Zadnja dva koja sam uzeo idol3 i p9 lite su zakljucana oba a kod nekih koje sam ranije uzimao sim 2 je bio liberoCupko_ wrote:Da, zakljucana su oba utora samo za BHTelecom kartice.supercali wrote:Kad smo vec kod tih zakljucavanja
Jesu li kod duo telefona zakljucane obe kartice?
Upravo sam uzeo s60 koji je duo a nisam jos testirao a i nemam drugih kartica trenutno kod sebe
BHTelecom All About
Moderator: Benq
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#48226 Re: BHTelecom All About
-
jarobot
- Posts: 3056
- Joined: 13/06/2016 20:07
#48227 Re: BHTelecom All About
Ima !!DonieBrasco wrote:Ima li negdje da se vidi spisak kanala osnovog paketa Moja TV, najjeftini paket.
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#48228 Re: BHTelecom All About
Jesu li duzni otkljucati jedan a jedan da ostane zakljucan
-
jarobot
- Posts: 3056
- Joined: 13/06/2016 20:07
#48229 Re: RE: Re: BHTelecom All About
U BH telekomu ne možeš iskeširati telefon. Sve ide preko računa, moraš imati uslugu na koju će doći račun da ni platio telefon .Benq wrote:Nevidjena glupost ! Da telefon bude zakljucan dok je korisnik pod ugovorom , to je ok , ali otici u telecom i iskesirati telefon a pri tome praviti neke zahtjeve i cekati kod za otkljucavanje je van pameti..holowey wrote: zakljucan na bht mrezu do otplate zadnje rate... cak i ako je u pitanju jednokratno placanje, telefon je zakljucan dok ne podneses zahtjev za otkljucavanje na protokol i dok ne dobijes postom kod za otkljucavanje...
Znači ne možeš jednostavno reći hoću taj telefon u gotovini i platiti na kasi...
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#48230 Re: BHTelecom All About
Ko zna, ali cisto sumnjam. Kad istekne otplata onda...supercali wrote:Jesu li duzni otkljucati jedan a jedan da ostane zakljucan
Eronet je u tom pogledu bolji, sim 2 je koliko ja znam uvijek free e sad jel kod svih brendova to ne znam
- Benq
- Posts: 10497
- Joined: 16/11/2009 18:00
- Location: Sarajevo
#48231 Re: RE: Re: BHTelecom All About
Razumijem , ali opet ga isplatis odjednom , znaci opet smo nekako na istom sto se tice kodiranja.jarobot wrote: U BH telekomu ne možeš iskeširati telefon. Sve ide preko računa, moraš imati uslugu na koju će doći račun da ni platio telefon .
Znači ne možeš jednostavno reći hoću taj telefon u gotovini i platiti na kasi...
- Benq
- Posts: 10497
- Joined: 16/11/2009 18:00
- Location: Sarajevo
#48232 Re: BHTelecom All About
Kod HTC-a je drugi slot sim-free, vjerovatno je onda i kod ostalih modela.zateznistub wrote: Eronet je u tom pogledu bolji, sim 2 je koliko ja znam uvijek free e sad jel kod svih brendova to ne znam
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#48233 Re: BHTelecom All About
Sta je ovo sa fer osnovom kod telecoma. Imam samo 1977,5 GB da potrosim mjesecno, pa da mi salju upozorenje.
Moram poceti internet da skidam

Moram poceti internet da skidam
-
zutipatak
- Posts: 179
- Joined: 26/09/2016 15:32
#48234 Re: RE: Re: RE: Re: BHTelecom All About
Nije tačno. Dva telefona sam kupio kešom dok sam imao samo ultru od usluga. Rekao na šalteru hoću taj i taj po komercijanoj cijeni da platim odmah, izdali mi fiskalnu račun, platio kešom na licu mjesta i mobitel u ruke. Prvi put na Obali a drugi put na Ferhadiji.jarobot wrote:U BH telekomu ne možeš iskeširati telefon. Sve ide preko računa, moraš imati uslugu na koju će doći račun da ni platio telefon .Benq wrote:Nevidjena glupost ! Da telefon bude zakljucan dok je korisnik pod ugovorom , to je ok , ali otici u telecom i iskesirati telefon a pri tome praviti neke zahtjeve i cekati kod za otkljucavanje je van pameti..holowey wrote: zakljucan na bht mrezu do otplate zadnje rate... cak i ako je u pitanju jednokratno placanje, telefon je zakljucan dok ne podneses zahtjev za otkljucavanje na protokol i dok ne dobijes postom kod za otkljucavanje...
Znači ne možeš jednostavno reći hoću taj telefon u gotovini i platiti na kasi...
Sent from my LG-H440n using Tapatalk
-
r_faruk
- Posts: 4804
- Joined: 20/01/2003 00:00
#48235 Re: BHTelecom All About
i ja sam iskesirao svoj telefon!
je*o im 3g E H+ G mater
je*o im 3g E H+ G mater
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#48236 Re: BHTelecom All About
Moze li se prije isteka otplate traziti otkljucavanje?
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#48237 Re: BHTelecom All About
Zanima me ovo
Koristis recimo midi 30
Uzmes telefon na rate nebitno godina dvije
I recimo u pola tog otplacivanja odlucis da ides na veci paket recimo maxi 50
Jel rata do kraja ostaje ista ili od tog mjeseca ide manja rata kao da si ga kupio na maxi 50
Koristis recimo midi 30
Uzmes telefon na rate nebitno godina dvije
I recimo u pola tog otplacivanja odlucis da ides na veci paket recimo maxi 50
Jel rata do kraja ostaje ista ili od tog mjeseca ide manja rata kao da si ga kupio na maxi 50
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#48238 Re: BHTelecom All About
Od tog mjeseca ide manja rata.supercali wrote:Zanima me ovo
Koristis recimo midi 30
Uzmes telefon na rate nebitno godina dvije
I recimo u pola tog otplacivanja odlucis da ides na veci paket recimo maxi 50
Jel rata do kraja ostaje ista ili od tog mjeseca ide manja rata kao da si ga kupio na maxi 50
-
cole_dobrinja
- Posts: 28
- Joined: 27/01/2009 09:58
#48239 Re: RE: Re: BHTelecom All About
Rata ostaje ista kad prelazi sa manjeg paketa na veći i sa većeg na manji paket ali u tim slučaju se naplaćuje razlika cijene telefona +pdv na tu razliku cijene između cijene aparata recimo na paketu moj maxi 50 i moj midi 30mali_milojica wrote:Od tog mjeseca ide manja rata.supercali wrote:Zanima me ovo
Koristis recimo midi 30
Uzmes telefon na rate nebitno godina dvije
I recimo u pola tog otplacivanja odlucis da ides na veci paket recimo maxi 50
Jel rata do kraja ostaje ista ili od tog mjeseca ide manja rata kao da si ga kupio na maxi 50
Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6963
- Joined: 06/05/2013 23:05
#48241 Re: BHTelecom All About
alcatel idol one touch 3 5.5 je dosao da su oba sima zakljucana. podnjeli zahtjev i dobili kod za jedan sim da se otkljuca. meni su rekli da im tako naleti zavisi od proizvodjaca isto nekad se zakljucaju oba sima nekad jedan.supercali wrote:Jesu li duzni otkljucati jedan a jedan da ostane zakljucan
- BaDa
- Posts: 2652
- Joined: 20/04/2009 23:42
- Location: Sarajevo
#48242 Re: BHTelecom All About
kratko pitanje hocu da se prebacim na mojmini 15 i smijesno je sto imam 500mb interneta... eh sad jel ja mogu uzeti mini 15 + Moj mSurf 1 GB u paket mini 15 znaci da placam 22.55km
ili to nije moguce?
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#48243 Re: RE: Re: BHTelecom All About
Imas li Moja tv? Ako imas uvezi taj mini u Moja TV Moj Izbor i dobijes jos 500 Mb djabaBaDa wrote:kratko pitanje hocu da se prebacim na mojmini 15 i smijesno je sto imam 500mb interneta... eh sad jel ja mogu uzeti mini 15 + Moj mSurf 1 GB u paket mini 15 znaci da placam 22.55kmili to nije moguce?
Sent from my LG-H850 using Tapatalk
- BaDa
- Posts: 2652
- Joined: 20/04/2009 23:42
- Location: Sarajevo
#48244 Re: RE: Re: BHTelecom All About
nemam moju tv... a znaci ovako ne mogu uvezati kako sam ja mislioCossack wrote:Imas li Moja tv? Ako imas uvezi taj mini u Moja TV Moj Izbor i dobijes jos 500 Mb djabaBaDa wrote:kratko pitanje hocu da se prebacim na mojmini 15 i smijesno je sto imam 500mb interneta... eh sad jel ja mogu uzeti mini 15 + Moj mSurf 1 GB u paket mini 15 znaci da placam 22.55kmili to nije moguce?
![]()
Sent from my LG-H850 using Tapatalk
- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#48245 Re: BHTelecom All About
ja non stop surfam i potrošim 395 mega mjesečno 
kako to da je vama malo
kako to da je vama malo
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#48246 Re: RE: Re: BHTelecom All About
Ja gigu nikad ne potrosimBlack swan wrote:ja non stop surfam i potrošim 395 mega mjesečno
kako to da je vama malo [emoji38]
Sent from my LG-H850 using Tapatalk
- BaDa
- Posts: 2652
- Joined: 20/04/2009 23:42
- Location: Sarajevo
#48247 Re: BHTelecom All About
morat cu otici danas bas da vidim moze li ta kombinacija 
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#48248 Re: BHTelecom All About
Zar nije bolje uzeti MojMini sa 500mb + dokupiti 1 GB kako so planirao i imati 1.5 GB mjesecno.BaDa wrote:kratko pitanje hocu da se prebacim na mojmini 15 i smijesno je sto imam 500mb interneta... eh sad jel ja mogu uzeti mini 15 + Moj mSurf 1 GB u paket mini 15 znaci da placam 22.55kmili to nije moguce?
Kad potrosis 500MB,ne gase internet nego samo smanje brzinu.
- BaDa
- Posts: 2652
- Joined: 20/04/2009 23:42
- Location: Sarajevo
#48249 Re: BHTelecom All About
pa to sam i misliomali_milojica wrote:Zar nije bolje uzeti MojMini sa 500mb + dokupiti 1 GB kako so planirao i imati 1.5 GB mjesecno.BaDa wrote:kratko pitanje hocu da se prebacim na mojmini 15 i smijesno je sto imam 500mb interneta... eh sad jel ja mogu uzeti mini 15 + Moj mSurf 1 GB u paket mini 15 znaci da placam 22.55kmili to nije moguce?
Kad potrosis 500MB,ne gase internet nego samo smanje brzinu.
-
ajdamo
- Posts: 1572
- Joined: 02/07/2016 17:11
- Location: Hercegovina Kalifornija
- Grijem se na: Sunce
- Vozim: Dvotočkaš
#48250 Re: BHTelecom All About
Vidim Eronet i Mtel nabavili iphone 7. Cijene su previsoke. Eto prilike telekomu da i oni nabave i stave nesto nizu cijenu od konkurencije 
Bila bi fora i da nabave ovaj novi Google Pixel smartphone.
Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Bila bi fora i da nabave ovaj novi Google Pixel smartphone.
Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

