Dady wrote:LG je privatni telefon i nije u grupi i Btw ja sam nosilac grupe i ne vidim razloga zašto bi ljudima zabranio UMTS kada im je to potrebno za posao.
Kako god, upravo se 3G signal vratio na svim uređajima na istoj lokaciji.
Sent from my iPhone using Tapatalk
ja imam probleme sa 3G mrezom, u neumu je nisam imao, u bihacu takodjer, sinoc u sarajevu je nisam imao
edge mi je standardna postala kada je internet u pitanju...

