Barça-Madrid (Los Clásicos)
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#4826 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
ovo je totalno poniženje reala. nema veze što je to minimalna pobjeda, gledati igrače reala kako ne mogu meda neprocjenjivo!
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#4827 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
opet plaćo na koljenima,i to vise puta,koje sramote cccccccccc
u po madrida opet sramotna igra..eto vam morinjo strateg..
u po madrida opet sramotna igra..eto vam morinjo strateg..
- skafiskafsnjak
- Posts: 32751
- Joined: 16/04/2011 18:46
#4828 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Pa ne mogu vjerovati koje su PIZDe ovi iz Real Madrida. Pa prosto nevjerovatno . Ovo sve treba kazniti na citavu sezonu da ne igraju ! puuuu ciganijo !
- vinnie_jones
- Posts: 1148
- Joined: 29/04/2007 00:09
#4829 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
smeće od ekipe je (opet) zasluženo izgubilo 
- Privatna poruka
- Posts: 752
- Joined: 25/04/2010 00:33
- Location: Papci, sjetite se tu je nekad bila Olimpijada prije tebe i tvog stada!
#4830 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
El klasično
-
amal1
- Posts: 428
- Joined: 18/12/2011 11:46
#4831 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Realovi igraci-krkani na krkanima!!!
- addem
- Posts: 2863
- Joined: 13/02/2004 00:00
#4833 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Real je ovim ponasanjem na terenu dno dotakao. Ovo je sramota za fudbal. Njih ne ponizava Barca oni zapravo sami sebe ponizavaju i srozavaju. E moj Murinjo porke, porke.
-
lider
- Posts: 1133
- Joined: 12/02/2011 13:14
#4834 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Igrači reala = ljudski šljam, na čelu sa velikim vođom
Kraljevski klub
kurčev klub eto kakav
Kraljevski klub
- Quark_m
- Posts: 166
- Joined: 02/10/2009 12:52
#4835 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Privatna poruka wrote:El klasično
-
Johnny_x
- Posts: 1398
- Joined: 23/10/2010 16:21
#4836 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Trenutno korisnika/ca: -danTe-, addem, agent_001, alenthekiller, amal1, Anonimac, anthraxQ, benjamin1992, Beno, Better Man, BuckScrotum, cikavelja, eNEMYYY, Entropio, harisaga, iceman2010, Jack Be Nimble, Johnny_x, L00d, lake, landlord, leo karan, Manic Psycho, missko, photo&video, Platformas, Quark_m, Richard Wagner, studeni76, sumirprimus, T4h, Twinklminkelson, Walter76 i 116 gostiju.
-
agent_001
- Posts: 1117
- Joined: 09/08/2010 00:32
#4837 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Da nije ovog Pinta nebi ni jedan dali !
- Cyrax
- Posts: 2533
- Joined: 13/06/2009 19:47
- Location: Najveći bludnik grada Cikaga.
#4838 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Ne zna se ko je vece govno: Real ili sudije. Treba anketu napraviti.
- Phosphorus
- Posts: 536
- Joined: 02/05/2010 18:03
#4839 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
HALA madrid hahaha 
- branimir stulic
- Posts: 904
- Joined: 07/03/2007 16:37
- Location: sarajevo
#4840 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Jos jedna lekcija iz modernog fudbala. Barca je bolja od Reala taman za procenat lopte koji su imali (negdje 30:70%). Svaka cast. Lijepa tekma.
- Melodicni
- Posts: 463
- Joined: 01/12/2011 17:25
#4841 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Dotakli su dno zivota.Ovo je vece ponizenje od onih 5 komada.Sva nemoc iskaljena gazenjem,udaranjem.
-
Mustang1
- Posts: 29900
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4842 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Vise nije sramota sto izgube .. Sramota je sto ih puste da povedu i onda ih pobijede 
Last edited by Mustang1 on 18/01/2012 23:56, edited 1 time in total.
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#4843 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
ĆENIFA madridBuckScrotum wrote:HALA madrid hahaha
-
Bušman
- Posts: 2146
- Joined: 08/04/2008 08:48
#4844 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Evo WIlshire i Rooney pljuju Pepea na twitteru.addem wrote:Real je ovim ponasanjem na terenu dno dotakao. Ovo je sramota za fudbal. Njih ne ponizava Barca oni zapravo sami sebe ponizavaju i srozavaju. E moj Murinjo porke, porke.
Nakon ove utakmice Barceloni vise niko ne moze "kaciti" glumatanje. Pola Reala je zajebalo Busquetsa u "najboljim" danima.
Na kraju samo Casillas prisao i cestitao igracima Barce.
- Gandalf
- Posts: 11172
- Joined: 02/06/2008 23:52
- Location: ...........................
#4845 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
siroti Real
meni ih je više postalo žao,
ma samo se šalim
ma samo se šalim
- addem
- Posts: 2863
- Joined: 13/02/2004 00:00
#4846 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Nema sumnje Barca i da ne osvoji nista ove godine za klasu je bolji tim od Reala. A o ljudskim osobinama ne treba ni govoriti. Da ima pravde Pepea bi dozivotno suspendovali. Nek radi u McDonaldsu.
-
LSD
- Posts: 29905
- Joined: 24/07/2007 08:26
#4847 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Pinto ih ostavi u životu cccc...levat niti jedan jedini šut po svom golu nije u stanju odbraniti.agent_001 wrote:Da nije ovog Pinta nebi ni jedan dali !
Nego dokad ce ovo trajati sa Realom
Pepe potvrdio da mu je pećina prirodno stanište... kakav fakin od igraca jbt
- Chemist
- Posts: 728
- Joined: 22/11/2007 19:34
- Location: Rocket ship
#4848 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Ovom pobjedom Barcelona je sustigla Real u ukupnom zbiru pobjeda u El Classico-u. Oba tima imaju po 86 pobjeda uz 45 remija. Kad se tome doda da Barcelona ima u ukupnom zbiru i 4 trofeja vise (78 naprema 74) dobije se zakljucak da najveci svjetski klub dolazi sa Sredozemnog mora!!!
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#4849 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
Hiljadu puta dokazano da protiv Barce ne mozes igrat na offsajd zamke zadnje linije pa oni svaki napad grade u liniji offsajda i normalno da ce proci jedna od hiljadu, pa Pipo Inzagi napravio karijeru na taj fazon. Barci se mozes suprostavit samo sa starom taktikom gdje je postojao libero ili da se zadnja linija povuce blize golu a golman odigra ulogu libera jer nema sanse da cijelu tekmu odigraju u liniji i na vrijeme sva cetvorica a i da odigraju uvijek postoji opasnost da sudija previdi poneki offsajd.
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#4850 Re: Barça-Madrid (Los Clásicos)
addem wrote:Real je ovim ponasanjem na terenu dno dotakao. Ovo je sramota za fudbal. Njih ne ponizava Barca oni zapravo sami sebe ponizavaju i srozavaju. E moj Murinjo porke, porke.
to je to.
