SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#4826 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
pa za većinu udesa u našem gradu se možeš isto zapitati...
odgovora ima više, ali su jednostavni i logični: ljudi ne znaju da voze, voze neispravna auta, na ćelavim gumama, voze pijani (u nas je i dalje ljudima kad mrtvi pijani sjedaju za volan više za brigu hoće li ih policija uhvatiti nego hoće li ubiti sebe ili nekoga drugog), nenaspavani, bolesni, pričaju na telefon dok voze, tipkaju poruke, tipkaju mejlove, igraju igrice, hvataju pokemone...
odgovora ima više, ali su jednostavni i logični: ljudi ne znaju da voze, voze neispravna auta, na ćelavim gumama, voze pijani (u nas je i dalje ljudima kad mrtvi pijani sjedaju za volan više za brigu hoće li ih policija uhvatiti nego hoće li ubiti sebe ili nekoga drugog), nenaspavani, bolesni, pričaju na telefon dok voze, tipkaju poruke, tipkaju mejlove, igraju igrice, hvataju pokemone...
-
al-em
- Posts: 3173
- Joined: 01/03/2014 00:26
#4827 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
RA STO JA NJE. Drzi!
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#4828 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
+1 Dobrinja 2


Koza iz Alfe je prosla kroz zabranu ulice koja se vidi na slici i naletila na trojku...
dvoje djece je bilo u Alfi...nabijem je i ko vozaca i ko majku...


Koza iz Alfe je prosla kroz zabranu ulice koja se vidi na slici i naletila na trojku...
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
#4829 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ulica se zove Senada Poturka Senčija. 
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#4830 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
zabio joj ga senci daBogda

- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#4832 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
po ko zna koji put
zsgrebacka ulica
i udes
sve otislo u pm
zsgrebacka ulica
i udes
sve otislo u pm
- shiny
- Posts: 535
- Joined: 26/07/2012 15:22
- Location: Sarajevo
#4833 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Fkt, Zagrebačka ko ukleta ulica...
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#4834 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Udaren pješak, momak, mlađi, prelazio gdje nije mjesto, vozač pobjegao.
Poslato sa radnog mjesta...
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#4835 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ukleti su ljudi a ne ulice
ova mi se ulica posebno gadi
od kada je renovirana postala trkaliste razularenih bandita
onda oni tumori sto parkiraju pred teafikom i montanom
sve nered
ova mi se ulica posebno gadi
od kada je renovirana postala trkaliste razularenih bandita
onda oni tumori sto parkiraju pred teafikom i montanom
sve nered
Last edited by vješalica on 01/09/2016 19:52, edited 1 time in total.
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
#4836 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Poletio za trolom, brz oporavak i malo bolju pamet mu želim.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#4837 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Jbga prvo pješaci stoka pa onda vozači pa pukla širina može se gasati
Evo sad policija tu, uviđaj, i opet nake ženturače trče preko ulice a sa druge strane nakav vladin službenik u crnom Passatu naveo da prođe kroz policajca a ovaj mu ne dozvoljava pa onda ovaj iz Passata dobacuje "daj kolega kasnim na posao" ali mu opet nije dao da prođe mada mu se branikom nabio na koljena.
Evo sad policija tu, uviđaj, i opet nake ženturače trče preko ulice a sa druge strane nakav vladin službenik u crnom Passatu naveo da prođe kroz policajca a ovaj mu ne dozvoljava pa onda ovaj iz Passata dobacuje "daj kolega kasnim na posao" ali mu opet nije dao da prođe mada mu se branikom nabio na koljena.
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4838 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Sta pijuni rade na cesti dobro je da nema mrtbih svaki dan...
To su pretrcavanja na nemogucim pozicijama
A vozaci su odron kaad furaju iznad ogranicenja
To su pretrcavanja na nemogucim pozicijama
A vozaci su odron kaad furaju iznad ogranicenja
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#4839 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Vidi se da će promjena vremena... 
- insaneinthebrain
- Posts: 25469
- Joined: 12/08/2013 12:51
#4840 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
jucer ispod petlje na stupu






- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#4841 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Na stanici revizori pričaju između sebe da je valjda jutros i na Aneksu nekoga udario auto
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4842 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
vidio sam taj iz tramvaja na stupu jucer
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
#4843 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Jes' oko pola 9.O'zone wrote:Na stanici revizori pričaju između sebe da je valjda jutros i na Aneksu nekoga udario auto
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#4844 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
zbog tog malog vise od 2 sata prevoz ne radiO'zone wrote:Jbga prvo pješaci stoka pa onda vozači pa pukla širina može se gasati
Evo sad policija tu, uviđaj, i opet nake ženturače trče preko ulice a sa druge strane nakav vladin službenik u crnom Passatu naveo da prođe kroz policajca a ovaj mu ne dozvoljava pa onda ovaj iz Passata dobacuje "daj kolega kasnim na posao" ali mu opet nije dao da prođe mada mu se branikom nabio na koljena.
nema govora da branim vozaca pobhego je sigurno jer je brzo vozio
al brate u blizini pjesacki pa predji ko covjek pa i ako te zgazi nek te zgazi na njemu
a ne zbog njegove supljine u glavi 100 problema napravio
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#4845 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
bas je kriticna Grbavica sto se tiče pješaka.. potez Zagrebačka pa sve do stadiona iskacu pjesaci ko glineni golubovi ccc neki dan mi bas dvojica momaka iskocise ispred auta stali i ja ih gledam - hajde sad kad ste krenuli prodjite... alaselamet 
-
rudy81
- Posts: 998
- Joined: 18/05/2007 08:43
#4846 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
danas izlazim na zagrebacku s parkinga iz pravca poste, sa semafora kod pekare skrecem desno. meni je zeleno a cura u istom momentu izlazi iz pekare i prelazi cestu, cak i ne pretrcava nego kao na modnoj pisti nogu za nogom vuce na mjestu gdje uopste ne postoji pjesacki, ni da se okrene...
meni je po gradu postalo skoro stresnije voziti zbog pjesaka nego onih bolida/ulijetaca....
meni je po gradu postalo skoro stresnije voziti zbog pjesaka nego onih bolida/ulijetaca....
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#4847 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
vozim preksinoc od vijecnice prema bascarsiji. zeleno mi uredno kod skretanja za kovace. na bascarsiji tramvajskoj na 20-ak metara ispred vidim staje tramvaj i sad ocekujem stampedo sa zadnjih vrata da mi iskoci na cestu i govorim sinu "sad ces vidjeti da ce mi neko preletiti ovdje iz tramvaja". kako prilazim NIKO ne prelazi!!! jao reko ne mogu da vjerujem. Nisam ni izgovorio to i taman prilazim pocetku tramvaja i semaforu kad hamsa 50+ godina sa prednjih vrata krk pred auto na uredno crveno. jedva zakocih. abs se upalio. mislim da sam se karambolkom i naslonio na nogu joj. Skocila je 5 metara nazad. jebo sergeja bubku kako je u vis se bacila koliko sam je prepao. presjekla me po stomaku ali je vrijedilo. Vidjeti onakav skok unazad je neprocjenjivo. a fakat je puno je reci da sam vozio 35-40.
Zamalo da me otracavate ovdje na forumu.
Zamalo da me otracavate ovdje na forumu.
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#4848 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
muhe zunzare
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#4849 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
i koji su rezultati,nešto slabo novinarčići izvještavaju o udesu koji je prouzročio 3 sata blokade u zagrebačkoj?
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#4850 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Jutros frajer iz pekare, na sred moje trake, naravno jedno 50 m od pjesackog, i hoce-nece seta. Ja prikocim i kazem ili predji ili se vrati ali nemoj da setas po cesti, a on meni vice "moras da stanes, moras". Ma kud nisam veca budala, jbt... 
