Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4801 Re: Hayat

Post by Ambrozija »

karanana wrote:ma nista ekstra posebno niti specijalno.
nisu slucajno izletile ili nesto tako.

standardno azrino. minic, none, sikice....fino tijelo.
I ode sad Azra, imam osjecaj
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4802 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Dino, pa-pa. :mrgreen:
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#4803 Re: Hayat

Post by karanana »

Ambrozija wrote:
karanana wrote:ma nista ekstra posebno niti specijalno.
nisu slucajno izletile ili nesto tako.

standardno azrino. minic, none, sikice....fino tijelo.
I ode sad Azra, imam osjecaj
ode dalje.

dino ispada imam feeling
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4804 Re: Hayat

Post by Ambrozija »

karanana wrote:
Ambrozija wrote:
karanana wrote:ma nista ekstra posebno niti specijalno.
nisu slucajno izletile ili nesto tako.

standardno azrino. minic, none, sikice....fino tijelo.
I ode sad Azra, imam osjecaj
ode dalje.

dino ispada imam feeling
Da, bilo je i vrijeme.
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#4805 Re: Hayat

Post by tendzera »

Ispade Kralj scene :D
pathyeshme
Posts: 1118
Joined: 05/06/2012 01:07

#4806 Re: Hayat

Post by pathyeshme »

A ja kralja i k****.
Skakao ko budala po sceni, a o pjevanju blage veze nije imao... Još Kadra da ispadne i to je to.
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#4807 Re: Hayat

Post by Ambrozija »

pathyeshme wrote:A ja kralja i k****.
Skakao ko budala po sceni, a o pjevanju blage veze nije imao... Još Kadra da ispadne i to je to.
Bolje da skrate muke i sebi i nama i da ostanu samo Denial, Maid, Amna i Armin B. - pa nek se bore za pobjedu.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4808 Re: Hayat

Post by MOSALJOZE »

Ambrozija wrote:
pathyeshme wrote:A ja kralja i k****.
Skakao ko budala po sceni, a o pjevanju blage veze nije imao... Još Kadra da ispadne i to je to.
Bolje da skrate muke i sebi i nama i da ostanu samo Denial, Maid, Amna i Armin B. - pa nek se bore za pobjedu.
vidite svi znaju da kadra ne zna pjevati,ali kad on dobije slabe ocjene(sinoc je bilo nešto malo bolje)odma raja uzima telefon i zove.Dakle oni trenutno od kadre imaju najviše televoltinga,i koristi,a koliko ce oni zaraditi to njih najviše zanima.Jednom sam napisao(a pokušajte upariti)u finalu eto nek bude 12 osoba.Od tih 12 bar 10 ce ih biti iz razlicitih sredina.Sad logično zakljucujete da je njima televolting najvazniji.I ona škoda npr što reklamiraju oni su škodu otplatili za 10 emisija.
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#4809 Re: Hayat

Post by Jazzy.ba »

Televoting.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4810 Re: Hayat

Post by MOSALJOZE »

Jazzy.ba wrote:Televoting.
lapsus calami
pathyeshme
Posts: 1118
Joined: 05/06/2012 01:07

#4811 Re: Hayat

Post by pathyeshme »

MOSALJOZE wrote:
Ambrozija wrote:
pathyeshme wrote:A ja kralja i k****.
Skakao ko budala po sceni, a o pjevanju blage veze nije imao... Još Kadra da ispadne i to je to.
Bolje da skrate muke i sebi i nama i da ostanu samo Denial, Maid, Amna i Armin B. - pa nek se bore za pobjedu.
vidite svi znaju da kadra ne zna pjevati,ali kad on dobije slabe ocjene(sinoc je bilo nešto malo bolje)odma raja uzima telefon i zove.Dakle oni trenutno od kadre imaju najviše televoltinga,i koristi,a koliko ce oni zaraditi to njih najviše zanima.Jednom sam napisao(a pokušajte upariti)u finalu eto nek bude 12 osoba.Od tih 12 bar 10 ce ih biti iz razlicitih sredina.Sad logično zakljucujete da je njima televolting najvazniji.I ona škoda npr što reklamiraju oni su škodu otplatili za 10 emisija.
Nisu oni dali marke za Škodu već im je to Škoda dala za reklamu... A vjerovatno im je i još para dala jer nije moguće nekoga konstantno 2-3 mjeseca reklamirati za, lupam, 20 000 KM... Ne gledaš ti Hayat Music i Hayat Folk... Svakih pola sata se reklamira Škoda na tim kanalima.
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#4812 Re: Hayat

Post by WildRedRose »

kako kadra super pjeva, naprosto ne mogu prestati da slusam njegov performans, taj avaz... :roll: :roll:
Mustang1
Posts: 29908
Joined: 29/12/2010 17:31

#4813 Re: Hayat

Post by Mustang1 »

Nadam se da nece vise biti ovih shoWova od hayata .. Odnosno nadam se da ce im se zapaliti glavni predajnik ili sta vec i da nece imati para da kupe novi i da ce se ugasiti televizija :D
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4814 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Od one grupice koja k'o i zna pjevat', samo mi je Sead normalan, u smislu da lik nije ufuran, ovako posmatrajuci. I Maid donekle, nesto ne mislim da se dignuo u nebesa. Onaj Denial mi izgleda hinjavo kao i Amna kao i Armin, pogotovo kako odmice koja sedmica. Mozda ja grijesim, ali takav dojam sam stekla. I bilo bi fer i korektno, kad bi neko od njih 2 uzeo prvo mjesto.

Recimo, Denial, on se toliko forsira da je to nidje veze postalo. Sinoc se isforsir'o toliko cak iako je bolestan, haman, da je u nekim momentima ost'o bez glasa. Znaci meni, licno, bezveze skroz.
pathyeshme
Posts: 1118
Joined: 05/06/2012 01:07

#4815 Re: Hayat

Post by pathyeshme »

dusa_raskopuša wrote:Od one grupice koja k'o i zna pjevat', samo mi je Sead normalan, u smislu da lik nije ufuran, ovako posmatrajuci. I Maid donekle, nesto ne mislim da se dignuo u nebesa. Onaj Denial mi izgleda hinjavo kao i Amna kao i Armin, pogotovo kako odmice koja sedmica. Mozda ja grijesim, ali takav dojam sam stekla. I bilo bi fer i korektno, kad bi neko od njih 2 uzeo prvo mjesto.

Recimo, Denial, on se toliko forsira da je to nidje veze postalo. Sinoc se isforsir'o toliko cak iako je bolestan, haman, da je u nekim momentima ost'o bez glasa. Znaci meni, licno, bezveze skroz.
Ih ona Amna je tolika zmija, na faci joj se vidi... A to ti je tip žene koja je spremna na najgore stvari zarad svojih ciljeva.
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#4816 Re: Hayat

Post by tendzera »

pathyeshme wrote:Ih ona Amna je tolika zmija, na faci joj se vidi... A to ti je tip žene koja je spremna na najgore stvari zarad svojih ciljeva.
:thumbup:
Ja kad je vidim,odmah mi hoce nesto bit' :twisted:
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4817 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Ona mi baca na Anidu, nenormalno. U pocetku je bila manja od makova zrna. A sad, kad je uzela maha, sto bi se u narodu reklo, hoda s nosom u oblacima. Zamisli drame, kad bi ispala. :mrgreen:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4818 Re: Hayat

Post by MOSALJOZE »

E čuj goca trzan to treba uzet pa peglom :shock:
User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#4819 Re: Hayat

Post by lijan »

Na Hayatu zvuk grozan
Rottweiler
Posts: 578
Joined: 27/01/2007 08:37

#4820 Re: Hayat

Post by Rottweiler »

Eh da je samo zvuk :D
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#4821 Re: Hayat

Post by tendzera »

Pogledajte video :roll:
lajk
Posts: 2700
Joined: 01/06/2011 13:40
Location: Ilijaš

#4822 Re: Hayat

Post by lajk »

tendzera wrote:Pogledajte video :roll:

uhh jesam grjesila :roll:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4823 Re: Hayat

Post by MOSALJOZE »

Jao kadre sinoc.Ustao samo da njega pogledam strašan nastup.Samo se vidi da ne moze citavu pjesmu odpjevati kako treba
User avatar
cpu_fan
Posts: 1693
Joined: 24/06/2009 14:38

#4824 Re: Hayat

Post by cpu_fan »

lajk wrote:
tendzera wrote:Pogledajte video :roll:

uhh jesam grjesila :roll:
Pa dobro sad , je l' ovo takmičarska emisija ili emisija "ispuni mi želju". Prijavio se na takmičenje a ne na socijalni program pa da ljudi iz sažaljenja glasaju za njega.
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#4825 Re: Hayat

Post by WildRedRose »

cpu_fan wrote:
lajk wrote:
tendzera wrote:Pogledajte video :roll:

uhh jesam grjesila :roll:
Pa dobro sad , je l' ovo takmičarska emisija ili emisija "ispuni mi želju". Prijavio se na takmičenje a ne na socijalni program pa da ljudi iz sažaljenja glasaju za njega.
ja vam kazem da je Kadra jedan fin momak, a meni niko ne vjeruje :roll:
Post Reply