Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
mixone1995
Posts: 3527
Joined: 16/07/2012 19:25

#4801 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by mixone1995 »

Ja samo ne znam kako je HBO dopustio sebi da im ove 4 epizode ispadnu k'o iz tramvaja :razz: :razz:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#4802 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

mixone1995 wrote:Ja samo ne znam kako je HBO dopustio sebi da im ove 4 epizode ispadnu k'o iz tramvaja :razz: :razz:


i meni,ej vec sad na online stranicama i to nadam se sa prevodom a tek veceras svjetska premijera
gidra
Posts: 4106
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#4803 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by gidra »

harač wrote:the internet is dark and full of terrors :D

ne čitajte nikakve komentare ako vrednujete gledalačku nevinost :oops:

P.S. da stvar bude gora očekujem da će nam se ovo svima odbiti od glavu kad utuku kickass za sva vremena :(
extratorrent je prvi objavio pa su kasnije ostali preuzeli od njih.
Mislim da je danas oboren rekord ljudi koji dijele epizode između sebe, slika sve govori:

Image
User avatar
Radar71
Posts: 7594
Joined: 21/07/2010 15:43

#4804 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Radar71 »

jesu li se oglasili ovi sa HBO?
User avatar
mixone1995
Posts: 3527
Joined: 16/07/2012 19:25

#4805 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by mixone1995 »

Ma mogu se oni sad oglasavati koliko hoce, djabe im je :mrgreen:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#4806 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

na popcornu dvije epizode,istina bez prevoda
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#4807 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

mixone1995 wrote:Ma mogu se oni sad oglasavati koliko hoce, djabe im je :mrgreen:


ja bolan,ljudi vec odgledali
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#4808 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by ćiribiribela »

Bila bi steta da kickass nekako strada zbog ovoga, "najuredniji" mi je od ovih torrent stranica. :roll:
Radar71 wrote:jesu li se oglasili ovi sa HBO?
Jesu, zamolili nas da ne gledamo odmah sve cetiri epizode, nego da cekamo nedjelje. :mrgreen:


Nemaju se sta oglasavati, nije prvi put da nesto "procuri", evo godinama pred Oscar-e procure filmovi, pa nikom nista. :D
User avatar
Radar71
Posts: 7594
Joined: 21/07/2010 15:43

#4809 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Radar71 »

Da nije neka navlakuša, možda nam pustili fake epizode :cry:
User avatar
pirpa
Posts: 3832
Joined: 22/02/2012 18:16

#4810 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pirpa »

aa crnajaka skinem 4 epizode a samo za prvu su izbacili prevod. hajmo raja prevedite mi i ove tri pa da ih mogu veceras pregledati. :D :D
User avatar
alibegoa
Posts: 1055
Joined: 12/10/2009 21:41
Location: Illyricum

#4811 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by alibegoa »

Tomenova reakcija totalno nerealna, ljudi pa jel bilo takvih kraljeva? Žalit ćemo mi za Joffreyjem.
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#4812 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by House »

kako 4 epizode :shock:
User avatar
mixone1995
Posts: 3527
Joined: 16/07/2012 19:25

#4813 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by mixone1995 »

House wrote:kako 4 epizode :shock:
Fino, procurilo :mrgreen:
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#4814 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by House »

mixone1995 wrote:
House wrote:kako 4 epizode :shock:
Fino, procurilo :mrgreen:

auuuu :D :thumbup:
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#4815 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by omar little »

ja, kao, skinula sam ali necu sve gledati odjednom, sta cu onda cekat mjeseca dana. razgodicu polako. pogledam prvu. haj jos drugu samo da vidim kako ce bit. aaaa vidi, e jebiga sad moram i trecu. upravo sam digla ruke pa cu i cetvrtu i halali huso materi. jebo heroin, majke mi. :D
User avatar
Truba
Posts: 93847
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4816 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Truba »

jbt sad sam pogledao posljednju epizodu posljednje sezone :D cjelovite
a šta ih je zaginulo pola sam pozaboravljao
sacu ovu likovanu
da vidimo na šta to liči
User avatar
Riddle
Posts: 8505
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#4817 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Riddle »

I kad mozemo poceti komentarisati? :lol:
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#4818 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by SanskiBiser »

alibegoa wrote:Tomenova reakcija totalno nerealna, ljudi pa jel bilo takvih kraljeva? Žalit ćemo mi za Joffreyjem.

pa to zbog previše seksa, izduvan previše, 4 puta svako veče spolno opći sa Margaery, htio bi i 5 puta ali ne može ona, čuo si šta je rekla. 8-) :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#4819 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

alibegoa wrote:Tomenova reakcija totalno nerealna, ljudi pa jel bilo takvih kraljeva? Žalit ćemo mi za Joffreyjem.


koja reakcija?
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#4820 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

jaaaoooo ev skidaju se tri epizodeeee...odooo po pive i kokice...ne spojlajte da vas nebi takario na ...znate već na šta :mrgreen:

jaaaooo četriiii...ima jutro da se čeka...odoh na bolovanje...
lajkujMe
Posts: 12944
Joined: 06/04/2011 17:44
Location: Na svom mocnom racunaru

#4821 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by lajkujMe »

Osjecamo se uzbudjeno ali istovremeno i krivo mi sta da radim :D savjest mi govori da je pogresno skinuti ove 4 epizode jer jbg HBO ulaze mnogo para u ovo i sad im se ovo desilo a s druge strane hocu da odgledam sve 4 epizode :D dugorocno ovo moze nastetiti seriji kratkorocno mi se hebe za stetu :D

Mogu zamisliti sada svi u HBO'u od direktora i producenata do cistacice se hvataju za glavu od soka :D
User avatar
moon_walker_90
Posts: 2905
Joined: 21/12/2012 18:16
Location: Ćućurak

#4822 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by moon_walker_90 »

dajte titlovaaaaaaaa,engleski,bosanski,srpski,hrvatski,crnogorski,hercegovački,kakav bilooo za drugu,trecu i cetvrtu :D

EDIT: evo imaju engleski za drugu :mrgreen:
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#4823 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

moon_walker_90 wrote:dajte titlovaaaaaaaa,engleski,bosanski,srpski,hrvatski,crnogorski,hercegovački,kakav bilooo za drugu,trecu i cetvrtu :D

EDIT: evo imaju engleski za drugu :mrgreen:

ja ev hamšu budim da mi prevodi...neJmam naoČale

User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11674
Joined: 15/01/2010 18:31

#4824 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Jack Be Nimble »

Skinuo i ja medjutim samo SD :(

Jos 4 sata pa gledati HD :thumbup:
User avatar
Truba
Posts: 93847
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#4825 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Truba »

sve spremno za gledanje
al mi se ne gleda

tako mi je u cijelom zivotu sa stvarima koje dugo cekam
jednostavno nije to to :roll:
Post Reply