Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#4826 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

evo nas ko mlada pred prvu bračnu noć....iiijjjuuuuuuhhhh
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#4827 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by omar little »

auuuu
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#4828 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by VenomousV »

Molba za forumase koji pogledaju sve cetiri epizode, pliz nemojte spojlat'...
Skinula sam i ja prve dvije ali nije to taj ceif pa cu cekati "regularne" torente :D
User avatar
Radar71
Posts: 7594
Joined: 21/07/2010 15:43

#4829 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Radar71 »

Skinuo sam al necu gledati, idem regularno od ponedeljka do ponedeljka :D
User avatar
alibegoa
Posts: 1055
Joined: 12/10/2009 21:41
Location: Illyricum

#4830 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by alibegoa »

kakavdanakneiskustvu wrote:
alibegoa wrote:Tomenova reakcija totalno nerealna, ljudi pa jel bilo takvih kraljeva? Žalit ćemo mi za Joffreyjem.


koja reakcija?
Pa ne može u svome gradu da ide gdje hoće ni da priča sa onim kome on ide na noge.
User avatar
Riddle
Posts: 8505
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#4831 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Riddle »

VenomousV wrote:Molba za forumase koji pogledaju sve cetiri epizode, pliz nemojte spojlat'...
Skinula sam i ja prve dvije ali nije to taj ceif pa cu cekati "regularne" torente :D
Nemoj biti blesava, nije valjda da ocekujes da ces izbjeci sve spoilere u narednih mjesec dana? Ako vec imas sansu za to, uzivaj.
User avatar
Truba
Posts: 93847
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4832 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Truba »

ovo je poetska pravda...ako vec nije kakav marketinski trik
cekamo ih godinu
barem prve 4 necemo dalje cekati :mrgreen:
gledo sam 4.10 i 5.1 epizodu danas
slika na tabletu od 8 inca je fenomenalna
vjerojatno je sranje kad se razlije na 42 inca
na kompu na 19 je bila beze
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#4833 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by karanana »

koja tomenova reakcija?
u kojoj epizodi?
spoiler:




u prvoj samo gej sex.


nije losa prva epizoda. nista prekomplikovano, cisto da nas malo vrati i podsjeti gdje smo stali.
User avatar
Truba
Posts: 93847
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4834 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Truba »

beware gejevi u tridiesetoj minuti fast forward

konacno pojava vrabaca 8)
nema dobrog stiva ili pokretnih slika bez fanatizma
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#4835 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

izašao je prijevod za drugu epizodu...imate preko tražilice BS playera :thumbup:
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#4836 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by omar little »

samo su nam jos fundamentalisti falili :D

svidja mi se sta se zbilo, malih stvari za prigovoriti samo.

jon snow i nije toliki mutavko kakav je prije bio ( zasad u ove cetiri). :D
meni je djejmija zao, ona kujetina odvratna ce ga glave kostati. novo partnerstvo obozavam.

ma odlicno je sve, da ne pisem puno, sad cekam ostatak
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4837 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by todd_smith »

Riddle wrote:
VenomousV wrote:Molba za forumase koji pogledaju sve cetiri epizode, pliz nemojte spojlat'...
Skinula sam i ja prve dvije ali nije to taj ceif pa cu cekati "regularne" torente :D
Nemoj biti blesava, nije valjda da ocekujes da ces izbjeci sve spoilere u narednih mjesec dana? Ako vec imas sansu za to, uzivaj.
ili znate ono...uvijek se moze...izbjegavati ova tema? :mrgreen:

ja necu ulaziti ovdje za 3-4 mj dok se izadju sve epizode da onda rahat mogu pogledati :mrgreen:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#4838 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by nema me tamo »

Nisam dugo bio zakucan za monitor kao u zadnjih 4 i po sata..
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#4839 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

pogledao dvije i nije loše...biće svega...da je bilo titlova nastavio bi al taman...
baxul
Posts: 1884
Joined: 05/01/2004 00:00

#4840 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by baxul »

pojavio se ISIS :D
User avatar
Truba
Posts: 93847
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4841 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Truba »

nije isis nego nusra front
isis je na zidu :D
baxul
Posts: 1884
Joined: 05/01/2004 00:00

#4842 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by baxul »

Black swan wrote:nije isis nego nusra front
isis je na zidu :D

moro sam začas u paintu naštimat nešto :D

Image
User avatar
Truba
Posts: 93847
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4843 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Truba »

definitivno se serija odvaja od knjige
što je i dobro
sada ulazimo u teritorij da i čitači pojma nemaju što se događa...i što će se dogoditi
mislim da je tako najbolje
ali tu leži "propast" serije
vjerojatno će se još razvlačiti dok ne iscrpi posljedni $$$$ iz serije
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#4844 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by SanskiBiser »

Black swan wrote:definitivno se serija odvaja od knjige
što je i dobro
sada ulazimo u teritorij da i čitači pojma nemaju što se događa...i što će se dogoditi
mislim da je tako najbolje
ali tu leži "propast" serije
vjerojatno će se još razvlačiti dok ne iscrpi posljedni $$$$ iz serije
Serija će imati još dvije do tri sezone to se već zna i najavljeno je. Znači još 20 do 30 epizoda nakon 5 sezone i fajront. :D
By Luke KarmaliGame of Thrones will likely end after seven or eight seasons, according to the TV show's creators. Speaking to Vanity Fair, David Benioff and D. B. Weiss revealed they don't want to drag the show out any longer just for the sake of it.Mar 13, 2014
User avatar
Truba
Posts: 93847
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4845 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Truba »

isto kao što je martin trebao 3 knjige napisati još do 1996.
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#4846 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

Da hoce im maznut ostatak jos 6 epizoda...ko ce cekat 10 May 2015, 5 epizodu.
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#4847 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by karanana »

e01 mali spoiler:




ja sam mislio da je nakon poraza u bici na zidu ovo sa manceom i udruzivanjem snaga gotova stvar i da ce se krenuti zajedno na jug.
sta ce sada wildlingsi? gdje su oni sada? sjeverno od zida cekaju manceta?


da li je onaj narandzasti wildling isti glumac kao i u onom filmu force mejoure?
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#4848 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by omar little »

nisu nikad dali nikakve indikacije da je udruzivanje gotova stvar, ja se barem ne sjecam i nisam imala takav utisak. oni su zarobljenici stanisovi, znaci da su tu oko zida. cekaju sudbina da im se odredi.
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#4849 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by karanana »

pa sjecam se da smo pricali ovdje o tome da ce sada stanis imati i hiljade ovih divljaka sa njim. sad se ne sjecam da li su to bile samo nase pretpostavke ili je neko vec nesto u seriji rekao o pridruzivanju divljaka stanisu. ne znam, odgledo sam samo jednu epizodu pa ne znam da li je problem divljaka rijesen, ali kontam da bi divljaci trebali poci za stanisom i bez dragana mancea.
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#4850 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

karanana wrote:pa sjecam se da smo pricali ovdje o tome da ce sada stanis imati i hiljade ovih divljaka sa njim. sad se ne sjecam da li su to bile samo nase pretpostavke ili je neko vec nesto u seriji rekao o pridruzivanju divljaka stanisu. ne znam, odgledo sam samo jednu epizodu pa ne znam da li je problem divljaka rijesen, ali kontam da bi divljaci trebali poci za stanisom i bez dragana mancea.
pogledaj drugu...sve će ti se kasti...snow kopile suprize :mrgreen:
Post Reply