Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednosti

Post Reply
Alfa_Ze
Posts: 1284
Joined: 04/05/2006 15:09

#4826 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Alfa_Ze »

Nema podrsku ISLAMSKA ZAJEDNICA , a po svoj prilici je izgubio podrsku i kod Reisa!!



Petokolonas, je ostao ko suhi list na grani medju Bosnjacima !!
Ali ima podrsku Mila i Dragana !! 8-)
hercegovac_pravi
Posts: 6672
Joined: 14/03/2009 22:59
Location: Klinika za maDŽorizaciju

#4827 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by hercegovac_pravi »

nikad_vise wrote:
10. januar 2011. godine

Završen sastanak rukovodstava pet parlamentarnih stranaka

Rukovodstva Hrvatske demokratske zajednice (HDZ) BiH, HDZ 1990, Saveza za bolju budućnost (SBB) BiH, Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) i Srpske demokratske stranke (SDS) zaključila su danas u Sarajevu da će nastaviti nastojanja da što prije bude formirana parlamentarna većina na nivou BiH i na ostalim nivoima na kojima još nije formirana, izjavio je novinarima nakon sastanka predsjednik HDZ 1990 Božo Ljubić.

Rekao je da su na sastanak bili pozvani i predstavnici Socijaldemokratske partije (SDP) BiH i Stranke demokratske akcije (SDA) BiH, ali da se nisu pojavili, kao ni predstavnici Stranke za BiH (SBIH), koji su, kao šesta partija, učestvovali na prethodnim razgovorima krajem decembra.
"Mi smo danas bili pripravni razgovarati o smjernicama za programsku platformu za uspostavu parlamentarne većine, ali s obzirom na to da se nije odazvao jedan broj stranaka, razgovarali smo o tome kako da deblokiramo ovaj proces“, rekao je Ljubić, koji je koordinirao sastanak.
Prema njegovim riječima, sljedeći sastanak će sazvati i koordinirati SBB BiH.
Učesnici su optužili stranke koje se nisu odazvale pozivu da "opstruiraju proces formiranja vlasti u BiH, da su napravili korak dalje u produbljivanju krize u zemlji i osudili na propast sastanak političkih stranaka koji će biti održan sutra u Sarajevu na poziv privremenog predsjedavajućeg Zastupničkog doma Parlamenta BiH".
Lider SNSD-a Milorad Dodik ukazao je na potrebu što skorijeg uspostavljanja Vijeća ministara BiH, dodajući da će predstavnici pet stranaka nastaviti da tragaju za rješenjem u vezi sa konstituisanjem vlasti.
Ponovio je da je BiH "složena zemlja" i da u njenim institucijama vlasti moraju biti "predstavnici naroda, a ne pripadnici naroda".
"Kako to obezbijediti u uslovima kada SDP i SDA tvrde da nisu narodne partije. Zašto neko ko sebe ne smatra predstavnikom naroda želi da uzme narodne pozicije u ministarskom vijeću", rekao je Dodik.
"Predstavnici bošnjačkog naroda nisu bili tu, izuzev Radončića, kojem se zahvaljujem na tome jer mislim da radi najbolju moguću stvar za BiH, a oni arogantni, s druge strane, koji šetaju sada negdje po Sarajevu i sprdaju se po kafićima u ovom trenutku, ne doprinose afirmaciji bošnjačkog nacionalnog interesa, a duboko razgrađuju BiH", rekao je lider SNSD-a.
Predsjednik HDZ BiH Dragan Čović je kazao da "oni koji izbjegavaju doći na sastanke u Parlament BiH šalju vrlo jasnu poruku kako razmišljaju o BiH".
"Poziv je i dalje otvoren za one koji su stvarno predstavnici svojih naroda. Ja sam i dalje u značajnoj mjeri optimističan da ćemo veoma skoro krenuti u izgradnju vlasti kako bi se bavili životnim pitanjima, a ne politizirali svakodnevnicu", rekao je Čović i naglasio da se "bez legitimnih predstavnika naroda ne može formirati vlast na bilo kojem nivou u BiH".
Lider SBB-a Fahrudin Radončić rekao je da, kao rezultat današnjeg sastanka, nije ponuđena nikakva platforma, "pogotovo ne platforma koja liči na neke druge i koja je eliminatornog tipa".
"Želimo da, u jednoj tolerantnoj atmosferi, ne pravimo elitistički skup pet stranaka, nego da ga iskreno proširimo za dijalog i napravimo platformu koja će biti boljitak za BiH", rekao je on.
Predsjednik SDS-a Mladen Bosić kazao je da je BiH država koja može funkcionisati samo na principu dogovora i kompromisa.
"Isključivi stavovi koji dolaze od pojedinih stranaka po principu 'ili prihvati ovo što ja tražim i što ja nudim ili neće biti nikako vlasti' dovešće do nečega što niko ovdje ne želi. Čekaćemo da vidimo na koji način će se u Federaciji BiH rasplesti ova politička kriza, jer politički faktori iz RS imaju većinski jedinstveni stav. Spremni smo za dogovor i kompromis, ali ne i da prihvatimo bilo kakve ucjene i isključivost", kazao je on.
Onasa
Prvo boldano...razgovarajte ko vm brani... :dance:
Drugo boldano...naravno da je blokiran i to planski
Treće boldano....pa nije valjda Dodoli da se raja šprda sa vama... :lol: :lol: pa šta si očekivao svega ti? da vas neko uzme za ozbiljne i relavantne, pa ne pričamo o hrkljušu ni o "kamenasramena", ovdje se ipak radi o stvarima koje prevazilaze vaš intelektualni nivo
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#4828 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by ultima_palabra »

nikad_vise wrote:
ultima_palabra wrote:Neg šta neg je usro :D Haj dovoljna mu je kazna što je danas sjedio do Vasketa na sastanku :oops:
neg sta ti mislis na sto ce ovo sve izaci? :?
ocito da ti SBB kao opcija nije nigdje prihvatljiva pa me interesuje onak kako bi ti volio da bude formirana federalna i drzavna vlast..? tacnije koje politicke opcije?
i nisam bas u toku,jel sdp nakon onog lijanovog delegata ima mogucnost da formira vlast u FBIH jer im je trebalo cini mi se 6 hrvata a jedan omanu :)
Jest jedan omanuo u Zenici, sad ne smije više nijedan i danas je valjda bilo guravo u Travniku... HDZ isposlovao odgodu, lažna prijetnja bombom kažu da je bila... vidi se da im gori pod nogama.
SBB odnosno Fahro su se pokazali naivnim... prvo ih SDP navuče na tanak led, a onda Zlatko nokautira u 60 minuta... pa su se opet gurali SDP-u u krilo poslije izbora, a oni izabrali SDA... pa onda poletili na onaj sastanak šestorice, pa par pozitivnih članaka o Haretu, a on se povuče iz svega... sad će ih opet Dodo i Čović ostaviti ako se budu mogli dogovoriti sa SDA i SDP. Sve to skupa utiče na kredibilitet stranke koji rapidno kopni, a Fahru oslikava pred narodom kao tajkuna pred bankrotom koji sve radi da bi se spasio.

Što se tiče onoga što bih ja volio... Platforma da formira vlast u Federaciji i onoliko Kantona koliko je moguće. Na državnom mi je svejedno, nek se što više otegne :evil: Na kraju neka uđe SDA sa ovim srbohrvatima i nek opstruira sve što može...
Alfa_Ze
Posts: 1284
Joined: 04/05/2006 15:09

#4829 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Alfa_Ze »

Image

Image

Image

Mic, po mic !!
Razotkriva se Scepina podrsku Miloradu i Draganu !! Istjeran ces biti na cistinu, nema ti druge !

Ali neces jos dugo !! :bih: :bih:
User avatar
Bosnolog
Posts: 8060
Joined: 07/09/2009 00:23
Location: Pod Suncem i Zvijezdama

#4830 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Bosnolog »

nikad_vise wrote:
Bosnolog wrote:
Ne samo da si Scepin ti si i velikosrpski trubadur i amnesticar njihovih velikosrspkih rabota u BiH,....znaci ako zlocinac kaze da nije i ne prihvata da je pocino zlocine onda trebamo da prihvatimo to kao njegov stav i pomiriti se sa tom realnoscu i njohovim pravdanjem zlocina na koji se pozivaju jos iz turskog vakta,..Oric je bio u Hagu osloboden tebi kao prodali ubvlehe koje ti ovdje ublehiras :mrgreen: ,.....

To isto vazi i za ostale odgovore,neman sto drugo reci osim "Pomoz Bog Junace" nisam te prepoznao,tebi Scepi savjert neka se Scepo jos jace veze uz velikosrpsku Miskovicevu hobotnici i pomogne mu da velikosrpski i ruski kapital kolonijalizira Bosnu kada je nisu uspjeli pregaziti i zauzeti haubicama i tenkovskim gusjenicama,zato imaju svog Scepu da im pomogne da to odrade mnogo perfidnije uz pomoc njegove Sceponsoni stranke..... ;-)
slusaj bosnolog..jel ti mislis da bi ja nakon toga njima trebao jebat mater i otici kuci uzeti ak-47 i pobit ih sve do jednog ko zeceve..ja ti kazem kako je bilo i da o tome onda radije ne treba pricati..mani gluposti..ja hocu da izadjem u doboj teslic tuzlu sarajevo banjaluku i svaki grad u BIH a ne da trabunjam o nekom velikosbstvu i slicnim sranjima..kad o tome pricam onda pricam na mjestima gdje je mjesto primarno za to..a od mene sad ocekujes da idem pucam po ljudima zato sto oni imaju svoju pricu ja svoju..pa ovdje vas evo milion napada fahrudina da je velikosrbin,kriminalac i slicno..a nigdje dokaza..i vama to nista ne znaci..isto tako njima ne znaci nista sto ima presuda za nasera..

a ovo da sam velikosrbin..:D boze me sakloni tacno da znam ko si klijestima bi ti nazivo vadio zub po zub iz glave :lol: bas si bezobrazan majke mi,od huje cu samo poredati ove smajlije :)

Pa niko ne ocekuje da ubjas one koji misle kao Dabic,ali doci i o tome nas ubjedivati da se trebamo povinovati njihovim lazima je ono o cemu pisem,Scepo je saveznik Dodiku i Covicu koja su dva najveca BH dusman i kriminalca,....Dzaba mu sva blaga svijeta,tornjevi i Avazi,on je sebi zapecatio buducnost u BiH ovim potezima,...

On ce ovakvim ponasanjem mnogo brze srusiti ono sto je gradio novcima SDA i Miskovica godinama, ;-) ......Hebi ga ponekad se ljudi zanesu i precjene svoju moc i nije sve u novcu i mafijaskom pozadinom.

Pogresno izabran strana mnogo brze srusi ono sto si radio i gradio do tada,....Scepo je karijerista,kriiminalac i spreman je da po mrtvim prijateljima gazi samo da ostvari ono sto je naumio a to je grabezljivost za vecim dobilti i spas od odlaska u bajbukanu pa ako treba i drzavu zrtvovati samo da bi sebi udovoljio i to je obican svijet prepoznao,.....Ovo je danas bila najveca koncentracija kriminalaca i BH dusman na jednom prostoru ciji je Scepo segrt i asistent u jacanju njihovih anti BH planova i ciljeva,...... :razz:
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#4831 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by nikad_vise »

@"ultima_palabra
Jest jedan omanuo u Zenici, sad ne smije više nijedan i danas je valjda bilo guravo u Travniku... HDZ isposlovao odgodu, lažna prijetnja bombom kažu da je bila... vidi se da im gori pod nogama.
:?
SBB odnosno Fahro su se pokazali naivnim
tacno..
... prvo ih SDP navuče na tanak led, a onda Zlatko nokautira u 60 minuta...
isto tacno..mislim da sam na prethodnim stranicama negdje komentarisao velicinu ovog poteza..krajnje pametno..
iako ruku na srce podmuklo..da je ovo sbb uradio sdp-u danas bi se uveliko pricalo kako je sbb licemjerna stranka i slicno..
pa su se opet gurali SDP-u u krilo poslije izbora, a oni izabrali SDA...
ma ovo je realno i logicno..sdp s sbb-om nebi nigdje mogao imati stabilnu koaliciju i morali bi se krpiti sa mnostvo nekih strancica..da je bila obrnuta sitvacija izmedju SDA i SBB ja tipujem da bi SDP otkanto SDA isto ovako :)
pa onda poletili na onaj sastanak šestorice, pa par pozitivnih članaka o Haretu, a on se povuče iz svega
ja ne vidim nista sporno u ovom sastanku sestorice..mislim da to nije nista lose..neka ide,razgovaraju i slicno..pa godinama se sastanci i sjedi sa svim ovim liderima stranaka i odjednom ove godine postao problem i to je kao izdaja :roll:
... sad će ih opet Dodo i Čović ostaviti ako se budu mogli dogovoriti sa SDA i SDP. Sve to skupa utiče na kredibilitet stranke koji rapidno kopni, a Fahru oslikava pred narodom kao tajkuna pred bankrotom koji sve radi da bi se spasio.
meni iskreno nije ni jasno koji ce klinac u vlasti..i onako ce sad u najmanju ruku biti 6-7 stranaka koje ce ucestvovati pa i proces podjele samih fotelja nema smisla..uglavnom ja prije mislim da on ovim sastancenjem samo pokusava da sebe prikaze kao nekog umjerenog politicara i da moze da se pokaze kao neka progresivna snaga koja moze da vodi razgovore na obje strane..fakticki ono sto tihic radi cijelo vrijeme..nit kritikuje dodika u prevelikoj mjeri nit mu ide na noge..

Što se tiče onoga što bih ja volio... Platforma da formira vlast u Federaciji i onoliko Kantona koliko je moguće. Na državnom mi je svejedno, nek se što više otegne :evil: Na kraju neka uđe SDA sa ovim srbohrvatima i nek opstruira sve što može...[/quote]
a zasto ne i SDP? zbog straha od gubitka broja glasova na narednim izborima il ? :?
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#4832 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by spreca »

Alfa_Ze wrote:Image

Mic, po mic !!
Razotkriva se Scepina podrsku Miloradu i Draganu !! Istjeran ces biti na cistinu, nema ti druge !

Ali neces jos dugo !! :bih: :bih:

ljudi viditel u scepe face :D Vampirska :lol: :lol: :lol: :lol:
Last edited by spreca on 10/01/2011 18:21, edited 1 time in total.
Alfa_Ze
Posts: 1284
Joined: 04/05/2006 15:09

#4833 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Alfa_Ze »

nikad_vise wrote:. . . . . "Predstavnici bošnjačkog naroda nisu bili tu, izuzev Radončića, kojem se zahvaljujem na tome jer mislim da radi najbolju moguću stvar za BiH, a oni arogantni, s druge strane, koji šetaju sada negdje po Sarajevu i sprdaju se po kafićima u ovom trenutku, ne doprinose afirmaciji bošnjačkog nacionalnog interesa, a duboko razgrađuju BiH", rekao je lider SNSD-a.
Jadna nam majka - eto dokle smo došli,
da nam FahrA, Mile i Dragan ‘’štite’’ bošnjački nacionalni interes !! Image
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#4834 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by ultima_palabra »

[quote="nikad_vise"]
Pogledaj temu "FBIH: SDP+SDA... tu ima ta priča o bombi.
A SDP ne bih volio u državnoj vlasti zato što tamo ne može ništa uraditi, niti će se nešto krupno moći tamo odlučiti u ove 4 godine. Neka se fokusiraju na Federaciju.
Moram bježat :run:
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#4835 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by nikad_vise »

@Bosnolog
Pa niko ne ocekuje da ubjas one koji misle kao Dabic,ali doci i o tome nas ubjedivati da se trebamo povinovati njihovim lazima je ono o cemu pisem,Scepo je saveznik Dodiku i Covicu koja su dva najveca BH dusman i kriminalca,....Dzaba mu sva blaga svijeta,tornjevi i Avazi,on je sebi zapecatio buducnost u BiH ovim potezima,...
ajoj majko draga :? pa gdje sam ja rekao da se treba povinovati njihovim lazima :cry: ja sam konktetno govorio da u realnom zivotu usljed nemogucnosti da iznadjem neko rijesenje o nekom pitanju okrecem se onom o cemu mogu s njima pricati i slicno..
pitanje za tebe:ukoliko suljo i mujo(zlaja) udju u koaliciju dodo i cova hocel oni biti izdajnici??
On ce ovakvim ponasanjem mnogo brze srusiti ono sto je gradio novcima SDA i Miskovica godinama, ;-) ......Hebi ga ponekad se ljudi zanesu i precjene svoju moc i nije sve u novcu i mafijaskom pozadinom.
ajd onako iskreno jel jedva cekas :D al imaj na umu da ako on propadne nece mi imati od cega isplacivati dnevnice za ovaj rad na forumu :D a valjda mi ne zelis bijedu i patnju :D
Pogresno izabran strana mnogo brze srusi ono sto si radio i gradio do tada,....Scepo je karijerista,kriiminalac i spreman je da po mrtvim prijateljima gazi samo da ostvari ono sto je naumio a to je grabezljivost za vecim dobilti i spas od odlaska u bajbukanu pa ako treba i drzavu zrtvovati samo da bi sebi udovoljio i to je obican svijet prepoznao,.....Ovo je danas bila najveca koncentracija kriminalaca i BH dusman na jednom prostoru ciji je Scepo segrt i asistent u jacanju njihovih anti BH planova i ciljeva,...... :razz:
vjerovatno imas dokaze za ovo ? mislim bezobrazno je i licemjerno prozvati nekog bez dokaza :( a ako ih prozivas bez dokaza onda im je falio i jedan teniser,tacnije rekeras i inace zastitnik komunisticke imovine,imovine bosnjackog instituta i ostalo.. :? e onda bi mozda bila najveca koncentracija kriminalaca :dance: :skoljka:
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#4836 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by nikad_vise »

Alfa_Ze wrote:
nikad_vise wrote:. . . . . "Predstavnici bošnjačkog naroda nisu bili tu, izuzev Radončića, kojem se zahvaljujem na tome jer mislim da radi najbolju moguću stvar za BiH, a oni arogantni, s druge strane, koji šetaju sada negdje po Sarajevu i sprdaju se po kafićima u ovom trenutku, ne doprinose afirmaciji bošnjačkog nacionalnog interesa, a duboko razgrađuju BiH", rekao je lider SNSD-a.
Jadna nam majka - eto dokle smo došli,
da nam FahrA, Mile i Dragan ‘’štite’’ bošnjački nacionalni interes !! Image
alfa..mislim da nisam dosad bio fer prema tebi kao i jos ponekim forumasima :cry: zelim ti izraziti zahvalnost za sav tvoj trud i zalaganje da nam ova tema ostane sto aktivnija i predje za sad jako dobrih 200 stranica.. :dance: :thumbup:
al nemoj da te ova zahvalnica sad destimulise pa da nam odustanes posto tema o dodiku ima oko 600 :? a on je anamo njihov i ne moze imati vise stranice od naseg :D :lol: :lol:
User avatar
Bosnolog
Posts: 8060
Joined: 07/09/2009 00:23
Location: Pod Suncem i Zvijezdama

#4837 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Bosnolog »

Alfa_Ze wrote:Image

Image

Image

Mic, po mic !!
Razotkriva se Scepina podrsku Miloradu i Draganu !! Istjeran ces biti na cistinu, nema ti druge !

Ali neces jos dugo !! :bih: :bih:
Ovo drustvo za Scepom medu njima je nastavilo da kopa pliticki grob prije svega Scepi i njegovoj slugarskoj stranci od strane dokazane anti BH bratiji kome su Dodik i Covic dali dirigentsku slugarsku palicu,.....
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#4838 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by nikad_vise »

Bosnolog wrote:
Alfa_Ze wrote:Image

Image

Image

Mic, po mic !!
Razotkriva se Scepina podrsku Miloradu i Draganu !! Istjeran ces biti na cistinu, nema ti druge !

Ali neces jos dugo !! :bih: :bih:
Ovo drustvo za Scepom medu njima je nastavilo da kopa pliticki grob prije svega Scepi i njegovoj slugarskoj stranci od strane dokazane anti BH bratiji kome su Dodik i Covic dali dirigentsku slugarsku palicu,.....
jes sjo ala je dole mocno ispao na slici :dance: vi se uhvatili prazne slame a de vidi bogami al je fino ispao :D iz njega mi nekako zraci pozitivna energija na ovoj slici :D
User avatar
Bosnolog
Posts: 8060
Joined: 07/09/2009 00:23
Location: Pod Suncem i Zvijezdama

#4839 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Bosnolog »

nikad_vise wrote:@Bosnolog
Pa niko ne ocekuje da ubjas one koji misle kao Dabic,ali doci i o tome nas ubjedivati da se trebamo povinovati njihovim lazima je ono o cemu pisem,Scepo je saveznik Dodiku i Covicu koja su dva najveca BH dusman i kriminalca,....Dzaba mu sva blaga svijeta,tornjevi i Avazi,on je sebi zapecatio buducnost u BiH ovim potezima,...
ajoj majko draga :? pa gdje sam ja rekao da se treba povinovati njihovim lazima :cry: ja sam konktetno govorio da u realnom zivotu usljed nemogucnosti da iznadjem neko rijesenje o nekom pitanju okrecem se onom o cemu mogu s njima pricati i slicno..
pitanje za tebe:ukoliko suljo i mujo(zlaja) udju u koaliciju dodo i cova hocel oni biti izdajnici??
On ce ovakvim ponasanjem mnogo brze srusiti ono sto je gradio novcima SDA i Miskovica godinama, ;-) ......Hebi ga ponekad se ljudi zanesu i precjene svoju moc i nije sve u novcu i mafijaskom pozadinom.
ajd onako iskreno jel jedva cekas :D al imaj na umu da ako on propadne nece mi imati od cega isplacivati dnevnice za ovaj rad na forumu :D a valjda mi ne zelis bijedu i patnju :D
Pogresno izabran strana mnogo brze srusi ono sto si radio i gradio do tada,....Scepo je karijerista,kriiminalac i spreman je da po mrtvim prijateljima gazi samo da ostvari ono sto je naumio a to je grabezljivost za vecim dobilti i spas od odlaska u bajbukanu pa ako treba i drzavu zrtvovati samo da bi sebi udovoljio i to je obican svijet prepoznao,.....Ovo je danas bila najveca koncentracija kriminalaca i BH dusman na jednom prostoru ciji je Scepo segrt i asistent u jacanju njihovih anti BH planova i ciljeva,...... :razz:
vjerovatno imas dokaze za ovo ? mislim bezobrazno je i licemjerno prozvati nekog bez dokaza :( a ako ih prozivas bez dokaza onda im je falio i jedan teniser,tacnije rekeras i inace zastitnik komunisticke imovine,imovine bosnjackog instituta i ostalo.. :? e onda bi mozda bila najveca koncentracija kriminalaca :dance: :skoljka:
Ti igras i ponasas se podanicki upravo onako kako ti nalazu i zele oni koji su te prvo zeljeli unistiti to jest Karadzicevci a sada Dodikovci,posto nisu uspjeli jer si ima dao do znanja da si nesalomljiv sada te ubjeduju da odlozis oruzje i da im vjerujes nakon svega u ono sto ti pricaju,....Ovo sto radi Scepo je blamaza nevidene razmjere i njegovo razotkrivnje do kostiju i svega onoga sto je pisano o njemu,....Scepo je bio priglrio i vjecnog neprijatelja Silajdzica i njegovu mafijasku stranku kako je pisao godinama o njoj po Avazu samo da se dograbi vlasti ne hajeci sta ce drugi reci koji su ga pratili sve godine,...Karakter je njegov isplivao a povrsinu do kraja,....

Ulazak u koalicijonu vlast na podanicki i slugarski nacin kako to cini Scepo je dno dna,...On se covjece priklono i podilazi zlim ljudia na nacin koji mu nece proci,

Koja je pointa ovakvih sastanak Scepe sa dva najveca BH dusmana po nihovom diktatu bez programskih koalicionaih nacela je odrzavanje inavodenje voe na anti BH mlin i siguran put tamo gdje treba i zavrsiti velikosrspki i anti BH fukara,...Zao mi je ljudi koje zavede oko sebe na laznim mafijaskim obecanjima....

Mene niko ne placa ja sam neutralan i stvari gledam sa strane i relativno velike distance,Mene jedino motivise i interesuje BiH i oni kojima je stalo do BiH a ne onima kojima je Bosna sredstvo i objekat za ostvarivanje bolesnih ciljeva i ambicija kakvo je ovo drustvo skupa sa Scepom,....

Kada je pitanje kriminala i svega sto se moze zaokruziti mislim da je ovo najveca koncentracija kriminalaca i BH dusmana na jednom prostoru,.Samo mi zao sto Scepo voda ljude casne oko sebe poput ovog borca Sisica sto je dao zivot za odbranu Bosne da bi ga politicki diletant i mafias Sceposkoni koristio kao masku svojih prljavih i anti BH rabota,.......

Reketarenje je po mom misljenju politicka podvala i pokusaj diskreditacije Lagundziije i SDP-a,...sto se tice bosnjackog instituta jalovo i bez osnove,sud je rekao svoje,.....Scepo tek treba da bude prosijan kao i svi bez izuzetaka ukljucujuci i SDP cinovnike,....Niko ne smije biti iznad zakona
User avatar
Bosnolog
Posts: 8060
Joined: 07/09/2009 00:23
Location: Pod Suncem i Zvijezdama

#4840 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Bosnolog »

nikad_vise wrote:
Bosnolog wrote:
Alfa_Ze wrote:Image

Image

Image

Mic, po mic !!
Razotkriva se Scepina podrsku Miloradu i Draganu !! Istjeran ces biti na cistinu, nema ti druge !

Ali neces jos dugo !! :bih: :bih:
Ovo drustvo za Scepom medu njima je nastavilo da kopa pliticki grob prije svega Scepi i njegovoj slugarskoj stranci od strane dokazane anti BH bratiji kome su Dodik i Covic dali dirigentsku slugarsku palicu,.....
jes sjo ala je dole mocno ispao na slici :dance: vi se uhvatili prazne slame a de vidi bogami al je fino ispao :D iz njega mi nekako zraci pozitivna energija na ovoj slici :D
Meni vise lice na mafijasko kriminalno drustvo sa Scepinim zakrvavljenim ocima,kao da nije nocas spavao,.... :razz:
Kenan-sa
Posts: 461
Joined: 11/05/2009 16:56

#4841 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Kenan-sa »

Alfa_Ze wrote:Nema podrsku ISLAMSKA ZAJEDNICA , a po svoj prilici je izgubio podrsku i kod Reisa!!



Petokolonas, je ostao ko suhi list na grani medju Bosnjacima !!
Ali ima podrsku Mila i Dragana !! 8-)
Ja sam vec mjesec dana poceo pisati kako Radoncic gubi podrsku IZBIH,to je jasno vidljivo,jer je Radoncic veliki prevarant i kriminalac kojeg jedino razumiju Dodik I Covic,njihovu podrsku uvijek je imao! ja sam prije simpatisao Radoncica prije svega zbog gradnje velelijepih zgrada u Sarajevu,jer je time popravio imidz naseg glavnog grada i BIH,ali njegovo politicko djelovanje je farsa,katastrofa! velki neznalica,koji je napravio veliku stetu Bosnjackom narodu svojim crnogorskim temperamentom! nadam se da ce SDA i SDP biti mudri i da nece nasjedati na ucjene raznih kriminalaca,po svaku cjenu,pa i novih izbora!
stecak
Posts: 236
Joined: 10/12/2006 00:55
Contact:

#4842 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by stecak »

pad tiraza
pad tiraza? daj mi relevantan dokaz za ovo? u suprotnom ne siri dezinformacije :zzzz:
, nema reklama
ja pak mislim da reklame ima?i to mozemo vidjeti u novinama a ti daj dokaz da ih nema?



Pošto si samoprozvani potparol Fahre i Avaza, evo mog viđenja situacije:

Global, "najtiražniji" sedmični magazin - UGAŠEN! Ako je nešto bilo najtiražnije, uspješno, samoodrživo...-to se ne gasi preko noći.
Dakle čista laž da je to bio najtiražniji, da prevedemo, propali projekt. I ALFA mi je poprilično klimava i ostali fahrini mediji. Kada se samo prisjetim početka rada TV1 i njihove najave da će imati vijesti svakih sat vremena, vidjela žaba kako se konji potkivaju i ekskluzivno nam najaviše na stranicama Avaza kako će Alfa imati vijesti svakih sat, novi moderni opremljeni studio, skupila se ekipa kvazinovinara i poziraju fotografu u istom stilu kao što se pojavljivalo na najavnim plakatima TV 1. Meni je to salve smijeha izazvalo.

Dalje, u zadnje vrijeme primjećujem sve više crno-bijelih fotografija na stranicama Avaza. Čudno.

Da je tiraž u padu nakon Fahrinog ulaska u politiku, u to sam uvjeren.

No, hajmo konkretno i direktno glavu:

U današnjem broju fahrinog nazovi medija reklame se sveukupno nalaze na 3. stranice od njih šezdesetak.

Ili još bolja, u jučerašnjem broju sam vidio samo JEDNU jedinu reklamu!!!

Veoma, veoma zabrinjavajuće za fahrine jugende i njega samog.
Alfa_Ze
Posts: 1284
Joined: 04/05/2006 15:09

#4843 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Alfa_Ze »

SLOBODNA BOSNA


Radoncic priprijetio Lagumdziji da ce ga poslati u
opoziciju


Cini se da je lider Saveza za bolju buducnost Fahrudin Radoncic odlucio jednostrano prekrsiti neformalni “pakt o nenapadanju“ koji je nekoliko mjeseci pred izbore sklopio s liderom SDP-a Zlatkom Lagumdzijom. Posljednjih mjeseci Lagumdzija je u Radoncicevom Avazu tretiran s puno postovanja, no od prije nekoliko dana uz njegovo se ime ponovo navode poznate diskvalifikacije tipa “narcisoidni“, “vlastoljubivi“,“egoisticni“ etc.

Radoncic je nesumnjivo razocaran SDP-ovom postizbornom koalicijom s SDA. Uvjeren je da je vise od Lagumdzije doprinio da Bosnjaci glasaju za promjene i da se taj nalog bosnjackih glasaca mora uvaziti kod kreiranja nove parlamentarne vecine u kojoj, dakle, ne bi trebalo biti mjesta za Stranku za BiH, ali jednako tako ni za SDA.

“Od tebe, Zlatko, zavisi hoce i SBB biti na vlasti ili u opoziciji. Ako nas gurnes u opoziciju, i mi cemo se pobrinuti da i ti zavrsis u opoziciju. I to prije narednih izbora“, zaprijetio je Radoncic Lagumdziji prije dvadesetak dana na prvim, a ujedno i posljednim razgovorima dvije stranacke delegacije nakon izbora.
User avatar
Better Man
Posts: 18741
Joined: 01/10/2006 20:10

#4844 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Better Man »

Oduvjek se znalo da Fahro manipulira i ombanjuje javnost o tirazu svojih novinskih izdanja. Npr. kaze dnevni tiraz Avaza 50 hiljada primjeraka, ali ne kaze da je to odstampani tiraz, a ne prodati. nisam jednom vidio pred zatvranje trafike kako se uvezuju paket neprodanog Avaza i salju nazad.
User avatar
Been
Posts: 1001
Joined: 13/09/2009 00:40
Location: Daleko od očiju, daleko od srca

#4845 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Been »

Ne bih griješio duše, ali me djelovanje Fahrudina Radončića neodoljivo podsjeća na djelovanje Fikreta Abdića u predratnim godinama kada je ovaj pozivao da se "razgovara sa miroljubivim Krajišnikom".
User avatar
NightSkyWalker
Posts: 1990
Joined: 03/09/2010 19:48

#4846 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by NightSkyWalker »

Bosnolog wrote: Reketarenje je po mom misljenju politicka podvala i pokusaj diskreditacije Lagundziije i SDP-a,...sto se tice bosnjackog instituta jalovo i bez osnove,sud je rekao svoje,
Sva dosadasnja prica o takozvanom kriminalu SDA-ovaca je izmisljotina i podvala. Niko nije zavrsio u zatvoru i nista nije dokazano. Isto je i sa SDP-ovcima. Zar ne? :wink:
User avatar
Bosnolog
Posts: 8060
Joined: 07/09/2009 00:23
Location: Pod Suncem i Zvijezdama

#4847 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by Bosnolog »

NightSkyWalker wrote:
Bosnolog wrote: Reketarenje je po mom misljenju politicka podvala i pokusaj diskreditacije Lagundziije i SDP-a,...sto se tice bosnjackog instituta jalovo i bez osnove,sud je rekao svoje,
Sva dosadasnja prica o takozvanom kriminalu SDA-ovaca je izmisljotina i podvala. Niko nije zavrsio u zatvoru i nista nije dokazano. Isto je i sa SDP-ovcima. Zar ne? :wink:
Ljubi skute babinom zutokljuncu koji nas svaki put ponizi izda i dzelatu proda,"NAROD ZNA",

Vezano za sve u vezi reketa i drugih sumnjivih rabota vec sam rekao da ima pravosude i da niko nije iznad zakona ukljucujuci i SDP- nema ravnopravnijih i iznad zakona,..Ja nisam clan SDP niti bilo koje druge stranke,niti cu biti ali cu kritikovati svaku koja ne radi u interesu BiH i gradana,.... ;-)

SDA je za dvije decenije unakazila Bosnjake i sve sto je doslo pod rugu toj krimosekti mafijasa,od krade milijardi dolara pomoci za ARBiH pa nadalje,pa jos niko ne zavrsu u zatvoru....

Endless lista SDA krimosa,oni i njihovi protagonisti su poslednji koji bi trebali nekome drzati lekcjije drugima kada su takve stvari u pitanju,ma sve je bilo po zakonu,.....http://www.youtube.com/watch?v=d7PvNHwehpc
User avatar
NightSkyWalker
Posts: 1990
Joined: 03/09/2010 19:48

#4848 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by NightSkyWalker »

Bosnolog wrote:
Vezano za sve u vezi reketa i drugih sumnjivih rabota vec sam rekao da ima pravosude i da niko nije iznad zakona ukljucujuci i SDP- nema ravnopravnijih i iznad zakona,..Ja nisam clan SDP niti bilo koje druge stranke,niti cu biti ali cu kritikovati svaku koja ne radi u interesu BiH i gradana,.... ;-)

SDA je za dvije decenije unakazila Bosnjake i sve sto je doslo pod rugu toj krimosekti mafijasa,od krade milijardi dolara pomoci za ARBiH pa nadalje,pa jos niko ne zavrsu u zatvoru....

Endless lista SDA krimosa,oni i njihovi protagonisti su poslednji koji bi trebali nekome drzati lekcjije drugima kada su takve stvari u pitanju,ma sve je bilo po zakonu,.....http://www.youtube.com/watch?v=d7PvNHwehpc
Pa kad si vec tako posten i smatras da je jedino sud relevantan da nekoga proglasi kriminalcem, zasto nisi tako principijelan i u slucaju SDA a ne samo kada je rijec o SDP-u? Koliko SDA-ovaca je osudjeno za kriminal??

Ako ne zelis da se SDP povezuje sa kriminalom i reketom jer, eto, sud jos nije rekao svoje, zasto onda ti povezujes SDA sa lopovlukom kada jos niti jedan SDA-ovac nije osudjen za kriminal?

Je li se tebi cini da koristis duple standarde?
tesanj
Posts: 663
Joined: 23/11/2010 23:03

#4849 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by tesanj »

Naravno da je tiraz avaza pao, ja ga nikad vise necu kupit.Smrt izdajnicima
User avatar
1gorstak
Posts: 4549
Joined: 27/01/2008 22:00

#4850 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by 1gorstak »

nikad_vise wrote:
10. januar 2011. godine

Završen sastanak rukovodstava pet parlamentarnih stranaka

"Predstavnici bošnjačkog naroda nisu bili tu, izuzev Radončića, kojem se zahvaljujem na tome jer mislim da radi najbolju moguću stvar za BiH, a oni arogantni, s druge strane, koji šetaju sada negdje po Sarajevu i sprdaju se po kafićima u ovom trenutku, ne doprinose afirmaciji bošnjačkog nacionalnog interesa, a duboko razgrađuju BiH", rekao je lider SNSD-a.
Mene da Dodik i Rajko Vasic hvale, pa ne znam, bacio bih se sa sesnaestog sprata.
Post Reply