Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...
Moderators: Charuga , Tomahawk11
JoseMujica
Posts: 32831 Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok
Post
by JoseMujica » 14/03/2014 19:15
Kal El
Posts: 6291 Joined: 07/04/2013 21:49
Post
by Kal El » 14/03/2014 19:16
Ne znam sta vam se svidja kod Francuza..meni je njesra..
Sent from my LT26i using Tapatalk
Bosanski_kralj
Posts: 10197 Joined: 31/03/2007 00:07
Post
by Bosanski_kralj » 14/03/2014 19:46
Kad bi se kako ljiljane postavilo na dres, sve ostalo ne bi bilo važno. Je*es i dizajn i boje i kvalitet..
mevkobass
Posts: 227 Joined: 12/01/2008 10:35
Location: MAO Zuffenhausen
Post
by mevkobass » 14/03/2014 19:54
Posle ovolikog broja postova u zadnja dva dana , mogu samo da citiram Antonija Pusica
"... raja je krenula da se pali i zari .... "
Amir_sabanovic
Posts: 85 Joined: 05/08/2013 19:31
Post
by Amir_sabanovic » 14/03/2014 20:29
Kal El wrote: Ne znam sta vam se svidja kod Francuza..meni je njesra..
Sent from my LT26i using Tapatalk
Argumentiraj.
IcedMFEarth
Posts: 2634 Joined: 15/08/2011 16:15
Location: http://www.clixsense.com/?6843403
Post
by IcedMFEarth » 14/03/2014 20:34
Amir_sabanovic wrote: Kal El wrote: Ne znam sta vam se svidja kod Francuza..meni je njesra..
Sent from my LT26i using Tapatalk
Argumentiraj.
Argumentiranje ličnog ukusa ?
Amir_sabanovic
Posts: 85 Joined: 05/08/2013 19:31
Post
by Amir_sabanovic » 14/03/2014 20:40
IcedMFEarth wrote: Amir_sabanovic wrote: Kal El wrote: Ne znam sta vam se svidja kod Francuza..meni je njesra..
Sent from my LT26i using Tapatalk
Argumentiraj.
Argumentiranje ličnog ukusa ?
Pa ne znam stvarno šta je to što ne valja na dresu...
insomnia78
Posts: 61961 Joined: 03/04/2011 14:43
Post
by insomnia78 » 14/03/2014 21:01
Ovaj prije novog mi se ne svidja
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
N.N.
Posts: 3553 Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072
Post
by N.N. » 15/03/2014 11:23
Koje ce nam boje biti 3-ca garnitura ?
Protiv Argentine cemo morati u njoj, jer ni bijela ni plava nece moci zbog istih boja Argentininog dresa.
Da zakomplikujemo malo
rida1976
Posts: 2562 Joined: 25/11/2007 19:43
Post
by rida1976 » 15/03/2014 11:29
Ovaj olympicov se meni svidja..moze se probati uraditi u kombinaciji da se zamijeni bijela i zuta..tri zute linije preko ramena, a bijelo oko rukava i vrata..ako ima neko raspolozen u ps da uradi..i onako u nekoj pozadini zmaj, nekoj tamnoplavoj nijansi..na mjestu gdje je kod Benfice orao
5 0 5
Posts: 15203 Joined: 14/10/2007 20:58
Post
by 5 0 5 » 15/03/2014 11:47
N.N. wrote: Koje ce nam boje biti 3-ca garnitura ?
Protiv Argentine cemo morati u njoj, jer ni bijela ni plava nece moci zbog istih boja Argentininog dresa.
Da zakomplikujemo malo
crvena.
Slo Burner
Posts: 5899 Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru
Post
by Slo Burner » 15/03/2014 11:49
Malo je offtopic, ali kakav je retard ovo kreirao
Slo Burner
Posts: 5899 Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru
Post
by Slo Burner » 15/03/2014 11:50
N.N. wrote: Koje ce nam boje biti 3-ca garnitura ?
Protiv Argentine cemo morati u njoj, jer ni bijela ni plava nece moci zbog istih boja Argentininog dresa.
Da zakomplikujemo malo
Nek se oni nama prilagodjavaju, dosta smo se mi prilagodjavali!
burekodsira
Posts: 3539 Joined: 09/07/2006 00:23
Post
by burekodsira » 15/03/2014 13:46
domaca je bijela sa plavim detaljima, nemere nikako drukcije
elmirčo
Posts: 1264 Joined: 27/02/2011 13:15
Location: kamčatka
Post
by elmirčo » 15/03/2014 13:49
ne gotivim lično zlatnu boju dresa, evo ove godine milan, 2008-9 cini mi se, juve je isto imao gostujucu garnituru zlatne boje, pa šljašte ljudi po terenu
Amir_sabanovic
Posts: 85 Joined: 05/08/2013 19:31
Post
by Amir_sabanovic » 15/03/2014 14:04
burekodsira wrote: domaca je bijela sa plavim detaljima, nemere nikako drukcije
Bijeli dres i plavi šorc, kao u Parizu.
RepB
Posts: 148 Joined: 14/03/2014 10:21
Post
by RepB » 15/03/2014 15:43
Last edited by
RepB on 15/03/2014 16:08, edited 1 time in total.
RepB
Posts: 148 Joined: 14/03/2014 10:21
Post
by RepB » 15/03/2014 16:04
denimb
Posts: 2725 Joined: 27/03/2009 14:33
Post
by denimb » 15/03/2014 16:27
Moze sve, samo nemojte pucati one linije ukoso preko dresa, nema nista ruznije sto se moze napraviti na dresu od toga...