Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#48151 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by spreca »

cuj vasi?....pa vasi su i u SIPI i u Ministarsvu bezbjednosti..........a aa da oni u Predsjednistvu BiH su izdajice i oni su ciste Teheranlije :lol: :lol: :lol:

Ako ovako iz rs nastave sukob je neizbjezan...........a ishod je jasan ko jasan dan....jel treba rizikovati zaradi nekoga ko najmanje radi za narod u ovom slucaju za srbe
junior3
Posts: 9131
Joined: 20/02/2014 01:02

#48152 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by junior3 »

Je l' tebi spreča Mektić nešto u rodu? :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#48153 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by spreca »

Image


Jes lijep uz ovu zatavu takozvane Bosne :lol: :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#48154 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by spreca »

junior3 wrote:Je l' tebi spreča Mektić nešto u rodu? :D
nije....ali ocito Mile tebi jeste
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#48155 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

spreca wrote:Image


Jes lijep uz ovu zatavu takozvane Bosne :lol: :lol:
Tzv. nevin čovjek :lol:
junior3
Posts: 9131
Joined: 20/02/2014 01:02

#48156 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by junior3 »

spreca wrote:
junior3 wrote:Je l' tebi spreča Mektić nešto u rodu? :D
nije....ali ocito Mile tebi jeste
Nemoj zajebavat'. Mora da ste neki rod. Rijetko nepismeni ljudi. :D
User avatar
muha_sa
Posts: 140458
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#48157 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by muha_sa »

junior3 wrote:Je l' tebi spreča Mektić nešto u rodu? :D
ne gledaš snuker :? :-)
junior3
Posts: 9131
Joined: 20/02/2014 01:02

#48158 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by junior3 »

muha_sa wrote:
junior3 wrote:Je l' tebi spreča Mektić nešto u rodu? :D
ne gledaš snuker :? :-)
Muha legenda me pokušava nekako skloniti sa politike, ajd' eto me u kafanu. :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#48159 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by spreca »

junior3 wrote:
spreca wrote:
junior3 wrote:Je l' tebi spreča Mektić nešto u rodu? :D
nije....ali ocito Mile tebi jeste
Nemoj zajebavat'. Mora da ste neki rod. Rijetko nepismeni ljudi. :D
ja sam uvijek veseo kad se budala raduje.....nedaj se ometati
junior3
Posts: 9131
Joined: 20/02/2014 01:02

#48160 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by junior3 »

Eto onda svi veseli, dobro i jest'. :D
User avatar
Država
Posts: 4968
Joined: 31/10/2010 15:15

#48161 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Država »

Republika Srpska se zadužuje za još 45 miliona KM

Image

Republika Srpska (RS) će uskoro biti zaduženija za dodatnih 45 miliona KM, koliko iznosi nova, emisija petogodišnjih obveznica za čiju je kupovinu entitetsko Ministarstvo finansija danas objavilo javni poziv.

Pozivajući se na odluku Vlade RS od 7. decembra, ministar ZoranTegeltija u javnom pozivu za kupovinu, objavljenom u dnevnim novinama, navodi da će se licitacija održati 28. decembra ove godine.

Republika Srpska se poslednji put emisijom obveznica zadužila 19. oktobra, također za 45 miliona KM.

Ono što je indikativno da se Ministarstvo finansija zadužuju na Banjalučkoj berzi tri dana prije kraja fiskalne godine, emisijom obveznica koja nije bila planirana u „Kalendaru aukcija“ koji je objavljen na zvaničnoj internet adresi resornog ministarstva.

Prema Kalendaru aukcija za 2015. godinu, posljednje zaduženje ove godine je trebalo biti emisija šestomjesečnih trezorskih zapisa, 22. decembra.

Očito da se Vlada odlučila na neplanirano, dodatno zaduženje od 45 miliona KM, jer nema drugog načina da pokrije nedostajuće budžetske prihode.

Također, osim najave kreditnog zaduženja od Global Bancorp Commodities & Investment, američkog fonda upitne reputacije, od 300 miliona dolara, novi detalji realizacije nisu objavljivani.

Predstavnici Saveza za promjene su 26. novembra Okružnom tužilaštvu u Banjoj Luci predali krivičnu prijavu u vezi “nezakonite i neustavne odluke o kreditnom zaduženju Republike Srpske” od 300 miliona dolara.

Predstavnici SDS-a, NDP-a, PDP-a i NS-a su krivičnu prijavu, koju su potpisala 33 poslanika opozicije u Narodnoj skupštini RS, podnijeli protiv Željke Cvijanović, predsjednice Vlade RS, i Zorana Tegeltije, ministra finansija RS.



To PreCjedničeeeeeeeeeeeeeee...



:sax:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#48162 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Sta je 45 miliona, PreCjednik je do sad obrnuo par milijardi :mrgreen:
archi_a
Posts: 11873
Joined: 11/12/2011 18:11

#48163 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by archi_a »

arzuhal wrote: Tzv. nevin čovjek :lol:
:lol: :lol: :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#48164 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by spreca »

prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#48165 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prog321 »

Dok se vi igrate rata, u isto vrijeme precjednik je izuzetno zabrinut na zabavi Nezavisnih Novina:

Image


A vidi se i velika sikiracija zbog gradjana rs koji su u velikoj opasnosti od napada dzihatlija. :-D

Image


Vidis onu nerotkinju tamo.
Spremna je za oplodnju.
Image
User avatar
problemnatravunu
Posts: 18749
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#48166 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by problemnatravunu »

Image
Image
Image
:izet:
:izet:
:izet:
statixx
Posts: 9837
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#48167 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by statixx »

Treba biti dosljedan pa reci da su i baje u Pedeaciji, usljed otkazivanje stand-by aranzmana, emitovale nekih 150 mil. KM u ovom mjesecu. Precenik se samo drzi protokola... :D
User avatar
red evil
Posts: 2386
Joined: 30/07/2012 14:08

#48168 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by red evil »

prog321 wrote:Dok se vi igrate rata, u isto vrijeme precjednik je izuzetno zabrinut na zabavi Nezavisnih Novina:

Image
Hajmo svi u glas: Neeeeeeee ser'te :mrgreen: :mrgreen:


P.S. Ona dvojica iza špiuniraju. Vidiš kako su prekrili usta. :twisted:
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#48169 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by jao_situacije »

junior3 wrote:Mogli bi se lako sukobiti. Ne bi valjalo, najbolje da sačekaju sa upadima, dok ovi naši ne krenu da sarađuju. :D
znaš i sam da se neće nikakva svadba desiti jer su ovi iz sipe zajebaniji, a pored toga zubac je izbacio sve bošnjake iz specijalne jedinice
neće valjda udariti na srbe :mrgreen:
junior3
Posts: 9131
Joined: 20/02/2014 01:02

#48170 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by junior3 »

I to je tačno. Majku mu gdje baš nama SIPA zapade. Trojanac :D
Last edited by junior3 on 11/12/2015 22:35, edited 1 time in total.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#48171 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Dodik je "naš" Donald Trump. :mrgreen:
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#48172 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by jao_situacije »

a pored toga sve što je valjalo specijalaca iz mupa otišlo je sipu, to i lukač zna
nema on više kvalitetnog kadra :mrgreen:
junior3
Posts: 9131
Joined: 20/02/2014 01:02

#48173 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by junior3 »

E tu si se zajebao. Uglavnom je "otpad" prešao u SIPA-u.
Kad je osnovana SIPA nije ličila ni na šta, SJP je bila bolje opremljena, dok je sad obrnuto. Opremio amer fino.:D
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#48174 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by jao_situacije »

samo kako misle onemogućiti ulaske sipe u pisi kad sipa ima regionalni ured u bl :-)
junior3
Posts: 9131
Joined: 20/02/2014 01:02

#48175 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by junior3 »

Ne mogu onemogućiti SIPA-i ulazak u RS, kad' joj je sjedište u RS.
Samo joj pokušavaju onemogućit', da rovari po RS. :D
Locked