Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
junior3
Posts: 9131
Joined: 20/02/2014 01:02

#48126 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by junior3 »

MUP RS radi kako Lukač kaže, mogu oni pričati i pozivati na šta god hoće.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#48127 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Pa eto i MUP RS, jesu li iznad drzavnih agencija? SIPA-e, konkretno?
junior3
Posts: 9131
Joined: 20/02/2014 01:02

#48128 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by junior3 »

Džabe je to što su iznad.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#48129 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Ne bih rekao da je dzabe.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#48130 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by spreca »

junior3 wrote:Džabe je to što su iznad.
Jaro to se i Dodigu "chini" da je to dzaba sto su oni iznad...........ipak je osjetio da mu se kavez drma zato i reaguje tako kao reaguje........inace ovakvih akcija je bilo pod vodstvom Zubca.... a sad mu nepase ...Stoli?......mozda je zvjerka osjetila da su mu lovci na tragu?
junior3
Posts: 9131
Joined: 20/02/2014 01:02

#48131 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by junior3 »

Jedini način da MUP-ovci poslušaju ove gore je, da Lukač okrene leđa Dodiku.
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#48132 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prog321 »

A sta ako mup pc zapuca na SIPu?
Šta onda ?
junior3
Posts: 9131
Joined: 20/02/2014 01:02

#48133 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by junior3 »

Sumnjam da će SIPA pokušati išta slično, dok traje ovaj prekid saradnje.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#48134 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by spreca »

junior3 wrote:Sumnjam da će SIPA pokušati išta slično, dok traje ovaj prekid saradnje.
ti nikako da shvatis da MUP RS i FUP se pozakonu i ustavu moraju podcinjavati SIPI..............SIPA ce mozda malo stati na loptu ali ce nastaviti......ustvari Savez za promjene mora nastaviti i Dodiga postaviti na mjesto tj iza resetaka ili ce on njih......pa ti sad vidi sta se iza brda valja....neko od njih ce izvesti rulju na ulice.....a Dodig naoruzava policiju......kad ce srbi shvatiti da ce Dodig pucati na narod

kazes dok je prekid saradnej.....dodi bi odgovaralo da prekid traje vjecno :lol: :lol: :lol: a sta onda
junior3
Posts: 9131
Joined: 20/02/2014 01:02

#48135 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by junior3 »

MUP RS je dobio naređenje da spriječi bilo kakav ulazak i pretres republičkih i lokalnih institucija RS.

SIPA je na državnom nivou i iznad je MUP-a RS, ali koliko je spremna da rizikuje kad zna za to naređenje MUP-u?
Budi siguran da dok to traje, MUP RS neće dozvoliti SIPI, takve pretrese. E sad da l' se time šta krši to je drugo pitanje.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#48136 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by spreca »

A sta ako SIPA dobije naredjenje da pretresa.....MUP RS je vec prekrsio zakon takvom naredbom.....vidis da Dodig je gurnuo Lukaca na tanak led.....a Lukac ipak zna da nije po zakonu ta naredba......sutra ce Mile reci on je ministar i nek odgovara za svoje postupke ministar policije bi morao znati sta ga ceka
User avatar
muha_sa
Posts: 140459
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#48137 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by muha_sa »

junior3 wrote:MUP RS je dobio naređenje da spriječi bilo kakav ulazak i pretres republičkih i lokalnih institucija RS.

SIPA je na državnom nivou i iznad je MUP-a RS, ali koliko je spremna da rizikuje kad zna za to naređenje MUP-u?
Budi siguran da dok to traje, MUP RS neće dozvoliti SIPI, takve pretrese. E sad da l' se time šta krši to je drugo pitanje.
de ba fataj se kafane jebo ga ti :lol:
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#48138 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by radostan dan »

prog321 wrote:A sta ako mup pc zapuca na SIPu?
Šta onda ?
onda ga i jedni i drugi šipu...
User avatar
muha_sa
Posts: 140459
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#48139 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by muha_sa »

radostan dan wrote:
prog321 wrote:A sta ako mup pc zapuca na SIPu?
Šta onda ?
onda ga i jedni i drugi šipu...
:-)

ne rece se šipu vec šepu
junior3
Posts: 9131
Joined: 20/02/2014 01:02

#48140 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by junior3 »

spreca wrote:A sta ako SIPA dobije naredjenje da pretresa.....MUP RS je vec prekrsio zakon takvom naredbom.....vidis da Dodig je gurnuo Lukaca na tanak led.....a Lukac ipak zna da nije po zakonu ta naredba......sutra ce Mile reci on je ministar i nek odgovara za svoje postupke ministar policije bi morao znati sta ga ceka
Mogu oni dobiti naređenje za pretres, al' sve dok i MUP-ovci imaju naređenje da im ne dozvole pretres i upade, oni dalje neće moći.
Dođu, vide čeka ih policija i vrate se. :D

E sad šta je tu sve prekršeno i ko će odgovarati je, k'o što rekoh drugo pitanje.
muha_sa wrote: de ba fataj se kafane :lol:
Joj hamu jarane, nisam nešto ovih dana za kafane. :D
radostan dan
Posts: 27324
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#48141 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by radostan dan »

muha_sa wrote: :-)

ne rece se šipu vec šepu
a Đe je rima, jebem te lEpu... :mrgreen:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#48142 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by spreca »

junior3 wrote:
spreca wrote:A sta ako SIPA dobije naredjenje da pretresa.....MUP RS je vec prekrsio zakon takvom naredbom.....vidis da Dodig je gurnuo Lukaca na tanak led.....a Lukac ipak zna da nije po zakonu ta naredba......sutra ce Mile reci on je ministar i nek odgovara za svoje postupke ministar policije bi morao znati sta ga ceka
Mogu oni dobiti naređenje za pretres, al' sve dok i MUP-ovci imaju naređenje da im ne dozvole pretres i upade, oni dalje neće moći.
Dođu, vide čeka ih policija i vrate se. :D

E sad šta je tu sve prekršeno i ko će odgovarati je, k'o što rekoh drugo pitanje.
muha_sa wrote: de ba fataj se kafane :lol:
Joj hamu jarane, nisam nešto ovih dana za kafane. :D
Na sta aludiras?..........pametniji popusta ili sta?.......sef SIPE naredi pretres po svaku cijenu...nema cekanja ni vracanja...........ok ti trolas jer znas dobro cemu to vodi ali ti je tesko priznati
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#48143 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by spreca »

junior3 wrote:
Joj hamu jarane, nisam nešto ovih dana za kafane. :D
Uvalio ti Mile dugu cijev :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#48144 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Nisi ti to skonto, spreca.....PreCjedik kad da amin za nesto, to ti je sveto slovo 8-)
I nemoj vise da pogresno pises prezime PreCjednika, da te ne bi Dzevad žžžžk :mrgreen:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#48145 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by spreca »

Tomahawk11 wrote:Nisi ti to skonto, spreca.....PreCjedik kad da amin za nesto, to ti je sveto slovo 8-)
I nemoj vise da pogresno pises prezime PreCjednika, da te ne bi Dzevad žžžžk :mrgreen:
necu vise :mrgreen: ......Dzevdo i PreCednik mi puse lulu mira :lol:
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#48146 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prog321 »

Nisu ni ovi Sipovci tako laki za ugristi. A imaju podrsku i Eufora.
Bilo bi tu krvi do koljena, ako mup pc primjeni Dodinu naredbu.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#48147 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Dok se PreCjednik bori protiv vjetrenjaca, Kusturica odmah do Putina :izet:
Objektivna PTPC je pitala gradjane sta misle o svemu ovome, a reakcije su da osudjuju napade SDS-a na SNSD, PreCjednika i narod RS :oops: te da neprijatelj cuci u Sarajevu :oops: :mrgreen:
Odnekud se potkrala i vijest o europskim integracijama BiH :? gdje trabunja onaj Zvizdic (ocigledno je neki virus uletio na racunar u studio ove objektivne televizije 8-) )

Jos jedan atak na RS iz Sarajeva :oops:

Image

Izvjesni portal iz Sarajeva istinomjer.ba :lol: :lol: :? (cuj istinomjer :oops: :skoljka: ) na mrtvo ime je izvrijedjao Marinko Umićević, odbornik SNSD-a u Skupštini grada Banja Luka.
Dovoljan je pogled na sliku koja govori vise od hiljadu rijeci :roll: :shock:
Ovu bljuvotinu potpisuje izvjesna Tatjana - a bice da je to neka Tahana, sto je jos jedna uvreda. Dokle vise?? :? :skoljka:
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#48148 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

I ja sam jučer čuo na dnevniku ATV-a, kaže na neku fotomontažu:

Sarajevo vrijeđa RS.

Što rek'o Pervan: Mona Lizu nije nacrtalo udruženje građana nego Leonardo, niti se ekipa sastala pa komponovala Devetu simfoniju, uvijek je u pitanju pojedinac, genije.

A kada neko složi naku usputnu fotomontažicu, zbog lika koji je tražio u gradskom banjalučkom parlamentu da se istraži koliko je Muslimana i Hrvata potpisalo građansku peticiju protiv toga da se izgradi crkva u Boriku, onda dnevnik dere iz tzv. RS:

Sarajevo vrijeđa Republiku Srpsku!!!
User avatar
Danguba
Posts: 15930
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#48149 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

junior3 wrote: Mogu oni dobiti naređenje za pretres, al' sve dok i MUP-ovci imaju naređenje da im ne dozvole pretres i upade, oni dalje neće moći.
Dođu, vide čeka ih policija i vrate se. :D

E sad šta je tu sve prekršeno i ko će odgovarati je, k'o što rekoh drugo pitanje.
Nisu to hajduci.
I do sada su uvijek najavljivali svoje akcije 24 sata ranije. Taman da se ovi pripreme, nekada neke stvari i osobe da sklone a ovaj put su im najavili tri(zamisli provokacije) pretresa i hapsenje ali im nisu rekli koje lokacije. Sa razlogom kao sto smo procitali. haj sto pocine zlocine ali sto uklanjaju tragove(zakoje zna Mektic) :D
junior3
Posts: 9131
Joined: 20/02/2014 01:02

#48150 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by junior3 »

Mogli bi se lako sukobiti. Ne bi valjalo, najbolje da sačekaju sa upadima, dok ovi naši ne krenu da sarađuju. :D
Locked