tu oko zida. cekaju sudbina da im se odredi.
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4849 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
pa sjecam se da smo pricali ovdje o tome da ce sada stanis imati i hiljade ovih divljaka sa njim. sad se ne sjecam da li su to bile samo nase pretpostavke ili je neko vec nesto u seriji rekao o pridruzivanju divljaka stanisu. ne znam, odgledo sam samo jednu epizodu pa ne znam da li je problem divljaka rijesen, ali kontam da bi divljaci trebali poci za stanisom i bez dragana mancea.
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#4850 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
pogledaj drugu...sve će ti se kasti...snow kopile suprizekaranana wrote:pa sjecam se da smo pricali ovdje o tome da ce sada stanis imati i hiljade ovih divljaka sa njim. sad se ne sjecam da li su to bile samo nase pretpostavke ili je neko vec nesto u seriji rekao o pridruzivanju divljaka stanisu. ne znam, odgledo sam samo jednu epizodu pa ne znam da li je problem divljaka rijesen, ali kontam da bi divljaci trebali poci za stanisom i bez dragana mancea.
