SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#4826 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

pa za većinu udesa u našem gradu se možeš isto zapitati...

odgovora ima više, ali su jednostavni i logični: ljudi ne znaju da voze, voze neispravna auta, na ćelavim gumama, voze pijani (u nas je i dalje ljudima kad mrtvi pijani sjedaju za volan više za brigu hoće li ih policija uhvatiti nego hoće li ubiti sebe ili nekoga drugog), nenaspavani, bolesni, pričaju na telefon dok voze, tipkaju poruke, tipkaju mejlove, igraju igrice, hvataju pokemone...
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#4827 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by al-em »

RA STO JA NJE. Drzi!
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#4828 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

+1 Dobrinja 2

Image

Image

Koza iz Alfe je prosla kroz zabranu ulice koja se vidi na slici i naletila na trojku... :-) dvoje djece je bilo u Alfi...nabijem je i ko vozaca i ko majku...
User avatar
bleee_sa
Posts: 42324
Joined: 05/10/2014 22:35
Location: Ispod sunca zlatnoga

#4829 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by bleee_sa »

Ulica se zove Senada Poturka Senčija. :mrgreen:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#4830 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Daryl Dixon »

zabio joj ga senci daBogda :evil: :mrgreen:
User avatar
bleee_sa
Posts: 42324
Joined: 05/10/2014 22:35
Location: Ispod sunca zlatnoga

#4831 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by bleee_sa »

User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#4832 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

po ko zna koji put
zsgrebacka ulica
i udes
sve otislo u pm
User avatar
shiny
Posts: 535
Joined: 26/07/2012 15:22
Location: Sarajevo

#4833 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by shiny »

Fkt, Zagrebačka ko ukleta ulica...
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4834 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Image

Udaren pješak, momak, mlađi, prelazio gdje nije mjesto, vozač pobjegao.

Poslato sa radnog mjesta...
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#4835 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

ukleti su ljudi a ne ulice
ova mi se ulica posebno gadi
od kada je renovirana postala trkaliste razularenih bandita
onda oni tumori sto parkiraju pred teafikom i montanom
sve nered
Last edited by vješalica on 01/09/2016 19:52, edited 1 time in total.
User avatar
bleee_sa
Posts: 42324
Joined: 05/10/2014 22:35
Location: Ispod sunca zlatnoga

#4836 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by bleee_sa »

Poletio za trolom, brz oporavak i malo bolju pamet mu želim.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4837 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Jbga prvo pješaci stoka pa onda vozači pa pukla širina može se gasati

Evo sad policija tu, uviđaj, i opet nake ženturače trče preko ulice a sa druge strane nakav vladin službenik u crnom Passatu naveo da prođe kroz policajca a ovaj mu ne dozvoljava pa onda ovaj iz Passata dobacuje "daj kolega kasnim na posao" ali mu opet nije dao da prođe mada mu se branikom nabio na koljena.
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4838 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

Sta pijuni rade na cesti dobro je da nema mrtbih svaki dan...

To su pretrcavanja na nemogucim pozicijama
A vozaci su odron kaad furaju iznad ogranicenja
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#4839 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

Vidi se da će promjena vremena... :-)
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25469
Joined: 12/08/2013 12:51

#4840 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insaneinthebrain »

jucer ispod petlje na stupu :zzzz:

Image

Image

Image
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4841 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Na stanici revizori pričaju između sebe da je valjda jutros i na Aneksu nekoga udario auto
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4842 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

vidio sam taj iz tramvaja na stupu jucer
User avatar
bleee_sa
Posts: 42324
Joined: 05/10/2014 22:35
Location: Ispod sunca zlatnoga

#4843 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by bleee_sa »

O'zone wrote:Na stanici revizori pričaju između sebe da je valjda jutros i na Aneksu nekoga udario auto
Jes' oko pola 9.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#4844 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

O'zone wrote:Jbga prvo pješaci stoka pa onda vozači pa pukla širina može se gasati

Evo sad policija tu, uviđaj, i opet nake ženturače trče preko ulice a sa druge strane nakav vladin službenik u crnom Passatu naveo da prođe kroz policajca a ovaj mu ne dozvoljava pa onda ovaj iz Passata dobacuje "daj kolega kasnim na posao" ali mu opet nije dao da prođe mada mu se branikom nabio na koljena.
zbog tog malog vise od 2 sata prevoz ne radi
nema govora da branim vozaca pobhego je sigurno jer je brzo vozio
al brate u blizini pjesacki pa predji ko covjek pa i ako te zgazi nek te zgazi na njemu
a ne zbog njegove supljine u glavi 100 problema napravio
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#4845 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Daryl Dixon »

bas je kriticna Grbavica sto se tiče pješaka.. potez Zagrebačka pa sve do stadiona iskacu pjesaci ko glineni golubovi ccc neki dan mi bas dvojica momaka iskocise ispred auta stali i ja ih gledam - hajde sad kad ste krenuli prodjite... alaselamet :run:
rudy81
Posts: 998
Joined: 18/05/2007 08:43

#4846 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by rudy81 »

danas izlazim na zagrebacku s parkinga iz pravca poste, sa semafora kod pekare skrecem desno. meni je zeleno a cura u istom momentu izlazi iz pekare i prelazi cestu, cak i ne pretrcava nego kao na modnoj pisti nogu za nogom vuce na mjestu gdje uopste ne postoji pjesacki, ni da se okrene...
meni je po gradu postalo skoro stresnije voziti zbog pjesaka nego onih bolida/ulijetaca....
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#4847 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zdruzdjo »

vozim preksinoc od vijecnice prema bascarsiji. zeleno mi uredno kod skretanja za kovace. na bascarsiji tramvajskoj na 20-ak metara ispred vidim staje tramvaj i sad ocekujem stampedo sa zadnjih vrata da mi iskoci na cestu i govorim sinu "sad ces vidjeti da ce mi neko preletiti ovdje iz tramvaja". kako prilazim NIKO ne prelazi!!! jao reko ne mogu da vjerujem. Nisam ni izgovorio to i taman prilazim pocetku tramvaja i semaforu kad hamsa 50+ godina sa prednjih vrata krk pred auto na uredno crveno. jedva zakocih. abs se upalio. mislim da sam se karambolkom i naslonio na nogu joj. Skocila je 5 metara nazad. jebo sergeja bubku kako je u vis se bacila koliko sam je prepao. presjekla me po stomaku ali je vrijedilo. Vidjeti onakav skok unazad je neprocjenjivo. a fakat je puno je reci da sam vozio 35-40.
Zamalo da me otracavate ovdje na forumu.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#4848 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

muhe zunzare
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#4849 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

i koji su rezultati,nešto slabo novinarčići izvještavaju o udesu koji je prouzročio 3 sata blokade u zagrebačkoj?
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#4850 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

Jutros frajer iz pekare, na sred moje trake, naravno jedno 50 m od pjesackog, i hoce-nece seta. Ja prikocim i kazem ili predji ili se vrati ali nemoj da setas po cesti, a on meni vice "moras da stanes, moras". Ma kud nisam veca budala, jbt... :evil:
Post Reply