Bloo wrote:state of grace?
raspistoljila si me
Moderator: _BataZiv_0809
Bloo wrote:state of grace?
ne barči vec postavljaj da mogu ici spavathorion_bosona wrote:ako nije šija onda je vrat
ma bjezi tamo demoralisala si me totalno, nemam vise zelje da se igramBloo wrote:ne barči vec postavljaj da mogu ici spavathorion_bosona wrote:ako nije šija onda je vrat



hrpa pedera (bez uvrede) na jednoj temi i talibani na drugojBloo wrote:cruising?
