Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

RepB
Posts: 148
Joined: 14/03/2014 10:21

#4826 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by RepB »

denimb wrote:Moze sve, samo nemojte pucati one linije ukoso preko dresa, nema nista ruznije sto se moze napraviti na dresu od toga...
Evo ovaj, u "francuskom stilu".

http://www.miadidas.com/k/O50E7Q==

Image

Image

Image

Image

Image

Image
User avatar
Dirty_Eastwood
Posts: 120
Joined: 11/01/2011 21:22

#4827 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Dirty_Eastwood »

Joj puna tema raznih dizajnera.. :lol:
RepB
Posts: 148
Joined: 14/03/2014 10:21

#4828 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by RepB »

Dirty_Eastwood wrote:Joj puna tema raznih dizajnera.. :lol:
Ja to iskljucivo radim iz jednog razloga, a za njega ces saznati kad vidis kakav je Begic "designer" i kad on ukomponuje boje, ima da onaj hrvatski birtijski stolnjak bude "klasi" kako ce to Begic sastaviti. Kao da gledam da su slagali kombinacije i boje dok su bili u Insbrucku i da apsolutno taj delikatan posao nisu prepustili strucnim osobama iz struke, nego da su oni to sve kombinovali. :mrgreen:
User avatar
Dirty_Eastwood
Posts: 120
Joined: 11/01/2011 21:22

#4829 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Dirty_Eastwood »

RepB wrote:
Dirty_Eastwood wrote:Joj puna tema raznih dizajnera.. :lol:
Ja to iskljucivo radim iz jednog razloga, a za njega ces saznati kad vidis kakav je Begic "designer" i kad on ukomponuje boje, ima da onaj hrvatski birtijski stolnjak bude "klasi" kako ce to Begic sastaviti. Kao da gledam da su slagali kombinacije i boje dok su bili u Insbrucku i da apsolutno taj delikatan posao nisu prepustili strucnim osobama iz struke, nego da su oni to sve kombinovali. :mrgreen:
Mislim da je u interesu Adidasa da to sve izgleda sto bolje moguce.. Ali bice najprodavaniji nacionalni dres ikada :-D
RepB
Posts: 148
Joined: 14/03/2014 10:21

#4830 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by RepB »

Dirty_Eastwood wrote:
RepB wrote:
Dirty_Eastwood wrote:Joj puna tema raznih dizajnera.. :lol:
Ja to iskljucivo radim iz jednog razloga, a za njega ces saznati kad vidis kakav je Begic "designer" i kad on ukomponuje boje, ima da onaj hrvatski birtijski stolnjak bude "klasi" kako ce to Begic sastaviti. Kao da gledam da su slagali kombinacije i boje dok su bili u Insbrucku i da apsolutno taj delikatan posao nisu prepustili strucnim osobama iz struke, nego da su oni to sve kombinovali. :mrgreen:
Mislim da je u interesu Adidasa da to sve izgleda sto bolje moguce.. Ali bice najprodavaniji nacionalni dres ikada :-D
Adidas ne odlucuje o kombinaciji i bojama, to odlucuje savez, a savezi obicno u takvim situacijama angaziraju eksperte iz struke. E sad kao da gledam, da nasi nisu angazirali nikog, nego da su oni bili "designeri".

A sto se tice prodaje, ja znam jedno, ja ga sigurno necu kupiti ako bude krkanski, sa drecavom zutom i drecavom plavom. Ako ga naprave dobrog, mocnog i klasi, sigurno ga kupujem.
User avatar
FIDELCA
Posts: 887
Joined: 05/11/2013 20:06

#4831 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by FIDELCA »

Samo da ne bude zmaj ili slicna govna na dresu kao ovo
Image
:run:
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#4832 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kemal Malovčić »

Otkud ti znaš da nisu angažirali nikog?

Pa i da nisu, možda begić ima bolji osjećaj za lijepo od tebe.

Možda ga je midhat biro.
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4833 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Logovan »

FIDELCA wrote:Samo da ne bude zmaj ili slicna govna na dresu kao ovo
Image
:run:
Bude li nešto slično, odmah ćemo natjerati savez da raskinu ugovor sa Adidasom. :D
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#4834 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kemal Malovčić »

ja znam kako će naš dres izgledati

i znam da će biti dobar

kao što to slika dokazuje

Image
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#4835 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kemal Malovčić »

Image
User avatar
fosil
Posts: 2478
Joined: 14/12/2006 03:46
Location: dje me naka nostalgija vuce...

#4836 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by fosil »

Image

Mjera. Posalati Savezu i zakljucati temu.
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#4837 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kemal Malovčić »

Kurcu ne valja.
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#4838 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

Blijed previse a i zmaj fali vala, a moze i piramida sunca ili semir osmanagic cak
User avatar
N.N.
Posts: 3553
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#4839 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by N.N. »

Kakav ce ovdje biti show program kada se dresovi tek predstave :D
User avatar
Teletubbies
Posts: 574
Joined: 23/01/2014 10:55

#4840 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Teletubbies »

Image

Moj prijedlog za treći dres repke,pošto vidim da ga je nko spomenuo :)
User avatar
Teletubbies
Posts: 574
Joined: 23/01/2014 10:55

#4841 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Teletubbies »

Image

Ima i on da bude u fazonu kada bude nosio ADIDAS :-)
lajkujMe
Posts: 12944
Joined: 06/04/2011 17:44
Location: Na svom mocnom racunaru

#4842 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by lajkujMe »

Teletubbies wrote:Image

Ima i on da bude u fazonu kada bude nosio ADIDAS :-)
S legeuom smo i imali takav slican dres postavio je to neko ovdje na temi, ono elvir bolic ko sismis :D
User avatar
R2D2_SA
Posts: 1321
Joined: 19/02/2007 11:45
Location: Sarajevo

#4843 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by R2D2_SA »

Pogledajte oficijelne dresove na FIFA store-u, naročito Adidasove dresove. Nijedan nije istog dizajna, a sigurno da neće biti ovaj tip dresa na miAdidas, gdje svi kombinuju. Tako da će i naš sigurno biti jedinstvenog dizajna. Meni se lično sviđa njemački dres,jeste da je sa kragnom ali...Već je ranije neko dao linkove za tekstove u engleskim medijima, lijepo objašnjeno nema više sarenila u smislu jedan dres, druge boje šorc. I gore i dole ide ista boja. Naše garniture će, pretpostavljam, biti bijela, plava i volio bih lično da bude treća žuta. Majku mu žuta nam je boja na zastavi i šta nas briga što je imaju Šveđani, oni svakako ne igraju ne Svjetskom prvenstvu. Protiv Argentine bi trebala ići žuta garnitura. Treba uzeti u obizr gdje se igra, vjerovatno će biti vruće i sunčano,ako će biti osunčan teren onda će biti jebeno u tamnom dresu. U svakom slučaju kazaće nam se:)
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#4844 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Romanista 101% »

ma moze biti i ljubicast samo nek nije onaj dzak legea
User avatar
fosil
Posts: 2478
Joined: 14/12/2006 03:46
Location: dje me naka nostalgija vuce...

#4845 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by fosil »

Kemal Malovčić wrote:Kurcu ne valja.
Nemoj zajebavat. Pa i mali zmaj je nosio adidas. :D
Image
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4846 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by MOSALJOZE »

Nosimo adidas sam zato jer oni imaju 4 šare,a kod nas je nakon sejde sve na četvero
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#4847 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

Da se nisi zabrojao malo
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4848 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by MOSALJOZE »

Kinaski wrote:Da se nisi zabrojao malo
Konto sam adidas što piše kao jednu liniju.nema logike,ali sam ja to nekako sebi tako predstavio
User avatar
noiserr
Posts: 3025
Joined: 13/11/2011 01:18
Location: Američki Zavajt

#4849 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by noiserr »

dingosp0 wrote:Image
Dobar ovaj meni. Jos bi bio bolji kad bi ga Adidas izradio.
Post Reply