Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#48101 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Herr Flick »

To Mileeee samo naprijed,jos si blize unistenju tzv.RS-e :lol: :lol: :lol: :lol:
emmir1
Posts: 4940
Joined: 07/06/2013 15:28

#48102 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by emmir1 »

Kakav kurčev rat.

Dodik pokušava sebe sačuvat, čovjek se boji da Sipa ne pokuca na njegova vrata.

Zato je sada ovlastio policiju da puca na Sipu ako budu htjeli da ga privedu.

Tužilaštvo istražuje njegove vile i svašta nešto
User avatar
MMM1977
Posts: 6751
Joined: 15/07/2009 12:56

#48103 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by MMM1977 »

Dakle, počeo je obračun SDS-a i SNSD-a.

Pri formiranju vlasti SDS je tražio Ministarstvo sigurnosti, znamo zašto. Danas je započeo taj sukob, dobila se podrška i iz Brisela. Hajde da vidimo na šta će ovo izaći.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#48104 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by channel10 »

Vjerovatno znaju da su im blizu, pa su cekali prvi nastup SIPA-e u manjem entitetu pa da urade ovo sto su uradili. U stanju su zapoceti novi rat samo da svoje guzice sacuvaju. Naravno to mi svi znamo, ali da li to znaju u medjunarodnoj zajednici?!
Yug
Posts: 1887
Joined: 02/06/2013 15:52

#48105 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Yug »

MMM1977 wrote:Dakle, počeo je obračun SDS-a i SNSD-a.

Pri formiranju vlasti SDS je tražio Ministarstvo sigurnosti, znamo zašto. Danas je započeo taj sukob, dobila se podrška i iz Brisela. Hajde da vidimo na šta će ovo izaći.
Mislis rahmetli SDS :-D ,njima je kraj odsviran,niko ih u Srpskoj vise ocima ne moze gledati.
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#48106 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Herr Flick »

channel10 wrote:Vjerovatno znaju da su im blizu, pa su cekali prvi nastup SIPA-e u manjem entitetu pa da urade ovo sto su uradili. U stanju su zapoceti novi rat samo da svoje guzice sacuvaju. Naravno to mi svi znamo, ali da li to znaju u medjunarodnoj zajednici?!
To je tacno..Mile je u stanju da zapocne novi rat da bi spasio svoju guzicu,samo sto ovo nije 92,odnosno situacija je obrnuta :-) :-)

A ovo je zaista ozbiljna situacija,na pragu drzavnog udara,sad prakitcno drzava BIH nema kontrolu nad pola svoje teritorije,mada mislim da je ovo jos jedan u nizu blefova Mileta,ali Bosnjaci trebaju biti na oprezu :-D
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#48107 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by General War »

channel10 wrote:Vjerovatno znaju da su im blizu, pa su cekali prvi nastup SIPA-e u manjem entitetu pa da urade ovo sto su uradili. U stanju su zapoceti novi rat samo da svoje guzice sacuvaju. Naravno to mi svi znamo, ali da li to znaju u medjunarodnoj zajednici?!
Da..ali SIPA ganja ratne zlocince u ovom slucaju a ne kriminalce, Ne znam da li se neko sjeca upad policije RS u Klix...kako bi to onda izgledalo?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#48108 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Zar nije ta ista SIPA vise bila na strani RS i njihovih predstavnika nego na strani Federacije?
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#48109 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by channel10 »

General War wrote:
channel10 wrote:Vjerovatno znaju da su im blizu, pa su cekali prvi nastup SIPA-e u manjem entitetu pa da urade ovo sto su uradili. U stanju su zapoceti novi rat samo da svoje guzice sacuvaju. Naravno to mi svi znamo, ali da li to znaju u medjunarodnoj zajednici?!
Da..ali SIPA ganja ratne zlocince u ovom slucaju a ne kriminalce, Ne znam da li se neko sjeca upad policije RS u Klix...kako bi to onda izgledalo?
U ovom slucaju, sto ne znaci da sutra ne moze i kriminalce. I nije samo SIPA u pitanju. U pitanju je i Sud BIH i Tuzilastvo. Ispade klasicni drzavni udar.

Ne ferma Sud i Tuzilastvo, naredio policiji RS da se sukobi sa svim drzavnim agencijama ukoliko bilo sta pokusaju?! Sta je nego drzavni udar. Jos samo da raspusti sve jedinice vojske RS-a iz Oruzanih snaga i krug je zatvoren.
junior3
Posts: 9131
Joined: 20/02/2014 01:02

#48110 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by junior3 »

Tomahawk11 wrote:Zar nije ta ista SIPA vise bila na strani RS i njihovih predstavnika nego na strani Federacije?
Vidiš da nije. :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#48111 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

junior3 wrote:
Tomahawk11 wrote:Zar nije ta ista SIPA vise bila na strani RS i njihovih predstavnika nego na strani Federacije?
Vidiš da nije. :mrgreen:
Jah, nije sad kad ne odgovara da bude :D
Dok hapse po Federaciji, suti se. Sad kad treba po RS - e neces 8-)
User avatar
čaika
Posts: 826
Joined: 05/04/2012 11:56
Location: Bakinci, downtown

#48112 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by čaika »

prljavi Hare wrote:
Додик: Говедарица свјесно лаже јавност :mrgreen:
Предсједник Републике Српске Милорад Додик изјавио је Срни да у тренутку док је он био у својству свједока одбране генерала
Ратка Младића пред Хашким трибуналом, народни посланик СДС-а Вукота Говедарица свјесно је лагао јавност о његовом учешћу у рату.


"Један генерал сигурно не би звао дезертера да му буде свједок одбране и то би Вукота Говедарица, који годинама покушава да се бави политиком, требало да зна, као што је требало, ако већ не зна, и да се распита о мом учешћу у рату", рекао је Додик упитан да
прокоментарише тврдње које је Говедарица изнио јуче у парламенту Српске о наводном дезертерству предсједника Републике у
протеклом рату.

С обзиром на то да је Говедарица у јеку рата, у камиону пуном брашна побјегао за Нови Сад због чега је и добио
надимак "тип 500"
:lol: :lol: :lol: , каже Додик, дозвољавам да и не може знати ко је и гдје био у рату и какву је улогу имао,
али с обзиром на то да се упорно покушава бавити политиком сигурно се распитао и о томе.

Додик је рекао да га је, у тренутку док је свједочио у одбрану генерала Младића, Говедарица клеветао за дезертерство,
ваљда погођен истином о свом бијегу из Републике Српске док су се његови суграђани борили и гинули широм Републике Српске.

"Дезертер, бјегунац и већ доказани лажов :mrgreen: Вукота Говедарица, без имало стида, већ дуго покушава
да обмане јавност у Републици Српској о мом учешћу у рату, добро знајући да сам био прво војно распоређен, а након одлуке да народни посланици добију радну обавезу и на тај начин сам дао допринос стварању Републике Српске", нагласио је предсједник Додик.

Kakav se samo dezerter,izdajnik i pobjegulja našao da ljaga poručnika Guardiana?Vukota Govedarica,dezerter koji je rat proveo družeći se
sa vrećama brašna Tip-500, bježeći na sigurno u Srbiju dok je Guardian krvavio braneći šumsku nejač od nasrtaja pomahnitalih islamista
i ustaša? :-) :-) :-)
Govedarica je neostvareni tip,političar u pokušaju i propali guslar.Jedina veza Guardiana sa nekakvim cigaretama je bila kada je zaplijenio
od švercera nekoliko šlepera cigareta i besplatno ih podijelio borcima,a to guslarsko đubre nije našlo za shodno ni to brašno u kojem se krio
da podijeli onima kojima je trebalo.

Fuj kakvih ljudi sve ima,pa dokle ovo ide?Ima li kraja? :? Na kraju krajeva,sve je bilo jasno kada je u Hagu đeneral Pampers salutirao
Guardianu,a Govedarici ne bi salutirali ni kondukteri u vozu! :mrgreen:


Jedina fotografija Vukote Govedarice iz ratnih dana!!! :mrgreen:
Image
Nevjerovatno je šta sve pošten čovjek može doživjeti ovih dana od kriminalaca koji vladaju na nivou tzv. BiH.
Kad je već Govedarica tak bezobrazan, trebao je i Guardian reći sve što zna o toj sramoti, ali on se suzdržao zbog svog kućnog vaspitanja kome je ostao vjeran cijelog časnog života. A ogavna je istina da je Govedarica prvi i vjerovatno posljednji gej-guslar u istoriji te časne umjetnosti!

U Novi Sad je pobjegao da bi živio sa ljubavnikom kome je svakodnevno pravio đakonije od brašna tip 500, po kojem je dobio taj sramni nadimak. Ljubavnika koji je frizer u Novom Sadu svakoga dana su čekali vreli uštipci, razne pite, baklave sa korama koje je Govedarica ručno razvijao, hljebovi, cicvare, hurmašice...

I takav izrod se našao da ljaga našeg Guardiana?! Sva sreća da je Guardian već oguglao na ljaganje tih spodoba, drugi pošten a neskusan čovjek mogao bi se šlogirati zbog takvih laži.
junior3
Posts: 9131
Joined: 20/02/2014 01:02

#48113 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by junior3 »

Tomahawk11 wrote: Jah, nije sad kad ne odgovara da bude :D
Dok hapse po Federaciji, suti se. Sad kad treba po RS - e neces 8-)
Po tebi ispade da nisu hapsili po RS, a ustvari su hapsili više nego u Federaciji. :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#48114 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

junior3 wrote:
Tomahawk11 wrote: Jah, nije sad kad ne odgovara da bude :D
Dok hapse po Federaciji, suti se. Sad kad treba po RS - e neces 8-)
Po tebi ispade da nisu hapsili po RS, a ustvari su hapsili više nego u Federaciji. :mrgreen:
Moze biti da nisam upratio, ali mi se cini da vise hapse po Federaciji.
A cuj, sve i da jeste tako, do sad nisu dirali velike ribe.
junior3
Posts: 9131
Joined: 20/02/2014 01:02

#48115 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by junior3 »

Tamane i u RS uveliko.
Ko su po tebi velike ribe? Ne moraš imenovati ofkors, nego ne znam šta misliš.
User avatar
moa
Posts: 3700
Joined: 19/09/2007 13:08
Location: nestala lokacija

#48116 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by moa »

Ante jelavic je izvrsio drzavni udar i eno ga sad u hrvatskoj hladi jaja u jadranu. Ovaj je jos ludji ovaj bi mogao krenuti u rat ako ovako nastavi. Ovo nije zajebancija i prelazi granice razumnog.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#48117 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

junior3 wrote:Tamane i u RS uveliko.
Ko su po tebi velike ribe? Ne moraš imenovati ofkors, nego ne znam šta misliš.
Velike ribe....ovi sto su do sad proizveli najvise belaja, sto svako dijete zna da su zaradili bar dozivotnu robiju zbog svega sto su uradili, ali im se ne moze nista. Ne kazem da se i u Federaciji takvima moze ista, mreza je i previse zapletena da bi se to tek tako rijesavalo, ali je ovo izgleda prva ozbiljnija situacija tog tipa, cim se doslo do prijetnji zabrane prilaska drzavnoj sluzbi.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#48118 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Sta se ovo desava, SIPA izvrsila teroristicki napad na Bosanski Novi...cuj Bosanski :?
Koristi se to sto je PreCjednik dobre volje, ali neka :oops: nek cackaju mecku :evil:
User avatar
Država
Posts: 4968
Joined: 31/10/2010 15:15

#48119 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Država »

Gledao sam direktan prijenos zasjedanja Narodne Skupštine RS-a. To je bastion europske demokratije. Btw, u pauzama su puštali domoljubne pjesme i spotove tipa: 'Republiko Srpska, zauvijek' i slične magaraluke. Jbt, k'o da je 1992...


:sax:
User avatar
mayab
Posts: 30850
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#48120 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mayab »


Piše: Slobodan Vasković


Vlada RS prekinula je sve odnose sa Sudom i Tužilaštvom BiH i Sipom, zbog, kako je navedeno, hapšenja osumnjičenih za ratne zločine u Novom Gradu. Jutros je u tom mjestu uhapšeno pet lica i pretresena Policijska stanica i Opština.

To je samo povod za suludi postupak Režima, a stvarni razlog je strah od okončanja istraga oko pljačke Bobar banke i Boske, te načina na koji je Milorad Dodik stekao vilu na Dedinju u Beogradu.

I tu je sva priča: Dodik i njegovi seizi pokušavaju zaštiti one koji su temeljno opljačkali RS, pa su krenuli u najjeftiniju, ali i vrlo opasnu, kampanju skrivanja iza emocija građana, i njihovog razjarivanja. Preciznije, pokušavaju spriječiti hapšenja koja treba da se dese u narednih dvadesetak do mjesec dana, a riječ je o privođenju visokih funkcionera Dodikovog Režima.

Drugi cilj Mafije koja vlada Republikom Srpskom je da optuže ponovo Opoziciju za izdaju, budući da predstavnici tih stranaka neće prisustvovati Posebnom zasjedanju koje je zakazao Režim.

Sve, ali baš sve, što čini Dodik&Oligarhija, otkako su izgubili kontrolu nad Savjetom ministara, institucijama BiH, posebno Sipom, usmjereno je u zaštitu vladajuće grupacije koja je pljačkom uništila ovaj entitet.

Šta treba činiti? Ne treba se uopšte uzbuđivati zbog najnovijeg suludog ispada Režima, niti im treba pružati bilo kakvu podršku u njihovim zločinačkim aktima. Postoje institucije BiH koje su napadnute, pa je red i da odgovore na ovakav način rušenja države.

Potrebno je da Opozicija, Savez za promjene, konačno shvati da sa ovom mafijaškom vlasti ne postoji nikakva mogućnost kompromisa i da nađe načina da to objasni svakom pojedincu u RS, ali i svakom policajcu u RS i tako onemogući da bilo ko na bilo koji način strada zbog Bande. I da prestanu da uzmiču pred Bandom, plašeći se nametnutih lažnih stereotipa o izdaji. Jasno je svakome ko drži do sebe kao ljudskog bića da su istinski Izdajnici oni koji vladaju Republikom Srpskom.

A ako neko treba fizički da se suprotstavi Sipi, neka izvole to da učine lično Dodik, Tegeltija, Stankovići, Kaja, Čičići, Ćubić, Džombić, Reljić, Đurić i ostali što su pljačkali deceniju. I neka ne zovu policajce da za njih stradavaju. To je najbolji način da Dodik&Banda pokažu patriotizam. Željka Cvijanović im, dok boj biju, može donositi vodu!
User avatar
Progressive House
Posts: 1597
Joined: 05/08/2014 19:12

#48121 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Progressive House »

Država wrote:Gledao sam direktan prijenos zasjedanja Narodne Skupštine RS-a. To je bastion europske demokratije. Btw, u pauzama su puštali domoljubne pjesme i spotove tipa: 'Republiko Srpska, zauvijek' i slične magaraluke. Jbt, k'o da je 1992...


:sax:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ne vjerujem
archi_a
Posts: 11873
Joined: 11/12/2011 18:11

#48122 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by archi_a »

I nema drugog logičnog objašnjenja nego da su u vrhu pisi-ja dobili insajderske informacije da se bliži hapšenje profitera, mafijaša glavešina..... Na ovaj način pokušavaju se spasiti, sad je samo pitanje, da li ima dovoljno ovaca koji će pustiti krv postavljajući se ispred njih u svrhu zaštite. :izet:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#48123 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Pozivaju sve policijske službenike MUP-a Republike Srpske i svih drugih policijskih agencija, da sačuvaju prisebnost i ne upadnu u iskušenja nepotrebnog sukobljavanja u vršenju svojih službenih dužnosti, jer bi svaki sukob, a posebno uz upotrebu sile, imao nesagledive posljedice na stanje mira i bezbjednosti ove zemlje.
:shock: :?
Ovi stvarno nemaju obraza :oops:
Kako iko normalan moze pozivati stubove odbrane RS da ne stane ispred PreCjednika :? :|
Pa to je cast, to se podrazumjeva, ovo sto oni traze zove se drzavni udar :oops: na RS, nema smisla vise, sve to treba pohapsiti :mrgreen:
junior3
Posts: 9131
Joined: 20/02/2014 01:02

#48124 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by junior3 »

Još da se oni pitaju. :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#48125 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

junior3 wrote:Još da se oni pitaju. :mrgreen:
Sta mislis, koje je starije, drzavni ili entitetski nivo?
Locked