Šta trenutno čitate?

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply

Citate?

Sa zadovoljstvom!
1198
91%
Dovoljno je sto moram citat titlove na TV-u...
123
9%
 
Total votes: 1321

User avatar
ČiČke
Posts: 709
Joined: 08/05/2011 21:44
Location: Daleko

#4826 Re: Šta trenutno čitate?

Post by ČiČke »

erni3 wrote:
ČiČke wrote:
erni3 wrote:Don Kihot - deseti put :D
dervis i smrt zavrsio jucer, drugi put


Dobio sam na poklon Coelha, neke tri knjige. Alhemicar, 11 minuta i petu goru. Alaselamet djela, Boze sacuvaj. Iskreno zao mi ih bacati zbog para koje je jedna osoba izdvojila da to nabavi, a ne mogu ih proslijediti jer imaju posvetu :(
11 minuta nije loše djelo, ali više žene otkidaju na to, radije ostavi nek stoji :)

Velis da proslijedim kakvoj dobroj zemskoj? :D

Dok dobijem odobrenje od osobe koja mi je poklonila, pa onda da skontam nacin kako da uklonim/izmjenim posvetu :D
to bi ti bio pametan potez, jer Koelja inače žene vole :D dobro, i to zavisi koje :-) al da te ne zamaramo, uradi tako, biće dobar poklon sigurno :D
User avatar
Eleonora
Posts: 1323
Joined: 06/04/2008 14:05

#4827 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Eleonora »

Image
User avatar
Dioda
Posts: 1353
Joined: 20/01/2008 19:17

#4828 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Dioda »

Image
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#4829 Re: Šta trenutno čitate?

Post by ljubav_aha »

anna_maria
Posts: 33
Joined: 13/06/2010 08:58

#4830 Re: Šta trenutno čitate?

Post by anna_maria »

Eleonora wrote:Image
:zzzz: :zzzz: :zzzz:
User avatar
SinjaD
Posts: 681
Joined: 19/03/2008 18:48

#4831 Re: Šta trenutno čitate?

Post by SinjaD »

Ljosa - Tetka Julija i piskaralo

Image
User avatar
jazmin
Posts: 152
Joined: 11/08/2009 10:39

#4832 Re: Šta trenutno čitate?

Post by jazmin »

Image

Uploaded with ImageShack.us

Gijom Muso :thumbup:
User avatar
jazmin
Posts: 152
Joined: 11/08/2009 10:39

#4833 Re: Šta trenutno čitate?

Post by jazmin »

Dobra je :-D
User avatar
Eleonora
Posts: 1323
Joined: 06/04/2008 14:05

#4834 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Eleonora »

anna_maria wrote: :zzzz: :zzzz: :zzzz:
Sta znaci :zzzz: :zzzz: :zzzz: ?!

:D
User avatar
alcho
Posts: 1611
Joined: 31/08/2006 09:08

#4835 Re: Šta trenutno čitate?

Post by alcho »

Image

Definitivno sam ocekivao vise od ove knjige
User avatar
Felis
Posts: 832
Joined: 14/05/2011 18:29
Location: Sofitel

#4836 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Felis »

alcho wrote:Image

Definitivno sam ocekivao vise od ove knjige

Bestseler preveden na 35 jezika, prodat preko 7 miliona primjeraka... Ne dopada mi se. Lagana je za citanje. Nisam osjetio odusevljenje nakon sto sam procitao knjigu, nasuprot, knjiga me je bas udavila. Inace nisam religiozan, pa mozda i zbog toga ne volim knjige tog tipa.

:evil: :evil:
User avatar
Mis mekinjas
Posts: 42278
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: U svemiru ili u Krležinim romanima

#4837 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Mis mekinjas »

alcho wrote:Image

Definitivno sam ocekivao vise od ove knjige
I ja, ništa..... jedva je završih... :-?
User avatar
SinjaD
Posts: 681
Joined: 19/03/2008 18:48

#4838 Re: Šta trenutno čitate?

Post by SinjaD »

Mis mekinjas wrote:
alcho wrote:Image

Definitivno sam ocekivao vise od ove knjige
I ja, ništa..... jedva je završih... :-?
Još jedan dokaz da milioni prodatih knjiga ne govore ništa o njenoj kvaliteti i pravoj vrijednosti.
Rijetko mi se neka knjiga ne svidi baš u tolikoj mjeri da uokolo loše pričam o njoj :-D
Koliba je baš jedna od tih.
User avatar
Sookie McSue
Posts: 338
Joined: 17/08/2010 13:44
Location: hair of gold and lips like cherries

#4839 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Sookie McSue »

SinjaD wrote:
Mis mekinjas wrote:
alcho wrote:Image

Definitivno sam ocekivao vise od ove knjige
I ja, ništa..... jedva je završih... :-?
Još jedan dokaz da milioni prodatih knjiga ne govore ništa o njenoj kvaliteti i pravoj vrijednosti.
Rijetko mi se neka knjiga ne svidi baš u tolikoj mjeri da uokolo loše pričam o njoj :-D
Koliba je baš jedna od tih.
ovo mi je predivno :)
User avatar
ČiČke
Posts: 709
Joined: 08/05/2011 21:44
Location: Daleko

#4840 Re: Šta trenutno čitate?

Post by ČiČke »

Image

dobila na poklon pa krećem uskoro sa čitanjem .. :)
p.s. naš, bh pisac, čitajmo domaće :thumbup:
:mrgreen: :mrgreen:
User avatar
zovemsecrveni
Posts: 243
Joined: 30/09/2009 08:07
Location: Platforma

#4841 Re: Šta trenutno čitate?

Post by zovemsecrveni »

Razočaramo sam se u tu knjigu. Loša je od prve do zadnje rečenice. Dio u kojem glavni lik objašnjava zašto ga je supruga napustila (jer je perverznjak), prosto vrijeđa inteligenciju čitaoca.
User avatar
ČiČke
Posts: 709
Joined: 08/05/2011 21:44
Location: Daleko

#4842 Re: Šta trenutno čitate?

Post by ČiČke »

zovemsecrveni wrote:Razočaramo sam se u tu knjigu. Loša je od prve do zadnje rečenice. Dio u kojem glavni lik objašnjava zašto ga je supruga napustila (jer je perverznjak), prosto vrijeđa inteligenciju čitaoca.
uskoro javim utiske .. ;-)
User avatar
Ultravox
Posts: 1209
Joined: 18/05/2011 13:02

#4843 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Ultravox »

Ketrin Nevil "Vatra"- katastrofa, imam još par stranica da je "dokračim" a onda Piter Straub "Priča o duhovima". Molio bi da mi neko kaže DA/NE je vrijedna čitanja. (Nisam čitao starije postove pa se izvinjavam ako je već bilo komentara).
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4844 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Truba »

kažu da je ok
User avatar
Dioda
Posts: 1353
Joined: 20/01/2008 19:17

#4845 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Dioda »

Image
amyca
Posts: 90
Joined: 06/04/2007 08:47
Location: Sarajevo

#4846 Re: Šta trenutno čitate?

Post by amyca »

Dioda wrote:Image
Dioda, javi kakva je ta knjiga... Meni je Sjenka vjetra odlicna... :)
User avatar
Latinka
Posts: 93
Joined: 22/10/2010 09:19

#4847 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Latinka »

amyca wrote:
Dioda wrote:Image
Dioda, javi kakva je ta knjiga... Meni je Sjenka vjetra odlicna... :)
Ja sam pročitala prvi dio trilogije "Princ magle" i ostale 2 mi stoje na polici još ne pročitane. OK je, brzo se čita, ali, eto, nije me povuklo da čitam i ostale
User avatar
sadmire
Posts: 2401
Joined: 28/01/2008 15:38
Location: zemlja galebova

#4848 Re: Šta trenutno čitate?

Post by sadmire »

Latinka wrote:
amyca wrote:
Dioda wrote:Image
Dioda, javi kakva je ta knjiga... Meni je Sjenka vjetra odlicna... :)
Ja sam pročitala prvi dio trilogije "Princ magle" i ostale 2 mi stoje na polici još ne pročitane. OK je, brzo se čita, ali, eto, nije me povuklo da čitam i ostale
Ako se ne varam, to su djecije knjige, zbog toga i jesu tako citke!?
User avatar
vox-populi
Posts: 3131
Joined: 03/04/2008 21:51
Location: Sarajevo-x Liberation Front

#4849 Re: Šta trenutno čitate?

Post by vox-populi »

Image

Genijalna knjiga, ne kontam kako mi je promakla...
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4850 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Truba »

meni je treća trećina pravo zbunjujuća
Post Reply