I mislim da je bolja partija u sekundarnoj prodaji....citroen xm wrote:Srećno Bato, 147 FL je baš fin autić.Mada sam se i ja baš primio na Grande Punto. Uvijek mi je bio lijep, a mislim da bi i manjak dimenzija mogao podnijeti.
Kada bih bio siguran da cu za godinu dvije biti spreman za Deltu, 159, eventualno 166 FL, mada ce on zastariti, ne bih ni od Grande Putnise bjezao
Kad kazem spreman, mislim na troskove odrzavanja








