BHTelecom All About
Moderator: Benq
- escobar__
- Posts: 9985
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#48101 Re: BHTelecom All About
Tri do četiri mjeseca. 
- Del_Boy1
- Posts: 2839
- Joined: 19/01/2013 14:37
- Location: TK
#48102 Re: RE: Re: BHTelecom All About
Nije valjda da i to ima veze što sam iz TK.escobar__ wrote:Tri do četiri mjeseca.
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#48103 Re: BHTelecom All About
Direkcija TK prkosi zakonima fizike, vrijeme joj ništa ne znači, isto crna rupa u svemiru. 
- escobar__
- Posts: 9985
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#48104 Re: BHTelecom All About
irac300 wrote:Direkcija TK prkosi zakonima fizike, vrijeme joj ništa ne znači, isto crna rupa u svemiru.
-
Bavarac94
- Posts: 385
- Joined: 17/01/2013 20:50
#48105 Re: BHTelecom All About
Kakva je procedura za podnosenje zahtjeva za otkljucavanje mobilnog?
-
jarobot
- Posts: 3056
- Joined: 13/06/2016 20:07
#48106 Re: BHTelecom All About
24 sataDel_Boy1 wrote:Koliko vremena treba od prijave za uslugu MojaTV moj izbor pa dok ista ne postane aktivna, odnosno da se dobije SMS poruka?
- Del_Boy1
- Posts: 2839
- Joined: 19/01/2013 14:37
- Location: TK
#48107 Re: RE: Re: BHTelecom All About
Da li ima veze što je danas prijavljeno a sutra je neradni dan?jarobot wrote:24 sataDel_Boy1 wrote:Koliko vremena treba od prijave za uslugu MojaTV moj izbor pa dok ista ne postane aktivna, odnosno da se dobije SMS poruka?
-
rodjeni_95
- Posts: 233
- Joined: 12/05/2016 20:12
#48108 Re: BHTelecom All About
Moze neko pomoci? Komsija uzeo onaj mflat paket od 12 GB-a. Kad je isti prikopcao u kompjuter, kaze da nije mogao da ima signal preko obicnog TP-linka nego je morao preko nekog routera (pomocu kojeg se "krade" net) da dobije taj signal. Ima li neko iskustva sa ovim, odnosno da li je ovo istina, jer kontam da uzmem ovaj paket a zelio bi da net imam i na mobu jer svakako najvise surfam preko njega.
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#48109 Re: BHTelecom All About
https://www.bhtelecom.ba/usbmodemi-deta ... i1[uid]=10rodjeni_95 wrote:Moze neko pomoci? Komsija uzeo onaj mflat paket od 12 GB-a. Kad je isti prikopcao u kompjuter, kaze da nije mogao da ima signal preko obicnog TP-linka nego je morao preko nekog routera (pomocu kojeg se "krade" net) da dobije taj signal. Ima li neko iskustva sa ovim, odnosno da li je ovo istina, jer kontam da uzmem ovaj paket a zelio bi da net imam i na mobu jer svakako najvise surfam preko njega.
Uzmeš ovaj modem ruter za 1 KM i sve imas preko wifia
-
rodjeni_95
- Posts: 233
- Joined: 12/05/2016 20:12
#48110 Re: BHTelecom All About
Hvala ali...kakaljin wrote:
https://www.bhtelecom.ba/usbmodemi-deta ... i1[uid]=10
Uzmeš ovaj modem ruter za 1 KM i sve imas preko wifia

-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#48111 Re: BHTelecom All About
Pa otiđi na stranicu telecoma i uređaji pa modemi pa tamo nađi e5330 modem i pogledajrodjeni_95 wrote:Hvala ali...kakaljin wrote:
https://www.bhtelecom.ba/usbmodemi-deta ... i1[uid]=10
Uzmeš ovaj modem ruter za 1 KM i sve imas preko wifia![]()
-
Mentha_Piperita
- Posts: 310
- Joined: 03/08/2015 00:32
#48112 Re: BHTelecom All About
Ukoliko ste bh telecom ultra korisnik i nalazite se u roamingu (van BiH), da li mozete dopuniti ultra dopunu ako ste ponijeli karticu ili vaucer sa sobom?
Travel paketi bh telecoma, da li se mogu aktivirati vise puta (jer im je jedno trajanje aktivacije 10 dana)?
Hvala.
Travel paketi bh telecoma, da li se mogu aktivirati vise puta (jer im je jedno trajanje aktivacije 10 dana)?
Hvala.
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#48113 Re: BHTelecom All About
Mozes travel paket aktivirati koliko hoćeš puta samo ga produžuje.Mentha_Piperita wrote:Ukoliko ste bh telecom ultra korisnik i nalazite se u roamingu (van BiH), da li mozete dopuniti ultra dopunu ako ste ponijeli karticu ili vaucer sa sobom?
Travel paketi bh telecoma, da li se mogu aktivirati vise puta (jer im je jedno trajanje aktivacije 10 dana)?
Hvala.
Ultru možeš dopuniti. Čak možeš kao što sam ja radio neko mi od raje u BiH uzme karticu i napiše mi brojeve koje trebam ukucati ili sada sto se može direktno na broj uplatiti.
-
Mentha_Piperita
- Posts: 310
- Joined: 03/08/2015 00:32
#48114 Re: BHTelecom All About
Odlično, znači sve funkcioniše. HVALA TI PUNO.kakaljin wrote:Mozes travel paket aktivirati koliko hoćeš puta samo ga produžuje.Mentha_Piperita wrote:Ukoliko ste bh telecom ultra korisnik i nalazite se u roamingu (van BiH), da li mozete dopuniti ultra dopunu ako ste ponijeli karticu ili vaucer sa sobom?
Travel paketi bh telecoma, da li se mogu aktivirati vise puta (jer im je jedno trajanje aktivacije 10 dana)?
Hvala.
Ultru možeš dopuniti. Čak možeš kao što sam ja radio neko mi od raje u BiH uzme karticu i napiše mi brojeve koje trebam ukucati ili sada sto se može direktno na broj uplatiti.
- Del_Boy1
- Posts: 2839
- Joined: 19/01/2013 14:37
- Location: TK
#48115 Re: RE: Re: RE: Re: BHTelecom All About
Evo gledam sad kad ukucam onaj USSD kod za provjeru vidim da sam dobio minute, KM i MB na bonus račun, ali nisam dobio SMS, da li je to već akivno ili ipak treba i SMS doći da bi sve to bilo aktivno?Del_Boy1 wrote:Da li ima veze što je danas prijavljeno a sutra je neradni dan?jarobot wrote:24 sataDel_Boy1 wrote:Koliko vremena treba od prijave za uslugu MojaTV moj izbor pa dok ista ne postane aktivna, odnosno da se dobije SMS poruka?
-
ing-ecc
- Posts: 18618
- Joined: 31/03/2013 09:58
#48116 Re: BHTelecom All About
Napravis poziv prema drugom broju iz grupe i vidis hoce li ti smanjiti racun za 5 pfeniga a broj minuta na onoliko koliko si razgovarao.
I jos malo prosurfas pa vidis stanje MB.
I jos malo prosurfas pa vidis stanje MB.
- Del_Boy1
- Posts: 2839
- Joined: 19/01/2013 14:37
- Location: TK
#48117 Re: BHTelecom All About
Minute i KM mogu provjerit, a MB ne, imam aktiviran Buy&Surf. [emoji23]
Edit:
Aktivirano je. [emoji23]
Edit:
Aktivirano je. [emoji23]
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#48118 Re: BHTelecom All About
Hoće li biti kakvih novih telefona u ponudi? Ovo što sada ima pola nije na stanju. Trebao bih novi ugovor potpisati za MojaTv, pa da se ušićari kakav telefončić. 
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#48119 Re: BHTelecom All About
Isti sam takav. Meni rekoše do prošlog petka da ce doci telefoni ali prođe petak ne dođoše, nadam se iduće hefte da ce stićiirac300 wrote:Hoće li biti kakvih novih telefona u ponudi? Ovo što sada ima pola nije na stanju. Trebao bih novi ugovor potpisati za MojaTv, pa da se ušićari kakav telefončić.
- pepeljara
- Posts: 7364
- Joined: 22/08/2003 00:00
#48120 Re: BHTelecom All About
jesul ovo rijesili sa racunima ?
-
Dady
- Posts: 739
- Joined: 22/02/2010 12:38
#48121 Re: BHTelecom All About
U zadnje vrijeme mobilni internet uglavnom radi na EDGE tehnologiji na više lokacija u Sarajevu gdje sam do skora imao 3G ili H+ konekciju. Ovo je vec zabrinjavajuće. Testirano sa vise uređaja, telefona, 3G USB modema, MiFi routera. Nikakvog obavještenja na stranici BHTelecoma.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
-
zutipatak
- Posts: 179
- Joined: 26/09/2016 15:32
#48122 Re: BHTelecom All About
Meni 3G radi sasvim uredno, na svim mogućim i nemogućim lokacijama u Sarajevu. Provjeri ti svoju opremu
Sent from my LG-H440n using Tapatalk
Sent from my LG-H440n using Tapatalk
-
Dady
- Posts: 739
- Joined: 22/02/2010 12:38
#48123 Re: BHTelecom All About
Provjeriozutipatak wrote:Meni 3G radi sasvim uredno, na svim mogućim i nemogućim lokacijama u Sarajevu. Provjeri ti svoju opremu
Sent from my LG-H440n using Tapatalk
iPhone

LG

iPad

Sličnu situaciju sam znao doživjeti samo na stadionima kada je kapacitet bazne stanice nedovoljan za broj korisnika koji je koristi.
A nisam sam, i drugi korisnici iz moje VPN grupe imaju iste probleme u zadnje vrijeme.
Sutra zovem MVK pa cemo vidjeti imaju li oni dodatnih informacija.
Sent from my iPhone using Tapatalk
-
zutipatak
- Posts: 179
- Joined: 26/09/2016 15:32
#48124 Re: BHTelecom All About
Moguće da je nosioc top tim grupe zabranio pristup UMTS mreži. Vrlo moguća situacija.
Sent from my LG-H440n using Tapatalk
Sent from my LG-H440n using Tapatalk
-
Dady
- Posts: 739
- Joined: 22/02/2010 12:38
#48125 Re: BHTelecom All About
LG je privatni telefon i nije u grupi i Btw ja sam nosilac grupe i ne vidim razloga zašto bi ljudima zabranio UMTS kada im je to potrebno za posao.
Kako god, upravo se 3G signal vratio na svim uređajima na istoj lokaciji.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Kako god, upravo se 3G signal vratio na svim uređajima na istoj lokaciji.
Sent from my iPhone using Tapatalk
