Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#4802 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by JoseMujica »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: s ovim treba hakovat preCednićku stranicu
User avatar
Kal El
Posts: 6291
Joined: 07/04/2013 21:49

#4803 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kal El »

Ne znam sta vam se svidja kod Francuza..meni je njesra..

Sent from my LT26i using Tapatalk
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10197
Joined: 31/03/2007 00:07

#4804 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Bosanski_kralj »

Kad bi se kako ljiljane postavilo na dres, sve ostalo ne bi bilo važno. Je*es i dizajn i boje i kvalitet.. :D
User avatar
mevkobass
Posts: 227
Joined: 12/01/2008 10:35
Location: MAO Zuffenhausen

#4805 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by mevkobass »

Posle ovolikog broja postova u zadnja dva dana , mogu samo da citiram Antonija Pusica

"... raja je krenula da se pali i zari .... " :D
User avatar
Amir_sabanovic
Posts: 85
Joined: 05/08/2013 19:31

#4806 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Amir_sabanovic »

Kal El wrote:Ne znam sta vam se svidja kod Francuza..meni je njesra..

Sent from my LT26i using Tapatalk
Argumentiraj.
User avatar
IcedMFEarth
Posts: 2634
Joined: 15/08/2011 16:15
Location: http://www.clixsense.com/?6843403

#4807 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by IcedMFEarth »

Amir_sabanovic wrote:
Kal El wrote:Ne znam sta vam se svidja kod Francuza..meni je njesra..

Sent from my LT26i using Tapatalk
Argumentiraj.
Argumentiranje ličnog ukusa ?
User avatar
Amir_sabanovic
Posts: 85
Joined: 05/08/2013 19:31

#4808 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Amir_sabanovic »

IcedMFEarth wrote:
Amir_sabanovic wrote:
Kal El wrote:Ne znam sta vam se svidja kod Francuza..meni je njesra..

Sent from my LT26i using Tapatalk
Argumentiraj.
Argumentiranje ličnog ukusa ?
Pa ne znam stvarno šta je to što ne valja na dresu...
User avatar
Teletubbies
Posts: 574
Joined: 23/01/2014 10:55

#4809 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Teletubbies »

Francuzi su po nekom mom mišljenju imali uvijek najjače dresove..

Image

Image

Image
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4810 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

Ovaj prije novog mi se ne svidja


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
User avatar
legionar2010
Posts: 438
Joined: 29/05/2010 22:19

#4811 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by legionar2010 »

Olympic Marsielle 2013/2014 (Away)

Image
User avatar
N.N.
Posts: 3553
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#4812 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by N.N. »

Koje ce nam boje biti 3-ca garnitura ? :D
Protiv Argentine cemo morati u njoj, jer ni bijela ni plava nece moci zbog istih boja Argentininog dresa.

Da zakomplikujemo malo :D
User avatar
rida1976
Posts: 2562
Joined: 25/11/2007 19:43

#4813 Dres reprezentacije BiH

Post by rida1976 »

Ovaj olympicov se meni svidja..moze se probati uraditi u kombinaciji da se zamijeni bijela i zuta..tri zute linije preko ramena, a bijelo oko rukava i vrata..ako ima neko raspolozen u ps da uradi..i onako u nekoj pozadini zmaj, nekoj tamnoplavoj nijansi..na mjestu gdje je kod Benfice orao
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#4814 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by 5 0 5 »

N.N. wrote:Koje ce nam boje biti 3-ca garnitura ? :D
Protiv Argentine cemo morati u njoj, jer ni bijela ni plava nece moci zbog istih boja Argentininog dresa.

Da zakomplikujemo malo :D
crvena.
User avatar
Slo Burner
Posts: 5899
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#4815 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Slo Burner »

Image

Malo je offtopic, ali kakav je retard ovo kreirao :D
User avatar
Slo Burner
Posts: 5899
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#4816 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Slo Burner »

N.N. wrote:Koje ce nam boje biti 3-ca garnitura ? :D
Protiv Argentine cemo morati u njoj, jer ni bijela ni plava nece moci zbog istih boja Argentininog dresa.

Da zakomplikujemo malo :D

Nek se oni nama prilagodjavaju, dosta smo se mi prilagodjavali!

Image
User avatar
dingosp0
Posts: 822
Joined: 19/07/2010 14:29
Location: Sarajevo

#4817 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by dingosp0 »

Image
sarajevsko_pivo
Posts: 4187
Joined: 27/07/2009 16:22

#4818 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by sarajevsko_pivo »

Meni se novi dres Grcke svidja!
User avatar
Amir_sabanovic
Posts: 85
Joined: 05/08/2013 19:31

#4819 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Amir_sabanovic »

dingosp0 wrote:Image
Ovaj away može proći.
User avatar
burekodsira
Posts: 3539
Joined: 09/07/2006 00:23

#4820 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by burekodsira »

domaca je bijela sa plavim detaljima, nemere nikako drukcije
User avatar
elmirčo
Posts: 1264
Joined: 27/02/2011 13:15
Location: kamčatka

#4821 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by elmirčo »

ne gotivim lično zlatnu boju dresa, evo ove godine milan, 2008-9 cini mi se, juve je isto imao gostujucu garnituru zlatne boje, pa šljašte ljudi po terenu :-)
User avatar
Amir_sabanovic
Posts: 85
Joined: 05/08/2013 19:31

#4822 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Amir_sabanovic »

burekodsira wrote:domaca je bijela sa plavim detaljima, nemere nikako drukcije
Bijeli dres i plavi šorc, kao u Parizu. :)
RepB
Posts: 148
Joined: 14/03/2014 10:21

#4823 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by RepB »

dingosp0 wrote:Image
Home kit nije los, da nema one bijele linije. Sto se tice away kita, nije los, samo puno bijele boje.

Ipak ovaj ispod je puno bolji od ta dva gore.


Image

Image

Image

Image

Trebalo bi se napraviti jedno desetak kombinacija pa otvoriti temu, da narod glasa.
Last edited by RepB on 15/03/2014 16:08, edited 1 time in total.
RepB
Posts: 148
Joined: 14/03/2014 10:21

#4824 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by RepB »

uskrsno_respo wrote:ovaj bijeli s prugama kuci
ovaj plavi donji u gostima i ovaj zlatni sa ovim prugama bijelim nek bude treci i mirna bosna
Cekaj jarane, nemoj zapostavljati ovaj

Image

Image

Image

Image

Image

Image

i ovaj.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
User avatar
denimb
Posts: 2725
Joined: 27/03/2009 14:33

#4825 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by denimb »

Moze sve, samo nemojte pucati one linije ukoso preko dresa, nema nista ruznije sto se moze napraviti na dresu od toga...
Post Reply