Pa dok ima ovaca da kupuju takva auta, i bice takvih auta i uvozice ih razni preprodavaci.ado-šampion wrote:Auto nije lose, a tema je mozda i rekorder na forumu (193 stranice), mahom problemi.A jaka je vadiona kao uvoze se grobovi, valjda se druga auta mahom uvoze s malom kilometrazom. Sve Golfovi, Astre, Focusi, Pezoi max do 150 k i to pravih.
Odmah mi pade na pamet onda zena sto je kupila Golf 5 sa 190 k km, da bi se ispostavilo da auto ima 700 k zapravo. I ko zna koliko je takvih, sigurno vise nego s nekom pristojnom km (cca 200-250 k).
Kada se bude auto kupovao mozgom onda nece biti takvih auta iz uvoza
