Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#4826 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ćiribiribela »

Bodkin wrote:
ista stvar. ajde bas cu baciti pogled na ostale sa spiska. ocajnicki trazim neku dobru seriju :) pokusao sa homeland-om nekoliko puta ali me nije odusevio

I ja sam ovo ljeto odgledala Homeland, kad vise nisam znala sta bih gledala. Nije losa, moze se gledati. :D
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#4827 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Ductus Holedocus »

đe mogu naci online epizode serije "Odbačena" za nanu,ali fakat :D

Hitno :lol:
Modest Musorgski
Posts: 1040
Joined: 26/07/2012 20:08

#4828 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Modest Musorgski »

Pored Childrens Hospital jos jedna genijalna budalastina sa adult swima



Bodkin
Posts: 22543
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#4829 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Bodkin »

ćiribiribela wrote:
Bodkin wrote:
ista stvar. ajde bas cu baciti pogled na ostale sa spiska. ocajnicki trazim neku dobru seriju :) pokusao sa homeland-om nekoliko puta ali me nije odusevio

I ja sam ovo ljeto odgledala Homeland, kad vise nisam znala sta bih gledala. Nije losa, moze se gledati. :D
pa doslovno ne mogu da nadjem seriju da je bas dobra. mislim masa ih sad pocinje u septembru ali do tad nista :D
User avatar
vicious2
Posts: 384
Joined: 17/08/2010 13:03

#4830 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vicious2 »

phillie wrote:
Ovo je izasla radna verzija, 29.09 je sluzbeni pocetak i moguce je da ce se razlikovati od ove koja je "procurila".

Sto se noviteta tice, ove mi izgledaju ok :

Sleepy HollowAlex Kurtzman
Brooklyn Nine-Nine
The BlacklistJames Spader
Hostages
Agents of the S.H.I.E.L.D.S
The Michael J. Fox Show (cisto zbog njegovog povratka)

Sve u svemu, bice dosta giga potrosenih na download....
ja bih dodala jos par koje bi moglo biti zanimljivo pratiti ove sezone. u zagradama su razlozi, tj. imena zasto. ovo crvenim slovima su bile i na mojoj listi :D samo sam dodala zasto :D

1. Almost Human (JH Wyman)
2. The Family Guide (JK Simmons )
3. Ironside (remake, Michael Caleo)
4. Mom (Chuck Lorre)
5. Rake (Greg Kinnear)
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#4831 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ćiribiribela »

Bodkin wrote:
pa doslovno ne mogu da nadjem seriju da je bas dobra. mislim masa ih sad pocinje u septembru ali do tad nista :D

Daj Homeland- jos jednu priliku. :D :D
Revolver
Posts: 652
Joined: 24/04/2012 08:52

#4832 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Revolver »

Šveđanin wrote:Orange Is the New Black (2013– )
http://www.imdb.com/title/tt2372162/
Netflix nastavlja širiti ponudu svog originalnog programa, a sljedeća na redu je njihova prva vlastita komedija, Orange is the New Black. Autorica je Jenji Kohan, koja je pred desetak godina Showtimeu pomogla razviti svoj polusatni komedijski program. Radi se o adaptaciji istoimenog romana, o zaručenoj ženi koja završava u zatvor zbog povezanosti sa njenom bivšom djevojkom, dilericom droge. U glavnoj ulozi je uglavnom nepoznata Taylor Schilling, koja je pred četiri godine imala glavnu ulogu u zaboravljenoj i otkazanoj NBC-jevoj medicinskoj drami Mercy. Jason Biggs (Američka pita) glumi njenog zaručnika, a Laura Prepon (That 70′s Show) spomenutu bivšu djevojku. Kate Mulgrew (Star Trek: Voyager) je u ulozi voditeljice zatvorske kuhinje. 13 epizoda bit će dostupno istodobno, kao što je to Netflix radio sa svojim prethodnim serijama.
:thumbup:
odgledao prvu sezonu i samo da se pridružim preporuci :thumbup:
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#4833 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

top boy, channel 4, nije lose moze proci http://www.imdb.com/title/tt1830379/?ref_=sr_1
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#4834 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Gandalf »

It's Always Sunny in Philadelphia :thumbup: Specifičan humor sa specifično blesavim likovima, vrijedi pogledati :D
User avatar
vicious2
Posts: 384
Joined: 17/08/2010 13:03

#4835 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vicious2 »

Gandalf wrote:It's Always Sunny in Philadelphia :thumbup: Specifičan humor sa specifično blesavim likovima, vrijedi pogledati :D
slican koncept je i u Workaholics. Slican humor na druge teme ...mozda malo blaze
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4836 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Pitarrr82 »

vicious2 wrote:
Gandalf wrote:It's Always Sunny in Philadelphia :thumbup: Specifičan humor sa specifično blesavim likovima, vrijedi pogledati :D
slican koncept je i u Workaholics. Slican humor na druge teme ...mozda malo blaze

Workaholics je dobra serija :)
User avatar
travar
Posts: 2800
Joined: 14/08/2006 21:23
Location: Tudena

#4837 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by travar »

Haven nastavlja ove sedmice, tačnije u petak 13. (baš su izabrali termin :mrgreen: )
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4838 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Pitarrr82 »

travar wrote:Haven nastavlja ove sedmice, tačnije u petak 13. (baš su izabrali termin :mrgreen: )

Sto li sam ja mislio da je u novembru 4. sezona :mrgreen:
User avatar
Truba
Posts: 93847
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4839 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Truba »

uh ja ni treću još nisam mogledao
User avatar
brown.sugar
Posts: 1133
Joined: 09/09/2013 19:32
Location: I'm a female. :D

#4840 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by brown.sugar »

Image

Za ljubitelje SF zanra. Prikazuje se na Fox Crime. Solidna.
opremdobro30
Posts: 117
Joined: 16/03/2013 18:45

#4841 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by opremdobro30 »

House of cards obavezno

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
User avatar
boogy
Posts: 961
Joined: 28/04/2005 13:02

#4842 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by boogy »

True Detective - prikazivanje na HBO počinje u januaru 2014.

User avatar
vee-jay
Posts: 9893
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: --- nisam vise ovdje ---

#4843 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vee-jay »

kontam sta da gledam veceras. utakmicu ili novu epizodu boardwalk empire-a :D
zezam se, naravno da gledam boardwalk empire


















:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#4844 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ultima_palabra »

vee-jay wrote:kontam sta da gledam veceras. utakmicu ili novu epizodu boardwalk empire-a :D
zezam se, naravno da gledam boardwalk empire
Sinoć pogledah... polagani start, kao i obično. Šega kako se autori igraju sa gledaocem, taman pomisliš za nekoga da će biti važan lik u ovoj sezoni, za minutu je mrtav :-D
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#4845 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

vee-jay wrote:kontam sta da gledam veceras. utakmicu ili novu epizodu boardwalk empire-a :D
zezam se, naravno da gledam boardwalk empire
ne valja ti izbor. :D prvo tekma pa onda b. empire da se zaboravi sikiracija od tekme. :D
User avatar
brown.sugar
Posts: 1133
Joined: 09/09/2013 19:32
Location: I'm a female. :D

#4846 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by brown.sugar »

Image


Jedna od najboljih postapokalipticnih serija. Nazalost, ima samo 2 sezone. Fanovi i dan danas zasipaju BBC zahtjevima za 3. sezonu, ali nista od toga...
User avatar
Kyuss
Posts: 970
Joined: 13/07/2007 14:17

#4847 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Kyuss »

Strasti po Čapajevu/Страсти по Чапаю/Strasti po Chapayu (2012)

Imagež



Odlična ruska istorijska serija, 1. svjetski rat, revolucija...
Modest Musorgski
Posts: 1040
Joined: 26/07/2012 20:08

#4848 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Modest Musorgski »

koji ending :mrgreen:

BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#4849 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by BJB »

Image
Upravo sam odgledala prvu epizodu..Odlicna je.. :D
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#4850 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by irac300 »

BJB wrote:Image
Upravo sam odgledala prvu epizodu..Odlicna je.. :D
Skidam. :D Vidim ima dobre recenzije, nadam se da će mi se svidjeti.
Post Reply