to bi ti bio pametan potez, jer Koelja inače žene voleerni3 wrote:ČiČke wrote:11 minuta nije loše djelo, ali više žene otkidaju na to, radije ostavi nek stojierni3 wrote:Don Kihot - deseti put![]()
dervis i smrt zavrsio jucer, drugi put
Dobio sam na poklon Coelha, neke tri knjige. Alhemicar, 11 minuta i petu goru. Alaselamet djela, Boze sacuvaj. Iskreno zao mi ih bacati zbog para koje je jedna osoba izdvojila da to nabavi, a ne mogu ih proslijediti jer imaju posvetu
Velis da proslijedim kakvoj dobroj zemskoj?![]()
Dok dobijem odobrenje od osobe koja mi je poklonila, pa onda da skontam nacin kako da uklonim/izmjenim posvetu
Šta trenutno čitate?
Moderator: Chloe
- ČiČke
- Posts: 709
- Joined: 08/05/2011 21:44
- Location: Daleko
#4826 Re: Šta trenutno čitate?
- ljubav_aha
- Posts: 15082
- Joined: 03/04/2008 19:25
- Location: TURKISH COFFEEBATH
- SinjaD
- Posts: 681
- Joined: 19/03/2008 18:48
#4831 Re: Šta trenutno čitate?
Ljosa - Tetka Julija i piskaralo


- jazmin
- Posts: 152
- Joined: 11/08/2009 10:39
- Eleonora
- Posts: 1323
- Joined: 06/04/2008 14:05
#4834 Re: Šta trenutno čitate?
Sta znacianna_maria wrote:![]()
![]()
- alcho
- Posts: 1611
- Joined: 31/08/2006 09:08
#4835 Re: Šta trenutno čitate?

Definitivno sam ocekivao vise od ove knjige
- Felis
- Posts: 832
- Joined: 14/05/2011 18:29
- Location: Sofitel
#4836 Re: Šta trenutno čitate?
alcho wrote:
Definitivno sam ocekivao vise od ove knjige
Bestseler preveden na 35 jezika, prodat preko 7 miliona primjeraka... Ne dopada mi se. Lagana je za citanje. Nisam osjetio odusevljenje nakon sto sam procitao knjigu, nasuprot, knjiga me je bas udavila. Inace nisam religiozan, pa mozda i zbog toga ne volim knjige tog tipa.
- Mis mekinjas
- Posts: 42278
- Joined: 01/07/2009 22:33
- Location: U svemiru ili u Krležinim romanima
#4837 Re: Šta trenutno čitate?
I ja, ništa..... jedva je završih...alcho wrote:
Definitivno sam ocekivao vise od ove knjige
- SinjaD
- Posts: 681
- Joined: 19/03/2008 18:48
#4838 Re: Šta trenutno čitate?
Još jedan dokaz da milioni prodatih knjiga ne govore ništa o njenoj kvaliteti i pravoj vrijednosti.Mis mekinjas wrote:I ja, ništa..... jedva je završih...alcho wrote:
Definitivno sam ocekivao vise od ove knjige
Rijetko mi se neka knjiga ne svidi baš u tolikoj mjeri da uokolo loše pričam o njoj
Koliba je baš jedna od tih.
- Sookie McSue
- Posts: 338
- Joined: 17/08/2010 13:44
- Location: hair of gold and lips like cherries
#4839 Re: Šta trenutno čitate?
ovo mi je predivnoSinjaD wrote:Još jedan dokaz da milioni prodatih knjiga ne govore ništa o njenoj kvaliteti i pravoj vrijednosti.Mis mekinjas wrote:I ja, ništa..... jedva je završih...alcho wrote:
Definitivno sam ocekivao vise od ove knjige
Rijetko mi se neka knjiga ne svidi baš u tolikoj mjeri da uokolo loše pričam o njoj![]()
Koliba je baš jedna od tih.
- ČiČke
- Posts: 709
- Joined: 08/05/2011 21:44
- Location: Daleko
#4840 Re: Šta trenutno čitate?

dobila na poklon pa krećem uskoro sa čitanjem ..
p.s. naš, bh pisac, čitajmo domaće
- zovemsecrveni
- Posts: 243
- Joined: 30/09/2009 08:07
- Location: Platforma
#4841 Re: Šta trenutno čitate?
Razočaramo sam se u tu knjigu. Loša je od prve do zadnje rečenice. Dio u kojem glavni lik objašnjava zašto ga je supruga napustila (jer je perverznjak), prosto vrijeđa inteligenciju čitaoca.
- ČiČke
- Posts: 709
- Joined: 08/05/2011 21:44
- Location: Daleko
#4842 Re: Šta trenutno čitate?
uskoro javim utiske ..zovemsecrveni wrote:Razočaramo sam se u tu knjigu. Loša je od prve do zadnje rečenice. Dio u kojem glavni lik objašnjava zašto ga je supruga napustila (jer je perverznjak), prosto vrijeđa inteligenciju čitaoca.
- Ultravox
- Posts: 1209
- Joined: 18/05/2011 13:02
#4843 Re: Šta trenutno čitate?
Ketrin Nevil "Vatra"- katastrofa, imam još par stranica da je "dokračim" a onda Piter Straub "Priča o duhovima". Molio bi da mi neko kaže DA/NE je vrijedna čitanja. (Nisam čitao starije postove pa se izvinjavam ako je već bilo komentara).
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4844 Re: Šta trenutno čitate?
kažu da je ok
-
amyca
- Posts: 90
- Joined: 06/04/2007 08:47
- Location: Sarajevo
- Latinka
- Posts: 93
- Joined: 22/10/2010 09:19
- sadmire
- Posts: 2401
- Joined: 28/01/2008 15:38
- Location: zemlja galebova
#4848 Re: Šta trenutno čitate?
Ako se ne varam, to su djecije knjige, zbog toga i jesu tako citke!?
- vox-populi
- Posts: 3131
- Joined: 03/04/2008 21:51
- Location: Sarajevo-x Liberation Front
#4849 Re: Šta trenutno čitate?

Genijalna knjiga, ne kontam kako mi je promakla...
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4850 Re: Šta trenutno čitate?
meni je treća trećina pravo zbunjujuća





