Sistem u RS je oživio poslije priznanja da su jedna od zaraćenih strana, a ne paravojna i teroristička grupacija.oakville wrote:Građanski koncept je zaživio na teritoriji RSa, nakon što su Bošnje i Hrvate uspješno protjerali i za isto nagrađeni od strane građanski orijentiranih Sjedinjenih Država. Pošto je NATO intervenisao da bi se stabilizirala RS, samo je još potreban ulazak u NATO i završili su sve, odnosno RS je pod punom zaštitom svojih stvaralaca. Kao i dosad možemo očekivati da će Bošnje uz masu ustupaka uvesti BiH u NATOpemanapemani wrote:Nema druge, ovo je krunski dokaz da treba odjebati građanski koncept i svim silama krenuti u izgradnju tri etničke (pardon, nacionalne) poludržave.
Građanski koncept šteti Bošnjacima. Isti nikad neće prodisati punim plućima dok imaju vlažne građanske snove![]()
.
Po demokratskim principima, sa teroristima i paravojnim formacijama nema pregovora, nego ih se nastoji uništiti svim sredstvima.
Vlasti RBiH sjedaju za pregovarački stol sa teroristima još 1992. Tako teroristi i fašisti postaju ravnopravna strana.
Skoro četiri godine kasnije, pod pritiskom SAD, dolazi do Mirovnog sporazuma.
Ako su četnici odgovarali Aliji i ekipi, ako su sa njima pregovarali skoro 4 godine, zašto onda ne bi odgovarali Amerikancima kao ravnopravna strana u pregovorima?
25 godina poslije dolazimo do zaključka da je građanska država raspadnuti mrtvac, a kolac u srce zabijen još 1992.

