Efedrin wrote:hvala svima za info

inace ne bi da reklamiram, vecina vas i zna, vjerovatno za onog frajera sto prodaje gume na Kobiljoj Glavi, moj kolega kupio tigrove gume 175/70/13, 55km, mislim da je najjeftiniji u gradu, a ima raznih proizvodjaca i modela. Zna li neko malo vise informacija o gumama Lassa u Tropic centru sto se prodaju. Citam neke forume, raja pljuje sve sto nije Bridgestone, Michelin, ili sta ja znam, a da li fkt ima ko iskustvo s nekim drugim gumama, pitanje je. REcimo Matador gume, neki ih pljuju neki hvale, uglavnom hejbet auta novih sada na sebi imaju Matador gume, koje eto mnogi kude.
Prijatelju ljudi pljuju zato sto pitate za sve redom najjeftinije gume. Tigar (srbijansko smece), Matador, Lassa, Debica, sve gume iz trece lige. Nije samo da postoje najskuplje i najjeftnije gume.
Postoje gume koje nisu ni premium a nisu ni smece, tipa Vredestein (gume iz prve lige), Fulda, Uniroyal, Firestone, pa i Toyo, Hankook, Barum, samo da nabrojim neke.
Jbt sad je i Sava postala prekupa, nego se trazi jos jeftinije.

Ljudi traze ako je premium guma 160, mogu li kako kupiti za 80.

Ovdje vise nije u pitanju usteda recimo da je guma 160, pa covjek uzme "dovoljno dobre" za 120, sto je opet fina usteda od 160 KM za 4 gume, nego je u pitanju da se stave bilo kakve zimske gume sto bolje a za sto manje para, ako je ikako moguce za duplo manje nego sto kostaju premium gume...