Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
RunnerX
Posts: 3392
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#48101 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by RunnerX »

Naša stranka je juče ispoštovala svaku osobu koja im je dala glas. Za njih su glasali ljudi koji ne žele koalicije i saveze sa SDA, i sve osim toga bi bila izdaja svog glasačkog tijela.

SDA nije izgubila apsolutno ništa, da su dobili gradonačelnika, HDZ bi dobio predsjedavajućeg gradskog vijeća i svakome je jasno da je to bio dogovor od početka.

Naša stranka je pokazala odlučnost, principijelnost, pa i hrabrost. SDP je išao linijom manjeg otpora.
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#48102 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by cyprus »

BHCluster wrote: 16/02/2021 12:12Da budemo realni to za sta se ti zalazes moze samo proci tamo gdje su Bosnjaci vecina.
Kako vidimo po javnom mnijenju nakon jučerašnjeg glasanja, ne može ni tamo... Budi bezbrižan :)
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#48103 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by laik1981 »

BHCluster wrote: 16/02/2021 12:12
cyprus wrote: 16/02/2021 12:01
BHCluster wrote: 16/02/2021 11:01

Kad? Ovim tempom ni za 30 godina! Medjutim to pokazuje kolika je suplja ta njihova prica o Bosni i Hercegovini. Na karaju krajeva tko su im koalicioni partneri u Tuzli? :oops: A ovim potezom su samo zbili redove kod Bosnjaka.
Ja sam svjestan da je ovo za šta se ja zalažem teško provodivo u narednih 30 godina, ali vjerujem da bi do kraja stoljeća moglo biti realno... A još sam svjesniji da sa pristupom koji ti i većina ovdje zagovarate, Bosna neće postat normalna država nikad, ni za 30, ni za 300 godina...
Da budemo realni to za sta se ti zalazes moze samo proci tamo gdje su Bosnjaci vecina.
Od Bosnjaka to mora krenuti. Mi moramo biti primjer. Prvo pomesti pred svojim vratima i tako pokazati ostalim narodima da se moze.. Svako u ovoj drzavi zeli bolje sutra sebi i svojoj porodici..
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#48104 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by BHCluster »

cyprus wrote: 16/02/2021 12:21
BHCluster wrote: 16/02/2021 12:12Da budemo realni to za sta se ti zalazes moze samo proci tamo gdje su Bosnjaci vecina.
Kako vidimo po javnom mnijenju nakon jučerašnjeg glasanja, ne može ni tamo... Budi bezbrižan :)
Eh, sami pali- sami se udarili.
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#48105 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

BHCluster wrote: 16/02/2021 10:45
kluz franjo wrote: 15/02/2021 23:51 Tvoji "narativi realnosti" su samo onima bitni koji likuju nad propasti BiH kao državi i društvu ravnopravnih građana i naroda.
Ja bih se duboko uznemirio kada bi me Željkovi radikali i redikuli pohvalili.
Kada vi završite posao Bosne i Hercegovine neće biti.
Časno je boriti se protiv vas i vaših koalicionih partnera Dodika i Čovića.
A to izgleda ovako:
BUŽIM, KLJUČ, DRVAR, BOSANSKO GRAHOVO, GLAMOČ, LIVNO, KUPRES, TOMISLAVGRAD, POSUŠJE, ŠIROKI BRIJEG, GRUDE, LJUBUŠKI, ČITLUK, ČAPLJINA, STOLAC, NEUM, RAVNO, PROZOR - RAMA, JABLANICA, GORNJI VAKUF - USKOPLJE, BUGOJNO, DONJI VAKUF, JAJCE, DOBRETIĆI, NOVI TRAVNIK, KREŠEVO, TRNOVO, FOČA, PALE, BREZA, BUSOVAČA, VAREŠ, OLOVO, ZAVIDOVIĆI, ŽEPČE, USORA, TEŠANJ, BANOVIĆI, KALESIJA, SREBRENIK, DOBOJ - ISTOK, ČELIĆ, SAPNA, TEOČAK. = 0 glasova
Tako je kad se bore autenticni virtualni bojovnici poput tebe. :pisnuo:
Opet ti sa brojevima. Ali hajde, kada si navalio.

Znači NS je dobila 0 glasova, tamo gdje se i nije moglo glasati za NS - jer nisu ni imali listu kandidata.
Bravo genije. Ti si patriJotski matematiĆar prve klase. Čudi me da te Željko nije uzeo za savjetnika.

Nego matematiĆar reci ti nama, koliko je ukupno glasova dobila stranka "najvećeg živućeg patriJote"?
Kako to da stranka ublehaša i izdajnika u manje opština dobije ukupno više glasova od stranke Željka Komšića?
Hajde što je ovih glasača za izdajničke stranke malo, ali kako patriJote zakazaše majku mu.
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#48106 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by BHCluster »

kluz franjo wrote: 16/02/2021 12:31
BHCluster wrote: 16/02/2021 10:45
kluz franjo wrote: 15/02/2021 23:51 Tvoji "narativi realnosti" su samo onima bitni koji likuju nad propasti BiH kao državi i društvu ravnopravnih građana i naroda.
Ja bih se duboko uznemirio kada bi me Željkovi radikali i redikuli pohvalili.
Kada vi završite posao Bosne i Hercegovine neće biti.
Časno je boriti se protiv vas i vaših koalicionih partnera Dodika i Čovića.
A to izgleda ovako:
BUŽIM, KLJUČ, DRVAR, BOSANSKO GRAHOVO, GLAMOČ, LIVNO, KUPRES, TOMISLAVGRAD, POSUŠJE, ŠIROKI BRIJEG, GRUDE, LJUBUŠKI, ČITLUK, ČAPLJINA, STOLAC, NEUM, RAVNO, PROZOR - RAMA, JABLANICA, GORNJI VAKUF - USKOPLJE, BUGOJNO, DONJI VAKUF, JAJCE, DOBRETIĆI, NOVI TRAVNIK, KREŠEVO, TRNOVO, FOČA, PALE, BREZA, BUSOVAČA, VAREŠ, OLOVO, ZAVIDOVIĆI, ŽEPČE, USORA, TEŠANJ, BANOVIĆI, KALESIJA, SREBRENIK, DOBOJ - ISTOK, ČELIĆ, SAPNA, TEOČAK. = 0 glasova
Tako je kad se bore autenticni virtualni bojovnici poput tebe. :pisnuo:
Opet ti sa brojevima. Ali hajde, kada si navalio.

Znači NS je dobila 0 glasova, tamo gdje se i nije moglo glasati za NS - jer nisu ni imali listu kandidata.
Bravo genije. Ti si patriJotski matematiĆar prve klase. Čudi me da te Željko nije uzeo za savjetnika.

Nego matematiĆar reci ti nama, koliko je ukupno glasova dobila stranka "najvećeg živućeg patriJote"?
Kako to da stranka ublehaša i izdajnika u manje opština dobije ukupno više glasova od stranke Željka Komšića?
Hajde što je ovih glasača za izdajničke stranke malo, ali kako patriJote zakazaše majku mu.
A sto NS nije u tim mjestima imala kandidata a puna im usta Bosne i Hercegovine? Kako su im kandidati prosli u tzv "rs-u"? Ups sta bi? Sto se tice Komsica pa on je izgubio glasanje radi koaliranja sa sdO medjutim ti glasovi ne odose ni NSu ni SDPu koji je izgubio oko 12000 glasova! Sta bi struĆnjk?
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#48107 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by BHCluster »

laik1981 wrote: 16/02/2021 12:22
BHCluster wrote: 16/02/2021 12:12
cyprus wrote: 16/02/2021 12:01

Ja sam svjestan da je ovo za šta se ja zalažem teško provodivo u narednih 30 godina, ali vjerujem da bi do kraja stoljeća moglo biti realno... A još sam svjesniji da sa pristupom koji ti i većina ovdje zagovarate, Bosna neće postat normalna država nikad, ni za 30, ni za 300 godina...
Da budemo realni to za sta se ti zalazes moze samo proci tamo gdje su Bosnjaci vecina.
Od Bosnjaka to mora krenuti. Mi moramo biti primjer. Prvo pomesti pred svojim vratima i tako pokazati ostalim narodima da se moze.. Svako u ovoj drzavi zeli bolje sutra sebi i svojoj porodici..
Ne znam kako ne vidis kontradiktornost u ovome sto si napisao.
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#48108 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

BHCluster wrote: 16/02/2021 12:37
kluz franjo wrote: 16/02/2021 12:31
BHCluster wrote: 16/02/2021 10:45
A to izgleda ovako:

Tako je kad se bore autenticni virtualni bojovnici poput tebe. :pisnuo:
Opet ti sa brojevima. Ali hajde, kada si navalio.

Znači NS je dobila 0 glasova, tamo gdje se i nije moglo glasati za NS - jer nisu ni imali listu kandidata.
Bravo genije. Ti si patriJotski matematiĆar prve klase. Čudi me da te Željko nije uzeo za savjetnika.

Nego matematiĆar reci ti nama, koliko je ukupno glasova dobila stranka "najvećeg živućeg patriJote"?
Kako to da stranka ublehaša i izdajnika u manje opština dobije ukupno više glasova od stranke Željka Komšića?
Hajde što je ovih glasača za izdajničke stranke malo, ali kako patriJote zakazaše majku mu.
A sto NS nije u tim mjestima imala kandidata a puna im usta Bosne i Hercegovine? Kako su im kandidati prosli u tzv "rs-u"? Ups sta bi? Sto se tice Komsica pa on je izgubio glasanje radi koaliranja sa sdO medjutim ti glasovi ne odose ni NSu ni SDPu koji je izgubio oko 12000 glasova! Sta bi struĆnjk?
Dakle LogiĆaru, po tebi DF izgubi glasove zbog koalicije sa SDA, a NS će ih izgubiti zbog odbijanja koalicije sa SDA.
Ta logika opstaje samo u mentalnim šupljinama dežurnih patriJota.
A da postoji sportska disciplina u patriJotskom mazohizmu ti i takvi kao ti bi bili olimpijski prvaci.

I ono malo glasova i mandata koje DF dobije, SDA i Salem Marić im ukradu.
A kada im se to vrati intervencijom BH bloka, DF onda taj glas da Salemu Mariću.
Pa i qrac bi se postidio takve inteligencije, a neki se time ponose.
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#48109 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Iker C »

Cetnici a po potrebi i ustase, sve u sluzbi rusenja BIH.
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#48110 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by BHCluster »

kluz franjo wrote: 16/02/2021 12:50
BHCluster wrote: 16/02/2021 12:37
kluz franjo wrote: 16/02/2021 12:31
Opet ti sa brojevima. Ali hajde, kada si navalio.

Znači NS je dobila 0 glasova, tamo gdje se i nije moglo glasati za NS - jer nisu ni imali listu kandidata.
Bravo genije. Ti si patriJotski matematiĆar prve klase. Čudi me da te Željko nije uzeo za savjetnika.

Nego matematiĆar reci ti nama, koliko je ukupno glasova dobila stranka "najvećeg živućeg patriJote"?
Kako to da stranka ublehaša i izdajnika u manje opština dobije ukupno više glasova od stranke Željka Komšića?
Hajde što je ovih glasača za izdajničke stranke malo, ali kako patriJote zakazaše majku mu.
A sto NS nije u tim mjestima imala kandidata a puna im usta Bosne i Hercegovine? Kako su im kandidati prosli u tzv "rs-u"? Ups sta bi? Sto se tice Komsica pa on je izgubio glasanje radi koaliranja sa sdO medjutim ti glasovi ne odose ni NSu ni SDPu koji je izgubio oko 12000 glasova! Sta bi struĆnjk?
Dakle LogiĆaru, po tebi DF izgubi glasove zbog koalicije sa SDA, a NS će ih izgubiti zbog odbijanja koalicije sa SDA.
Ta logika opstaje samo u mentalnim šupljinama dežurnih patriJota.
A da postoji sportska disciplina u patriJotskom mazohizmu ti i takvi kao ti bi bili olimpijski prvaci.

I ono malo glasova i mandata koje DF dobije, SDA i Salem Marić im ukradu.
A kada im se to vrati intervencijom BH bloka, DF onda taj glas da Salemu Mariću.
Pa i qrac bi se postidio takve inteligencije, a neki se time ponose.
StruĆnjk pa ti nisi u stanju da odgovoris na jednostavna pitanja a nesto bi kao pisao i zakljucke davao! :lol: StruĆnjk sta bi sa bh blokom u Mostaru?
User avatar
JohnnyS
Posts: 17481
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#48111 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by JohnnyS »

Kako se ove klozet i open ezdeanjare brinu koliko će NS glasova dobit, to je čudo jedno. I da bude potop, ne mogu gore proći od DFa
aratet
Posts: 3454
Joined: 26/07/2016 12:33

#48112 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by aratet »

Pa da i 10 glasova dobiju opet su oni pobjednici jer su PROTIV najgoroj vlasti u Evropi.
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#48113 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by drug_profi »

Respekt za NS odluku. Pošteno.
SDP je zreo za totalni remont.
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#48114 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

BHCluster wrote: 16/02/2021 13:06
kluz franjo wrote: 16/02/2021 12:50
BHCluster wrote: 16/02/2021 12:37

A sto NS nije u tim mjestima imala kandidata a puna im usta Bosne i Hercegovine? Kako su im kandidati prosli u tzv "rs-u"? Ups sta bi? Sto se tice Komsica pa on je izgubio glasanje radi koaliranja sa sdO medjutim ti glasovi ne odose ni NSu ni SDPu koji je izgubio oko 12000 glasova! Sta bi struĆnjk?
Dakle LogiĆaru, po tebi DF izgubi glasove zbog koalicije sa SDA, a NS će ih izgubiti zbog odbijanja koalicije sa SDA.
Ta logika opstaje samo u mentalnim šupljinama dežurnih patriJota.
A da postoji sportska disciplina u patriJotskom mazohizmu ti i takvi kao ti bi bili olimpijski prvaci.

I ono malo glasova i mandata koje DF dobije, SDA i Salem Marić im ukradu.
A kada im se to vrati intervencijom BH bloka, DF onda taj glas da Salemu Mariću.
Pa i qrac bi se postidio takve inteligencije, a neki se time ponose.
StruĆnjk pa ti nisi u stanju da odgovoris na jednostavna pitanja a nesto bi kao pisao i zakljucke davao! :lol: StruĆnjk sta bi sa bh blokom u Mostaru?
Osim što su DF-u i PMP-u vratili mandate koje im je SDA ukrala? Ništa.
Povalili ih maheri iz SDA i HDZ-a k'o bekane. Ali sami su krivi kada se lože na lovačke priče.
Irmi i Boški svaka čast na hrabrosti i istrajnosti da ostanu pri onome što su prije izbora i obećavali.
Još nešto?
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#48115 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by BHCluster »

kluz franjo wrote: 16/02/2021 13:26
BHCluster wrote: 16/02/2021 13:06
kluz franjo wrote: 16/02/2021 12:50
Dakle LogiĆaru, po tebi DF izgubi glasove zbog koalicije sa SDA, a NS će ih izgubiti zbog odbijanja koalicije sa SDA.
Ta logika opstaje samo u mentalnim šupljinama dežurnih patriJota.
A da postoji sportska disciplina u patriJotskom mazohizmu ti i takvi kao ti bi bili olimpijski prvaci.

I ono malo glasova i mandata koje DF dobije, SDA i Salem Marić im ukradu.
A kada im se to vrati intervencijom BH bloka, DF onda taj glas da Salemu Mariću.
Pa i qrac bi se postidio takve inteligencije, a neki se time ponose.
StruĆnjk pa ti nisi u stanju da odgovoris na jednostavna pitanja a nesto bi kao pisao i zakljucke davao! :lol: StruĆnjk sta bi sa bh blokom u Mostaru?
Osim što su DF-u i PMP-u vratili mandate koje im je SDA ukrala? Ništa.
Povalili ih maheri iz SDA i HDZ-a k'o bekane. Ali sami su krivi kada se lože na lovačke priče.
Irmi i Boški svaka čast na hrabrosti i istrajnosti da ostanu pri onome što su prije izbora i obećavali.
Još nešto?
Tako je StruĆnjk ti samo u svom balonu zivi. :lol: Unistiti bh blok u Mostaru stvarno zahtjeva hrabrosti i istrajnosti. Ta ce drugo struĆnjk da zakljuci. Samo da ti se jos jednom nasmijem u facu struĆnjk. :lol:
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#48116 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

BHCluster wrote: 16/02/2021 13:40
kluz franjo wrote: 16/02/2021 13:26
BHCluster wrote: 16/02/2021 13:06
StruĆnjk pa ti nisi u stanju da odgovoris na jednostavna pitanja a nesto bi kao pisao i zakljucke davao! :lol: StruĆnjk sta bi sa bh blokom u Mostaru?
Osim što su DF-u i PMP-u vratili mandate koje im je SDA ukrala? Ništa.
Povalili ih maheri iz SDA i HDZ-a k'o bekane. Ali sami su krivi kada se lože na lovačke priče.
Irmi i Boški svaka čast na hrabrosti i istrajnosti da ostanu pri onome što su prije izbora i obećavali.
Još nešto?
Tako je StruĆnjk ti samo u svom balonu zivi. :lol: Unistiti bh blok u Mostaru stvarno zahtjeva hrabrosti i istrajnosti. Ta ce drugo struĆnjk da zakljuci. Samo da ti se jos jednom nasmijem u facu struĆnjk. :lol:
Što narod kaže: "Budala se i na šamar smije!"
Tako da... samo nastavi.
Od Željkovih sljedbenika nešto drugo nije ni za očekivati.
User avatar
Janjicar
Posts: 5605
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#48117 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Janjicar »

Mašalah navijača :bih:
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48118 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

laik1981 wrote: 16/02/2021 12:22
BHCluster wrote: 16/02/2021 12:12
cyprus wrote: 16/02/2021 12:01

Ja sam svjestan da je ovo za šta se ja zalažem teško provodivo u narednih 30 godina, ali vjerujem da bi do kraja stoljeća moglo biti realno... A još sam svjesniji da sa pristupom koji ti i većina ovdje zagovarate, Bosna neće postat normalna država nikad, ni za 30, ni za 300 godina...
Da budemo realni to za sta se ti zalazes moze samo proci tamo gdje su Bosnjaci vecina.
Od Bosnjaka to mora krenuti. Mi moramo biti primjer. Prvo pomesti pred svojim vratima i tako pokazati ostalim narodima da se moze.. Svako u ovoj drzavi zeli bolje sutra sebi i svojoj porodici..
Bosnjaci nikad nisu prestali biti primjer kada je rijec o toleranciji, tako da ta prica pada u vodu.
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#48119 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by laik1981 »

zlajaBHF wrote: 16/02/2021 14:06
laik1981 wrote: 16/02/2021 12:22
BHCluster wrote: 16/02/2021 12:12

Da budemo realni to za sta se ti zalazes moze samo proci tamo gdje su Bosnjaci vecina.
Od Bosnjaka to mora krenuti. Mi moramo biti primjer. Prvo pomesti pred svojim vratima i tako pokazati ostalim narodima da se moze.. Svako u ovoj drzavi zeli bolje sutra sebi i svojoj porodici..
Bosnjaci nikad nisu prestali biti primjer kada je rijec o toleranciji, tako da ta prica pada u vodu.
Kojoj toleranciji? Nema je ni medju Bosnjacima. I na kraju krajeva nisam ni govorio o toleranciji vec o popravljanju sistema tamo gdje se to moze. Ako je to trenutno moguce samo u odredjenim sredinama onda ga tu i treba pokusati popravljati. Dosta je vise pravdanja Dodikom i Covicem. U Sarajevu, Zenici, Tuzli se moze raditi, ako vec ne moze u Mostaru i Banja Luci. Vidjecemo i sta ce se uraditi u nekom doglednom periodu. Ja sam nakon dugo vremena blagi optimista uzevsi u obzir i vjetrove koji pusu sa zapada. Imam osjecaj da se nesto konacno desava. Vidjecemo sta ce biti. Ono sto je sigurno je da BiH i Bosnjaci nemaju nikakvu perspektivu sa SDA..
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#48120 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by BHCluster »

kluz franjo wrote: 16/02/2021 13:47
BHCluster wrote: 16/02/2021 13:40
kluz franjo wrote: 16/02/2021 13:26
Osim što su DF-u i PMP-u vratili mandate koje im je SDA ukrala? Ništa.
Povalili ih maheri iz SDA i HDZ-a k'o bekane. Ali sami su krivi kada se lože na lovačke priče.
Irmi i Boški svaka čast na hrabrosti i istrajnosti da ostanu pri onome što su prije izbora i obećavali.
Još nešto?
Tako je StruĆnjk ti samo u svom balonu zivi. :lol: Unistiti bh blok u Mostaru stvarno zahtjeva hrabrosti i istrajnosti. Ta ce drugo struĆnjk da zakljuci. Samo da ti se jos jednom nasmijem u facu struĆnjk. :lol:
Što narod kaže: "Budala se i na šamar smije!"
Tako da... samo nastavi.
Od Željkovih sljedbenika nešto drugo nije ni za očekivati.
:pisnuo:
flare
Posts: 32
Joined: 14/10/2020 19:45

#48121 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by flare »

Samo suzdrzano
:lol: :lol:
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#48122 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

BHCluster wrote: 16/02/2021 14:28
kluz franjo wrote: 16/02/2021 13:47 Što narod kaže: "Budala se i na šamar smije!"
:pisnuo:
hrasno
Posts: 388
Joined: 01/11/2012 17:14

#48123 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by hrasno »

da SDA nije u koaliciji sa HDZ već 30 godina možda ali možda bi se onda moglo nešto nešto prigovoriti NS
User avatar
JohnnyS
Posts: 17481
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#48124 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by JohnnyS »

E, ali to je drugo, SDA smije što god hoće, botine će naći opravdanje
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#48125 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

laik1981 wrote: 16/02/2021 14:25
zlajaBHF wrote: 16/02/2021 14:06
laik1981 wrote: 16/02/2021 12:22
Od Bosnjaka to mora krenuti. Mi moramo biti primjer. Prvo pomesti pred svojim vratima i tako pokazati ostalim narodima da se moze.. Svako u ovoj drzavi zeli bolje sutra sebi i svojoj porodici..
Bosnjaci nikad nisu prestali biti primjer kada je rijec o toleranciji, tako da ta prica pada u vodu.
Kojoj toleranciji? Nema je ni medju Bosnjacima. I na kraju krajeva nisam ni govorio o toleranciji vec o popravljanju sistema tamo gdje se to moze. Ako je to trenutno moguce samo u odredjenim sredinama onda ga tu i treba pokusati popravljati. Dosta je vise pravdanja Dodikom i Covicem. U Sarajevu, Zenici, Tuzli se moze raditi, ako vec ne moze u Mostaru i Banja Luci. Vidjecemo i sta ce se uraditi u nekom doglednom periodu. Ja sam nakon dugo vremena blagi optimista uzevsi u obzir i vjetrove koji pusu sa zapada. Imam osjecaj da se nesto konacno desava. Vidjecemo sta ce biti. Ono sto je sigurno je da BiH i Bosnjaci nemaju nikakvu perspektivu sa SDA..
Ili si mlad, ili si laik....nesto od toga :D

Ne mozes popravljati stanje tako sto ces isporuciti HDZ-u gradonacelinika u Mostaru!

Ovo je izdaja, i pokazuje kakva je NS stranka.
Locked