Sarajevo shopping
Moderator: anex
- _EMA_
- Posts: 124
- Joined: 09/12/2010 10:41
#4801 Re: Sarajevo shoping
@EUROBIH - u gradu su uglavnom ponudjene jakne ovog modela...jako tesko je naci ovo sto mi trazimo...dakle da ima gumu oko struka i rukava...ove sto si ti postavio nisu lose, ali taj model mom muzu doda dvadeset godina 
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#4802 Re: Sarajevo shoping
Ma ne znam sto iko ocekuje neka ogromna snizenja u Sarajevu...kod nas su snizenja uvijek 10-20, eventualno 30% na nesto demode, a i ta snizenja od 10% nisu realna, niti ce ikad biti...
Vecina robe je uglavnom PRECIJENJENA, ali sta je tu je...
Vecina robe je uglavnom PRECIJENJENA, ali sta je tu je...
- Hemera
- Posts: 3659
- Joined: 08/08/2010 01:22
#4803 Re: Sarajevo shoping
a Đe ima uzet??EUROBIH wrote:
149,00 KM sa postavom
-
kazo
- Posts: 1695
- Joined: 08/03/2012 19:57
#4804 Re: Sarajevo shoping
zna li neko za ovu stranicu http://www.justfor5pounds.com/control/c ... W_INDEX=10 vidim imaju paypal, ali nesto mi se jeftino cini sve ovo 
-
suspect_zero
- Posts: 27982
- Joined: 11/10/2008 21:45
#4805 Re: Sarajevo shoping
kazo wrote:zna li neko za ovu stranicu http://www.justfor5pounds.com/control/c ... W_INDEX=10 vidim imaju paypal, ali nesto mi se jeftino cini sve ovo
Evo sada gledam, baš nešto previše jeftino
-
mirche_
- Posts: 77
- Joined: 12/06/2009 13:20
#4806 Re: Sarajevo shoping
Dodajte tu jos postarinu, koja ide na gramazu, obicno par obuce izadje oko 20+ KM
Isplatnije je uzet odjednom dva para, tako izadje jeftinije, jer na check out-u pise cijena shippinga po tezini paketa
U svakom slucaju isplati se, jer sudeci po recenzijama obuca je ok i true to size.
Ima li ko iskustva sa stranicom dresslink ?
Ima li ko iskustva sa stranicom dresslink ?
- Clover
- Posts: 2647
- Joined: 16/12/2010 22:17
#4808 Re: Sarajevo shoping
Zna li neko gdje, osim u Planici, ima Mjus čizama? 
- brown.sugar
- Posts: 1133
- Joined: 09/09/2013 19:32
- Location: I'm a female. :D
#4809 Re: Sarajevo shoping
Ah, MJUS, moj favorit sto se cizama tice! Probaj u Borovu, u Hrvatskoj se prodaju samo u njihovim prodavnicama i to iskljucivo u Zagrebu.
- manekenka u penziji
- Posts: 4000
- Joined: 03/07/2013 08:37
#4810 Re: Sarajevo shoping
Gdje ima kupiti one duguljaste viklere sto daju prelijepe lokne. (Ne mislim na one male, sto razbaruse kosu)
Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
- Afanasi_94
- Posts: 2349
- Joined: 21/06/2013 00:19
- Location: Са.
#4811 Re: Sarajevo shoping
U CM-umanekenka u penziji wrote:Gdje ima kupiti one duguljaste viklere sto daju prelijepe lokne. (Ne mislim na one male, sto razbaruse kosu)
Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
- manekenka u penziji
- Posts: 4000
- Joined: 03/07/2013 08:37
#4812 Re: Sarajevo shoping
O, super! Da ne znaš kojim slučajem da li su napravljeni na principu cicka? Ako jesu, mogu ih zaboraviti...
Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
- Afanasi_94
- Posts: 2349
- Joined: 21/06/2013 00:19
- Location: Са.
#4813 Re: Sarajevo shoping
Nisu nisu, prilično su dobri, ja ih isto koristim.manekenka u penziji wrote:O, super! Da ne znaš kojim slučajem da li su napravljeni na principu cicka? Ako jesu, mogu ih zaboraviti...
Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
- manekenka u penziji
- Posts: 4000
- Joined: 03/07/2013 08:37
#4814 Re: Sarajevo shoping
Ti samo dobre vijesti donosiš
Hvala!
Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
- leki hz
- Posts: 767
- Joined: 09/09/2011 21:08
#4815 Re: Sarajevo shoping
Ako misliš na ovemanekenka u penziji wrote:Gdje ima kupiti one duguljaste viklere sto daju prelijepe lokne. (Ne mislim na one male, sto razbaruse kosu)
Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
imaš u izbor trgovinama, pakovanje od 10 komada je 5 km.- manekenka u penziji
- Posts: 4000
- Joined: 03/07/2013 08:37
#4816 Re: Sarajevo shoping
Mislim bas na te (isto su hrenovke
)
Imaju li kakvu kopču da se kosa pričvrsti za njih?
Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
Imaju li kakvu kopču da se kosa pričvrsti za njih?
Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#4817 Re: Sarajevo shoping
nema kopci, ali oni stoje onako savijeni.. jedino ukosnicom da zakacis 
- manekenka u penziji
- Posts: 4000
- Joined: 03/07/2013 08:37
#4818 Re: Sarajevo shoping
Problem je sto imam tešku i gustu kosu, nema šanse da bih mogla to ukosnicom obuzdati. A ovi iz cm-a, jesu li s kopčom?
Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
- aribes
- Posts: 353
- Joined: 18/05/2012 15:31
#4819 Re: Sarajevo shoping
http://zena.blic.rs/data/images/2012-05 ... 1336461380
Vjerovatno misli na ove viklere
Sorry ne vidjeh prethodni post
Vjerovatno misli na ove viklere
Sorry ne vidjeh prethodni post
- manekenka u penziji
- Posts: 4000
- Joined: 03/07/2013 08:37
#4820 Re: Sarajevo shoping
http://www.minimarket.rs/set-od-12-vikl ... ina/o-1370
E ovi bi mi bili idealni
Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
E ovi bi mi bili idealni
Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#4821 Re: Sarajevo shoping
jesi gledala u dm-u, cm-u ?
- manekenka u penziji
- Posts: 4000
- Joined: 03/07/2013 08:37
#4822 Re: Sarajevo shoping
Odoh danas prvo do cm-a pa valjda nešto nadjem. One su hrenovke dobre, ali moja kosa bi se samo izvila iz toga.
Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
-
zamzija
- Posts: 1715
- Joined: 08/08/2008 15:43
#4823 Re: Sarajevo shoping
manekenka u penziji wrote:Problem je sto imam tešku i gustu kosu, nema šanse da bih mogla to ukosnicom obuzdati. A ovi iz cm-a, jesu li s kopčom?
Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
Joj i ja imam isto tešku i gustu kosu i kupila sam isto te viklere u CM-u i vjeruj mi neće ti dugo držati na kosi ti valovi ako prije toga ne naneseš pjenu za kosu na mokru kosu, vjeruj mi...
Što se tiče stajanja na glavi tih viklera ako imaš tešku i gustu kosu kao i ja nema šanse da držiš ukosnicama, najbolje su ti one klapne plastične za kosu manje, lako se stavljaju i skidaju, kupiš nekoliko komada po marku....
mada su ti vikleri ustvari žica oko koje je omotan taj spužvasti dio i one drže same od sebe, ali ako imaš gustu kosu predlažem te klapne
evo kako izgledaju:

evo kako se savijaju:

- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#4824 Re: Sarajevo shoping
JA sam iste vidjala u cm-ovim katalozima, tako da mora tamo bitimanekenka u penziji wrote:http://www.minimarket.rs/set-od-12-vikl ... ina/o-1370
E ovi bi mi bili idealni
Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
- manekenka u penziji
- Posts: 4000
- Joined: 03/07/2013 08:37
#4825 Re: Sarajevo shoping
@zamzija: hvala na prijedlogu. Meni je kosa tako teška, da ne mogu rep zavezati a da ne spadne. Frizeri se dive mojoj kosi, a ja placem od muke kad samu sebe feniram.
@DaffyDuck: bas cu danas da ih potrazim pa vam se javim
Hvala svima na odgovorima.
Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
@DaffyDuck: bas cu danas da ih potrazim pa vam se javim
Hvala svima na odgovorima.
Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
