SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
-
kB27
- Posts: 2954
- Joined: 17/02/2016 17:46
#4802 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
EU brate.
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4804 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
da mi je njihov mozak da se odmorim
- Romeo 80
- Posts: 4627
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
#4805 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Kažu da su hrvatske tablice. Kultura 
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#4806 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ovog ni hizo ne može oprat
-
kB27
- Posts: 2954
- Joined: 17/02/2016 17:46
#4807 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
MOSALJOZE wrote:Ovog ni hizo ne može oprat
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
-
zigson
- Posts: 4817
- Joined: 04/04/2015 22:17
#4809 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Na Kobiljoj Glavi udes maloprije, tri auta i autobus, caddy udario autobus sa strane vjerovatno kroz crveno proso..
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#4810 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Baš zaredali na ovoj raskrsnici. Svi kontaju može se proći dok ovi što voze se skoro pa nikad ne drže ograničenja brzine. U ovih zadnjih mjesec koliko sam upratio ovo je treća nesreća na istom mjestu.vješalica wrote:http://www.avaz.ba/clanak/252578/saraje ... dene-video
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#4811 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
na Kobiljoj malo-malo neki udes ccczigson wrote:Na Kobiljoj Glavi udes maloprije, tri auta i autobus, caddy udario autobus sa strane vjerovatno kroz crveno proso..
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#4812 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
gore je uvijek teferič
- Capajebo
- Posts: 22030
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#4814 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /160831073
Ne mogu veliki kamioni našim mahalama. Ode život bez veze...
Ne mogu veliki kamioni našim mahalama. Ode život bez veze...
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#4815 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Počišćeno. Sad opet fino iz početka.
Poslato sa radnog mjesta...
Poslato sa radnog mjesta...
-
sizifinho
- Posts: 3464
- Joined: 31/05/2014 13:14
#4816 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Situacija na AP ko u filmovima.
Trči frajer, ganjaju ga dvojica likova - DRŽII GA
Džeparoš.
I uhvatiše ga Boga mi iza zgrade, na livadi se lik baci na njeg safata ga. Dobio je i batina što od alipašinaca što od policije.
Trči frajer, ganjaju ga dvojica likova - DRŽII GA
Džeparoš.
I uhvatiše ga Boga mi iza zgrade, na livadi se lik baci na njeg safata ga. Dobio je i batina što od alipašinaca što od policije.
- Logovan
- Posts: 102745
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4817 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Koji idiot moras biti, pa da bacis suzavac u tramvaj.
- Amazonka27
- Posts: 6209
- Joined: 21/08/2007 10:25
- Location: Sa
#4818 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
bez brige i pameti...vjerovatno i bez adekvatne kazne... ali sigurnosne kamere iz tramvaja će sigurno pokazati ko je nestaškoLogovan wrote:Koji idiot moras biti, pa da bacis suzavac u tramvaj.
-
Juliuscezar
- Posts: 6717
- Joined: 11/05/2014 23:47
#4819 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
stokaLogovan wrote:Koji idiot moras biti, pa da bacis suzavac u tramvaj.
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4820 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
nije mogao izdržati do škole

- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4821 Re: RE: Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Black swan wrote:nije mogao izdržati do škole
![]()
![]()
-
moja tetka
- Posts: 262
- Joined: 27/11/2015 23:31
#4822 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
[quote="sizifinho"]Situacija na AP ko u filmovima.
Trči frajer, ganjaju ga dvojica likova - DRŽII GA
Džeparoš.
I uhvatiše ga Boga mi iza zgrade, na livadi se lik baci na njeg safata ga. Dobio je i batina što od alipašinaca što od policije.[
Trči frajer, ganjaju ga dvojica likova - DRŽII GA
Džeparoš.
I uhvatiše ga Boga mi iza zgrade, na livadi se lik baci na njeg safata ga. Dobio je i batina što od alipašinaca što od policije.[
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#4823 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Kako? Na božijem pravcu...






- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#4824 Re: RE: Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Pokemon?zateznistub wrote:Kako? Na božijem pravcu...
Isto pitanje ostaje za onoga što prekjuče čini mi se zakuca u kamion na autoputu. Kako bolan?
Poslato sa radnog mjesta...
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#4825 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
I evo neko je stanje bilo oko dobro je 2, hitna mjauče i niko da dupe pomjeri... 
