Alfa Romeo

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83409
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4801 Re: Alfa Romeo

Post by _BataZiv_0809 »

citroen xm wrote:Srećno Bato, 147 FL je baš fin autić. :thumbup: Mada sam se i ja baš primio na Grande Punto. Uvijek mi je bio lijep, a mislim da bi i manjak dimenzija mogao podnijeti. :)
I mislim da je bolja partija u sekundarnoj prodaji....

Kada bih bio siguran da cu za godinu dvije biti spreman za Deltu, 159, eventualno 166 FL, mada ce on zastariti, ne bih ni od Grande Putnise bjezao :) Dobar, stavise odlican autic i ja mislim da bih mu lako oprostio klasu.

Kad kazem spreman, mislim na troskove odrzavanja :thumbup: A Teziska jedino kao drugo auto :sax:
SSemir
Posts: 4584
Joined: 26/02/2009 08:42

#4802 Re: Alfa Romeo

Post by SSemir »

fina ponuda. samo mi je motor malo dilema. sta kazete?
https://www.autoscout24.de/angebote/fia ... cldtidx=19
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4803 Re: Alfa Romeo

Post by bitanga_sa_otesa »

hvala,ja cu ovu
Image
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#4804 Re: Alfa Romeo

Post by citroen xm »

Ufff i ja bih rado. :skoljka:

Bato, tako to na kraju i dođe. Kupiš ono što možeš, a maštaš o onome što stvarno želiš. Ko nam je kriv kada želimo neke endeme koje niko drugi neće. :lol: Lako kupiti, patnja voziti kao jedino auto.
User avatar
ElRe
Posts: 16893
Joined: 12/12/2011 11:28

#4805 Re: Alfa Romeo

Post by ElRe »

SSemir wrote:fina ponuda. samo mi je motor malo dilema. sta kazete?
https://www.autoscout24.de/angebote/fia ... cldtidx=19
Za grad vise nego dovoljan. Moze posluziti i za dalje voznje ako u autu nije vise od 2.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83409
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4806 Re: Alfa Romeo

Post by _BataZiv_0809 »

citroen xm wrote:Ufff i ja bih rado. :skoljka:

Bato, tako to na kraju i dođe. Kupiš ono što možeš, a maštaš o onome što stvarno želiš. Ko nam je kriv kada želimo neke endeme koje niko drugi neće. :lol: Lako kupiti, patnja voziti kao jedino auto.
Pusti ti bitangu starog trolera :D eto mi ne bi 75 :lol:

Ma upravo tako vozicu ono sto mogu odrzavati. A obojici nam je san pristupacno auto tako da ce se kupiti kad tad. :thumbup: lagano garaza i vikend vozanje :sax:
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#4807 Re: Alfa Romeo

Post by Sodom1 »

156-icu nisam palio ima mjesec i vise , neki dan sjednem , krehne na po kljuca sto bi rekli , to je dobro
A Lose je to iako auto nisam dugo vozio dugo iz cista mira vidim da nemam serva :(
Ja tamo pod haubu , kad vidim fali mi ulja i to pofino , bocica i cep sav slinav.
Kako moze gubiti ulje a auto nisam vozio nikako :(
Ista stvar s antifrizom , nema ga :( , ono sto sam primjetio je to da sam sva stakla u kabini morao brisati peskirom , toliko je zamaglilo , tj voda se cjedila niz stakla
Napominjem da kad sam auto parkirao pre mjesec i jace sve bilo ok , doduse bio je poceo magliti stakla nikako osusti , ovo je sad katastrofa
NediM17
Posts: 26440
Joined: 05/11/2009 11:49

#4808 Re: Alfa Romeo

Post by NediM17 »

mali hladnjak u kabini propisao...
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#4809 Re: Alfa Romeo

Post by mali_milojica »

Nažalost, najvjerovatniji scenario. Ima posla,ali ako ništa,hladnjak ne bi trebao biti skup.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#4810 Re: Alfa Romeo

Post by amar1994 »

Jako nezahvalan posao i rijetko ko hoce da radi , tu su ruke najakuplje :(
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#4811 Re: Alfa Romeo

Post by Sodom1 »

mali_milojica wrote:Nažalost, najvjerovatniji scenario. Ima posla,ali ako ništa,hladnjak ne bi trebao biti skup.
Koliko od prilike love .
Mada mi je najveci problem majstor za to , pare hvala Bogu nisu problem
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#4812 Re: Alfa Romeo

Post by mali_milojica »

Ne znam ni odprilike :D
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#4813 Re: Alfa Romeo

Post by Sodom1 »

Ma pravice se koliko god da je , da nam samo pproljece dodje :D
kidney
Posts: 548
Joined: 10/02/2018 12:19

#4814 Re: Alfa Romeo

Post by kidney »

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#4815 Re: Alfa Romeo

Post by Leon16v »

Crni Stelvio na šlepi, Č.Vilom prođe maloprije, mogu mislit reakcija dušmana :lol:
User avatar
ElRe
Posts: 16893
Joined: 12/12/2011 11:28

#4816 Re: Alfa Romeo

Post by ElRe »

Mozda je bio pauk? Vidio sam i ja. Ako je kvar, bas steta. U tom slucaju bas ce ga "strucnjaci" popraviti.
Seawolf
Posts: 9163
Joined: 14/06/2012 22:59

#4817 Re: Alfa Romeo

Post by Seawolf »

ElRe wrote:Mozda je bio pauk? Vidio sam i ja. Ako je kvar, bas steta. U tom slucaju bas ce ga "strucnjaci" popraviti.
Da ste živi i zdravi, Stelvio je dobro (hvala na pitanju) i nov je, a odvezen je na šlepi da bude izložen pred BBI-jom.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#4818 Re: Alfa Romeo

Post by Throttle »

E joj, razocara ljude
kidney
Posts: 548
Joined: 10/02/2018 12:19

#4819 Re: Alfa Romeo

Post by kidney »

User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#4820 Re: Alfa Romeo

Post by mali_milojica »

Seawolf wrote:
ElRe wrote:Mozda je bio pauk? Vidio sam i ja. Ako je kvar, bas steta. U tom slucaju bas ce ga "strucnjaci" popraviti.
Da ste živi i zdravi, Stelvio je dobro (hvala na pitanju) i nov je, a odvezen je na šlepi da bude izložen pred BBI-jom.
Ja nisam ni sumnjao da je sve ok :oops:
User avatar
ElRe
Posts: 16893
Joined: 12/12/2011 11:28

#4821 Re: Alfa Romeo

Post by ElRe »

mali_milojica wrote:
Seawolf wrote:
ElRe wrote:Mozda je bio pauk? Vidio sam i ja. Ako je kvar, bas steta. U tom slucaju bas ce ga "strucnjaci" popraviti.
Da ste živi i zdravi, Stelvio je dobro (hvala na pitanju) i nov je, a odvezen je na šlepi da bude izložen pred BBI-jom.
Ja nisam ni sumnjao da je sve ok :oops:
Odlicno onda. To znaci da je kandidat za auto godine :thumbup:
Seawolf
Posts: 9163
Joined: 14/06/2012 22:59

#4822 Re: Alfa Romeo

Post by Seawolf »

ElRe wrote:
mali_milojica wrote:
Seawolf wrote: Da ste živi i zdravi, Stelvio je dobro (hvala na pitanju) i nov je, a odvezen je na šlepi da bude izložen pred BBI-jom.
Ja nisam ni sumnjao da je sve ok :oops:
Odlicno onda. To znaci da je kandidat za auto godine :thumbup:
Za terenac/SUV godine:

http://auto.ba/clanak/magazin/bh-auto-godine/944
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#4823 Re: Alfa Romeo

Post by ZonFon »

Image

:thumbup:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#4824 Re: Alfa Romeo

Post by amar1994 »

Seawolf wrote:
ElRe wrote:
Odlicno onda. To znaci da je kandidat za auto godine :thumbup:
Za terenac/SUV godine:

http://auto.ba/clanak/magazin/bh-auto-godine/944
ma uzima skoda hladno , nema sta tu :roll: :-x
User avatar
ElRe
Posts: 16893
Joined: 12/12/2011 11:28

#4825 Re: Alfa Romeo

Post by ElRe »

amar1994 wrote: ma uzima skoda hladno , nema sta tu :roll: :-x
Ma Mahindra :D

Stojim jutros pored Stelvia (bolja bi bila neka druga boja od crne) cijena cca 119 000 KM sa PDVom. Odusevljen autom, enterijer po mom ukusu i onda povratak u stvarnost. Prilaze 3 brude i jedan vidi cijenu pa kaze "Ne znam ocam ko je lud ovdje. Znas kakav Q5 mozes kupiti za ove pare". I onda ide "u mene u rodjaka u ... kupio Q5..."

Izlozem je Stevio Super 2.2 Mjet Q4 210
Post Reply