Ako ovako iz rs nastave sukob je neizbjezan...........a ishod je jasan ko jasan dan....jel treba rizikovati zaradi nekoga ko najmanje radi za narod u ovom slucaju za srbe
Milorad Dodik ALL ABOUT
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#48151 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
cuj vasi?....pa vasi su i u SIPI i u Ministarsvu bezbjednosti..........a aa da oni u Predsjednistvu BiH su izdajice i oni su ciste Teheranlije
Ako ovako iz rs nastave sukob je neizbjezan...........a ishod je jasan ko jasan dan....jel treba rizikovati zaradi nekoga ko najmanje radi za narod u ovom slucaju za srbe
Ako ovako iz rs nastave sukob je neizbjezan...........a ishod je jasan ko jasan dan....jel treba rizikovati zaradi nekoga ko najmanje radi za narod u ovom slucaju za srbe
-
junior3
- Posts: 9131
- Joined: 20/02/2014 01:02
#48152 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Je l' tebi spreča Mektić nešto u rodu? 
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#48153 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Jes lijep uz ovu zatavu takozvane Bosne
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#48154 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
nije....ali ocito Mile tebi jestejunior3 wrote:Je l' tebi spreča Mektić nešto u rodu?
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#48155 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Tzv. nevin čovjekspreca wrote:
Jes lijep uz ovu zatavu takozvane Bosne![]()
-
junior3
- Posts: 9131
- Joined: 20/02/2014 01:02
#48156 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Nemoj zajebavat'. Mora da ste neki rod. Rijetko nepismeni ljudi.spreca wrote:nije....ali ocito Mile tebi jestejunior3 wrote:Je l' tebi spreča Mektić nešto u rodu?
- muha_sa
- Posts: 140458
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#48157 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
ne gledaš snukerjunior3 wrote:Je l' tebi spreča Mektić nešto u rodu?
-
junior3
- Posts: 9131
- Joined: 20/02/2014 01:02
#48158 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Muha legenda me pokušava nekako skloniti sa politike, ajd' eto me u kafanu.muha_sa wrote:ne gledaš snukerjunior3 wrote:Je l' tebi spreča Mektić nešto u rodu?![]()
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#48159 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
ja sam uvijek veseo kad se budala raduje.....nedaj se ometatijunior3 wrote:Nemoj zajebavat'. Mora da ste neki rod. Rijetko nepismeni ljudi.spreca wrote:nije....ali ocito Mile tebi jestejunior3 wrote:Je l' tebi spreča Mektić nešto u rodu?
-
junior3
- Posts: 9131
- Joined: 20/02/2014 01:02
#48160 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Eto onda svi veseli, dobro i jest'. 
- Država
- Posts: 4968
- Joined: 31/10/2010 15:15
#48161 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Republika Srpska se zadužuje za još 45 miliona KM

Republika Srpska (RS) će uskoro biti zaduženija za dodatnih 45 miliona KM, koliko iznosi nova, emisija petogodišnjih obveznica za čiju je kupovinu entitetsko Ministarstvo finansija danas objavilo javni poziv.
Pozivajući se na odluku Vlade RS od 7. decembra, ministar ZoranTegeltija u javnom pozivu za kupovinu, objavljenom u dnevnim novinama, navodi da će se licitacija održati 28. decembra ove godine.
Republika Srpska se poslednji put emisijom obveznica zadužila 19. oktobra, također za 45 miliona KM.
Ono što je indikativno da se Ministarstvo finansija zadužuju na Banjalučkoj berzi tri dana prije kraja fiskalne godine, emisijom obveznica koja nije bila planirana u „Kalendaru aukcija“ koji je objavljen na zvaničnoj internet adresi resornog ministarstva.
Prema Kalendaru aukcija za 2015. godinu, posljednje zaduženje ove godine je trebalo biti emisija šestomjesečnih trezorskih zapisa, 22. decembra.
Očito da se Vlada odlučila na neplanirano, dodatno zaduženje od 45 miliona KM, jer nema drugog načina da pokrije nedostajuće budžetske prihode.
Također, osim najave kreditnog zaduženja od Global Bancorp Commodities & Investment, američkog fonda upitne reputacije, od 300 miliona dolara, novi detalji realizacije nisu objavljivani.
Predstavnici Saveza za promjene su 26. novembra Okružnom tužilaštvu u Banjoj Luci predali krivičnu prijavu u vezi “nezakonite i neustavne odluke o kreditnom zaduženju Republike Srpske” od 300 miliona dolara.
Predstavnici SDS-a, NDP-a, PDP-a i NS-a su krivičnu prijavu, koju su potpisala 33 poslanika opozicije u Narodnoj skupštini RS, podnijeli protiv Željke Cvijanović, predsjednice Vlade RS, i Zorana Tegeltije, ministra finansija RS.
To PreCjedničeeeeeeeeeeeeeee...


Republika Srpska (RS) će uskoro biti zaduženija za dodatnih 45 miliona KM, koliko iznosi nova, emisija petogodišnjih obveznica za čiju je kupovinu entitetsko Ministarstvo finansija danas objavilo javni poziv.
Pozivajući se na odluku Vlade RS od 7. decembra, ministar ZoranTegeltija u javnom pozivu za kupovinu, objavljenom u dnevnim novinama, navodi da će se licitacija održati 28. decembra ove godine.
Republika Srpska se poslednji put emisijom obveznica zadužila 19. oktobra, također za 45 miliona KM.
Ono što je indikativno da se Ministarstvo finansija zadužuju na Banjalučkoj berzi tri dana prije kraja fiskalne godine, emisijom obveznica koja nije bila planirana u „Kalendaru aukcija“ koji je objavljen na zvaničnoj internet adresi resornog ministarstva.
Prema Kalendaru aukcija za 2015. godinu, posljednje zaduženje ove godine je trebalo biti emisija šestomjesečnih trezorskih zapisa, 22. decembra.
Očito da se Vlada odlučila na neplanirano, dodatno zaduženje od 45 miliona KM, jer nema drugog načina da pokrije nedostajuće budžetske prihode.
Također, osim najave kreditnog zaduženja od Global Bancorp Commodities & Investment, američkog fonda upitne reputacije, od 300 miliona dolara, novi detalji realizacije nisu objavljivani.
Predstavnici Saveza za promjene su 26. novembra Okružnom tužilaštvu u Banjoj Luci predali krivičnu prijavu u vezi “nezakonite i neustavne odluke o kreditnom zaduženju Republike Srpske” od 300 miliona dolara.
Predstavnici SDS-a, NDP-a, PDP-a i NS-a su krivičnu prijavu, koju su potpisala 33 poslanika opozicije u Narodnoj skupštini RS, podnijeli protiv Željke Cvijanović, predsjednice Vlade RS, i Zorana Tegeltije, ministra finansija RS.
To PreCjedničeeeeeeeeeeeeeee...
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#48162 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Sta je 45 miliona, PreCjednik je do sad obrnuo par milijardi 
-
archi_a
- Posts: 11873
- Joined: 11/12/2011 18:11
#48163 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
arzuhal wrote: Tzv. nevin čovjek
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
-
prog321
- Posts: 7052
- Joined: 08/07/2014 21:03
#48165 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Dok se vi igrate rata, u isto vrijeme precjednik je izuzetno zabrinut na zabavi Nezavisnih Novina:

A vidi se i velika sikiracija zbog gradjana rs koji su u velikoj opasnosti od napada dzihatlija.

Vidis onu nerotkinju tamo.
Spremna je za oplodnju.


A vidi se i velika sikiracija zbog gradjana rs koji su u velikoj opasnosti od napada dzihatlija.

Vidis onu nerotkinju tamo.
Spremna je za oplodnju.

- problemnatravunu
- Posts: 18749
- Joined: 26/10/2014 07:41
- Location: Sarajevo
-
statixx
- Posts: 9837
- Joined: 15/12/2011 14:40
- Location: Sarajevo
#48167 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Treba biti dosljedan pa reci da su i baje u Pedeaciji, usljed otkazivanje stand-by aranzmana, emitovale nekih 150 mil. KM u ovom mjesecu. Precenik se samo drzi protokola... 
- red evil
- Posts: 2386
- Joined: 30/07/2012 14:08
#48168 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Hajmo svi u glas: Neeeeeeee ser'teprog321 wrote:Dok se vi igrate rata, u isto vrijeme precjednik je izuzetno zabrinut na zabavi Nezavisnih Novina:
P.S. Ona dvojica iza špiuniraju. Vidiš kako su prekrili usta.
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#48169 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
znaš i sam da se neće nikakva svadba desiti jer su ovi iz sipe zajebaniji, a pored toga zubac je izbacio sve bošnjake iz specijalne jedinicejunior3 wrote:Mogli bi se lako sukobiti. Ne bi valjalo, najbolje da sačekaju sa upadima, dok ovi naši ne krenu da sarađuju.
neće valjda udariti na srbe
-
junior3
- Posts: 9131
- Joined: 20/02/2014 01:02
#48170 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
I to je tačno. Majku mu gdje baš nama SIPA zapade. Trojanac 
Last edited by junior3 on 11/12/2015 22:35, edited 1 time in total.
- Drvosjeca iz Dejcica
- Posts: 16757
- Joined: 23/06/2004 15:46
- Location: Sarajevo
#48171 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Dodik je "naš" Donald Trump. 
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#48172 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
a pored toga sve što je valjalo specijalaca iz mupa otišlo je sipu, to i lukač zna
nema on više kvalitetnog kadra
nema on više kvalitetnog kadra
-
junior3
- Posts: 9131
- Joined: 20/02/2014 01:02
#48173 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
E tu si se zajebao. Uglavnom je "otpad" prešao u SIPA-u.
Kad je osnovana SIPA nije ličila ni na šta, SJP je bila bolje opremljena, dok je sad obrnuto. Opremio amer fino.
Kad je osnovana SIPA nije ličila ni na šta, SJP je bila bolje opremljena, dok je sad obrnuto. Opremio amer fino.
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#48174 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
samo kako misle onemogućiti ulaske sipe u pisi kad sipa ima regionalni ured u bl 
-
junior3
- Posts: 9131
- Joined: 20/02/2014 01:02
#48175 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Ne mogu onemogućiti SIPA-i ulazak u RS, kad' joj je sjedište u RS.
Samo joj pokušavaju onemogućit', da rovari po RS.
Samo joj pokušavaju onemogućit', da rovari po RS.



