Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
- mixone1995
- Posts: 3527
- Joined: 16/07/2012 19:25
#4801 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ja samo ne znam kako je HBO dopustio sebi da im ove 4 epizode ispadnu k'o iz tramvaja

-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#4802 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
mixone1995 wrote:Ja samo ne znam kako je HBO dopustio sebi da im ove 4 epizode ispadnu k'o iz tramvaja![]()
i meni,ej vec sad na online stranicama i to nadam se sa prevodom a tek veceras svjetska premijera
-
gidra
- Posts: 4106
- Joined: 17/11/2011 16:11
- Location: Sarajevo
#4803 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
extratorrent je prvi objavio pa su kasnije ostali preuzeli od njih.harač wrote:the internet is dark and full of terrors![]()
ne čitajte nikakve komentare ako vrednujete gledalačku nevinost
P.S. da stvar bude gora očekujem da će nam se ovo svima odbiti od glavu kad utuku kickass za sva vremena
Mislim da je danas oboren rekord ljudi koji dijele epizode između sebe, slika sve govori:

- Radar71
- Posts: 7594
- Joined: 21/07/2010 15:43
#4804 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
jesu li se oglasili ovi sa HBO?
- mixone1995
- Posts: 3527
- Joined: 16/07/2012 19:25
#4805 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ma mogu se oni sad oglasavati koliko hoce, djabe im je 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#4806 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
na popcornu dvije epizode,istina bez prevoda
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#4807 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
mixone1995 wrote:Ma mogu se oni sad oglasavati koliko hoce, djabe im je
ja bolan,ljudi vec odgledali
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#4808 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Bila bi steta da kickass nekako strada zbog ovoga, "najuredniji" mi je od ovih torrent stranica. 
Nemaju se sta oglasavati, nije prvi put da nesto "procuri", evo godinama pred Oscar-e procure filmovi, pa nikom nista.
Jesu, zamolili nas da ne gledamo odmah sve cetiri epizode, nego da cekamo nedjelje.Radar71 wrote:jesu li se oglasili ovi sa HBO?
Nemaju se sta oglasavati, nije prvi put da nesto "procuri", evo godinama pred Oscar-e procure filmovi, pa nikom nista.
- Radar71
- Posts: 7594
- Joined: 21/07/2010 15:43
#4809 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Da nije neka navlakuša, možda nam pustili fake epizode 
- pirpa
- Posts: 3832
- Joined: 22/02/2012 18:16
#4810 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
aa crnajaka skinem 4 epizode a samo za prvu su izbacili prevod. hajmo raja prevedite mi i ove tri pa da ih mogu veceras pregledati.

- alibegoa
- Posts: 1055
- Joined: 12/10/2009 21:41
- Location: Illyricum
#4811 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Tomenova reakcija totalno nerealna, ljudi pa jel bilo takvih kraljeva? Žalit ćemo mi za Joffreyjem.
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#4812 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
kako 4 epizode 
- mixone1995
- Posts: 3527
- Joined: 16/07/2012 19:25
#4813 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Fino, procuriloHouse wrote:kako 4 epizode
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#4814 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
mixone1995 wrote:Fino, procuriloHouse wrote:kako 4 epizode
auuuu
-
omar little
- Posts: 17417
- Joined: 14/03/2008 21:14
#4815 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
ja, kao, skinula sam ali necu sve gledati odjednom, sta cu onda cekat mjeseca dana. razgodicu polako. pogledam prvu. haj jos drugu samo da vidim kako ce bit. aaaa vidi, e jebiga sad moram i trecu. upravo sam digla ruke pa cu i cetvrtu i halali huso materi. jebo heroin, majke mi. 
- Truba
- Posts: 93847
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4816 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
jbt sad sam pogledao posljednju epizodu posljednje sezone
cjelovite
a šta ih je zaginulo pola sam pozaboravljao
sacu ovu likovanu
da vidimo na šta to liči
a šta ih je zaginulo pola sam pozaboravljao
sacu ovu likovanu
da vidimo na šta to liči
- Riddle
- Posts: 8505
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#4817 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
I kad mozemo poceti komentarisati? 
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#4818 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
alibegoa wrote:Tomenova reakcija totalno nerealna, ljudi pa jel bilo takvih kraljeva? Žalit ćemo mi za Joffreyjem.
pa to zbog previše seksa, izduvan previše, 4 puta svako veče spolno opći sa Margaery, htio bi i 5 puta ali ne može ona, čuo si šta je rekla.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#4819 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
alibegoa wrote:Tomenova reakcija totalno nerealna, ljudi pa jel bilo takvih kraljeva? Žalit ćemo mi za Joffreyjem.
koja reakcija?
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#4820 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
jaaaoooo ev skidaju se tri epizodeeee...odooo po pive i kokice...ne spojlajte da vas nebi takario na ...znate već na šta 
jaaaooo četriiii...ima jutro da se čeka...odoh na bolovanje...
jaaaooo četriiii...ima jutro da se čeka...odoh na bolovanje...
-
lajkujMe
- Posts: 12944
- Joined: 06/04/2011 17:44
- Location: Na svom mocnom racunaru
#4821 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Osjecamo se uzbudjeno ali istovremeno i krivo mi sta da radim
savjest mi govori da je pogresno skinuti ove 4 epizode jer jbg HBO ulaze mnogo para u ovo i sad im se ovo desilo a s druge strane hocu da odgledam sve 4 epizode
dugorocno ovo moze nastetiti seriji kratkorocno mi se hebe za stetu 
Mogu zamisliti sada svi u HBO'u od direktora i producenata do cistacice se hvataju za glavu od soka
Mogu zamisliti sada svi u HBO'u od direktora i producenata do cistacice se hvataju za glavu od soka
- moon_walker_90
- Posts: 2905
- Joined: 21/12/2012 18:16
- Location: Ćućurak
#4822 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
dajte titlovaaaaaaaa,engleski,bosanski,srpski,hrvatski,crnogorski,hercegovački,kakav bilooo za drugu,trecu i cetvrtu 
EDIT: evo imaju engleski za drugu
EDIT: evo imaju engleski za drugu
- pici
- Posts: 46397
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#4823 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
moon_walker_90 wrote:dajte titlovaaaaaaaa,engleski,bosanski,srpski,hrvatski,crnogorski,hercegovački,kakav bilooo za drugu,trecu i cetvrtu
EDIT: evo imaju engleski za drugu
ja ev hamšu budim da mi prevodi...neJmam naoČale
- Jack Be Nimble
- Posts: 11674
- Joined: 15/01/2010 18:31
#4824 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Skinuo i ja medjutim samo SD
Jos 4 sata pa gledati HD
Jos 4 sata pa gledati HD
- Truba
- Posts: 93847
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4825 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
sve spremno za gledanje
al mi se ne gleda
tako mi je u cijelom zivotu sa stvarima koje dugo cekam
jednostavno nije to to
al mi se ne gleda
tako mi je u cijelom zivotu sa stvarima koje dugo cekam
jednostavno nije to to
